Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

juliagregor
29. apr 2010

ahojte,
baby no svokry vám nezávidím...ja som chvalabohu vysporiadaná...

práve periem fusaky, mám Eisbarcher...sú super...ktorá by ste chcela za 50 EUR predám...
sú šedé a vnutro tmavé, fotky dám len ich mám v druhom PC...

juliagregor
29. apr 2010

fotky

alienka73
29. apr 2010

Murkaa, ze neskoro. My sme mali krstiny maleho po roku a pol od narodenia 😅 . Tiez pre problem s krstnymi, takze vy ste to tiez celkom rychlo zvladli. 😉

Juli, hrozne s tymi chorobami, nejak sa stale nieco nalepi. Tak drzim palce nech ste vsetci zdravi!

A s tou pomocou vam verim. Ja sice taku pomoc nemam ale ak by pomahala svokra alebo mama asi by som bola taka nervozna, ze radsej sama. Dufam, ze po porode budem mat pomoc mm a neskor snad nejaku pani na upratovanie a zvysok dufam, ze zvladneme sami. 😕

luciaf13
29. apr 2010

Julka posielame vela lieciacej energie, nech ste rychlo fit aby ste mohli behat vonku po slniecku

A este mam otazocku pre maminky dvojiciek : Ako sa mam zbavit tej ovisnutej koze na bruchu??????? 😒 😒

juliagregor
29. apr 2010

lucka dakujem pekne 😉
už má aj Ado zapálené oči ☹

lucka, časom sa stiahne...natiaraj...

luciaf13
29. apr 2010

Julka ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

natieram o dusu ale je to hroza 😖 😖

juliagregor
29. apr 2010

len trpezlivosť, kolko sa naťahovala, tolko sa bude sťahovať....
niekedy to aj zostane, aj moja kamoška mala hrozné to brucho a teraz už celkom fajn, deti máme rovnako...

janulqa07
29. apr 2010

prajem pekny dnik 🙂

u nas je krasne....aspon cez okno to tak vyzera 😀
juli nie je co zavidiet ☹ , drzim palce nech ste rychlo ok

ja sa idem este trochu prejst po okoli s malym a rozlucit sa 😒 zajtra balim a ide sa k rodicom, na ktovie ako dlho ☹

juliagregor
29. apr 2010

janka dakujem...aspoň si oddýchneš...
a dúfam, že sa mi ozveš...

jennys
29. apr 2010

Ahojte, mne keď bola Lucka malá tak stále mi sem chodil otec doobeda. Hlavne ke´d spala, ja som bola rada že si konečne niečo urobím a on sa tu vždy objavil. Hlavne neohlásene. Keby aspoň dopredu zavolal tak poviem, že mám robotu ale on buď zvonil už zdola alebo mi volal že ide k nám (to bol ten lepší prípad), takže som potom už nemohla nič robiť.
Inak dnes krásne počasie, poobede sme boli vonku, zajtra doobeda skočíme do mesta a potom poobede ešte na nákupy. Lucke som dnes kúpila sandálky na leto, tak som rada, lebo v lete s tým je vždy problém, všetko vypredané.

juliagregor
29. apr 2010

mne to robila svokra...len volala...si doma? ja nie prečo, som pri dverách.... 😀
mm ju potom zrušil, viackrát sa stalo, že som kojila chlanov, naraz a ona mi zvonila pri dverách...ja som neprerušila a neotvorila... 😎

ty sa máš, že si bola vonku, ja som Ada nosila na rukách celý deň, má chrípku, horúčkuje a ja som si už spravila kávu, lebo budem ponocovať...

mirka.m
29. apr 2010

juli skore uzdravenie zelam ☹

jennys
29. apr 2010

JULI presne tak isto môj otec. Tiež už bol pri dverách a volal či sme doma. A najhoršie keď kojíš. Ale teraz som sa rozhodla, že keď budem kojiť dvojičky a niekto bude zvoniť tak nedvíham, ani mobil a ani neotváram. Presne ako si urobila ty, to si urobila dobre.
No skoro sa uzdravte, je to fakt nanič keď je dieťa choré, hádam to bude lepšie. A s tým očkom je to už lepšie? Lebo Lucka skoro nič, ráno keď sme behali v tej kose po meste tak jej slzilo ale to myslím aj z tej zimy.

peruzekova
29. apr 2010

maminky ktoré čakáte miminká,predávam veci po mojich dvojíčkach chlapcovi a dievčati. ktoré máte záujem, ozvite sa, pošlem foto.

peruzekova
29. apr 2010

teda predávam najmenšie veľkosti- od 0 do 3 mesiacov

janulqa07
30. apr 2010

dobre ranko....
balim veci a maly mi ich vybaluje.... dnes musim dat vsetko doma dokopy, lebo ked sa vratim po dvoch tyzdnoch domov uz asi tazko nieco urobim 😒

juli ako sa vam dari? mas doma vsetkych?

juliagregor
30. apr 2010

ahoj Janka,
boli sme u dr. Ado mal cez 39.. ☹
tak máme ATB, a ktomu aj zápal spojiviek, Maťo začal kašlať a jediný je zatiaľ zdravý Šimon...

budeš na nete? budeš mi chýbať 😉

janulqa07
30. apr 2010

no tak to nemate lahke a Simon sa asi tiez tomu nevyhne ☹
dufam ze to rychlo prekonate a budete si uzivat krasne pocasie, v lete bude chodit Matko do skolky alebo ich budes mat vsetkych

davam si net do mobilu tak dufam ze tu alebo na FB dostanem, ved by som sa u nasich zblaznila a este vybavujem veci cez net, tak to by som bola stratena
zhanam cez net dvojickove kociky a chodim ich okuknut, kedze v obchodoch ochota ziadna

juliagregor
30. apr 2010

v lete budu doma všetci, nemám nárok na škôlku, ked som doma.....

a vybrala si si už?

alienka73
30. apr 2010

Jani,a ostatne veci uz mas pokupene?

Juli ☹ .drzte sa a nech ste cim skor zdravi a mozte si uzivat slniecka.

janulqa07
30. apr 2010

no tak to budete mat veselo 🙂 chystate sa niekam? alebo ich chystas niekam? 😀

vybrala aj nie, vybrala som si ale bohuzial na kocik nebude, takze asi jeáne twin two ale dnes ho ideme kuknut ako to vyzera

v rodine mame 4pary dvojiciek a kazdy ma stare kociky, pouzitelne, ale nikto sa neponukol, takze pri najhorsom ked sa v zime nezmestia do kocika kupime klasika hlboky na prechadzky

janulqa07
30. apr 2010

alienka nemam nic, chystala som sa nakupovat, ale naj ceny su na nete, lenze ja si to chcem chytit do ruky aky to je material

uz uz som isla kupovat, ale krstny rodicia idu na nakupy, babky sa chystaju a svagrinka sa ponukla ze ma veci po malom(mysleli ze bude dievcatko) tak maju aj ruzove 😀
ale netusim co bude a co nie 😒 kupime iba kocik

juliagregor
30. apr 2010

janka ak ti smiem poradiť, odvoz mimi v hocijakom hlbokom za 50 Eur a potom su kup len šporťák, ušetríš 500 Eur a bude, do Matrixov ich nedáš v zime...sú ozaj malinké...
nikto a neponúkol? tak sa skús opýtať...

budeme doma, pre mňa je väčší stres furt niekade behať a baliť...to je fakt hrozné, ideme k mame na deň a vlečem tri tašky...
mám tu znáámeho, on si na záhrade napúšťa bazén, tak budem chodiť tam, kupko nehrozí, na jedno dieťa jeden dospelý a je to aj drahé, im stačí malá vanička s vodou......

adka dakujem za prianie, ja čakám ešte kedy to chytí šimona,

janulqa07
30. apr 2010

no juli presne tak som to myslela ci sa niekam chystate 😀 z kupka by si nic nemala jedine prievan v penazenke

ked ja ten kocik som chcela koli matrixom, vela cestujeme a aj tak by to chcelo autosedacky
na kocik nie som narocna pri malom som mala pouzivane a ani jeden nesplnal naroky a maly to prezil v zdravy 🙂

juliagregor
30. apr 2010

ako sa pripútavajú matrixi v aute, na šírku alebo na dĺžku, zmestíte sa potom do auta? a ešte ma napadlo zmestíš do korbičky polročné dieťa? ja som vajíčka používala zhruba do 10 mesiacov veku detí, to je pri 9 kg, lebo hoci na vajíčka uvádzajú, že sú do 13 kg, tak už pri deviatich kg je im malé. ešte rátaj aj so skutočnosť, že v zime budú naobliekaný, takže sa vajíčkam nevyhneš, sedačky od 0 do 18 nekupuj, poloha nevyhovuje bábetkám, lebo sú príliž moc v sede a tie čo vyhovujú su strašne drahé, naviac vajíčko môžeš prenášať.............
vajíčka sa dajú dobre kupiť na nete, sú v dobrom stave, za tú chvíľu sa nemôžu zničiť, a začo kupiš, zato predáš, aj teraz sú tam jedny ...

janulqa07
30. apr 2010

pol rocne tam uz nezmestim, mne sa paci na tych autosedackach ze ked vyberies z auta das do lahu a nebudis dieta pri prekladani
preto ked tak na zimu poziciam od niekoho hlboky a jane bude dobry do mesta, ale ja som stale v rovine teorii a ktovie co nakoniec bude

chcem abc lebo ma velke korbicky, casualplay lebo tie deticky mozu sediet aj oproti sebe a je kratsi a jane koli matrixom, peg perego sa mi tiez paci lebo deti sedia aj oproti sebe 😀 😀 😀

tie od 0-18 mam dve po Matuskovi, takze budu na neskor

juliagregor
30. apr 2010

ked boli malí malí 😀 to je veta 😝
bolo im to jedno, nezobudili sa....teraz sa už budia, ked zaspia...
chodili sme dosť po dr. , poradne boli dve - jedna sme išli kočíkom u našej dr. a druhá na predčasné do TN, raz za tri mesiace neurolo, očné a ked ado cvičil, tak raz za týždeň na rehabilitáciu...a to do roka...

naživo som videla jane troj a štvor koliesko a peg perego....

janulqa07
30. apr 2010

hlavne ze sme pochopili 😀 ale stale budu malí 😝

ja sa rozhodnem az ked uvodim, zatial dśom videla bmb, abc, peg perego, dorjan,

aky mas nazor na vlozne tasky? viem ze ten peg perego tak riesia a tym ho maju od narodenia

juliagregor
30. apr 2010

perego má veľké tašky, sú trochu drahé, neviem ako tam sedia univerzálne z Emitexu...
jedna kamoška tam mala tašky...letné deti a druhá mala deti v zime, boli len vo fusakoch....
tašky sú ľahšie na prenášanie detí ako korbičky, záleží ako si vysoko a ako musíš ísť, sama by som korby nevyniesla ...ked je výťah a zmestíš sa do výťahu, tak sú korby lepšie ...to si musí každá rozmysleiť...a názory, že je deťom moc teplo cez leto v taškách...no musia byť otvorené...a potom je to jedno...
mne sa to perego páči a je dobrý aj do zlého terénu a aj na dedinu, tam by si s Jané a ABC nepochodila...zase nie je dedina ako dedina, ja to beriem podľa mojej rodnej ... 😉