Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

jana7
30. nov 2012

@kkatka113 držím palce, to zvladneš 😉

kkatka113
30. nov 2012

@jana7 Jasne, zvladnem 🙂 nastastie babule len spinkaju, nakrmim prebalim a budu spat dalej, teda to je moj plan 😀 Oni neplacu ani ked ich prebalujem, ani ked kupem, doktori vravia ze mam velmi spokojne babatka, co maju pravdu, ked su hore len sa kukaju okolo seba, zaplacu fakt len veeeelmi obcas....no uplne zlaticka mam, nadherne su, neviem sa na ne vynadivat 🙂

griska11
30. nov 2012

@kkatka113 urcite to zvládneš držím palce 😉

jana7
30. nov 2012

@kkatka113 ja mám tiež taky pokojový režim tak dúfam, že to prejde aj na mojich chlapcov a ked sa narodia tak budú takí dobručkí 😀

andasla
30. nov 2012

@timmka ako dnes v poradni??? vsetko v poriadku???

vampgirl
30. nov 2012

@griska11 Fakt zalezi od kazdeho dietata 🙂 moja dcera bola velmi "ciste" babo, negrckala, neprekakavala sa, takze ja som ju prezliekala kazdych par dni vyslovene len preto, lebo som mala pocit ze uz by som ju mala prezliect, ale v podstate to oblecenie bolo ciste. A vacsiu spotrebu sme zacali mat az s prvymi prikrmami okolo siesteho mesiaca. Tie najmensie velkosti sme nosili dokola snad tri bodycka a troje overaly/dupacky. Ale zase mala som kamosku s rovnako starou dcerou, ktora prezliekala osemkrat denne a nestihala prat 😀 treba si pockat a pripadne dokupit, je zbytocne dopredu mat vela vtych najmensich velkostiach, my sme mali veci co mala nestihla ani raz mat na sebe 😎

vampgirl
30. nov 2012

@kkatka113 Drzime palce, a je super, ze su babule zatial take spokojne a kludne,nech im to dlho vydrzi 😀

vampgirl
30. nov 2012

@dadkal No ja praveze som panikar, ziadna extra pohodacka 😀 takze s dvojickami si asi uzijem kopec zabavy 😎

timmka
1. dec 2012

@andasla ahoj, tak poradna dopadla nijako 😒 , babatka su v poriadku, prietoky mi nerobil 😠 , ze ma posle az na druhy tyzdne v piatok do nemocnice na tie ozvy...., krcok mi neskontroloval, ze nechce sa vo mne sparat, aby mi to tam nepodrazdil, tak neviem ako som na tom......kazal mi chodit, nelezat ako som do teraz lezala, ze sa mi ma telo prekrvovat...., sekcia bude 20 do nemocnice a 21 sekcia, tak sa budem snazit robit vsetko preto aby som porodila o par dni skor, aby som bola na sviatky doma, hadam sa vypytaju skor... 😒 😒 😒 😒 😒 brusko stale boli ako na menzes, ze vraj je to v poriadku, tvrdne, ze tiez .....tak ja nechapem uz svojho dr. on si mysli ze si vymyslam 😠

dadkal
1. dec 2012

@timmka no tak to mas veru divneho doktora. ako ja som tiez nebola nejako rizikova, spraval sa ku mne ako k normalnej rodicke, ale uz aspon ten krcok kukol, ci sa rypal alebo nie. a do nemocnice sa ides kedy objednat? lebo tam ta isto kuknu. ja som tiez zacala chodit na monitory az v 36.tyzdni, tak v tomto bud kludna. ale ja zatial nemam ziadne problemy, akurat len hormony so mnou lomcuju riadne. keby mozem, si normalne hrknem pol deci na ukludnenie.

timmka
1. dec 2012

@dadkal ze vraj nechce mi ho zbytocne drazdit, mam pesar, tak mozno preto, este mi nedal odporucanie, az na druhy tyzden v piatok mi da a na sekciu vraj 20.12 pridem a 21 .12 mam sekciu, ale od dnes vysadzujem magnezko, tak hadam do dvoch tyzd. pojdem 😉

kkatka113
1. dec 2012

Tak prva noc bola uplne fajn, aj som si pospala, ale co je najlepsie, rano primarka na vizite ze by nas uz aj pustila domov, ze bud zajtra alebo teda ze to vidi na max dva tri dni a pojde sa domooooov, neviem sa dockat 🙂

jana7
1. dec 2012

@kkatka113 tak to je skvelé. 😉

andasla
1. dec 2012

@timmka ahoj...hlavne, ze babatka su v poriadku....mne doktor povedal, ze uz aj tak v tomto tyzdni je nepodstatny krcok, lebo keby sa aj skracoval, tak uz nic nebudu proti tomu robit...to ti inak dost neskoro dal sekciu, vybav si to s drobcami na skorsi termin, nech ste uz na Vianoce doma 😀.....mne tiez este monitory nerobili, uvidim v utorok na porodnici, co bude...a o tom brusku, co boli ako na menzes, vraj sa chystaju porodne cesty...dufam, ze maju pravdu a nie je to nic vazne 😉

andasla
1. dec 2012

@dadkal a s tymi hormonmi mas uplnu pravdu...mne sa chce vacsinou plakat 😅 ...tiez by som si najradsej bechcerovku dala, nech sa ukludnim 😀 ....ale to by sme uz od malicka zavislakov asi vychovavali 🙂

suinka211
1. dec 2012

Ahojky 🙂 mozem sa pridat? necakane som sa dozvedela ze cakam miminko (necakane preto lebo som mala problemy s ms a Dr. povedala ze ak raz planujem mimi mala by som teraz bo sa to nemusi podarit uz) koncim prave skolu tak sme si povedali ze tak o rok,no zrazu nas to prekvapilo a miminko som uz mala v brusku.... par noci pred poslednym sonom sa mi snivalo o dvojcatkach, ale u nas v rodine niesu tak ma ani nepadlo ze by to mohlo byt skutocnostou......a v stredu mi Dr oznamila ze mi v brusku plavaju dve miminka 🙂 strasne som sa zlakla, tesim sa a lubim ich, ale strasne sa toho bojim, da sa to zvladnut? som uplne v soku uz treti den a striedaju sa mi nalady depresie so stastim ☹

kkatka113
1. dec 2012

@suinka211 tieto pocity poznam aj ja, najskor sok ale potom velka radost 🙂 este ti neviem povedat ci sa to da zvladnut, zatial mi to pride ako nejaka prilis pohoda a to som na obe sama v nemocnici cize ratam ze doma to bude ovela viac super 🙂 a gratulujem k babatkam samozrejme, neboj sa toho, je krasne ich mat obe pri sebe, clovek sa na ne nevie prestat pozerat 🙂

suinka211
1. dec 2012

@kkatka113 moc dakujem 🙂 jj je to este cerstve asi to chce cas kym si na to zvyknem, ze budu dve 😉 drzim palce mamina a moooooc gratulujem! 🙂

timmka
1. dec 2012

@andasla jasne, budem im dohovarat, zeby prisli o par dni skor ako mam termin, joooj keby isli na svet 12.12.2012 to by bolo krasne, ale to je jedno uz, len nech nie som cez sviatky tam 😉
a s tym bruskom a tvrdnutim mi povedal, ci sa cudujem, ze mam take stavy, ze mam dve babatka, velku vahu, tak preto je to tak.... ze tie menstruacne bolesti mam uz od skor, ze keby to bolo zle, ze uz davno porodim, on ma povazuje za nejaku slabu osobu, ze sa stale len stazujem, na jednej strane ma pravdu, stale ma nieco boli, este ani jedna poradna nebola bez toho, aby som sa nestazovala 😀 😀 😀 😀 😀 tak nieco na tom bude, idem si uzivat matersku naplno 😉 i ked moje telo uz nevladze, ale musim... lebo potom si to uz neuzijem 😉

andasla
1. dec 2012

@timmka nemysli si, ze sa stazujes len ty 😀 ...mna ma uz moj muz niekedy plne zuby, najradsej by bol, keby som uz porodila...na poslednej poradni sa on pytal doktora, ci ma nechce poslat do nemocky 😀 ...dnes som bola pozriet sefku a ta sa len cudovala, ze mam male brusko 😕 ...neviem co cakala, ale ja som uz ako slonik, ani sa sama neobujem 😅

timmka
1. dec 2012

@andasla mne sam dr. povedal, ze si vydychne ked porodim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a teraz mi povedal,ze mu budem chybta, ze uz si na mna zvykol 😀 😀 😀 😀 , ze ako stresujem atd...
aj mne kazdy hovori,ze na dvojcata nemam brusko, ze mam male , ale mam obvod 109 cm, neviem ci je to dost, ale mne sa tazko tiez zohyna, robi mi prolem nieco zdvyhnut ked mi nieco spadne, jooooj tak som rada,ze nie som sama co sa len stazuje, lebo niekedy si prirpadam ako salena, ze som zrela na psychiatriu a sestra sa smeje,ze uz nech porodim a nikdy viac aby som nebola uz tehotna 😀 😀 😀 😀 😀

kkatka113
1. dec 2012

@timmka
@andasla baby nezavidim vam tieto posledne tyzdne...ja som taka stastna ze uz mam male vonku je to uplne super, clovek ma zas svoje telo, niic neboli, neviem si to fakt vynachvalit 🙂 Vy o uz mate za par tak drzim velmi palce nech sa skoro tesite z deticiek 🙂

vampgirl
1. dec 2012

@suinka211 Vitaj 🙂 uplne ti rozumiem s tymi pocitmi, chce to cas a zvyknes si ze su dve 🙂 a Potom uz ti bude divne predstavit si, ze by si mala len jedno 😉 aj ked teda tiez este neviem pocedat, ako to budeme zvladat 😉
Inak si mi pripomenula, ja ked som isla na prvy utz, vecer predtym som pozersla film a tam mali manzelia starsiu dceru s dvojicky-parik. A len tak letmo ma napadlo, ci to nie je nejaka predzvest 😀 lebo uz mame jednu dceru... No a na druhy den na utz som skoro odpadla ked mi lekarka nadsene ukazovala dve bijuce srdiecka 😉 a o par tyzdnov nam potvrdili aj ze to bude parik, takze to vyslo presne podla toho filmu 🙂

vampgirl
1. dec 2012

@kkatka113 Juuuj ako ti zavidim, mna uz niekedy chytaju pochybnosti, ci to niekedy skonci a nebude ma staaaale nieco pichat tlacit kopat tahat 🙂 vcera v noci mi jedno babo davalo take supy niekam do mechura, ze som vzdy nadskocila od bolesti a skoro som sa od zufalstva rozplakala ze ja uz nevladzem 😉 normalne so zavistou pozeram na manzela ked si rano oblieka ponozky, pre mna uz je to taky vykon dociahnut si na nohy 😉

vampgirl
1. dec 2012

@timmka
@andasla
Baby aj mne kazdy stale hovori ze kde mam schovane tie dve babatka, a zeny mi hovoria "ved ja som mala s jednym vacsie!" ale podla mna je to blbost... S dcerou som takto vyzerala den pred porodom (a rodila som v 40.tt), rozhodne nie v 35.tyzdni!!!
Inak ja som si povedala ze tiez vysadim uz magnezko, lebo inak sa tak zabetonujem ze do noveho roka fakt neporodim 😀

kkatka113
1. dec 2012

@vampgirl no presne toto som mavala aj ja....neznasala som noci lebo lezanie na boku ma strasne bolelo a to nehovorim o otacani sa na dalsi bok...rebra boleli tiez neskutocne aj cele brucho....oproti tomu je fakt to vstavanie po sekcii uplna brnkacka aspon pre mna 😀

griska11
1. dec 2012

@vampgirl @timmka @andasla to nam asi všetkým hovoria, male, male... Ale neuvedomuju si ze naše budu mat max 2,5 kg každá. S tým magneziom klobúk dole ja by som tiez uz chcela vysadiť ale potom by som sa z postele asi ani nepohla od bolesti. 😒 dnes som sa trochu poprechadzala po vonku, ale uz som povedala ze nikam uz nepojdem, všetci na mna civia ako by som bola chorá.... 😠 dosť mi to prekáža.

mirasierra
1. dec 2012

@suinka211 gratulujem a jasne ze sa to da zvladnut neboj.mat dvojicky je nieco uzasne.

suinka211
1. dec 2012

@vampgirl moc moc dakujem 😉 jeej paricek to je mile 🙂 a gratulujem! a zaroven drzim palce nech to dotiahnete do stastneho konca 🙂 ja uz radsej ani filmy nepozeram a bojim sa aj zaspat 🙂 ja som na utz videla tri machulky ale dr. potvrdila 2mimi, boli veeelmi malinke tak 12.12 nas caka dalsie sono 🙂 som bola v takom soku ze si ani nepamatam ci su jedno, alebo dvojvajecne 😒

suinka211
1. dec 2012

@mirasierra dakujem! dufam mi to uz coskoro dojde vsetko a prestanm sa bat 😉