Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

minkak
2. sep 2009

ahojte kocky 🙂
teeeeda ,ale ste toho popisali 🙂

chrumi drzkaj sa,len pekne oddychuj 😉 myslim na Teba 🙂

k tomu zelezu mne ho tiez dr.teraz predpisala,ale mam to len take na hranici,tak mi staci jedna tabletka kazdy druhy den 😉

k postielkam my mame dve,nech si hned od zaciatku zvyknu kazda na svoju 🙂 budem ich mat kolmo na postel z mojej strany-nech ich mam po ruke 😉 uz by som ich tam najradsej dala 🙂

ohradky som mala pri Veronike dve-jednu v kuchyni a druhu som presuvala podla potreby-tak to by malo stacit 😉
no a plus som mala jeden kocik pri Veronike na balkone a ten jej co som mala na von-z toho bude tiez balkonovy-este stastie,ze som si to vsetko nechala 😅 takze si babulky budu moct vyberat,kde budu chciet byt 😅

katrinb
2. sep 2009

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš ahojte baby....bola so na poradni..v.setko je v samnajlepsom poriadku...aj malicke - obe. Ale jedine, co ma znepokojuje, ze so mala vyssi tlak. Mate niektora s tym tiez skusenosti? potrebujem sa ukludnit. Bojim sa, aby to nebola nejaka choroba. S dokim sme sa dohodli, ze tyzden si budem kazdy den 3x denne merat tlak a uvidime. Trosku som sa vyplasila z toho......prosim napiste mi cokolvek pozitivne....... tlak som mala najprv 150/100 ale hned na to som mala 140/80

mirinda10
2. sep 2009

minkak to pozeram, ze to mas dobre premyslene dobry plan no ja este len budem robit plan co kde a kolko kupovat to bude zabava a potom ho dam muzikovi nech zacne setrit 😀 to bude nas Vianocny nakup nakolko ja to chcem mat vsetko domka ja nebudem cakat do posledneho momentu mozno uz ako veleryba nebudem vladat ani plavat po obchodoch iba lezkat na posteli a cakat na svoj den D

mirinda10
2. sep 2009

katrin a nie je to syndrom bieleho plasta to sa obcas stava ale moze to byt aj zo strachu ak si budes merat tak verim, ze to bude ok aj ked pri tehu zeny mozu mat vyssi tlak len to treba sledovat inak tlak 140/80 nie je az tak zly idelany je tak 130/75-80 takze nie je to nic hrozne nebojkaj hlavne ziaden stres

katrinb
2. sep 2009

ajka - na postielku sa mozes pozriet u mna vo fotkach - mam ju tam ulozenu
co sa tyka presne kupy - to ti przistim u kamosky. Ako som pisala, mam kamosku, ktora uz 2 roky v tomto nakupe funguje....takze viac menej - ona mi pomaha s vyberom...a hlavne pri kupovani

deny - rozmer postielky je 100 X 80 cm

minkak
2. sep 2009

katrin super,ze je vsetko v poriadku-mysli hlavne na to 😉 a urcite bude lepsie 😵
hlavne si nechod citat ziadne diagnozy.....drzkaj sa!!!!!! 🙂

mirinda no dakujem 🙂 presne ako pises,ja uz mam tiez snad vsetko pokupen domka pripravene,neviem si predstvit nechat to na poslednu chvilu...hlavne ked clovek nevie kedy.....
treba mat urcite aspon zaklad pripraveny 😉
ja uz len rozmyslam co by mi asi tak mohlo este chybat z kozmetiky alebo tak...ale myslim,ze mame vsetko 😵
snad som na nic nezabudla, este oprat jednu varku veci ulozit do komody-uz tam maju babulky pochystane 😉
a este chcem ist dokupit nejake tie postolky a take drobnostky.... 🙂

loginka
2. sep 2009

baby a co je lepsie kupit cestovnu postielku, alebo ohradku?
minkak dala si mi tym, ze mat od zaciatku deticky v 2 postielkach chrobaka ..

minkak
2. sep 2009

loginka,no ja neviem noooo,zase chrobaka to som nechcela 😅
ale si myslim,ze si na seba zvyknu....mozno nie....
a nebudem to ja uz potom menit spekulovat....hned od zaciatku a hotovo....skor ci nskor budes potrebovat dve...tak naco cakat?uz ked to mam nachystane....nech si kazada buvka vo svojom 😉
tak ako budu mat kazde ine veci svoje tak bude mat aj kazda svoju vlastnu postielku 😉
a rozmery mam klasika---120x60

ja mam ohradky 😉

katrinb
2. sep 2009

mozete mi povedat, o akej vystave v brne sa bavite?

Inak, ja som nas PN od zaciatku, ako mi zistili, ze som tehotna...ale to nie kvoli dvojickam - tosme nikto nevedeli - ale kvoli inym problemom.....trochu som spinila a ine veci sa k tomu pridruzili.... A tiez ako vy, aj ja sm prekvapena, ale chodima raz za meaic na poradnu. Ale je pravda, ze ja chodim k svojej lekarke a este k porodnikovi, lebo pred rokom som potratila a on ma v saci aj operoval. A ked som terza otehotnela, je zlaty, lebo sa tiez o mna stara. A k nemu chodim kazdy tyzden...
Viac veci mi riesi...kontroluje......a tu je presne to, ze kazd lekar to riesi inak - nehovorim, ze zle - ale inak

katrinb
2. sep 2009

minkak a mirinda - dakujem baby, pomohlo mi to...fakt

loginka
2. sep 2009

katrin , vystava kocikov v Brne 🙂

deny32
2. sep 2009

Katrin, na vysoky KT velmi pomaha cesnak a citron.. skus, ak yvladnes, na ranajky hrianky s cesnakom.. drahy to snad vydrzi 🙂
z citrona.. vyzmykaj polku do sejkra, pridaj lyzicku med, resp. hnedy cukor, lad, royiesaj, pridaj vodu.... je to supeer osviezujuce, ale hlavne velmi vela vit. C a ten potrrebujes tak ci tak... 🙂
Mala si aj predtym vyssi? Vazne Ti mohol vybehnut z nervozity, kamoska to ma takto stale...

deny32
2. sep 2009

Mirinda, ten velky dom Ti teraz zavidim 🙂 🙂 🙂 Dufam, ze do roka sa dockam aj ja a stihneme ho postavit. Tiez budem mat urcite nieco hore a nieco dole.. 🙂

deny32
2. sep 2009

Katrin, uz mame rovnaky termin.. dnes mi dok. povedal, ze od stredy si mam ratat novy tyzden...
Postielku zatial asi kupime jednu, klasicku, a skusime posunut postel. Mozno tam vojde, ale bude to na milietre... potom by vosla v pohode este jedna a komoda 🙂 len neviem, kadial budeme chodit 😀

katrinb
2. sep 2009

deny - sa tesim, ze amme spolocny termin. A este aj z KE sme. To je aka nahodicka...super ! Tak sa mozeme stale porovnavat....velkosti babatiek....aj ked to samozrejme rovbnake nie je u ziadnej zeny na 100%...ale fakt super. tesim sa. Co sa tyka tlaku..no ako dieta v puberte som ho malôa stale vyssi...potom ani neviem...malokedy mi brali krv...ale musela som ho mat OK, kedze som nikdy neriesila ziadnu liecbu na tlak ani nic podobne. Ale ja verim, ze tlak mam OK, je to len tym vnutornym strachom na poradni...co bude, ci je vsetko OK, proste ja som u lekara vnutorne rozklepana...a neviem to ovplyvnovat. Takze to asi bude tym. este tlakomer doma nemam, az zajtra doobedu, takze sa hned zacnem sledfovat, merat si tlak a uvidime....urcite napisem co a ako

A dakujem za radu, co na tlak. ja som si uz dnes v knihe "Ovocie a zelenina ako liek" nasla hned potraviny, co su na znizenie tlaku....a uz aj som si urobila (teda muzicek mi urobil - nedovoli mi ani varit :o) A to nikdy predtym nevaril - nikdy) cibulovu polievku. Aj to je na znizenie tlaku. Ved zelenina a ovocie mi neublizi a hlavne mi moze pomoct. A zajtra si hned utekam kupit citron a budem si robit napoj. Deny, vyzera byt super. A s cesnakom nemam problem. zatial....vyskusam. DIKES

julietka
2. sep 2009

ahojki 🙂
ano deni ja chodim na hematologiu, akurat zajtra idem na kontrolu. Mam mutaciu heterozygota, ale uz neviem presne ktoru, no preventivne si musim pichat injekcie na zrazanlivost krvi, vysledky krvi na chudokrvnost mam na hranici strednej s najtazsou, takze po zajtrajsich vysledkoch krvi uvidim ako sa doki rozhodne, mozno mi zvysi davku zeleza..

babenky vidim ze v tom Brne na vystave sa stretneme asi viacere 😉

brisilda
2. sep 2009

ahojte len tak som tu nakukla 😉 aj ja by som rada 2-jicky 😀 ako to matka priroda robi ? Tak v dobrom vam zavidim 😉 ja tiez tuzim po 2-jickach 🙂

brisilda
2. sep 2009

inak vela stastia pri porode az su deticky zdrave a velke 🙂

deny32
2. sep 2009

Katrin, mne tie veci na tlak poradila jedna pani, co nam robila s manzelom stravu.. presli sme komplet zmenou, nakolko mal manzel tiez zvyseny tlak. Skus ten citron, mne to velmi chuti,hlavne teraz v lete 🙂 len zaludok mi to teraz dovoli len doobeda 😀

Je super, ze sme presne tak rovnako, sa tesim, ze nie som tu sama v kE 🙂 🙂 🙂
Uz Ti rastie brusko? Mne uz ano, musim pretriedit satnik, niektore veci periem a okdladam do vakuosacov a sup k mame... nech je miesto pre dvojicky 🙂

Ozaj, v H&M maju super sportove nohavice s elastickym pasom, vhodne su teraz na zaciatku a nie su ani velmi drahe 🙂

deny32
2. sep 2009

Julietka, preto som sa pytala, lebo jedna znama sa tiez snazi otehotniet a ma hustu krv... tiez si musi kazdy den pichat injekcie... niektore z nas musia toho zvladnut velmi vela, ale stoji to za to !!! 🙂
Drzim Ti velmi palce 🙂

vranka4
2. sep 2009

brisilda,môj muž stále hovorí,keď sa nás niekto spýta,ako sa nám dvojičky podarili,že máme šablónu na dvojičky na povale odloženú-nechceš požičať? 😀 ...ale nie,pre mňa to je doteraz ohromný zázrak prírody -mať dvojičky-a ešte krásne a zdravé 🙂 -bodaj by ste všetky tehuľky mali bezproblémové tehu a zdravé detičky 🙂

pipka
2. sep 2009

vranka aj ja scem sabloooonu 😀 😀 😀 a najlepsie taku na parik ako mate vy 😎

vranka4
2. sep 2009

pipka,príď si pre ňu,alebo poslať poštou? 😀 😀 ,práve prišiel MM z poobednej tak ti odkazuje,že musí byť spln a sekera pod posteľou 😀 😀 😀 😀

mauzos
2. sep 2009

no nazdar Pipka, kde budes zhanat sekeru 😀 😀 😀

mauzos
2. sep 2009

Inak baby citam, ze riesite postielky, ohradky atd. Ja mam malych od zaciatku kazdeho vo svojej postielke v nasej spalni. Stahovali sme kvoli tomu spalnu do vacsej izby, aby nam tam vosli postielky. Neviem si to vynachvalit, lebo sa navzajom nerusia a aj su odzaciatku zvyknuti spinkat sami, nerobia cirkus. Cez den ich mam bud na gauci, alebo v polohovatelnom lehatku (to je podla mna super vec) alebo v poslednej dobe vo vajicku ... tam sa im teraz paci, lebo uz chcu sediet. Mam kupenu aj velku ohradku http://www.bubu-babo.sk/index.php?ID=258 Je super, ak sa nepoziva da sa zlozit jednou rukou a nezabera skoro ziadny priestor. Zatial v nej boli mali len par krat, ale uz ich tam zacnem davat, lebo uz ozivaju, aby mi niekam nespadli 😉

Dnes sme boli na ockovani, mali samozrejme plakali ale za chvilku sa ukludnili a uz bolo dobre. Mame vahy Tomasko 7080 gr a Lukasko 7630 gr 😲

pipka
2. sep 2009

vranka...tak dik 😀 postel mame len s perinakom pod nou, tak tam ju mam strcit? 😕 😀

mauzos
2. sep 2009

do perinaku 😀 😀 😀

katrinb
3. sep 2009

mauzos - gartulujem ku vaham...pekne ste narastli 😉

loginka
3. sep 2009

mauzos, chalani maju pekne vahy, gratulujem 🙂
chodis k pediatrovi sama?

mauzos
3. sep 2009

ahojte 🙂

dakujem za pochvaly, no uz su taki mali valibuci 😀 Logi vacsinou chodim s drahym, hlavne na ockovanie, ale uz sa stalo ze som bola na poradni aj sama. Nastastie to mame blizko, kocikom som tam za 10 minut, nepotrebujem ziadny prepravny prostriedok 😉
A uz sme v sportaku 😝