Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

kkatka113
3. jan 2013

@sunnessie ahoj, my mame dva monitory dychu a dali sme baby zatial do jednej postielky lebo druhu mame trochu dalej tak nech ich mame uplne poruke ked su take malicke....pod matracom nam to nefungovalo a nesnimalo obe, tak sme dali tie monitory na matrac a na ne sme este dali take paplony oblecene v oblieckach, na kazdy monitor vlastny paplon a lezia na tom a snima to obe 🙂

jana7
3. jan 2013

@miroslavap aj my sme na tom rovnako🙂

katrin58
3. jan 2013

Ahojte,tak aj my cakame dvojicky jednovajecne dievcatka,tiez som bola na zaciatku v soku,ale uz sa velmi na ne tesime,teraz som v 26.tyzdni a uz nemozem spavat,strasne mi v noci trpnu ruky,ale doktor povedal,ze je to ok,mate niekto skusenost?a stale sa nevieme rozhodnut nad kocikom,velka dilema🙂

miroslavap
3. jan 2013

My čakáme dvojvaječné, dievčatko a chlapčeka. Doteraz som nemala žiadne ťažkosti, žiadne ranné nevoľnosti, bolesti chrbta, trpnutie alebo opuchnutie nôh ..... bezproblemové ...... teraz začínam cítiť tlaky na chrbát, nie sú to klasické bolesti chrbta, ale dá sa to zatiaľ zniesť. A takisto mám tlaky na bruško, keď dlhšie sedím a potom sa postavím. Dúfam, že takto dobre mi bude až do pôrodu. 🙂

sunnessie
3. jan 2013

@kkatka113 ahoj, a ked jednu zoberies z postielky a zabudnes monitor vypnut, tak sa spusti alarm? lebo takto by som som to chcela aj ja, dat ich do jendnej postielky a mat ich blizsie. aj ked to asi nebude mozne, lebo jedneho musim mat v sikmej polohe, koli silnemu refluxu

mia117
3. jan 2013

@sunnessie Ahoj, my sme kupili senzory dva ( senza go) a davaju sa priamo na telicko, pripnu sa na plienocky a mozem doporucit, maju ich nonstop na sebe, takze aj ked ides vonku a su v kociku tak ich maju 🙂

mia117
3. jan 2013

@kkatka113 ahoj moja, ako sa mate? ake uz su babule velke a posluchaju ? 🙂 Dufam ze ano, drzkajte sa 🙂

ludmil33
3. jan 2013

@katrin58 Ahoj tak to mame skoro rovnaky termin, aj my cakame dvojvajecne dvojcatka 😉 chlapca a dievca. Ja som zacala mat teraz tiez problem zo spanim a dost ma bolia v noci klby a trpne mi v noci aj prava ruka nie vzdy 😒 . My mame vybraty kocik Baby Rogger city select a dokonca aj v dvoch farbach cierna+fialova 😀

bubinka68
3. jan 2013

Ahojte, viem, že sa tu téma kočiarov už rozoberala, ale medzi toľkými stránkami sa mi nechce hľadať. Rada by som sa opýtala na kočiar easy go http://www.e-kociky.sk/?616,duo-comfort máte s ním nejake skúsenosti. Odporúčali by ste ho? Vďaka

misha1104
3. jan 2013

@zeina62 ahoj ja c akam dvojky po ivf hned na prvy pokus tak dvojvajecne mne nebyvalo vobec zle.....len som sa musela rano najest lebo mi zvyklo byt tazko a nizsi tlak ale teraz fajn....brusko trosku rastie......ale chute nemam ziadne...chutia mi jogurty...ktore som predtym malokedy jedavala....ale inak nic specialne...a ty ako

kkatka113
3. jan 2013

@sunnessie jasne, spusti sa alarm, je to uplne funkcne obe podlozky 🙂

katrin58
3. jan 2013

@ludmil33 Jeee,to je super,ze je tu niekto s podobnym terminom,no mne tiez vacsinou prava ruka trpne,ale az privelmi dakedy az do bolesti,vzdy sa nato zobudiim..prave som si kuk ten kociiiik,ked mne sa zda,ze to jedno dieta je velmi nizko ako keby na zemi,ale zasa je prakticky,co sa dnes zide....my sme prave doskladali postielky a chystame sa uz teraz v januari konecne na kompletne nakupy aj ja pre sebe do porodnce aj pre malinke🙂))

zeina62
3. jan 2013

@misha1104 ja tiez cakam po ivf, toto bol nas treti pokus ale chvala bohu vysiel 🙂 ja som dost vracala, a tiez som musela jest vela a casto lebo otrasny hlad na mna isiel.aj mne velmi chutia jogurty a citrony , aj mne trochu rastie brusko🙂
dnes som bola nakupit uz pae veci pre miminka🙂 ale este neviem co budem mat. kedy sa da zistit uz pohlavie?

misha1104
3. jan 2013

@zeina62 Pohlavie neviem netusim.....ja chodim na gyn do nemecka......10idem na vysetrenie....tak uvidime opytam sa ho ze kedy to asi bude vidiet.. 🙂 ano co take pekne si kupila?

zeina62
3. jan 2013

@misha1104 kupila som bodycka, ponozky, dudliky, pizamka, nohavice take vnutorne oblecenie, postpne uz chcem nakupovat aby toho nebolo vela naraz🙂

foryou25
3. jan 2013

@ludmil33
@katrin58 kocky som v tom s vami 🙂 mam podobny termin 🙂

zuzana1207
3. jan 2013

@griska11 ahoj, srcdečne gratulujem k babulkám. Majú krásne mieri. Prajem Vám nech ste zdravé, šťastné a nech Vám robia iba radosť.

mamoka4
3. jan 2013

Ahojte baby, vidím, že je Vás tu viac, ktoré radostne očakávate dvojičky. Od marca budem predávať kočík pre dvojičky First Wheels City Twins v limetkovej farbe, hlboký kočík, športový kočík, oroginál taška ku kočíku,pláštenky na hlboké vaničky, fusaky v limetkovej farbe využiteľné od 0-24 mes. + deky v limetkovej farbe. Cena 300,- € /za všetky doplnky s kočíkom/. Posielam link ako vyzerá kočík, v prípade záujmu mi napíšte na IP a zašlem konkretne foto nášho kočíka. 🙂 http://www.kocarky.cz/kocarek-first-wheels-city...

mamoka4
3. jan 2013

@katrin58 Ahoj, aj ja mám doma jednovaječné dvojičky - dviečatká Stellu a Laura...dnes sú to dve takmer 2 ročné opice, držím ti veľmi palce, šetri sa lebo tehu s dvojičkami je veľmi náročné najmä od 34 tt. Tých čo máme jednovaječné je vždy menej tak som mala chuť ťa pozdraviť. 🙂 😉

ludmil33
4. jan 2013

@foryou25 super tak to sme tri skoro s rovnakym terminom, co cakate vy?

andasla
4. jan 2013

@timmka @vampgirl @griska11 @dadkal vsetkym Vam dievcata srdecne gratulujem k detickam, ak som na niekoho zabudla, tak sa ospravedlnujem 🙂 ...ako sa dari???

andasla
4. jan 2013

po dnesnej kontrole mame vahy taketo: Christian 3185g a Silvia 2740g...pri narodeni mali 2680g a 2170g...taaakze rastieme ako z vody a uz su nam aj niektore veci male, najma tie s velkostou tini baby 😉

kkatka113
4. jan 2013

@katrin58
@mamoka4 caute baby, aj ja mam jednovajecne dievcatka, a musim povedat ze su uplne uzasne, maju sest tyzdnov a su menej narocne ako jedno babatko leo v noci dllllho spinkaju cize sme oddychnuti a cez den su na striedacku hore ale vela casu zatial prespia tak si to uzivame, su to nase zlaticka 🙂 Drzim palce nech ide tehotenstvo ako ma a tebe co mas uz dvojrocne baby nech pekne posluchaju a robia len radost 😉

foryou25
4. jan 2013

@ludmil33 my cakame 2 chlapcekov ale dvojvajecnych 😉

mimi1906
4. jan 2013

Ahojte, pridam sa k vám. My tiež čakame dvojvaječne dvojičky, pohlavia zatial nevieme. Chcem sa spýtať, tie čo už máme dvojičky využili ste do polroka deti 2 postielky či stačí jedna?

ludmil33
4. jan 2013

@foryou25 aj my cakame dvojvajecne dvojcatka 😅

griska11
4. jan 2013

@zuzana1207 ďakujeme pekne🙂

mamoka4
4. jan 2013

@mimi1906 Ja som mala 4 mes. len jednu positelku...

griska11
4. jan 2013

@andasla krásne váhy, to iba kojíš alebo aj dokrmuješ? Koľko ti cca vypijú na jedno kojenie? Nech sa darí takto aj ďalej🙂

griska11
4. jan 2013

@kkatka113 tak to blahoželám naše krásky majú otočený režim v noci máme deň a cez deň noc.... Tak skúšame ako sa dá.... Snáď sa to postupne zmení... Sestričky mi povedali ze možno aj mesiac.... No uvidíme 🙂