Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

maartinkaa
2. mar 2010

casual ideme predat, sportovu verziu sme ani nepouzili 😅

inac aj ten tvojickovy casualplay s twinner je uz v predaji a nie je az taky drahy ako to tu niekto spominal 😉

juliagregor
2. mar 2010

ozaj naň nadáva 😉 ale každá sme iná 😉
mne sa páči dvojičkový phil a teds

juliagregor
2. mar 2010

maka a kupuješ Vibe

juliagregor
2. mar 2010

maťka prepáč
píšem v stoji s mimi na rukách

juliagregor
2. mar 2010

ešte sú malí ja by som kočíky nepredávala v tom sedátku sa spať nedá

juliagregor
2. mar 2010

vibe je vhodný ako súrodenecký alebo pre veľké deti, ked nechceš chodiť s tankom, na presun ale ozaj pre chodiace deti

maartinkaa
2. mar 2010

ja ani neratam, ze sa mi tak lahko predaju, uz som ich hodila na inzeraty

maartinkaa
2. mar 2010

a ked by sa aj predali, tak na spanie mame kadejake stare koce po detoch 😀

juliagregor
2. mar 2010

tá sedačka je na zemi a dieťa ti hltá prach so zeme,
je to krásny kočík ale nepraktický
môj názor...
tie kočíky ešte nepredávaj urobia ti službu, aj tak ich drahšie ako za polovicu nepredáš, aj ked je málo používaný...teraz je hrozný pretlak...

juliagregor
2. mar 2010

idem na rannú očistu...
zatiaľ ahojte...

maartinkaa
2. mar 2010

ved uvidim, ale tento objednam tak ci tak, mi vela cestujeme, tak nam treba nieco taketo male a prakticke, ja som ho totiz to nevidela nazivo ako ty ☹

a kamaratka ma tiez vibe?

juliagregor
2. mar 2010

áno, ja píšem len to čo poznám 😉
ozaj je krásny, super dizajn 🙂

vrelo ho odporúčam pre maminy, kt. sú odkázané na verejnú dopravu, a majú väčšie deti..alebo na prechádzku po svojich a Vibe slúži len na odsun domov... a to je už zase vec peňazí, či chceš ešte investovať 😉

dior
2. mar 2010

martinka preco ste ani nepouzili sportovu cast casuaplay? ja chcem kupit tu novinku-asi jediny co sa zmesti do vytahu...phil a teds-tam mozu byt aj od narodenia?

vcera na kontrole dr povedal ze si pojdem preventivne polezat do nemocnice ☹ ,ze to tak robia s dvojickami-myslite ze ma od tial aj pustia,alebo sa mam pripravit,ze ma tam nechaju az do porodu? 😕 😕 😕 😕 😕

janulqa07
2. mar 2010

martinka o tom kociku casual som pisala ja a ked este nebola cena na predajni mi zistovali tak bol drahy, ale teraz je ina cena uvedena 😠
Mne sa pacia kociky za sebou, vela cestujeme, ale tie autosedacky-vanicky su vsetky malicke ☹

maartinkaa
2. mar 2010

dior ahoj, nepouzili sme ich, lebo sme nestihli 😉 ,rozhodli sme sa pre phil a nie je vhodny od narodenia pre dvojky ☹ , ale je aj dvojickovy phil,ako pisala julia a ten je aj od narodenia 😉

jani, ale to teda trochu prehnali, nie? myslim, ze teraz je ta cena celkom dobra a aj sa mi paci 😉
aj ja som zo zaciatku chcela len primu namiesto vaniciek, lebo sme si mysleli, ze sa tam cez zimu nezmestia,tak sme kupili vanicky a zero, ale zmestili by sa v pohode a od nejakych sedem mesiacov by isli do sportaka vo fusaku, ale no co uz 😒

janulqa07
2. mar 2010

No ved to ze co v zime ked budu velke 😒 Pacia sa mi kociky lebo su male a nepotrebujem kopec casti k tomu dokupovat, ale ako som citala napr na matrix sedacku tak tam nedali 5mesacne dieta. Ja by som potrebovala par mesacne dieta a a skusat do kocikov a potom snad by som si vybrala 😀
A nozky im netrcali?

monikabe
2. mar 2010

Dobre ranko mamicky a buduce mamicky!!! 😉
V toto krasne slnecne rano sa okolo 7.30 hod. rano narodili vasej kamaratke Katrin dievcatka dvojcatka 😀 😀
Prva mala 2350g a 45 cm a druha 2400g a 45 cm. Katka je uz na izbe a odpociva, je v poriadku a aj dievcatka su krasne a zdrave 😀 😀
Zatial neviem viac, volal mi len je manzel (ja som svagrina), v priebehu dna alebo zajtra toho bude urcite viac.
Katka rodila v Kosiciach-Saci a drzala sa perfektne!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tintin
2. mar 2010

jeeeej Katke velmi GRATULUJEEEEEM!!!! dievcatka su skoro uplne rovnako velke. nech sa skoro zotavi a pride nam napisat ako sa ma. 🙂

janulqa07
2. mar 2010

Katka nech sa s babami drzi 😀 Hlavne nech su zdrave.

maartinkaa
2. mar 2010

jani, my sme potom tu primu nekupili, kupili sme baby zero obycajnu sedacku a este stale je im dobra len s fusakmi je to horsie, ale mi uz asi tri tyzdne chodime bez fusakov, a myslim, ze este sa tam dost dlho zmestia aj ked im budu troch trcat nozky 😀

ale dvojky nebyvaju az tak velke a aj mono deti maju v prime alebo v matrixe a potom sup do sportaku, ved tie sportaky sa daju dat pekne na lezanie 😉

a gratulujem katke, nech su vsetky zdravucke a v poriadku 😉

maartinkaa
2. mar 2010

jani a ten pulsar sa paci aj mne 😉

janulqa07
2. mar 2010

martinka je sa bojim iba ako to bude v zime, ze ich nenapcham do kocika a kedze to nie je lacna zalezitost, nebudem si moct dovolit potom kupit iny 😒
ja som chcela ten kocik zo vsetkym a su k tomu aj vanicky??

janulqa07
2. mar 2010

no on je pekny, ale tie kolesa sa trochu bojim

maartinkaa
2. mar 2010

ak myslis ten casual, tak k tomu su len primy, alebo tie co mame my/ pozri si moj album/, aj moji sa narodili v juli, ale boli velmi malicky, tak to je len na tebe, ale mne by stacil urcite 😉

maartinkaa
2. mar 2010

nafukovacie su nafukovacie 😉

aj ja mam na citte len obycajne a nic im nie je, len nejdu same ako nafukovacie 😀

janulqa07
2. mar 2010

hmmm no ja by som chcela vidiet kocik s detmi v reale, ked som zistila ze budu dvojcata tak som vsade videla dvojicky ale kociky som nepozerala a teraz ma to zaujima a nikde nikoho 😒
lenze nafukovacie maju len kociky vedla seba.

moja mudra svagrina mi neverila ze je tazke vybrat kocik, ze vraj staci len kupit hocijake dva a mam pokoj, len zabudla ze budem skoro stale sama a s dvoma kocikmi 😕

a ten co teraz pozeras phil a teds to je aky?

matelko1
2. mar 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
tak vcera som bola znova na rehabilitacii,zajtra idem znova a ked to nepomoze zacnem chodit na obstreky.to ma vacsina zien po cisaraku a to je tym ze panva a maternica sa stahuje a zacvaklo mi nerv tak preto sa nemozem ani hybat.
a vy co mate nove.
katrin ako,uz je maminkou?tak idem si vas precitat,davno som tu nebola.

maartinkaa
2. mar 2010