Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

zofa
19. okt 2009

Ahojte kocky,
pridala som fotky 😉

ajka72
19. okt 2009

zofa babulky su rozkošné a absolutne nerozoznateľné 😅

eviska83
19. okt 2009

zofi- to su ale fesandy 😉 😉 😉 Nadherne kukadla- a ako vajce vajcu sa podobaju,alebo akoby ich jedna mater mala? 😀 😀

katrinb
19. okt 2009

murkaa - viem, o com hovoris. Ja som v 20 tt a tiez mi vsetci hovoria ä (nie lekari, ale ludia zvonku...), ze mam male brusko na to, ze cakam 2 babatka...ti ludia - najma ti, ktori necakali 2 babatka su velmi mudri - ale tam to asi konci. Lebo mam kamosku, co je o 2 tt po mne...poslala mi fotku a musim povedat ze mam mozno aj 3x vacsie brusko nez ona...takze myslim si, ze ho vobec nemam male na dvojicky. To len ludia cakaju nejaku velikansku buchtu zo mna......mozno sa im to splni...neskor...no teraz sa celkom drzim aj v priberani

katrinb
19. okt 2009

zofa - mam kraaasne deticky....ja ti zavidim, ze ich rozoznas...ale beriem si tvoje rady vazne. z, ako mamicka moje bambulky tiez rozoznam.... 😉

zofa
19. okt 2009

Kocky dakujeme za pochvalu.
Eviska 😀
Katrinb neboj rozoznas bez problemu, len druhi nerozoznaju 😠 😀

lenkamt
19. okt 2009

ahojte 🙂

Katrinb - ja som moje nevedela rozoznať do 4m - iba podľa náušníc - majú rozdielne očká 😀

držkajte sa tehuľky 🙂

murkaa
19. okt 2009

Ludia s tym bruchom je to desne. Dnes som chodila pol dna po meste a zhanala zimnu bundu. Totizto vsetko zo skrine uz nemozem zapnut. Ja neviem ci sa mam smiat, alebo plakat.

katrinb
19. okt 2009

lenkamt - no super, mna nenapadlo im dat rozdielne nausnicky...a to je super napad.....

deny32
19. okt 2009

Murka, ja sa do kabata z min. roka uz teraz tazko zapnem... nstastie mam odlozenu bundu este z gympla, ked sme vsetci nosili XXL... t mi asi bude dobra,ked narastieme, ale ta by bola dobra aj mojmu manzelovi... inac, ja som rozhodnuta nosit jeho, ma jednu super.. 😉
A nasla si nieco na tehulky na zimu?
Katrin, Ty uz si nieco zhanala?

deny32
19. okt 2009

Katrin, moje je teraz troska vacsie ako svagrinine s jednym a ona je teraz 23tt .... ale zasa mam kolegynu, ktore je 19tt s jednym a ma o dost vacsie brusko ako ja... je to velmi individualne...
Ell, mne troska narastlo na zaciatku, potom cele leto vbolo skoro rovnake a posledny mesiac zacalo rast zo dna na den... ale zasa mne sa uz na zaciatko roztahovala panva a oni asi zostali viacej dnu... ved uvidis, ale nic tesne si uz nekupuj... 🙂))

ell
20. okt 2009

diky deny. nechcem aby si to ludia v robote vsimli nejak skoro preto sa pytam ze zhruba dokedy vydrzim tak, ze to ini na mne neuvidia 😀 😀 😀 tesne rifle uz nezapnem teraz... 😅

deny32
20. okt 2009

Ell, ked budes nocit volne veci, tak to azda do konca 3 mesiaca utajis.... mozno mozno... 😉 potom da vediet, dokedy sa Ti to podarilo, som zvedava 🙂))

cherry01
20. okt 2009

ahojte baby.. budem koncom novembra predávať kočík značky TAKO happy twins, zachovalý, s miniatúrnymi chybičkami, vhodný aj ako náhradný ku babičke alebo pre nenáročné mamičky (chýba jeden gombík 😅 ). Píšte do IP, keby ste mali záujem.. zajtra nahodím fotky 🙂

ell
20. okt 2009

Deny, vsak toto je problem. ja nic volne nemam, resp aj ked si dam take svetriky tak mam pocit ze uz teraz vyzeram tak nejak sirsie 😀 😀 😀 no som zvedava. muz ma teraz nevidel 2 tyzdne tak uvidim, ci on zbada nejaku zmenu 😉 😉 🙂

deny32
20. okt 2009

tiez som mala vsetko obtiahnute. 😀 musela som si zaciatkom leta kupit vacsie cisla, ale tie mi zasa vydrzali do septembra... teraz uz z nohavic a sukni neobleciem ziadne, okrem teplakov.. 🙂
Ale aj tk, je to velmi individualne, nechaj sa prekvapit, ako to bude u Teba 😉 manzel ma urcite dobre oko, on Ti povie.. 🙂) a v prci mozes stale povedat, ze si nafuknuta 😀

deny32
20. okt 2009

Ell, hlavne sa tes, ze babulky rastu a kasli na okolie 😉

ell
20. okt 2009

deny vsak v robote maju vsetci kopu prace tak hadam nemaju cas si vsimat mna 😉 😉 😉 a strasne sa tesim a velmi dufam, ze vsetko bude s babenkami ok 🙂 🙂 🙂 uz sa neviem docakt kedy ich znova uvidim na monitore 😀 inak aj vam byvalo tak zle? mna strasne natahuje a obcas aj grcnem 😝

zofa
20. okt 2009

Ahojte kocky,
mna vcera napadlo, ze tu Jarka uz davno nebola 😒 Neviete co je s nou?

deny32
20. okt 2009

mne bolo hlavne poobdede a stupnovalo sa to k veceru a vecer hroza... 😝 ked mi zacinalo byt zle, zjedla som suchar alebo polystyrenovy chlieb [i, y] 🙂 kupovala som si aj take tvrde spaldove chlebicky, boli ako suchare.. tie mi velmi zaerali.. a taktiez mandle... je to len na skusani, po case budes vediet po com Ti je najviac zle a co Ti zabera... 🙂 SKus aj sojovu natierku.. dostat to v takom baleni ako syr bambino, ale je to v oranzovom(pazitkova), ta mi zaberala s celozrnnym pecivom a paradajkou.... mnam 🙂
Na monitore budu babulky stale vacsie.. je to krasny zazitok 😵 😵 😵 a pockaj na 3D ... wawww 😵 😵 😵

deny32
20. okt 2009

Ell, al ehlavne nebud hladna... ked udes citit hlad, hned nieco male zobni.. ja som mala stale nieco v kabelke..

deny32
20. okt 2009

Zofa, neviem co je s nou ... ja som nevidela Tvoje dievcatka, uz si dala prec fotky? ☹

ell
20. okt 2009

deny presne na toto prichadzam, ze ked mam prazdny zaludok mi je horsie ako ked ho mam plny takze si nieco zobnem 😉 musim sa pozriet ci aj tu v belgicku predavaju cosi ako sojovu natierku. ja si ich pamatam este zo slovenska a viem, ze mi chutili 😀 juuuj a kedy sa robi 3D? to az neskor vsak? zatial su to u mna len take mile male fazulky 😉

eviska83
20. okt 2009

Zofi- Jarka je na svk- sla domov asi na mesiac 🙂 🙂

eviska83
20. okt 2009

Zofi- a aj ja som chcela MM ukazat tvoje kocky a uz boli fuc 😒

julietka
20. okt 2009

ell my ideme na 3D v 24tt, takze este budes musiet byt trpezliva 😉 tiez som pocitala dni, ale ono to utecie velmi rychlo, ani sa nenazdas a budes za polovicou 😵

katrinb aj ja od zaciatku tehu riesim problem ze mi nikto nechcel verit ze som tehu, lebo som nemala skoro ziadne brusko, resp.take ako ked sa viac najes. Az teraz od 6mesiaca vidiet ze som naozaj tehu, uz zacalo rast. Ale keby mi iny nevraveli o malom brusku, mna by teda v zivote nenapadlo sa nad takymto niecim zamyslat. Najdolezitejsie je ze drobci su zdravi a prospievaju, asi im staci tolko miesta co maju takze to neriesim 😉

mauzos
20. okt 2009

zofa ani ja som nevidela tvoje princeznicky ☹

ell
20. okt 2009

julietka vsak to ze byt trpezliva.... to mi velmi nejde 😉 😉 😉 ale tak hadam pekne pomaly den za dnom to datiahneme k 3D a aj dalej 😀 😉 diky za povzbudenie.

murkaa
20. okt 2009

No podarilo sa mi kupim bundu, ale pansku. Tiez som si povedala, ze zoberem muzovi, ale on ma 185 cm a ja 163 tak to nevyslo. Deny na tehu obl. nepozeram. Podla mna je to predrazene. Do roboty nechodim a doma vytahujem taktiez stare zasoby zo skrine. No a take novsie mam po svagrine. Ona rodila skoro na 28.12. a ona tie prachy za oblecko vyhodila aj ked tie veci nakoniec nevynosila.

deny32
20. okt 2009

Murka, u nas je tiez taky rozdiel vo vyske... budem vyzerat asi divne.. 😀 ja hlavne potrebujem kabat, pretoze chodim do prace achcela by som aspon do konca roka, tak uvidime.. ten z minuleh roka je zuzeny v pase, do toho vojdem tesne, ale mam este jeden starsi a ten mi este posluzi... a potom uvidim... ja som kupila niektore veci v h&m a c&a... maju ovela lacnejsie ako v tehu obchodoch, hlavne rifle... teraz maju aj vypredaje na tehu, tak skus.. 🙂