Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

catjob22
autor
25. jan 2009

Jooooooooooooj cherry, 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Ja som si poplakala normalne - nielen kvoli spoeminke na moje kocikovania s dvomi malinkymi babatrkami v kociari, ale aj pre to, ako som si precitala tvoj popis porodu a zasiahnutie tou nesmrtelnou materskou laskou! Som uplne dojata, dufam, ze Monko a Lotka Vam kociairk pekne vyhriali a tvojim drobcom sa v nom pacilo 😉

catjob22
autor
25. jan 2009

Cherry, ze 60kg 😀

catjob22
autor
25. jan 2009

Tolko som mala niekedy v 5.rocniku na ZS 😀 😀 😀 😀

Mne po sestonedeli doki vravi - do roka mozes mat zas dvojicky. A ja - preboha, vy na tom UTZ nieco vidite???? 😀 😀 😀 😀

eviska83
25. jan 2009

Pipka - myslim ze dalsie zlepsovaky len pod tvojim dohladom,vsak?
Cherry- 60kg 😲 😲 😲 .Pripajam sa k cat - 5 rocnik na ZS
Jarka82- lepsie?

jarka82
25. jan 2009

eviska lepsie 🙂
ja som mala 60 pred 4 rokmy 😒 teraz cez 80
eviska kolko ti meria brusko? moja 116cm

felon
25. jan 2009

jarka, eviska, zofa, leonka, mauzos a katka- myslím na vás a držím vám palce, aby sme všetky vydržali čo najdlhšie! 🙂 😵
cherry- nádherné fotky, detičky ako obrázok, že 60 kg- klobúk dole 😉 , tá vychádzka musela byť super.
catjob- ahoj!
martinka- ako sa máš? Čo porábaš?
pipka- tvoje fotky sú skutočne originálne, veľmi sa mi páčia, Hanulka je jedno úžasné bábätko. 😵 😵

felon
25. jan 2009

jarka- keď som si ťa čítala o meraní bruška, hneď som sa utekala premerať a moje bruško meria 126 cm. Ja mám asi mega bruško. Len nech sú tam naše zlatíčka zdravé. 😀 😝 😵

martiina
25. jan 2009

ahoj felon, ty ešte nespíš?

felon
25. jan 2009

ahoj martinka- ja chodím dosť neskoro spinkať, lebo v posteli sa len prevalujem, bruško ma veľmi tlačí a nemôžem sa poriadne nadýchnuť. Muž je až zo mňa nešťastný, lebo ja stále vetrám a jemu je zima.

martiina
25. jan 2009

felon ja som mala 120 cm keď som išla rodiť, to máš fakt megabruško 🙂 Prihoď nejaké foto 😵
cherry, že 60 kg, to sa aj mne zdá úžasné 😉 myslím že keď ťa niekto vidí, nemôže uveriť že si nedávno porodila a keď povieš že máš dvojičky, to musia všetci neveriacky odpadávať 🙂
my sa tiež chystáme koncom týždňa na prvú prechádzku, len čakám ešte do stredy na poradňu a potom "hor sa do kočíkovania!"
felon my sme mali cez víkend návštevy, tak som ani nemala čas behnúť na MK, tak teraz sedím s Markom na kolenách a pozerám čo sa tu cez víkend popísalo 🙂
všetkým čoskoro finalistkám prajem aby čo najdlhšie vydržali a porodili v tú správnu chvíľu, či už to bude o trochu skôr alebo nie, hlavne nech sú detičky v poriadku

martiina
25. jan 2009

inak aj ja som normálne dosť zimomravá, ale vždy keď som bola tehotná mi bolo príšerne teplo 🙂
ja som tiež ku koncu tehu chodila spávať po polnoci a o piatej som už bola hore, čo som spať nemohla

martiina
25. jan 2009

už sa začala ozývať aj Laurika , tak pri PC ich oboch nezvládnem 😀 , takže prajem dobrú nôcku 😵

fonika
26. jan 2009

hlasim sa do klubu nespavych tehuliek 🙂
v piatok som bola na morfologickom ultrazvuku, chvalabohu, obe zdrave ako repy - az na to, ze tak ako som si na 99% bola ista, ze to budu dvojicky, tak som si bola na 99 % ista, ze to budu dalsi chlapi do partie.... no a tentoraz ma moj materinsky instinkt oklamal na plnej ciare. obe baby!!! 😕 cela rodina sa smeje, lebo si uz vsetci zvykli pytat sa, ako sa maju nasi chalani...........
prebehla som vsetko, co ste zatial popisali - aj ked si nepamatam, co sa ktora pytala, aspon v skratke:
nevolnosti v tehotenstve: pri prvom ma nadrapovalo sice cele tehu (a to od rana do vecera), ale vracala som iba tak 3-4 x - len som musela byt neustale najedena.
pri tomto tehu ma menej natahuje, zato som az do 4 - 4,5 mesiaca vracala aj 5 x denne a nemohla som nic normalne zjest. takze, aj ked sa to nezda, raz to skonci, neboj 😉 .
palenie zahy - samozrejme tiez - ja som si na to sem-tam lizla sody bikarbony (pytala som sa na to dokiny, ta mi povedala, ze pokial toho nejem na kila, nemalo by to uskodit), ale nemala som ź toho dobry pocit, tak, ak sa ti z toho nedviha zaludok, asi by som radsej vyskusala tie mandle, mlieko (brrrrrr 😖 ), alebo najskor tu mineralku. tu som si ale ja nemohla dat, lebo ako som v auguste otehotnela, tak som koncom augusta ochorela a nevyzdravela az po novom roku (niet sa co cudovat, ked som nemohla nic zdrave zjest a vsetko zo mna islo von 🙄 )...

eviska83
26. jan 2009

Tak neviem baby ja mam megamage brucho ,Vcera som merala 129cm,ale ja som nikdy nebola ziadne tintitko,ja som skor z tych xxl.Vsetci mi vravia ze take brucho som mala ked som bola v 9mes.a isla rodit.
felon -aj moj nadava ze predsa nemoze spat v chladnicke.Stale len vypinam kurenie.
fonika -som rada ze vsetko je ok a gratulujem k divevctkam,ved chalana uz mate.
Mna este nikdy nepalila zaha ani pri prvom a zatial ani teraz nic.

jarka82
26. jan 2009

ahoj fonika ja som vracala celych 5 mesiacou a tiez som nic nemohla zjest prve 3 mesiace meso ziadne len som citila vonu uz bolo zle ☹ toto tehu ma zaha nepali akurat mi zle travilo ale pri prvom bystrinky sme nestihli kupovat 😀 vsak sme aj mali pekne vlasate babetko 😵 jej super dievcatka 😅 gratulujem hlavne nech ste zdrave u nas to bude len prekvapenie co to bude my sme chceli vediet ale lekar nam to odmieta povedat takze musime si este pockat aby sme vedli co to bude. 🙂 okolo 5 alebo 6 mesiaca som mala sstale chut na kacaciu mast pri prvom nic take.
Eviska bud rada ze nepoznas ten pocit ked pali zaha 🙂

mirica
26. jan 2009

ahojte babuľky , bola som u doki .....bábo tam zatiaľ je , a bolo vidieť aj srdiečko ......krvácala som z hematómu , lebo praskol - preto tak veľa krvi aj zrazeninky ......ešte stále ho tam mám ädosť veľký), aa ak som dobbre videla , tak je veľmi blízko bábätka....ani doki sa to moc nevidelo ...povedala, že zatiaľ mi knižku nedá a že mám sa prísť ukázať o 2 tt ....ak budem znova krvácať tak ihneď k nej , alebo rovno do nemocky 😖

no a dostala som môjho verného kamaráta - utrogestan 😒

baby - Leuško povedal v sobotu prvé slovo....a bolo to MAMA 😵 😵 😵 .....potom bolo ešte baba, tata , jej , hej a podobne ....teraz už rozpráva v kuse , a pekne zreteľne 😵

fedra
26. jan 2009

felon ... aby ti nebolo luto, tak moje brusino je tiez mega 127cm 😀
za necely tt narastlo o 7cm, tak dufam, ze blsky si tam pekne rastu 😉

jarka82
26. jan 2009

to ja mam najmensie brusko??? ☹

katka.ott
26. jan 2009

ahojte dvojtehulky a dvojmaminy 🙂 ,
ste ma vyprovokovali, idem sa pomerat. 102cm 😅 a vaha +10kg. ale som za vami necele 3tt

jarka82
26. jan 2009

baby dnes mi dosiel balikom magne B6 ale forte mate ho niektora? tam je pisane ze jednu denne myslite ze mozem aj dve? nic sa nestane? 😅

annamary
26. jan 2009

ahoj Jarka, ja beriem magne b6 a 3 denne ale nie forte. Tak neviem Ti viac poradit:(

katka.ott
26. jan 2009

cherry, to vikendove pocasie bolo ako stvorene na prvu vychadzku 😉

a co sa tyka nespavosti, posledne 2 noci som sa konecne vyspala. ani neviem aky sposobom, ale konecne. som zvedava ako dlho mi to vydrzi. lebo par dni pred tym som fungovala ako ventilator - furt som sa otacala a to dost tazko. pripadne som sa pokusala vstat a urobit si tour de byt - vycikat sa, a potom do kuchyne sa napit.

aj vas tak strasne boli chrbat?

annamary
26. jan 2009

ahoj Katka, ja zatial s chrbtom nemam problemy len ked spim mam hrozne tažke stehna ked zaspim tak že jedno mam na druhom tak sa zobudim cela ubolena:(( ale aj tak sa mi najlepsie asi spi na sedacke..

katka.ott
26. jan 2009

annamary, to s tou sedackou je aj u nas 🙂.no najradsej by som si uz lahla na brucho... a na stehna pomaha ak si das medzi nohy vankus, pripadne paplon. teda mne to hrozne pomaha

jarka, ja mam tiez len B6 a beriem 2x denne. medzitym este zelezo

annamary
26. jan 2009

ja mam 105 obvod na brusku🙂) Katka a Ty do ktorej porodnice sa chystas? ja na antolsku

katka.ott
26. jan 2009

aj ja. ja tam chodim do poradne uz od zaciatku tehu, kedze ma dali na rizikove

katka.ott
26. jan 2009

annamary, ku komu chodis? ja k janacovi, pripadne kto tam je, lebo sa striedaju

jarka82
26. jan 2009

dakujem katka ajja beriem zelezo 🙂

dvojicky
26. jan 2009

ahoj jarka.kde byvas?

jarka82
26. jan 2009

ahoj dvojicky nedaleko dungannonu tyzden predtym sme byvali v omaghu preco sa pytas? 😀