Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

macilaci
7. máj 2010

asi to zmažú lebo je to reklama sorry 😒

macilaci
7. máj 2010

práve pozerám inzeráty na dojčenskú výživu a aj tu predáva jedna pani polský a cena je dobrá 😝

luciaf13
7. máj 2010

Ahojte 🙂
Katrin krasne babulky su , uplne nadherneeeee 😉

UM- nasa pediatricka moze predpisat len Humanu HA a my papkame nutrilon, takze cvakame vsetky krabice z vlastneho vrecka 😒 😒 😒 a tiez sme teraz skusili ten polsky a chalani su OK takze objednavam cez net polsky Bebilon a usetrim 5€ na krabici, aspon nieco 😖 😖 😖

luciaf13
7. máj 2010

a vcera sme takto varili a piekli 🙂)) tatinko behal po lekaroch a my sme spolu s chlapmi gazdovali 😀 😀

juliagregor
7. máj 2010

lucka ste podarení.. 🙂

katrinb
7. máj 2010

lucka - zlatunki ste.....ako spokojne si lezkaju v kresielkach...

matelko1
7. máj 2010

lucka su zlatunki 🙂

matelko1
7. máj 2010

lucka a ten bebilon je podobny ako nutrilon HA.ma take iste zlozenie,alebo....tak to dost usetris.to sa potom oplati.

alienka73
7. máj 2010

Ahojte, tak sme prisli z ultrazvuku. Deticky maju cca 1610 a 1612 gr takze su skoro rovnake a vcera boli na poradni obe hlavickou dole a dnes bola jedna priecne a druha pozdlzne, takze si tam veselo robia kotrmelce. A vsetko v poriadku tak snad to tak bude aj nadalej.

Luci super fotka, maly su krasni. 🙂

katrinb
7. máj 2010

alienka - super spravy

janulqa07
7. máj 2010

ahojky
tak mam za sebou poradnu, vsetko je "ok" deti maju 1200g a 1030g
doktorka ich videla pod 900g tak ma poslala do nemocky na utz " preventivne" nakoniec mam skrateny krcok na 1cm v pondelok nastupujem do nemocky
este keby som vedela co to znamena s tym krckom

lusinkaj
7. máj 2010

ahojte,mozte mi poradit taky mam pocit ako keby mi tvrdlo sem-tam brusko ale fakt neviem to povedat na 100% ci to je to...
ako mam nato prist ci to je tvrdnutie,take mam nad pupkom sem tam tvrdsie potom zmizne,potom zase...co to moze byt?
dakujem vam velmi pekne 🙂

juliagregor
7. máj 2010

ahojte,
trošku sa pochválim, dnes ráno som V teleráne na Markíze vyhrala diamantový zásnubný prsteň 🙂
žeby som sa ešte raz vydala? 😀

ešte ho nemám, ani ma nekontaktovali, tak sa snažím netešiť... 😎

lusinka bruško vždy tvrdne celé, teda aspoň mne tak, celá maternica sa stiahne...nemáš to len chrbátik detí alebo hlavenu?

janulqa no potrebuješ ležať, deti ti tlačia na krčok a ten sa ti ich váho skracuje, gravitácia aváha detí...normálne je krčok cca 3 cm...čiže odpočívať a nebehať...

loginka
7. máj 2010

juli, faaakt? parada 🙂 🙂 🙂

lusinkaj
7. máj 2010

juli tak ja to mam tak len nad pupkom potom trosku aj dole na brusku.....tak neviem ci to je tvrdnutie ci nie...
taze nemam sa znepokojovat,je to v poriadku?
tak ti gratulujem k prstenu pozerala som rano telerano ale nie cele.... 😉

juliagregor
7. máj 2010

ozaj 😉
http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/teler...
je to 11 blok a 8.14...hod

juliagregor
7. máj 2010

lusinka mne ked tvrdlo brucho, tak celé išlo do krču...uplne sa stiahlo...

janulqa07
7. máj 2010

diky juli mna len prekvapilo ze moja doktorka rano povedala ze je vsetko ok a v nemocke zrazu hned treba lezat, ale do papierov napisal len "odporucam" a hovoril len o tom ze cakam dvojky a musim byt v nemocke, nic o tom co mi vlastne je, prislo mi to skor len ze sa boji ma nechat doma
je to nieco hrozne ked je na 1cm? hladala som po nete a nejake zeny kludne nechali doma oddychovat

zatial negratulujem 😀

juliagregor
7. máj 2010

janka na rovinu, 1 cm je málo...žiadne hrdinstvo treba ležať...

lusinkaj
7. máj 2010

juli aha,taze to potom asi nebude tvrdnutie.....ja som z toho jelen,mame to zle mi prvorodicky 😒 😀
janulqa,taze mozno asi ani nemusis ist do nemocky,len doma viac odychovat,lezat....alebo ti budu davat nejake infuzie?je nato nieco?

juliagregor
7. máj 2010

nato nie je nič...len oddych, keby čakáš jedno, nechajú ťa aj doma, ale ked sú dve a máš doma dieťa, tak vedia, že žena nemôže oddychovať, to a nedá...

ked sa otvára, tak niekd zašívajú, niekde len oddych, každá nemocka je iná...

katrinb
7. máj 2010

Julka - to je bomba sprava......no ktovie, co je to za znamenie 😉 s tym prstenom...gratulujem

lusinkaj - aj mne brusko tvrdlo cele....bolo ako kamen...ale mne tvrdlo malo. A ked len cast ti tvdrne, podla mna je to telicko babatka....podla mna

janulqa - ono kazdy lekar sa k tomu stavia inak....niektori daju zeny do nemocky, ini ich nechaju doma. Nechaj si poradit od doktorky....ona vie, co je pre teba najlepsie...teda aspon by mala vediet. Mozno chvilu polezis a potom ak sa to nebude zhorsovat je sanca ze ta pustia domov....aspon tak by to malo byt podla mna

janulqa07
7. máj 2010

dokopy nic neviem jedine co mi dokazal doktor povedat je " cakate dvojicky, trebalo by ist do nemocnice"
najradsej by som ostala lezat doma a urcite by som bola viac v klude

lusinkaj
7. máj 2010

dakujem vam velmi pekne za rady 🙂
ja sa tiez velmi bojim toho ze ak idem do poradne ze co zase povie dr.ze ci netreba do nemocky ja to prostredie neznasam 😅
tak by som chcela byt co najdlhsie doma az do porodu 🙂

juliagregor
7. máj 2010

katka dakujem 😉

janka oni ti môžu len odporučiť, a ty môžeš alebo nemusíš súhlasiť s liečbou....oni ti teraz nič nedajú príkazom...
ty tam ísť nemusíš...ale ked bude malý s tebou doma, oddychovať nebudeš...to sa nedá..

mirka.m
7. máj 2010

julu, juli co to citam tunak. gratulujem k vyhre. 🙂

janulqa07
7. máj 2010

juli ja viem ale ked si predstavim ze uz teraz vsetci stresuju kam ho dat a kto by kedy mohol, tak urcite nebudem v klude lezat v nemocke, tvrda postel, zla strava,
pytala som sa ho tak ze ked mu podpisem papier nemusim tam ist, ale neviem co to bude znamenat pre mna

murkaa
7. máj 2010

juli gratulujem, som si to kukla. Je to neskutocne - tak sa tesim s tebou.

juliagregor
7. máj 2010

mirka dakujem 🙂

ked príde niekedy, tak hodím foto 😉