Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

pipka
3. apr 2009

dakujeme 😉

mauzii, juuuj, tak siiilno budem drzat palciska ako sa len da 😎 takze este stihas volby 😀 😀 😀
a v pondelok sa tesime na Tomaska a Lukaska 😵 😵 😵

mauzos
3. apr 2009

pipi dakujem. Nie ze zabudnes 😀 😀
no ved som sa tesila, ze mi donesu urnicku do porodnice a takto sa tam musim zase odgulat. To bude fuska 😲

pipka
3. apr 2009

neboj mauzi, budem na teba mysliet aj zajtra 😀 😀

kuk zopar nasich dnesnych atelierovych fotiek 😉
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

mauzos
3. apr 2009

booozee pipi, tie fotky su neskutocne. Vazne by si mala uvazovat nad nejakou detskou reklamou, Hanulka je strasne fotogenicka. Uplne uuuzasne fotky 😵

cherry01
3. apr 2009

pipiiii, aj ja chcem ateliééérovéééé

cherry01
3. apr 2009

Mauzi, v pondelok???????,,juuuuuuuj držím pršteky silno silno!!!!! 😀

mauzos
3. apr 2009

cherry dakujem 😉

pipka
3. apr 2009

cherrynka, to som si tu nasla na koniku taku babulku, co u nas foti babatka, tehulky a rodinky, je straaasne zlata, ale asi by ste museli dojst do BA 😅

nana77
3. apr 2009

jeeeej, mauzi!!! tak uz je termin! uzivaj posledne tehulkovacie dni, aj pocasicko ti pekne vyjde 🙂 . tesim sa na babatka!!!!

pipka, super fotky!!! teda, super modelka - v prvom rade!!!! 😵

pipka
3. apr 2009

nanuška, dakujeme 😵

pipka
3. apr 2009

inak musim povedat, ze super fotografka a fotograf, lebo to je minimalne polovica uspechu, ze vedeli babatka zaujat tak, ze sa obe furt rehlili 😉 krasne sa s nimi spolupracovalo 😎

mauzos
3. apr 2009

nani dakujem 🙂 pocasie sice pekne, ale mne u sa nechce ani nos vytiahnut z domu ☹
no ale zajtra pojdem aspon volit, nech ma zase pipka nezvozi 😀 😀

pipka
3. apr 2009

mauzi 😀 😀 😀 😀 😀

ale tebe by som to tentokrat odpustila 😉 aj ked kazdy hlas dobry 😀 ale tomi a luki maju prednost pred vsetkym 😎
inak sranda, ze najlepsi kamosi, co sa s nimi stretavame ako rodiny, su tiez bratia Tomas a Lukas...ale uz su to 36 a 39 rocni chlapi 😀 😀

eviska83
3. apr 2009

Ahojte
ja len tak na skok,nestiham.
Mauzi tak na Teba budem mysliet cely pondelok a drzat palce.
Pipka- ta tvoja Hanulka je neskutocna krasavica 😀

mauzos
3. apr 2009

mrkla som tu stranku, nadherne fotky robi ta babenka, fakt klobuk dolu 🙂
mala by tam dat fotku Hanulky, stupli by jej obchody 😉

mauzos
3. apr 2009

Evi dakujem, mne sa snad bude pri tej sekcii aj ckat 😀 😀

pipka
3. apr 2009

evi sak aj tebe taka krasavica a krasavec dorastaju, o par mesiacov budem ja obdivovat tvoju modelku a modela😎

pipka
3. apr 2009

mauzi, neboj, ked zahajas aj ckat prestanes 😀 a zobudis sa uz s uzlikmi vedla seba 😵 😵

inak ta babena tu ma nick lucilivi a ma aj tu v svojich albumoch fotky svojich dcerok, no su rozkosne...ja ked som ich videla, hned som ju oslovila a dohodla si fotenie 😉 nemozem si vynachvalit, robota sla od ruky, ziadne zbytocne zdlhave natahovacky s babatkami, zabavka, radost...fakt odporucam 😵

mauzos
3. apr 2009

pipi napisala si dobre ten nick? nenasla som taky album ☹

mauzos
3. apr 2009

pipi ja nebudem hajat, aspon plan je taky, ze bude len spinal 😉

pipka
3. apr 2009

hej lucilivi, len ona asi tie albumy vzdy zmaze a zase po case, ked ma nove fotky tak vlozi...lebo mi vravela, ze baby si neopravnene stahovali jej fotky z albumov a ona ma na to autorske prava, tak asi preto to riesi takto 😒 😉

tak to budes vidiet dubakov hned..o to lepsie 😎

mauzos
3. apr 2009

hej este takych pokrcenych 🙂 uz sa neviem dockat 🙂

tak skoda, to by ma nenapadlo stahovat fotky, co s nimi ... jedine, ze by konkurencia.

pipka
3. apr 2009

no ved ludia su rozni...stahovali jej to a pouzivali napr ako obal svojho albumu...alebo na nejake stranky...a to ju stvalo, aj ked tam mala upozornenie, ze si to nezela, aby respektovali jej autorske prava...ale sak to poznas...nasinec co je zakazane s oblubou porusuje 😠 🙄 😅

mauzos
3. apr 2009

no su, to mas pravdu ...
dufam, ze potom pridas aj viac fotiek, ked budes mat 🙂

pipka
3. apr 2009

jasne jasne, ked dojdes domov z porodnice, uz tu bude kooopec fotiek, nebudes vediet, co skor 😅 😀 😀

moja, idem uz haji, nejak ma lame 🙄 😅 tak dobru nocku a paa zajtra 😉
a stastnu ruku pri volbach 😀

martiina
3. apr 2009

pipka, hanulka je užasná 😵
mauzi aj ja na teba v pondelok budem myslieť a možno to chytí vtedy aj segru 😵
segre povedali že keď do 12 dní po termíne neporodí tak potom má prisť do porodnice že jej to vyvolajú 😲 , dovtedy žiadna kontrola, žiadne CTG ani nič podobné.... veď po termíne už sa u nás každý deň bábätko sleduje, lebo už sa môže hocičo prihodiť 😕 .........brrrr to je systém 😖 ... by si mala vidieť ako jej každý dáva rady, čo robiť aby porodila 😀
pipka a ak sa môžem spýtať, môžeš napísať do IP, bolo drahé to ateliérové fotenie 😅

mauzos
3. apr 2009

mati dufam ze si jej poradila poriadny sexik 😀 😀
fakt zvlastny pristup lekarov 😲

martiina
3. apr 2009

mauzi, to jej radila moja 75 ročná starká 😀 😀 😀

mauzos
3. apr 2009

starka je betakra 😀
kedy mala segra termin? a vedia co budu mat?

inak pipka v inej teme pisala, ze to fotenie stalo 40 €, ale ze budu mat velmi vela fotiek

mauzos
3. apr 2009

malo byt betarka 😝