Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

iwa1
18. okt 2012

@duffydevil aj ja som mala silne ciarky pri dvojkach v 5 tt 😉

dadanr
18. okt 2012

@eeska Hej bol preč a už sa vrátil no a ako to dopadlo? No blbo dobre sme sa drapli za to, že nechcem ísť do nemocnici . Všetko je u deti v najlepšom poriadku tak ja jednoducho tam pre pár tabletiek magnezia nepojdem a nechám dcérku nech sa bodne. Nie! Milujem ju tak isto ako deti v brusku a keď sa nebudem otvárať tam nepojdem.

dadanr
18. okt 2012

@kkatka113 Vlastne áno som len týždeň od nej. Čo sa týka nemocnice fakt neviem ako čo bude. Zatiaľ bojujem a budem bojovať o to, že pokial sa nezacnem otvárať alebo sa nepridruzia iné komplikácie má tam nikto nedostane. Aj keď nie je prijemne počúvať, že som nezodpovedna a tak.

dadanr
18. okt 2012

@iwa1 Gratlujem veľmi!! Držte sa!

dadanr
18. okt 2012

@duffydevil No to mne sa ani nesnivalo o dvojickach lebo ešte 20 dc som mala tu druhu ciarocku strašne slabú trpla som do termínu k dr či je všetko ok. Ale moje dvojky vraj nie sú pocate v jeden deň ale vraj je tam 3 dnovy rozdiel pocatia. 🙂 v živote som o takomto niečom nepočula.

eeska
18. okt 2012

@dadanr a preco teba vlastne tlaci do nemocky,, ked sa neotvaras???

dadanr
18. okt 2012

@eeska vraj aby bol krytý. Lebo, že keď ma tam nepošle môžem zažalovať keď sa niečo stane.

duffydevil
18. okt 2012

@dadanr Ja som už o tom počula 🙂 Ale tak, že u nás na sídlisku je jedna ženská o ktorej sa kadečo povráva.. :D a ona má dvojičky, každé s iným! :D

duffydevil
18. okt 2012

@iwa1 No ja som zvedavá, ale dozviem sa to až 12.11

duffydevil
18. okt 2012

@iwa1 a gratulujem k tvojim dvojičkám🙂

karkulkaa
18. okt 2012

@iwa1 Gratulujem, síce je tam váhový rozdiel ale aj tak super. Hlavne aby boli zdravučké... 🙂
@duffydevil a aj ja som mala také viditelné čiarky 🙂

duffydevil
18. okt 2012

@karkulkaa No baby, neviem mám taký vnutorý pocit, ale možno si to len nahováram 🙂 škoda, že sa to dozviem až o skoro 3 týždne

mamoka4
18. okt 2012

@iwa1 Gratulujem k dievčatkám, prajerm veľa veľa spokojnosti a síl. Malé majú krásne mená...aj my máme doma Stellu a Sofiu. 😉

dana_l
18. okt 2012

@iwa1 ozaj rozdiel. ale hlavne je ze malinke su zdrave. takze velka gratulacia a nech sa pekne vsetky doma zabyvate.

iwa1
19. okt 2012

dakujem 😉

sonia1501
19. okt 2012

@iwa1 ahoj, jeej gratulujem prajem vam vela zdravicka, mliecka a trpezlivosti, ale ako pozeram mas aj vacsie deti, urcite ti s detickami radi pomozu :o)

eeska
19. okt 2012

@dadanr tak to ano, oni sa radsej poistia...no ja mam za sebou ranajsie vysetrenie a ze to môze prist uz kazdu chvilu, krpec sa tlaci hlavou..zato toho druheho stale citim pod zaludkom...nech to uz mam za sebou, toto cakanie je strasne

dana_l
19. okt 2012

@eeska moje deti boli tiez ze jedno hore a druhe dole. maly sa narodil a doktor povedal ze mala je privysoko a ze pockame chvilu ci "spadne". ak nie tak pojde von cisarskym. po 30 minutach vravel ze sa nic nedeje a bude pripravovat salu pre nas. ale potom nejako mala zisla ale ja som uz bola unavena tak pomohli ju vytiahnut so zvonom. a tak je medzi nimi rozdiel 59 minut.
nikto sa mi nesnazil "pomoct" tlacenim brucha a lebo nejako inak. ja som to ani nechcela. ak ma ist von tak pojde. takym ci onakym sposobom.
pred porodom som nechcela aby pouzili ziadne "nastroje" ale ked uz bola tak "blizko" tak som povedala ze nech teda zoberu a malej to neuskodilo. sice mala trochu napuchnutu hlavicku z toho ale po par dnoch to odislo.

iwa1
19. okt 2012

@sonia1501 dakujem, pomahaju mi aj detvaky, ale babulemusim poklopat,su zlatunke, jedia cca kazde tri hodky a spia -som zvedava, ze do kedy 😀

griska11
19. okt 2012

@iwa1 blahoželám a prajem veľa zdravicka🙂

sonia1501
19. okt 2012

@iwa1 jeej to je pekne a kojis? ja som deticky krmila cely den ked som kojila a ked som dokrmovala tak boli hladne kazde dve hodiny a vecer sa zacinalo rodeo zacalo to pred kupanim a skoncilo v noci o pol2, tak to islo do dvoch mesiacov potom to uz bolo lepsie. asi to bola nejaka kolika. a v noci som vstavala kazdu hodinu a pol pokial som nasla nejaky system bola som taka unavena... ale su to moje prve deti skusenosti som nemala, ty ich zvladnes lavou zadnou, drzim palce aby bolo vsetko ok :o)

zojaaa
20. okt 2012

Ahojte, vcera sa nam narodili chalani, su absolutne v poriadku, krasni a robia mi rsdost....
Martin ma 47cm a 2740g
Filip 46m a 2950g
Prvu noc boli v inkubatore len na prehriatie a teraz su uz vonku, pekne sa ucime na prsnik, takze naozaj obrovska radost 🙂

griska11
20. okt 2012

@zojaaa krása blahoželám, juj tak sa teším dúfam ze aj mne to tak pôjde ideálne 🙂

eeska
20. okt 2012

@zojaaa vauuu, tak uz to mas za sebou? gratulujem, juj, tesim sa s tebou 🙂 kedy si zacala 37 tt? ako si rodila? naplanovali ste, ci prislo to same od seba? ty sa ako citis??? inak krasne vahy, uplna paradicka 🙂

zojaaa
21. okt 2012

@eeska
Narodili sa 36tt+2 cisarskym v celkovej anesteze, chalani uz boli velki podla utz, tak na vizite povedali, ze ideme na to, aj kvoli maternice, vsak som tam mala riadne nalozene.....
Su uzasni a krasni a sikovni 😀

mia117
21. okt 2012

@zojaaa gratulujem, nadherne vahy, drzkajte sa, nech robia chlapci mamicke radost a vela mliecka prajem 😉

eeska
21. okt 2012

@zojaaa uzasne...takze predporodne depky z tolkeho casu straveneho v nemocke su prec 🙂 zacinam sa normalne tesit 🙂 ty sa ako citis po sekcii? si tam na nich sama, ci mas niekoho pri sebe?

juliagregor
21. okt 2012

@zojaaa gratulujem...🙂

pistaciaa
21. okt 2012

@zojaaa gratulujem a tisko zavidim, ale moje este maju cas🙂 prajem hlavne vela zdravia a rychly navrat domov 🙂.

dadanr
21. okt 2012

Ahojte prosím o radu. Už 3 noc mám dosť veľké bolesti v oblasti podbruška (miesta kde sú vaječníky), ktoré mám hlavne pri ležaní dlhšom chodení,alebo keď sa chcem premiestniť pri ležaní z chrbta na bok. Počas noci sa na tú bolesť zobudím cca asi 4 x. Magnézium beriem. Viete mi poradiť či to je vážne, alebo ste to mala aj niektorá z vás a musím len vydržať.