Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

janette77
14. jún 2011

@tina1979 ...ja som pocula, ze je to v tehu dokonca prospesne, ale to je infoska JPP...tak snad "na zdravie!" 😎

lucia.kl
14. jún 2011

@tina1979 ja si myslím, že to jedno pivo za týždeň ti ublížiť a ani bábatkam nemôže...

tina1979
14. jún 2011

tak dakujem 🙂 , dnes pride kamoska, tak si ho dame take dobre vychladene 😎 😎

smejko
14. jún 2011

@janette77 Manzel je doma iba tento tyzden, minuly tyzden tu bola mamina a ta pride zas buduci tyzden. Ale hrozim sa obdobia, ked budem na nich sama ... mozno ten strach zo mna citia a preto vzdy ked sme na chvilu sami traja doma, tak to hned "zneuziju", mrsky male ... Brusko mam, ale iba malicke, vyzera inak ako pred porodom, uplne iny tvar dostalo, ja som nikdy nebola stihla, skor som pevnejsieho vzrastu, ale ked sa teraz pozriem na seba do zrkadla, tak nohy mam jak baletka 😀 a brusko nikde 😵 Ale najhorsie su strie 😠 cele tehu som mastila brusko a mala som iba dva male pasiky a teraz, ako sa to brusko tak rychlo stahovalo mam taky hnusny striovy kolac na bruchu ☹ ktory okrem toho, ze hnusne vyzera aj strasne svrbi, tak kradnem malickym olivovy olej a tym sa natieram 🙂 a take to tehu svrbenie mam stale, nohy mam doskriabane az do krvi ☹ a nemozem si pomoct, natieram ich fenistilom, skusala som aj sudokrem, ze ked to bude biele tak to skrabat nebudem, ale houby ...

janette77
14. jún 2011

@smejko ...to svrbenie som aj ja mala este dost dlho po porode, prejde to, ja ani neviem a zrazu som sa prestala oskrabovat.🙂) Drzim palceky! Ja sa tak hnevam na strie na prsiach... prvych 5 dni naliate, hotova Samanta Foxovie (co je pri mojej velkosti, alebo lepsie povedane malosti, co povedat🙂 😀, mliecka ajajaaaaj, ale do 10 dni bolo fuc...potom ale nechapem, ze sa stihli urobit tolke strie, jedine, co mi vyhovuje, ze mi ostali vacsie prsia a vyzera, ze sa nechystaju "odist"...ked uz tak dlho zotrvali. 😎 😀
Brusko ja este stale mam, take tehulkovske, ale ti co ma dlhsie nevideli mi hovoria, ze uz je stale viac na ustupe, tak neviem...
Inak, ja som mala velke opuchy noh, nosila som obrovske papuce aj v porodke (teraz sa v nich idem zabit🙂), doma som nosila manzelove...a do 10 dni od porodu sa mi krasne zliali a tiez som si pripadala v nohach stihla ako srnka. 🙂) A aj som skonstatovala, ze mam nohy stiheljsie ako pred tehu, ale to je asi skor pocit oproti tym medvedim labam, co som mala.🙂))
Ochvilu papame a utekame von...🙂

wera
14. jún 2011

@smejko moja presne ako hovorí @janette77 ak by si musela tak by si sa vedela postarať 😉
a ako dlho budeš mať mužíka doma?
a k tým kilečkám gratulujem, to je úžasné 😉 aj ja by som chcela 🙂

wera
14. jún 2011

@smejko moja keby si videla moje brucho tak by si zaplakala...mám na ňom asi 200 hrubých strií fialovej farby... keď niekomu ukážem brucho tak sa zľakne... 😒 ale nevadí bikinky nosiť nikdy nebudem tak neriešim 🙂

chrobulka
14. jún 2011

@tina1979 - som na tom podobne 😉
a nedavam si 1 radler za tyzden, ale je ich viac.
mam take info priamo od vyrobcu, ze po jednom ani nenafukas.
ja to nevidim nijak hrozne, ked si z casu na cas das na osviezenie.😀

wera
14. jún 2011

inak babuľky mamina mi dnes bola vybaviť tú alergologičku kvôli tomu mliečku a nebol problém 😀 takže zajtra budem mať potvrdenie a šup môžem ísť k pediatričke si ho dať predpísať, tak sa teším 🙂 🙂 🙂
..aspoň pár koruniek bude ušetrených 🙂

lucia.kl
14. jún 2011

@wera a ku komu chodíš k pediatričke, do ružinova alebo tu na bajzovu???

lucia.kl
14. jún 2011

@chrobulka dalšia BA dvojtehulka 🙂

chrobulka
14. jún 2011

@lucia.kl - hej hej, ale ved ja som tu uz bola po radu 😉

wera
14. jún 2011

@lucia.kl chodíme na Martinčekovu k Dr.Dzurillovej 🙂 chceli sme chodiť do ružinovskej polikliniky, aj sme doki mali vybavenú ale nakoniec sme sa s ňou nejako nepohodli a deň po návrate z pôrodnice sme hľadali novú...

lucia.kl
14. jún 2011

@chrobulka a ktorá časť BA si ,ak smiem byť zvedavá?? naposledy som zistila že som s werou suseda 🙂

lucia.kl
14. jún 2011

@wera ja som tu pri zimáku u dr. Franiaka a som veľmi spokojná...

ivikli
14. jún 2011

@wera ahoj, a mozem sa opytat ako to davkujes? priamo do flasky?

chrobulka
14. jún 2011

@lucia.kl
nove mesto, resp. nedaleko zimaku 😉
ja som kamoska s andysok (uz su od vcera doma) aj ked som ju dllllho nevidela, ale vyrastali sme na jednom dvore spolu 😉

lucia.kl
14. jún 2011

@chrobulka tak to dalšia tu v okolí, ja som od miletičky 🙂

chrobulka
14. jún 2011

@lucia.kl
svet je maly 😉
skor ci neskor niekde na seba isto narazime - strkovec, nova doba, delfin 😉

wera
14. jún 2011

@lucia.kl hmmm o takom dokim som ani nepočula... my sme išli po známosti, lebo som už nechcela riskovať... a je to tu kúsok tiež, je to za kúpaliskom delfín 🙂

wera
14. jún 2011

@ivikli myslíš to zahusťovadlo? dávam to priamo do fľašky, je to jedna malinká odmerka 🙂

wera
14. jún 2011

@chrobulka
@lucia.kl jej tak vidím že máme ďalšiu susedku 🙂 🙂 🙂

lucia.kl
14. jún 2011

@chrobulka ten štrkovec to istí 😀 aj s @andysok a @wera dáme rande 🙂

chrobulka
14. jún 2011

@wera @lucia.kl hej hej, jedneho dna urcite 😉

modra
14. jún 2011

@lucia.kl aj my chodime k Franiakovi.. Mozem sa spytat vas poslal po mesiaci na klbiky? alebo ste si to vybavovali sami?

lucia.kl
14. jún 2011

@modra nás poslal. boli sme v ortotop oproti kauflandu. dr. kusín, za dieťa sme platili 15€ ale dá sa tam ísť aj bez odporúčania od lekára - ja som ho zabudla doma a nevadilo...

lucia.kl
14. jún 2011

@modra a ak sa smiem spýtať, ty si tu niekde z okolia??? že chodíš tiež k Franiakovi?? aký kočík, či som ťa už nestretla 🙂

modra
14. jún 2011

@lucia.kl nie my chodime do rovinky k nemu 🙂 a kedy ta tam poslal musim mu asi zavolat lebo asi na to zabudol alebo co..

janette77
14. jún 2011

@lucia.kl jej, aj my chodime na ortopediu k Dr. Kusinovi, ale do Malaciek...teda ak je to ten isty. Taky mlady cierny? Lebo viaceri dokici teraz funguju po viacerych regionoch - som si vsimla. Ved aj nasa pediatricka cestuje denne z BA a strieda dediny. 🙂

lucia.kl
14. jún 2011

@modra tuším keď sme mali mesiac - nám tak nejak vyšla poradňa.
a myslíš, že je to ten istý franiak???