Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

janulqa07
19. apr 2010

konecner mam volno 😀 stacilo par minut a maly spinka 😝

juliagregor
19. apr 2010

super 🙂
adko spí a šimon nie..
periem tretiu pračku, jedna je už v skrini, druhá sa suší... 🙂
obed uvarený a idem skúsiť druhý pokus na šimona 😉

janulqa07
19. apr 2010

no mate veselo, ja si uzivam pokial aspon trochu pocuva, lebo neviem áko uspim potom vsetkych

letnym detom sa dava oblecko s dlhym rukavom?

juliagregor
19. apr 2010

ano

mirka.m
19. apr 2010

julka ty si sikovnica 🙂

juliagregor
19. apr 2010

ahoj mirka.. 🙂
to já nie, to sušička...tá aj ožehlí,,super vynález ....len treba rátať väčš paušál za elektriku...
aký bol víkend?

mirka.m
19. apr 2010

julka tak to je dobra vec, len skoda ze by som ju nemala kam dat 😉
to by chcelo novy byt. musim navrhnut manzelikovi 😀
vikend bol fajn co sa pocasia tykalo uz bolo slnieckovo, tak sme sa tesili. stihla som drobcom vycistit bugynku, polietali po dvore u strakych, ziskali par odreniniek...

juliagregor
19. apr 2010

my sme samá modrina... 😎

mirka.m
19. apr 2010

to aj my a hlavne dcera. tak ta je za dvoch chalanov. a to sme si najprv mysleli ze maly bude taky certik. hahaha opak je pravda. tak obed sme zvladli. malu mozem ist dat rovno do sprchy 😲 a ideme sa trosku vyvetrat. tak zatial papa
na fc som .

dior
19. apr 2010

juli akoze ake chutky si mi tu narobila-mnaaam 😝 toto mi nerob 😅

petrus29
19. apr 2010

Ten tvoj recept s bryndzou vyskusam,manzel sa bude oblizovat🙂
Viete mi prosim niekto poradit kde kupit nejake sportove tehotenske nohavice? 🙂
Dakujem 🙂

dior
19. apr 2010

ja mam z H&M -aj velurove,aj teplakove maju

dior
19. apr 2010

pozeram ze si z tn,tam asi nie je H&M

mauzos
19. apr 2010

Juli mnamka, ale ja s bryndzou nemozem varit kvoli drahemu, jedine ze by som si sebe urobila 😀

Petrus skus v H&M, C&A, Peacocks, maju celkom dobre ceny. Specialne predajne s tehu vecami su predrazene 😉

A u nas tiez leje cely den 😠

juliagregor
19. apr 2010

mauzi nepovedz mu, že je tam bryndza 😠
dior a ako varia v nemocke? a čo nové?

juliagregor
19. apr 2010

petrus najbližšie tehu oblečenie máš v Dubnici na 105-ke v Linde (kočíky a detské..) a vo Filagore na poschodí...ale čo majú to neviem...
v Tn u bývalého Šánera (oproti sporiteľni, na námestí Svätej Anny vo dvore), CA je aj v Laugu ael neviem, čo tam je...
a Dior HM je až v BA, ale mohlo byť aj tu 😉

jennys
19. apr 2010

PETRUS športové tehu oblečko majú aj v Litexe len je to dosť drahé. Teda aspoň mne sa zdá, ale minulý týždeň som bola v Takku a tam som si vybrala dve tričká, síce nie originál tehu ale dobré budú na tehu a jedny nohavice ale to má ešte čas lebo sú to 3/4 také športové. Ale inak som kúpila super športové nohavice naťahovacie v Exisporte.
U nás sa dnes pekne vyčasilo ale sme doma, Lucka v škôlke nebola, týždeň v škôlke a je prechladnutá tak ja už fakt neviem čím to je. Odhlásila som ju na dva dni, uvidím zajtra ale asi v stredu ešte nepôjde. Zajtra ak bude pekne pôjdeme aspoň na hodinku von len musí byť teplo.

janulqa07
19. apr 2010

ahojky tak sme doma z ocneho , konecne 😒
boli sme objednany na pol tretiu, pred koncom smeny, lebo vtedy vraj podla sestricky uz nemaju ludi tak sa nam bude doktorka viac venovat...... dostali sme sa na rad o stvrtej, sestricka uz prezlecena na odchode domov a strasne milucka 😠 😠 😠 aspon doktorka bola mila, maly sa dal vysetrit a nakoniec trpim naviac ja lebo mi nakvapkali kvapky do oci a isla som skoro slepa domov, este teraz nevidim dobre a ide mi hlava vybuchnut

jajka28
19. apr 2010

ahojte babenky

zasa len tak narýchlo čítam a odpisujem, kým sa malý člapce vo vode, to je klud chvílku...

dnes mi pripravil infarkt. stavy, kým som na pc pozerala umývačku riadu /poraďte!!!/ tak mi za 10 min. vyšplhal do komody kde som mala 2 sirupčeky od kašlu a vačšinu rozlial po koberci a aby nestačilo aj mastičku na ritku celú porozotieral po posteli....no šok! a že čo si papal? iupček /no tak som ho sledovala čo s ním ešte bude/ 😠

inak po starom, raz za den s ním vybehnem von, ale všeko ma tlačí, v piatok mám poradňu tak len dúfam, že všetko drží ako má...uf nech už je aspoŇ 30 tt prosíííím

juliagregor
19. apr 2010

jajka 60ku..ak chceš pošli mi linky, ktoré si si vybrala a mm ti pozrie...my sme kupovali minulý rok a on pritom strávil 2 týždne,,,
zajtra idem do DC, ak bude mať čas a chuť, prídi sa ukázať
tak ti malý upratal, ak to máš rybaciu, tak to asi dole nedáš...

janka a ako ste dopadli, malému sa polepšilo ?

dnes učil mm Maťka na bike bez pomocných koliesok ale nešlo mu to, veľmi sa bál a to hlavné, neťahal ale sedel...
maťo chcel, lebo jeho kamaráti jazdia bez kolečiek, ale sú to už väčší chlapci..

janulqa07
19. apr 2010

maly sa dal konecne vysetrit a este mu aj malo bolo 😀
ma nosit okuliare tak som zvedava ako ho donutim 😒
ja som este trosku slepa tak zo mna maju srandu doma

Matkovi to zrazu bude ist tak ze ho nechytite 😝

alienka73
19. apr 2010

Juli, to je vas Matko potom sikovny, nas maly sa sice len teraz zacal ucit s kolieskami ale este nevie ze ma sliapat.

Jani, nic moc, mne maly rybaciu masticku len trosku raz na gauc namazal a teda prala som to asi na trikrat, nastastie vyslo, bolo to na takom akokeby vankusi a dalo sa to vyprat, ten potah ale ked teraz vidim v jeho blizkosti rybaciu tak hned odkladam.

Dnes sme mali ist za porodnickou teda sme aj boli ale nemali sme stastie, akurat vtedy rodila a po hodine a pol mi zavolala ze ide zasa rodit ale to uz sme boli doma takze najnovsie ideme v stredu vecer, tak som zvedava ci pochodime.

petrus29
19. apr 2010

Jejky dakujem za vsetky odpovede,pojdem sa mrknut kde co dostanem 🙂
Chodili ste niekde aj na nejake cvicenia pred porodom?
No ked tak nad tym uvazujem asi by boli na nic ked jje tu velka sanca na cisarsky hm??
A prepacte ,ze sa stale vypytujem 😀

petrus29
19. apr 2010

jennys v Takku som bola v nedelu no nic som si nevybrala,lebo som oblej postavy 🙂 uz teraz ...tak sa na mna tazsie nieco zhana 😒

jennys
19. apr 2010

PETRUS aha tak tak, ale tam majú aj väčšie veci čo som videla. Ja som pred pôrodom chodila, ale teraz chodiť nebudem ani by som nestíhala lebo som na PN, ale v piatok sme boli v Tescu a mm mi tam našiel jedno DVD volá sa to Jak prožít zdravé těhotenství. Sú tam aj dychové cvičenia, cvičenie s fitloptou...ešte som to celé nekukala ale len tak zbežne a dosť si pamätám aj z predošlého pôrodu tak sa spolieham na to. Ale ja si myslím, že pôjdem aj tak cisárskym, lebo chlapci v 20tt mali nohy dole a nemyslím si že by sa nejak dovtedy otočili, stále mám pocit, že dole ma kopú nohami. Uvidím keď pôjdem v 30tt čo mi povedia, to by už malo byť hádam jasné...

juliagregor
20. apr 2010

dobré ránko,

petrus a nemáš dosť cvičenia pri malej ? všetko záleží od toho ako sa budeš cítiť a akú budú mať deti polohu...ked budú s hlavinami dole neodporúča sa lopta, lebo veľmi tlačia na krčok...sama uvidíš ako ti bude po 20 tt a potom sa rozhodni..

chalani sdú už dávno hore a teraz budia susedov pod nami 😝

janulqa07
20. apr 2010

dobre ranko...
my mame dufam, ze iba dnes nejaky posun casu, nase bezne vstavanie o 8 -8.30h sa zmenilo na 6.00 😲 to je uz asi priprava, ale ja by som ako medved spala

alienka73
20. apr 2010

Aj nas vstal pred 6tou a isliel spat o 22.00 😲 . Ale nas o 8.30 vstal asi raz co si pamatam inac stale skor, zato niekedy spi aj 3hodiny poobede a nevieme ho zobudit.
Teraz sa prave vratili z rannej prechadzky, lebo ja asi s malym von nepojdem...

A dnes sa pekne vykakal vo svojom stane do plienky , vyzliekol si teplaky a zacal sa v tej kake hrabat, pootm prisiel s hnedymi smradlavymi rukami ze ma spinave ruky 😲 . Cela deka v stane bola od kaky este ze ho nenapadlo s tymi rukami malovat po stenach 😀 .

petrus29
20. apr 2010

Julka ani neviem co ma to napadlo 😀 volako sa mi zda,ze nic o tehu neviem,ako keby nam malu doniesol bocian 😀
Asi tie hormony hihi mas pravdu nabeham 😝 sa a zacina nam obdobie totalnej ignoracie cokolvek mi mama povie ja spravim opak 🙂 ...ked ideme spolu von tak vatsinou bez kocara a vyzera to nasledovne
ja idem do prava a moja draha dcera do lava a naopak..problem je,ze sa nicoho neboji aj ruku by dala cudziemu psovi do papule,tak niekedy neviem co s nou mam robit 😝

petrus29
20. apr 2010

Alienka sikovny to chlapcek 🙂
Dievcence ked tak citam vase prispevky hned sa mi objavi usmev na tvari a dobra nalada je hned tu 😀
Katka dnes na totalku znicila babke "dobre udrziavane a dobre hnojene"kvetiny ☹ aj s kvetinacom 😝