Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

loginka
28. sep 2009

tak to sa n ato tesim 🙂
doublemamca riadne ta natahuju, ved uvidis, mozno to pride aj skor, uz mas aj tak super tt

deny32
28. sep 2009

Ahojte vsetky... davno som tu nebola, nestihacka ☹
a pribudli nove dvojtehulky, dokonca aj kosicanka.... KATRIN, budeme mat s kym kocikovat 😀 😀 😀

Mamca, Minkak, krasne mate tt 🙂 uz to mate naozaj blizko, tesim sa na info a prcve dojmy po porode 🙂
Date nam tehulkam dalsie cenne rady...

Loginka, ja nieco citim uz teraz... neviem presne popisat tie pocity, ale nejako viem, ze su to babatka 🙂
Asi to bude preto, lebo mam tiez nejake male brusko... kamoska, co ma termin ľ dni predo mnou a caka jedno, ma vacsie ako ja 😠 ale mne sa uz vraj viditelne rozsirila panva, tak asi su hlavne dnu.

deny32
28. sep 2009

Mali ste niekotra bolesti vyzarujuce od kostrce do zadku az stehna? podoba sa to krcom... citila som to pred mesiacom, potom nic a dnes je to dost silna bolest... skoro som nedokoncila nakup a nevedela som poriadne chodit... co na to pomaha?

katrinb
28. sep 2009

deny - ahoj , konecne si tu....no to sa tesim, dalsia mamina do nasho spolku. Co sa tyka tej bolesti, ja som to mala, tiez cca pred mesiacopm, ale (klop, klop) uz ich nemam.....ale nemalo by to byt nic vazne...samozrejme, ak ale nebudes vediet chodit, chod radsej za lekarom

Inak, sa musim pochvalit...dnes som bola na poradni, vsetko je OK.....babatka krasne rastu a aj som sa dozvedela, ze to budu DIEVCATKA !!!!! 2 princeznicky budeme mat...super ! Som velmi, velmi stastna.....

Ale zase ta blbsia sprava pre mna je, ze ma lekarka nepusti uz do prace....ze radsej nech ostanem doma na PN. Inak, baby....mali ste aj vy niektora na zaciatku 5 mesiaca nejak dost dole placentu? Ja ju vraj mam - mam mat radsej kludovy rezim, ze pre istoru - dufam ale, ze nic vazne.....napiste, ak ste mali s tym niektora skusenosti

deny32
28. sep 2009

Katrin Ahooooj 🙂

blahozelam ku dievcatkam 🙂 🙂 🙂 s MM dufame tiez v aspo jedno 🙂
Me este v piatok nevedel povedat pohlavie, velmi sa krutili, motali, nevedel ich ani poriadne pomerat, ledna stihol zmerat a porovnat hlavicky.. take mame zive babulky, asi budu po mne 😀 to bude potom horor 😀

Asi je aj lepsie, ze Ta uz do prace nepusti.. mas uz predsa za sebou problemy, ta pre istotu bud domka... mozeme v ramci tvojej vychadzky skocit na nieco mnam 🙂

S tou placentou neviem, mna zasa kazdy strasil, ze malo priberam a mam male brucho... ale dr. povedal, ze su presne take, ako maju byt a su presne rovnake, vraj super a len tak dalej 🙂

Vyberate uz mena? Mas nejake favorite?

taella
28. sep 2009

košičanky a z ktorej časti konkrétne ste ?

deny32
28. sep 2009

Ja som na terase... Ty si kde?

mauzos
28. sep 2009

deny aj ja som z Terasy 😉

katrin gratulujem k princeznickam 😵

taella uz ti nestacim na kocikovanie? 😲 neviem ci sa po SNPcke pomestime viacere dvojickarky 😀 😀

murkaa
28. sep 2009

Vidim, ze ste tu rozoberali znova kociky. Mate niektora skusenosti s tymto kocikom?

http://www.prenasedeti.sk/product/kocik-danny-s...

taella
28. sep 2009

mauzos stačíš 😉

no viem si predstaviť , čo by to bolo keby sa dnes pridala aj Ulrika ?

deny32
28. sep 2009

Mauzi, tusim Tvoja fotka z prveho kocikovania je presne aj z tej oblasti, kde byvame aj my 🙂)) Taella, Ty si tiez na terase?

ajka72
28. sep 2009

ahojte dvojtehulky čítam, že sa bavíte o mieste svojho bydliska ja deny bývam pri Tip tope je fakt dobre ak máš s kým pokočíkovať svoje ratolesti vymeniť si skusenosti a zážitky zo svojich drobcov však to uvidíš, 😵
mauzos, taella zdravím vás 😉

deny32
28. sep 2009

Murka, mas termin presne na moje narodky 🙂

deny32
28. sep 2009

Ajka, ja zasa nedaleko teba pracujem 🙂 manzel ma tam tiez blizko kancel, takze tam budeme casto chodit.

Mas pravdu, uz sa na babatka a nove zazitky naozaj velmi tesim, keby tak uz bol zaciatok marca a bolo to blizko... 😵 ale ved kazde obdobie ma svoje caro a je jedinecne, no nie?

ajka72
28. sep 2009

deny ono aj ja tu blízko pracujem no mysím pred MD sranda aká náhoda

deny32
28. sep 2009

Kosice su niekedy take male a nahodz sa stavaju... pred cca 3 rokmi sme sedeliv kancli 3 baby... nase cesty sa davno rozisli a teraz sme vsetky 3 tehotne a to este v rovnakom tyzdni.. mame terminy 12, 14 a 16. marec 2010 !!! tak to keby sa netykalo mna, tak tomu neverim 😀

taella
28. sep 2009

deny som tiež z terasy , pri novej nemocnici bývam

deny32
28. sep 2009

Tak to Ti budem kyvat, ked tam budem rodit... alebo Ti budem davat signaly ze co a ako 🙂 to sme po jednej trase... zacneme zbierat a dosjteme az k Ajke ku TipTopu a skocime do Aidy 🙂
Teraz ked pojdem do prace, tak budem sledovat, ktoru uvidim 🙂

ajka72
28. sep 2009

deny ešte pracuješ nechceli ťa vypísať ke´d čakáš dvojky?

taella
28. sep 2009

z nemocnice môžeš kývať , mam na sedemnáste poschodie dobrý výhľad . 🙂 Keď som bola ja v nemocnici , tak som každý deň hľadela do naších okien a kývala som manželovi 😀

deny32
28. sep 2009

nie, chodim do prace... bola som trocha prekvapena, lebo IVF a dvojky, ale nastastie bolo vsetko ok, takze nie... ja som aj tak na zivnost, takze mam volnu pracovnu dobu a chodim do prace len ked potrebujem. Nastastie mam aj super kolegov a kolegyne, ktore mi pomahali a vela veci somm orbila aj z domu. Bola to vzhoda, hlavne ked mi bolo zle, alebo ked som bola unavena... na zaciatku bolo bezne, ze sme sa doma sme prisli s MM domov na obed a potom som si pospala aspon hodku a sla do prace az neskor... taktiez nemam fyzicky narocnu pracu, pracujem v banke. Je to skor o psychike a stresy z prace nejako tehotenstvom same skoro zanikli 😀

deny32
28. sep 2009

Taella, budem kyvat kolko da... 😀 a ked to bude prirodzeny porod, tak ma budes mozno aj pocut 😀 😀 😀

ajka72
28. sep 2009

deny inak aj ja som robila až do 8 týždňov pred termínom porodu, rodila som v 38tt, tehotenstvo som mala o.k. aj som sa cítila veľmi dobre a tiež mi v práci ten čas rýchlejšie ubehol ale potom tých 8 týždňov pred porodom som už bola rada že som doma a vychutnávam si tehotenstvo a hlavne prípravy na príchod babuliek 😉

deny32
28. sep 2009

Ajka, tak to si Ta beriem za vzor.. tiez som to tak nejako planovala... 🙂 uvidim este, ako v zime, predsa len sa smyka atd... zalezi, ako sa budem citit. Dufam, ze vydrzime 3v1 aspon do zaciatku marca, najlepsie do 11 teho. Vtedy ma MM narodky a keby sme to trafili.... 😉
Tiez si rodila v Novej? U koho, ak sa smiem opytat?

minkak
28. sep 2009

ahojte 🙂
doublemamca sklamana???aaaale prosim ta aspon uz vies a mas jasno....tak si to este ten tyzden na plno pekne uzi!!!!
ani sa nenazdas a ste domka 😵
ten tyzden ujde ako voda 😉 a kazdy dnicek naviac -je k dobru 😉 ked si vydrzkala do teraz uz ten tyzden vydrzkaj!!!!!Juuuj no som ja zvedava co sa ja dozviem 😉
no svieti mi ,svieti ---krasny tt 😵 len aj tak ma beru o tyzden menej 😉 presne tak este aj 2 tyzdne potesia 😵
ja to zvladam-uzivam si to aj ked to pretacanie v posteli je teda dost narocne 😀
a Ty si krpec-ja som podla fotecky myslela,ze si vysoka 😅

katrin gratulko k dievcatkam 😵

ajka72
29. sep 2009

deny rodila som u primára na sekciu na rastislavke, dievčatá boli o.k. len mali nižšiu porodnu váhu tak sme museli byť kvoli nabratiu hmotnosti v porodnici 3 týždne ale inak neboli v inkub. boli donosené takže treba vydržať čo najdlhšie 😉

katrinb
29. sep 2009

taella - ja byvam blizko Mieru - ako bola stara pracovna - ak vies...take nizke bytovky. No ako vidim, viaceere ste z terasy...to je vam fajn...

A ozaj Deny, nevolala som ti, nejako mi to nevyslo...ale mohli by sme zajst do Aidy.....daj termin ty, ja som doma vzdy hihi -alebo napis IP

mauzos
29. sep 2009

Ahojte 🙂

Ajka aj ja ta pozdravujem 😵 Mam tu tento tyzden rodicov, tak do mesta neplanujem, nech si malych trochu uziju.

Deny ta fotka je od Eriky, tam blizko aj byvame. Ved ak nas stretnes, tak sa prihovor 😉 Urcite podla kocika nas spoznas. Veru Kosice su strasna dedina 😀 😀

taella
29. sep 2009

viem kde je to katrinb 😉

deny ja som mala termín 15. 3. a robila som do Vianoc , potom som mala dovolenku a na MD som nastupovala 8. 1. , ale veľmi som si MD nevychutnala , lebo už 18. 1. sa deti vypýtali na svet ☹

ajka72
29. sep 2009

mauzi aj mám tento týždeň už naplánovaný roznymi aktivitami takže by som nemohla však možno to raz vyjde 😒