Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

luciaf13
8. mar 2010

happy mne to zistili hned na prvom UZVi v 6-7tt. 😀

Murkaa - neboj tie uska sa vyriesia a dobre bude, uvidis 😉

hlavne ze su babatka spojne

juliagregor
8. mar 2010

murkaa super 🙂

aj ja mám zapnutý len laptop ...pevný mi stále zapínali a vypínali, takto prečítam, odbehnem, napíšem, odbehnem a nešibe mi 😀

happy8051
8. mar 2010

tiez som si myslela, ze vtedy... lebo je predpoklad, ze vtedy uz vidiet srdiecko... takze je jasne, ze sa daju vidiet aj dve srdiecka, pripadne viac 🙂 tak som zvedava na buduci tyzden na utz... 🙂 aj ked myslim, ze mna sa to tykat nebude 🙂 a kedy sa potom uz vie, ci su jednovajecne, alebo dvoj?

luciaf13
8. mar 2010

no Murkaa to mate cesele s tymi oslavami 😎 😎 😎
a super napad s notebookom a dam ti dobry link , ze co varit kuk sem http://varecha.pravda.sk/ napis co mas v chladnicke a hodi ti to recepty co varit 😎 😎 😎

happy a mate v rodine dvojicky?

murkaa
8. mar 2010

No prvy krat mu nezmerali len jedno a mala som pocit, ze vzdy ked place Daniela aj v inej miestnosti, zobudi ho. A teraz nenamerali ani jedno, ale mali slabu nadchu a este aj maju, tak moze to byt aj tym. A Stale ho sledujem. ?????????????
Pojdem s dat Danielke prepichnut uska na ORL u nas, tak sa opytam Dr. ci sa to zmeni za 2 tyzdne, ked predtym namerali.On ten pristroj meria do 30 decibelov a ked ma zalahnute - neni odozva. (utesujem sa)

luciaf13
8. mar 2010

murkaa a daj nejaku fotocku 😉

murkaa
8. mar 2010

dik, skusim, lebo velakrat dojdu napady. A vacsinou co vymyslim, tak ma chlapi v muzovej robote predbehnu. Smejeme sa, ze to je neskutocne prepojene. Asi telepatia. Teraz uz ked mm tel,z prace tak sa pytam co mali, aby som nevarila to iste.

Happy, mne to zistili hned v 7 tt., len nebolo moc jasne ci jednovaj, alebo dvoj. Placentu mali prilepenu vedla seba. Dr. mi to ukazoval aj pri porode. On mi vlastne spravil nauku celym porodom.

juliagregor
8. mar 2010

murkaa kludme nôže mať zalahnuté 😉

lucka aj Jakub je krásne meno, mne sa veľmi páčia slovenské mená

Happy jednovaječné obidve mimi sú v jednej dutinke a dvojvaječné najú každý svoju dutinku, väčšinou 😉

idem krmiť hadov 😀 zase od 6 tej už jedia tretí krát 😝

happy8051
8. mar 2010

moj dedko je z dvojciat, ale myslim, ze to je dost daleka navaznost 🙂

murkaa
8. mar 2010

No budem sa snazit dat konecne foto. Stary PC mi toho moc nezvladal, tak som to neriesila. Pritom mam 2 digitaly, kameru a nemohla som stym pracovat. Moj mm si mysli, ze pocitac je zloba. Nema trpezlivost sediet ani na nete a nieco hladat. Ja zasa vsetko riesim cez PC. Aj ucty v banke. Teraz kem mu pride sek tak len povie uhrad to z uctu, ale on v zivote ten ucet neotvoril. Asi tak. A ked je v robote - snad to teraz stihnem vyuzivat. Robi 24-ky.

murkaa
8. mar 2010

happy moc otec je z dvojok a mamina setra ma dvojky. takze je to minimalne ob generaciu. Nas je 5 deti. Ja som najmladsia a vyvrbilo sa to na mne. Dokonca ani u nikoho z otcovych surodencov sa dvojky nevyskytli. A je ich hodne.

luciaf13
8. mar 2010

murka to je ako u nas - ja som dvorny it-technolog 😎 😎 😎 😎 takisto vsetko riesim cez net, platim ,h ladam, posielam 🙂 🙂 no sme proste multifunkcne 😀 😀 😀 a teda klobuk dole za manzel chodi na 24ky a ty si sama soma s detmi 😲 moj robi "len" 12tky ale aj tak hroza.........

Julka nam sa tiez pacia slovenske mena 😀 😀

happy a to ze cakame dvojvajecne nam potvrdili na 100% v 12tt bolo krasne vidiet blanu medzi nimi, kazdy ma svoj obal a svoju placentu a to vsetko bolo vidno na UZV.

a nieco vam sem musim okopirova z netu
Ženy sú anjeli. A keď nám niekto poláme krídla, jednoducho v lietaní pokračujeme..... na metle. Sme flexibilné.

murkaa
8. mar 2010

No bola som sama zopar krat, ale ked zacali koliky tak chodila mama ku mne, lebo sme ich museli oboch cicikat na rukach ako plakali. a teraz mi do spania vecerneho pomoze sestra. Lebo treba ulozit aj starsieho. Snazim sa aby o 20,00 boli v posteliach. Teraz dvojky zaspia tak, ze ich drzim za rucicky. Cumle vypluvaju. nevedia ich udrzat tak podlozim dalsou plienkou.

murkaa
8. mar 2010

Uz sa budia, tak ideme na to.Papat, prebalit a za hodinku mozno von.

matelko1
8. mar 2010

ahojte.prajem pekny den.
cely vikend som tu nebola,nebolo ani casu.vcera sme boli na chalupe,pozriet svokrovcov,
a vy co mate nove.idem si vas precitat 🙂

murka aj ja sa snazim aby o 20,00 boli v postielke,aj moji vypluvaju cumle aj ked ich podlozim plienkov,ani ta nepomaha.

juliagregor
8. mar 2010

ahoj matelko....

lucka krásna veta 😀 ,

aj ja som IT manažér 😉

začalo snežiť 😝

dudle som im pchala tiež nasilu, chytili sami v 5 mesiacoch, teraz len ked ich niečo bolká ...

juliagregor
8. mar 2010

ozaj všetko najlepšie k MDŽ 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

maartinkaa
8. mar 2010

😀 😀 😀 😀 😀 bosorky

maartinkaa
8. mar 2010

a juli dakujem a podobne 😉

maartinkaa
8. mar 2010

no dobre, tak ahojte a tesim sa, ze je katka uz doma 😉

my mame teraz problem s flaskou 😠 vobec mi z nej nechcu tahat, uz som zrela na cvokara 😀

matelko1
8. mar 2010

a katka sa ako ma,citala som,ze uz su doma.
my mame v sobotu krstiny.kym sme to vybavili,tak to teda bolo..... 🙂 chcem aby za krsnych rodicov isla segra s manzelom,ale ani jeden nema birmovku a vraj teda nemozu byt krstnymi rodicmi,ale farar nam urobil vynimku.robia take caviky,neze by boli radi,ze budu mat dalsie ovecky.
potom ob tyzden mame zapis na mestskom urade.

a to sa este oslavuje MDZ 😀 😀 😀

luciaf13
8. mar 2010

Vsetko najlepsie k MDZ aj ja prajem nam vsetkym 😀 😀

matelko my presne kvoli tomuto nemame pokrsteneho Jakubka 😝 😝 farar neda vynimku ani keby neviem co a mame prinutit mojho brata spravit si vsetky sviatosti 😠 co on kostol z daleka obchadza.........a tak sme si povedali, ze nech sa Jakubko rozhodne ked bude velky, a to nam este na fare ponukali nejaku cudziu pani, ktora by nam bezproblemov isla za krsnu mamu.......no coment.....a ked sme argumentovali tym, ze chceme rodinnych prislusnikov aj ked len ako svedkov krstu tak NIE!!!!!! Hlavne ze ja nie som ani pokrstena ale som svedkom krstu nasho krsniatka....no ine mesto iny mrav 😎 nerozculujem sa

a teda mate to riadne perne.....same oslavy 😎 😎

juliagregor
8. mar 2010

u nás v robote sme vždy dostali od šéfa kvetinku a do obálky 100 Sk 😅

má sa dobre, dievčatá spinkajú, papajú ...

ja som mala ísť za krstnú ale nemohla som, lebo nie sme zobratí v kostole a tým pádom som hriešnica 😀

ja nemám deti pokrstené, mm je celkom proti (neverí v pána boha a hnevá sa neho, že mu zobral dcéru) a ja verím v boha ale nie v cirkev 😝

luciaf13
8. mar 2010

Julka to som nevedela o tvojej dcerke ☹ ☹ ☹ je mi to luto ☹ ☹

No my sme zobrati v kostole aj ked ja nemam ziadne sviatosti, a tiez sa priklanam k Bohu a nie k cirkvy...a manzelik je na tom rovnako ......

juliagregor
8. mar 2010

minule som niekde čítala, že podľa cirkevného práva, stačí vôjsť do kostola a povedať, chcem sa pokrstiť, chcem sa zosobášiť a musia ti to hned umožniť....

to iba u nás sú takí aktívní....

súhlasím s Luckou, nech sa deti rozhodnú samé...

maartinkaa
8. mar 2010

my mame vsetky deti pokrstene, a tiez verim len v boha a nie cirkev, vzdy to boli len zdieraci 😝 😝 😝

juliagregor
8. mar 2010

mm zomrela dcéra z prvého manželstva ☹

janulqa07
8. mar 2010

takze ak budem chciet pokrstit deti este budem musiet farara podplatit? 😲 obaja sme rozvedeni a mozno sa dovtedy aj vezmeme 😀

maartinkaa
8. mar 2010

robia okolo toho ceremonie, nie, ze by boli radi novym oveckam 😝

mauzos
8. mar 2010

Ahojte 🙂

Julia dakujeme za gratulku.

Super, ze Katku uz pustili. Kedy, dnes?

Ta stranka s receptami je perfektna, urcite vyuzijem, vela krat neviem co navarit z toho co je v chladnicke 😀 Dakuejm za tip.

K cirkvi sa nevyjadrujem, my sme tiez nekrstili malych 😖