Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

minkak
22. sep 2010

@petrikaa1 no to je jasne,ze tento rok uz nie,ale tak to niesi od nas az tak daleko zase,ze Julka 😉
mozme dat potom stretko,keby ste stihali,ked pridete sem na nastevu 😉
a co si dostala k narodeninkam od mangelika?

juliagregor
22. sep 2010

@minkak ja som od Teba 10 km, raz do týždňa idem okolo a ešte sme s nestretli...my vždy letíme, po ceste vybaviť nákupy, dr. a zase bežíme domov...a ked je čas, tak sme chorí 😠

minkak
22. sep 2010

@juliagregor nooooo veeeeru.....my sme zase asi tyzden alebo dva dozadu boli v DCA v parku trosku......aj som na Teba myslela,ale co ked my sa rozhodneme na poslednu chvilu kam ideme 😀
no vsak uz musime nieco spachat 😅

lusinkaj
22. sep 2010

ahojte,ahojte 🙂
tak sme doma 🙂 krcok je zmeneni,trosku otvorena ale monitoring neukazal nejake velke kontrakcie len take malicke,aj to ked sa male hybali...cize nas dr.poslal domov 🙂 ale sme tak dohodnuti,ze ak sa nic nezmeni do pondelka,tak mam prist v pond.do poradne ale uz aj s taskami a popr.uz asi ostanem na prijem 🙂 😵
@juliagregor ano detsku dr.uz mam vybavenu 🙂

katrinb
22. sep 2010

@minkak jasan, ozvem sa aj tebe....ty si tiez blizko...Uz ked tam budem...dame stretko

katrinb
22. sep 2010

@lusinkaj no fiiiha.....a v pondelok bude v kolkatom tt? aa je lepsie byt domka 😉

juliagregor
22. sep 2010

@lusinkaj super 😉 , ozaj sa držíš, ale už neodpočívaj, aby si trošku nohy zvykli na záťaž, síce si neviem predstaviť, ako sa ti musí hýbať 😎 , tak ma ber s rezervou ...
ozaj, v JYSKu majú akciu na cestovné postieľky a 35 Eur

lusinkaj
22. sep 2010

@katrinb tak veru doma je lepsie,ale dufam ze ak pojdem v pondelok tak max v utorok alebo streda ma robia 🙂
no tak dnes mam v ppaieri 37+3tt a on vravel,ze bolo by dobre pockat este do konca tyzdna aby bolo 38tt 🙂
@juliagregor jaaaj,sak ja sa tolko hybem ze sa cudujem ze som sa este neotvorila....ved ja uz neviem lezat,ani sediet...vsetko robim co mozem..a nohy opuchnute 😀

minkak
22. sep 2010

@lusinkaj
no super aspon si domka 😉 no na paraaadu teda pekne sa drzis 😉 a v pondelok tam budes mat toho isteho dr.?
Lebo mne tak tiez vzdy povedali,ze ak sa nic nezmeni pridte o tyzden uvidime a mozno si Vas tu nechame....a ked som prisla znova uz tam bol druhy dr. a ten mi povedal to iste....tasku som si ale nikdy nebrala to je pravda zase.
a potom ked som bola zase o tyzden dr.mi povedal,ze uz by sa to aj mohlo rozhybat....ze spravime Hamiltona a uvidme a ak nic tak pridte zase o tyzden.ale hned na druhy den rano uz som tam aj letela 😅 to som bola v 39tt vlastne 😉 a uz mi aj dovolil napomahat tomu aby sa to rozbehlo..... 😉 🤐 😉

Jaj a este ,ked som prenasala Veroniku zobrali ma v utorok druhy den sa nic nerobi a na treti uz mi davali vyvolavacky-cely den som bola na vzdychacke a cakala po 8hod.mi davali druhu vyvolavacku.Nezabralo.O 22-ej ma poslali spat na izbu po celom dni a o 00:30 mi odtiekla voda.
Tak si mysli,ze asi aj Teba nechaju ten utorok cakat a ked tak ,tak v stredu 😉
no vsak uvidis 😉

petrikaa1
23. sep 2010

@lusinkaj vau tak vy sa teda dobre drzite kocky) no ja som zvedava co sa tu bude diat zajtra 😀 , ale mysllim ked ma uz dali v nemocnici na ich plan, tak to uz budu chciet mat za sebou aj oni) lebo tu je vlastne trosku boj o miesto v porodnici, velakrat sa stane, ze mamicka tam pride rodit a oni ju rychlo presunu do dalsej nemocnice, kvoli lozkam((( skusim napisat z nemocnice ak sa mi bude dat pripojit alebo budem vladat)
Inak ani si nejako neuvedomujem, ze idem rodit, mam tu uz maminu, svokrovci su na ceste a tak sa citim, ze asi ideme chystat nejaku oslavu ahahahahahahahahahah

juliagregor
23. sep 2010
juliagregor
23. sep 2010

napíšem aj radičovej ale tá mi príspevky maže 😝

petrikaa1
23. sep 2010

@minkak
@juliagregor to by bola sranda stretnut sa takto z MK na SK, no uvidime, vy ste odkial? spoznala som tu tiez jednu maminu, kt zije v rime takze super)
k narodkam som dostala krasne kvietky a kedze sa este stale tak viac menej zariadujeme tak som chcela taku "truhlicu" tak mi prisla)))) dalsie miesto na odkladanie 😀 😀 😀

lusinkaj
23. sep 2010

@petrikaa1 no tak to ti drzim velmi prsty aby vsteko dobre dopadlo....ja uz tiez by som chcela to mat za sebou 😉
@minkak tak dr.to tak vravel ze bolo by dobre pockat do konca tohto tyzdna kvoli krcku a ze mala je velmi nizko a ze v pond.mam prist ale uz aj s taskou mozem prist..ale nikde nieje napisane ze tam ostanem a kedy bude skcia netusim 😒
no v pond.by tam mal byt tn moj dr.ale 30.9 ide prec tak hadam do vtedy to bude.....

juliagregor
23. sep 2010

@petrikaa1 všetko naj k narodkám 🙂 🙂 🙂

juliagregor
23. sep 2010
aknats
23. sep 2010

@petrikaa1 držím palce a budem na Vás myslieť, všetko dobré a teším sa na pondelňajšie fantastické noviny 🙂

juliagregor
23. sep 2010

@petrikaa1 prajem Ti bezproblémový pôrod a krásne zdravé detičky.... 🙂 🙂 🙂

minkak
24. sep 2010

@petrikaa1 drzkaj sa myslim na Teba 😵

@lusinkaj no tak to ano,do toho 30-ho uz urcite 😉

lusinkaj
24. sep 2010

@petrikaa1 aj ja drzim prsty 😉 aby vsetko dobre dopadlo 🙂
@minkak tak dufam,ze dovtedy budem mat po..... 🙂 bola by som rada 🙂

christie
24. sep 2010

@lusinkaj aj tebe drzime palceky, krasne to tahas 🙂

lusinkaj
24. sep 2010

@christie dakujem 🙂 no veru tahame to .... 🙂 ale uz velmi tazko

mirm
27. sep 2010

AHojte,
v piatok nam potvrdil lekar ze sa to konecne podarilo a cakame dvojicky 🙂, teda ak vsetko dobre pojde.
Chcem sa spytat, ci ste od zaciatku boli doma alebo ste chodili do prace a ci ste mali nejake komplikacie v prvých 3 mesiacoch.
dakujeeeeeem

andika10
27. sep 2010

@mirm TAK GRATULUJEM, ja som bola doma odzačiatku, ale preto lebo tam tehotné ženy nemôžu robyť, ja som nemala žiadne komplikácie, niektoré chute sa mi protivili ale všetko bolo OK

lucia.kl
27. sep 2010

@mirm gratulujem a držim peste, nech všetko dotiahneš do uspešneho konca. ja som bola doma od 5tt - slabé jednodňové krvácanie, na gynde odporúčali PN ku na dva týždne ale po dvoch týždňoch ma nechcela moja obvodáčka už do práce pustiť - nič som tam totiž nesmela robiť ( učiteľka v mš 😀 ) a hlavne kôli všetkým chorobám. no ale okrem nevolností a pálenia záhy ma už nič nepostretlo v prvom trimestry. až posledné dva tt som dostala tehotensku dermatitídu a vyhádzala som sa po celom tele 😠 😠 a stráááášne to svrbelo

mirm
27. sep 2010

dakujem 🙂)) ja raz za tyzden spinim trosku. Dnes idem mojej gynde, tak som zvedava co mi na to povie. Ak povie na PN tak pojdeme na pn, nebudeme riskovat. Ja som len unavena a ked som hladna tak je mi zle, ale inak sa citim dobre. Dufam ze vsetko dobre dopadne!

juliagregor
27. sep 2010

@mirm gratulujem 🙂 🙂 🙂 , ak špiníš, treba zostať doma, a oddychovať...ja som nebola na PN, ale na RD so starším synom...

juliagregor
27. sep 2010

@mirm gratulujem 🙂 🙂 🙂 , ak špiníš, treba zostať doma, a oddychovať...ja som nebola na PN, ale na RD so starším synom...

juliagregor
27. sep 2010

@mirm gratulujem 🙂 🙂 🙂 , ak špiníš, treba zostať doma, a oddychovať...ja som nebola na PN, ale na RD so starším synom...

mirm
27. sep 2010

@juliagregor som zvedava co mi povie lekarka, ak povie tak pojdem urcite. Aj ked nemam moc tazku robotu, som na uctarni a tu je to v pohode, ale riskovat urcite nechceme

christie
27. sep 2010

@mirm ja som doma od 8 tt - ako rizikove.. Ale je to individualne. Ak pozries temu Dvojicky PTP Nov-Mar - tam kopc bab robilo dost dlho, niektore este aj teraz a to su uz po 20 tt 🙂 takze je to individualne. Drzime palceky, aby sa drobcom i mamine darilo 🙂