Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

katrinb
25. aug 2009

minkak - bozinku, ake ste pekne....vsetky styri baby :o) A aky mas kociar? Lebo ja som si nejake na nete vybrala...zatial nekupujem...ale typ uz nejaky mam....a podoba sa na tvoj. napises mi zancku? Je fakt super. A drz sa....vydrzite to, uvidis.

inak aj ja som vahy...ako vranka a minkak.....sranda......

nana77
25. aug 2009

ahojte dievcata!
obcas vam sem nakuknem a citam si vas. a spominam, ake to bolo, ked sme sa este nosili 3v1 😵 ....nostalgia velka... a mam pocit, ze to bolo aspon pred sto rokmi, ako rychlo to vsetko ubehlo.
drzim vam vsetkym moc, moc palce, prajem hlavne bezproblemove tehulkovanie a zdrave, krasne babatka!!!! 😵 😵 😵 . drzte sa!

katrinb
25. aug 2009

nana - dakujeme velmi pekne

minkak
25. aug 2009

ahojte 🙂
katrin dakujeeeemeee 😵
je to tento http://www.stambre.sk/?cat=250&lg=1&prod=823

alebo este kuk sem https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

tak aj Ty si vahy-no sranda 🙂

nana dakujeme 🙂

katrinb
25. aug 2009

minkak - dikes.....je fakt pekny

mirinda10
25. aug 2009

ahojte babulky nemate nahodou niektora skusenost s rizikovou poradnou v BA dnes mi doki oznamil, ze okolo 18tt ma presunie na rizikovu poradnu, ze mu mam povedat kde to bude
dnes som bola na kontrole tak bobaci su vitalni mame 24 a 28 mm, ruckami a nozkami rozhadzovali o sto sest a uz sa podobaju na cloviecikov bol to zazitok
pozerala som na ten kocik pre dvojky ale ked ich date za sebou bude tam dost miesta tam s nimi narabat a ked budu oproti tak ak bude fukat tak jednemu nafuka do kocika no ja som pozerala zatial tento http://www.prenasedeti.sk/product/americky-koci...

vranka4
25. aug 2009

Ahojte 🙂 ,mirinda,určite sa ti ozvú nejaké žienky 🙂 ,ten americký kočík je perfektný,ale aj tá cena 😕 😕 celkovo dvojičkové kočíky sú riadne drahé,pokiaľ chce človek nový a zároveň krásny a praktický 😝

mauzos
25. aug 2009

Ahojte 🙂

Minkak krasne brusko a Veronika je rozkosna 😵

Mirinda my mame Bumbleride a nemozem zatial na neho povedat nic zle. Uvidime ako bude v zime v sportovej verzii, zatial pouzivame vanicky. Len podla mna je zbytocne kupovat verziu s autosedackami. Na MMB ho kupis od Silvie za 629 bez autosedaciek, tie dokupis zvlast podla mna ovela lacnejsie.

Vitajte nove dvojtehulky a dokonca krajanky 😉

vranka4
25. aug 2009

mauzos,vitaaj,kde si sa ulievala? 😀 😀

minkak
25. aug 2009

mirinda no ved ked bude fukat,tak ich nedam oproti sebe,ale tak aby ani jednej nefukalo 😉
hlavne sa snim vsade zmestim,co je pre mna dolezite 😉 a kazda babulka tam bude mat svoj riadny placik 🙂
aj ten Tvoj je pekny-len ja som nechcela vedla seba,aby som sa vsade zmestila 😉

mauzos dakujemeeee 😵

mauzos
25. aug 2009

vranka citam pravidelne, len nie vzdy stihnem aj nieco napisat 😝

minkak kazdy dvojickovy kociar ma nevyhody, vedla seba je siroky a za sebou je zase dlhy ☹ Ja s Bumble nemam problem niekam vojst, kde su bezne dvere, lebo ma sirku len 74 cm ... zato Zekiwa, ktoru som si kupila k nasim je taka siroka krava, ze s tou by teda problem bol. Jedine kde som s Bumble nepresla, su bezne pokladne v obchodnych domoch, ale stale sa najde riesenie ako odtial vyjst 😀 😀

mirinda10
25. aug 2009

mauzos ako je siroka ta vanicka no ja z toho popisu nie som moc jasna ale dik za typ asi bude lepsie kupovat sedacky zvlast len aby sa dali potom pripnut na kocik, kde si kupovala ten kocik bola si v obchode alebo cez internet?
baby kde v BA je dobry obchod na tehulky nech si uz na seba idem nieco pekne kupit nech sa trosku potesim aj ked ja budem viac domka ako v praci ale par handriciek budem potrebovat no nie

mauzos
25. aug 2009

Mirinda teraz ti to neviem odmerat, lebo sme u rodicov a Bumble je doma 😒 Ale ty mas este casu ... o tyzden ideme domov a mozem ti to zmerat. Aku farbu si si vybrala? Ja mam oranzovy a asi budem predavat vanicky, lebo uz za chvilu do nich nevojdu. Kupovala som ich na MMB od Silvie, ona ich dovaza z USA a od nej ich beru do predajni, takze by mala mat aj najlepsiu cenu. Ked sme my kupovali, predavala ich len ona, v obchodoch este neboli.
A to pripinanie sedaciek neviem ci vyuzijes, ale je viac typov, ktore do neho pasuju, ona ti urcite poradi, ktora znacka. My mame sedacky kupovane odruky a ani som neskusala, ci na neho pasuju ... zda sa mi to zbytocne.

bobicek5
25. aug 2009

Ahojte dievcata, zdravim vas uz ako mamina. Mali sa vypytali na svet dost predcasne, v 34 tt. Zacala som rodit a malych lekar pre kolizne postavenie vybral sekciou. Mali mali 1620 a 2000 g. Takze okamzite do inkubatora a tam zostali skoro 3 tyzdne. Cely ten cas som s nimi bola v nemocnici a starala som sa o nich. Po sekcii sice trochu narocne, ale radsej som sa o ne starala ja ako nemocnicny personal (nebola to sranda kupat 1,5 kg dieta...). Asi po 10 dnoch zacali priberat, krmili ich striekackou a sondou do zaludka. Ukecala som ich, nech sondu odstrania, ze ja budem pri nich sediet aj dve hodiny, ale svoju davku dostanu cez cumlik a striekacku. Mliecko som mala a mam svoje, takze onedlho som ich mohla prikladat a krasne sa naucili pit. Teraz uz sme doma, uzivame si materske povinnosti, pomaha manzel aj sestra, myslim, ze to zvladame dobre. Mali mi na dve prekojenia prespia celu noc a placu len ked su hladni. A vcera sme uz absolvovali aj prve ockovanie...

Tesim sa, ze to takto dobre dopadlo, hoci diagnoz mame dost a budeme dlhodobo sledovani, ale mali krasne prosperuju a to ma tesi najviac.

katrinb
25. aug 2009

mauzos - to blumbe je len sedenie vedla seba? Je pekny, no ja takisto ako minkak som za to, aby sedeli za sebou...praktickejsie. A dnes su uz aj kociariky, ktore maju zadnu cast - teda druhe sedenie vyvysene - cize babatko aj vidi....nie je uplne ako v autobuse 😉

mne sa teda zatial pozdava
http://www.allegro.pl/item712361861_0733_abc_de...

na nase to vychadza cca 483 € dobre, nie? inak, je to vyrobok z nemecka...nie polky...u nas ale vyjde len kociar bez vaniciek ovela viac....

http://kociky.babyland.sk/kociky-babyland.php?S...

Dalsi sa mi pozdava aj tento.
http://www.babybazar.sk/sw-duette-2-autosedacky...

A posledny tento:
http://www.allegro.pl/item718821493_wozek_jane_...

twento je vraj aj velmi kvalitny....to je zatial moj vyber...ale to somn este vela nevidela....urcite. berte to len ako mozny vyber aj pre vas 🙂

taella
25. aug 2009

mirinda , vanička bumbleride je široká 30 cm 😉

bobicek ešte raz gratulujeme a držím palce detičkám , neboj zachvíľu nebude vidieť na deťoch , že sa narodili skôr 🙂 naši sa narodili s váhami 1680 a 1600 g v 32 tt a včera sme boli na poradni a Oliver má 7300 g a Karolínka 6800 g .

doublemamca
25. aug 2009

Ahojte dievcata...Bobicek gratulujem k babatkam, je to super ako ste to zvladli...ja sa stale bojim toho,ze porodim takto v predstihu a babatka budu priliz pod vahu...okrem toho je takmer jasne,ze budem mat sekciu,bo uz niekolko tyzdnov lezia mimca na priecku obe a netvaria sa,ze by sa im chcelo tocit. No ale ked vas tu tak vidim, aj teba Taella,

doublemamca
25. aug 2009

tak mam pocit,ze to nie je az take hrozostrasne,ako sa zda..aj ked urcite zavisi od pripadu.
A dievcata, aj vase babatka mavali/maju v brusku stikavku? tie moje stikutaju aj 3x denne obe..neviem,ci je to ok,ale citala som,ze vraj hej.

mauzos
25. aug 2009

Bobicek gratulujem, takze uz ste doma a super to zvladate. Tak ako ti napisala Taella, budu rast ako z vody, vobec nevadi ze sa pytali skor 😉

Katrin Bumbleride je len vedla seba. Pekne kociky si zatial povyberala ... bude toho cim dalej tym viac a nakoniec si nebudes vediet vybrat 😀 😀 Tusim ze presne ten ABC Design ma Martina a velmi si ho pochvaluje. Jane aj PegPerego tu ma viacej bab. Mne u PegPerego vadilo, ze je velmi dlhy a neviem si predstavit s nim chodit napriklad po obchode, ale inak je vraj velmi dobry.

Taella vy ste este vo vanickach? My ked sa vratime, uz asi pojdeme do sportaku, nasim sa uz nechce cely cas lezat 😲

mauzos
25. aug 2009

Doublemamca aj moji stikutali o 106, bolo to vtipne a ostalo im to aj chvilu po porode 😀 😀 Teraz uz stikutaju len sem tam.

doublemamca
25. aug 2009

joj mauzos,tak to si ma ukludnila,bo sa niekedy az bojim,ci take stikutanie mozu take malinke chrustiky zvladnut...ved mne sa otriasa cele brucho 🙂

eviska83
25. aug 2009

bobicek- gratulujem 😉 😉 😉
doublemamca- aj nasi stikutali ako o dusu 😀

nana77
25. aug 2009

kocky, co ste z BA, ten kocik Bumbleride som videla vystaveny v avione v all toys 😉 . tak si ho tam mozete pozriet, pripadne vyskusat.

mauzos
25. aug 2009

a v Kosiciach som ho videla v Optime v All toys 😉

taella
25. aug 2009

nie už nie sme vo vaničkách ale v šporťáku

mauzos
25. aug 2009

a ako sa im paci?

taella
25. aug 2009

tak Karolínka lenivček náš , je v pohode , tá si iba ležká a väčšinou prespí . Zato Oliverovi sa tam veľmi nepáči , ale ten nebol spokojný ani vo vaničke , ten iba po rukách sa najradšej vláči . 😠 aj dnes bol skoro celý čas čo sme boli v meste na rukách u manžela .
ináč v tescu majú 30% zľavy na bodynká 😉

mauzos
25. aug 2009

vsak som minule nakupila, ked sme boli spolu 😀 Ci uz maju aj s dlhym rukavom? Inak vobec nie som spokojna s tymi plienkami, vobec im nesedia 😠
A Oli nechce sediet v kociku, ci este ho nedavas?

taella
25. aug 2009

dávam ho sadnúť , ale baví ho to iba chvíľu , tak ako všetko 😠 😠 😠

a čo im nesedí na tých plienkach ? My sme už nakúpili štvorky DM-kove , a teraz som mala aj Wickies z Kaufu ( ale tie modré ) a sú tiež veľmi dobre . Nám zatiaľ vyhovovali asi všetky plienky okrem Huggies , tie boli veľmi tvrdé .

Nemajú ešte s dlhým rukávom , iba dievčenské som tam jedny videla , čo som minule kúpila Karolínke . Ale mali aj pyžamká ten trojpak a zapínanie po celej dlžke za necelých 7 € . A minule mali akciu na bodynká s dlhým rukávom 2 ks za 2,50 € .

taella
25. aug 2009

pozerám , že na FB si robíš samé testy 😀 ty sa asi nudíš , čo ?

tak ja už idem spať . Deti zaspali už o pol siedmej , tak bohvie kedy budeme vstávať 😖 dobrú noc