Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

katka.ott
12. okt 2009

a ja mam tolko mlieka, normalne mi stres pomaha. danieli nemusi mat vobec flasku. aj teraz mi odspala pri prsniku 😵

mauzos
12. okt 2009

preco hotel? ved to je normalne, ked je mamina s babom v nemocnici, nie?
Dufam, ze tych stresov budes mat co najmenej, aj ked ti to robi dobre na mlieko. Si dobra, ze este kojis. Tusim uz sme vsetky z nasho terminu s tym sekli.

katka.ott
12. okt 2009

hotel preto, lebo danieli tam ostane len 1 noc.
a oficialne kojim uz len 2x denne - rano a vecer. teraz je vynimka, dostane aj desiatu a olovrant 😀

mauzos
12. okt 2009

no ked si nasla lepsie riesenie, tak mozu byt len radi, ze tam bude len jednu noc 😉
Aj dva krat denne je dost, mas moj obdiv. A ako pokracujete s prikrmami?

katka.ott
12. okt 2009

takze pocit hotela bol zly, teraz mi to odsuhlasili. o 13.00 nastupujeme, ja ako rodic pacienta a danieli do pionierkseho tabora 😀

prikrmy: dnes 100g ovocie a trochu potiahnutia z prsnika a obed 200g zelenina+masko/zltok

len sommala problem s ovocim, prve 3 dni mi ho brutalne vypluvali

zukrik
12. okt 2009

Ahojte
Katka,držím palce,nech ste čo naskôr zdraví a pekne domka 🙂
Mauzos,ešte kojíš? Ak ti nevadí môžeš napísať ako si si našla ten
systém kojenia,ked ste prišli domou z nemocky? Ja si to neviem predstaviť 😅

pipka
12. okt 2009

booze katka ☹ drzte sa a nech ste skoro vsetky zase spolu domka. Dufa, ze to nebude nic vazne a vsetko sa pekne zahoji.

minkak no pekne ste tie mena povyberali...ved aj tak by ste ju volali vierka a sonicka...ale meniny bude slavit v marci 😎 ja ked som tak rozmyslala, keby nam vtedy tie dvojky ostali, co my by sme k tej Hanke asi tak dali 😕 😅 no veru...neviem...asi lenku 🙂 a potom by som tiez mala hanku a lenku aaa keby sa nam podarilo tretie tak danku...no tiez hotovy blazninec 😀 hanka, lenka, danka a mama janka 😀 😀 😀 a nas tatino by bol uuuplne hotovy 😝 😀 😀 😀

mauzos
12. okt 2009

pipka super 😀 hanka, lenka, danka, janka 😝

zukrik, nie nekojim a ani som nikdy obidvoch nekojila. Kojila som len Tomiho 2 tyzdne, ale musela som ho aj prikrmovat, takze som to nakoniec vzdala ☹

eviska83
12. okt 2009

katka- to je mi luto 😒 Drzim epalceky nech je co najskor doma

katrinb
12. okt 2009

katka - drzkaj sa moja......zvladnete to...

doublemamca
12. okt 2009

Ahojte kocky, tak my sme dneska prisli domkov z porodnice po 6 dnoch 🙂 sekciu mi nakoniec robili v utorok,aj ked bola naplanovana az na stredu, ale zacinala som mat konrakcie a otvorena na 4cm, tak nechceli nic riskovat kvoli koliznemu postaveniu babatiek v brusku.
Timejka - narodena ako prva, 49cm a 2540g
Samko - narodeny minutku po nej, 50cm a 2550g
Mamina sa pekne hoji po sekcii a babatinka su tie najkrajsie na svete 😵

a co tu nove? minkak stale 3 v 1?

minkak
12. okt 2009

Doublemamca no V E L K E G R A T U L K O !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵
Prajem Vam vela,veeeeela zdravicka ,mliecka a stastia po cely zivot drobcom!!!!!!!!!!!!
Moooooooc sa s Tebou tesiiiiiiiiiiiim 😵 😵 😵
Miery kraaaaaaasne 😵 no na paradu!!!!! 😵
Tak aj Tebe prajem rychle zotavenie 😵

ja stale tu ,cakam Ta tu 😀 😵

katrinb
12. okt 2009

doublemamca - bozinku, kazdy den som na teba myslela, ze ako sa mate !!!!! To je uzasna spravicka......malym babikam posielam pusinku a drzate sa! Joooj, ale som stastna, ze to mas za sebou a ze vas tak skro pustili domkov. Ocino musi byt najstastnejsi muz na svete........

loginka
12. okt 2009

doublemamca Blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Je uzazne , ze uz su drobci na svete s krasnymi vahami, zdravicki a vy sa uz mozte s nimi tesit doma!
Tak prajem rychle zahojenie a vela sil na kolotoc s babatkami!

mauzos
12. okt 2009

Doublemamca gratulujem, krasne miery a vahy. Prajem vam hlavne vela vela zdravicka, mamine vela mliecka a nech vam robia len radost 😵

A samozrejme cakame na FOTECKY !

minkak
12. okt 2009

pipka dakujem 🙂 no vsak uvidime ci nas este nieco neosvieti 😀

doublemamca no fotecky este daj ,nech si kuk aj ja,keby nieco 😀
som zvedava 😵

dracik1
12. okt 2009

doublemamča, gratulky 🙂 , držte sa a tešime sa na fotky

babule, ak by ste potrebovali zimné bundičky 9-12m, tepláčiky: predávam za dobrú cenu v super stave:https://https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

eviska83
12. okt 2009

doublemamca- gratulujeeeem ,krasne vahy 🙂 prajem vela zdravicka, mamine veeela mliecka 😵 😵
A aj ja som zvedava na fotecky 😝 😝 uz slintam

mauzos
12. okt 2009

Dracik to ste sa minuly rok vsetky dvojmaminy dohodli na rovnakych bundach? 😀 😀

vranka4
12. okt 2009

ahojte 🙂 ,doublemamca,blahoželám ,super,že je všetko o.k. a ste už domka po sekcii 😕 😕 ,krásne váhy majú,držkajte sa všetci,veľa mliečka,aby pekne prospievali a robili vám len radosť 🙂

pipka
12. okt 2009

doublemamca kraaasne miery aj vahy, veeeeelka gratulacia 😎
Tak uz si len uzivajte, vela zdravicka a stasticka vam vsetkym zelam 😵 😵 😵 😵 😵 😵

deny32
12. okt 2009

Doublemamca, velmi velmi blahozelam 🙂 si perfektna, super si to potiahla a mate krasne vahy 🙂 prajem vela radosti, pohody a hlavne sily vsetko zvladnut...

nana77
13. okt 2009

jeeeej, doublemamca!!! aj ja srdecne blahozelam k babatkam 😵 😵 !!! prajem im hlavne vela zdravia, radosti, stastia a lasky!!! naozaj si to pekne potiahla, velke gratulka este raz!

doublemamca
13. okt 2009

dakujem vam kocky prevelice 🙂
s tym mlieckom je to trosku bieda, bo ho nie je bohvieako vela a musime sa statocne dokrmovat..hlavne samko je velky papac a timejka trosku poslabsie, ale urcite sa vypiplame pomalicky. Mame este trosku opacny rezim z bruska, ze cez den spinkame a v noci mrnkame a tancujeme po izbe...ale snazim sa babatka budit cez den na papanie a preberat ich,aby si v noci potiahli...no poviem vam..v nemocke som aj slzu vyronila v jednu noc ked obaja kricali jak o dusu ☹ ale trpezlivost ruze prinasa a chrustikovia krucia len ked su hladosi alebo kakosi 🙂
idem hodit nejake 2-3 fotecky,nech viete aku mam princeznu a fesaka 😎 tak potom kuk

ajka72
13. okt 2009

doublemamca aj ja sa pripájam ku gratuláciam ku krásnym detičkám no tie začiatky pokiaľ si nájdete systém su ťažšie ale potom to už ide a berieš ako uplnu samozrejmosť že máš dve detičky, tak sa držte pekne papkajte a priberajte

zukrik
13. okt 2009

Ahojte
Doublemamca,super gratulujem,prajem veľa veľa zdravíčka a mliečka 🙂
Krásne detička,otecko je určite hotový 😀 😀

minkak
13. okt 2009

Doublemamca su prenadherni 😵 😵 😵
juuuuuuuj,tak sa s Tebou tesiiiiim 😵
a tie slzicky z toho si nic nerob-len si poplac.....
ja som pri malej nejednu vyronila.....aj to treba 😉
zachvilu nabehnete na rezim!!!!!
a na ktory den Ti ich uz dali na izbu?

loginka
13. okt 2009

double, su rozkosni bambulkovia 🙂
ja som vcera konecne pocitila take ozajstne pohyby, akurat sme lezali s manzelom a drzal brusko a prislo to 🙂

bibianka
13. okt 2009

Gratulácia doublemamine 🙂 Sú rozkošní, hneď by som si dala znovu povedať 😀

doublemamca
13. okt 2009

joj babule dakujeme za pochvaly 😅 nie som poverciva,ale stale ich popluvam a uz som rozmyslala aj nad cervenymi stuzkami 😀 bo ich vsetci strasne mojkaju a obdivuju...sestricky v porodnici sa s nimi aj fotili a nechceli mi ich dat domov 😀
minkak, sekciu som mala v utorok na obed...okolo piatej som si ich vypytala na chvilku do izby na postel..na druhy den som sa rano uz poprechadzala a snazila sa chodit, aj mi ich priniesli na prisatie..no a na treti den ma previezli na izbu pre mamicky a uz som ich dostavala,len este na noc si ich zobrali..a potom som ich mala uz stale.