Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

taella
8. jún 2009
minkak
8. jún 2009

katka dakujeeeem ,no teda to vazne to som teda fakt netusila,no teda potesi,clovek nevie-az ked je treba....
a to ma ani nenapadlo 😅 no super,babule stale ma niecim prekvapite povedzte vsetko 😀

scarlete-kludne kup mensie velkosti aj tak dvojky sa vacsinou rodia mensie 😉 aby v tom neboli utopene....
ja mam malu oktobrovu,zo zaciatku bola v perinke a ked uz prisla riadna zima bola v overaliku-62 😉

kraaaasne fotecky ste pridali 😵

nana77
8. jún 2009

ahojte dvojtehulky a dvojmaminky!!!
vsetky vas zdravim, dlho som tu nebola... vsetky albumceky som prezrela, babatenka su nadherne, bruska pekne rastu!!!

martinka, neda mi nenapisat (sice to uz tu bolo napisane aspon 100x), ze si neskutocne sikovna!!!! tie babiky su nadherne!!! teba je pri vojsku skoda! si velmi, velmi, velmi zrucna!!! a este musim povedat, ze ninko je straaaaaaaasny fesak!!! a tie jeho okale, tie ma dostali!!! na tie bude potrebovat zbrojny preukaz!! 😀

sonia29
8. jún 2009

ahojte baby 🙂
mati ja neverím, že si tie babiky hačkovala prvýkrát 😕 😕 sú úžasné... a nemáš ty náhodou trojča, čo ti tajne pomáha? 😀

baby, to tak strašne rýchlo letí, ako vám tie babatká rastú, katka veď ty si nedávno rodila 🙂 no veru už sa to aj nám tehulkám podaktorým blíži .. 😅 😅 už sa moooc teším kedy ja uvidím svoje kúsky, alebo mám sa ešte tešiť kým sú v brušku? 😅 😕

tatolu
8. jún 2009

Sonia, kľudne sa múžeš tešiť aj potom
😉
Ja sa na tie moje neviem vynadívať ako sa predbiehajú 😵

lolka
8. jún 2009

ahojte, baby chcela by som Vas opytat ake ste mali hcg 19 DPO ? ja viem, ze si to asi presne nepamatate, ale aspon skusam. ja som sa dnes dozvedela, ze som tehu - po IVF/ICSI a na 14 den po ET mam hcg 705.
doki vravel, ze na dvojky je to malo, ale skusam zistovat aj u vas 😉

taella
8. jún 2009

lolka ja som mala HCG na 14. deň 360 a sú to dvojky . Tiež mi vtedy tvrdili , že na dvojky je to málo.

lolka
8. jún 2009

taella, juuuj, to by bolo prekvapko 😀 😀

taella
8. jún 2009
mauzos
8. jún 2009

ahojte 🙂
my sme dnes stravili pol dna vonku, bolo konecne po dlhej dobe krasne pocasie 😉

katka, taella krasne fotky, babatka su zlatunke 🙂 Katka ty si vychodniarka? ze si sa nepochvalila 😠

taella mam dojem, ze mame rovnaku krpatu kuchynu 😀 linka je super, fakt kopec ulozneho priestoru.

taella
8. jún 2009

mauzos poslala som ti balkónové fotky 😉

katka.ott
8. jún 2009

som tu zas 😀

mauzi, chvalila som sa - som z juhu slovenskeho raja, takze ideme dychat cerstvy vzduch

mauzos
8. jún 2009

diky taella, uz som pozrela.

kati tak som nepostrehla. A odkial presne? Vsak prezrad 😉

katka.ott
8. jún 2009

dobsina

katka.ott
8. jún 2009

my sme dnes boli vonku od pol 3 do 6 a nohy ma hrooooozne bolia. potrebovala by som masaz, ale MM na sluzobke a deti su este male ☹

mauzos
8. jún 2009

kati super, tak to mate fakt cerstvy vzduch.
My sme boli von od obeda do pol siedmej. Mam ti povedat ako bolia nohy mna? ☹ A to ma caka cely tyzden, lebo drahy ma volno, tak planuje taketo "turicky" kazdy den 😀 😀

ajka72
8. jún 2009

aspoň ste mauzos na čerstvom vzduchu, ja som sa dnes stretla s lulu bolo to len také krátke stretnutie, škoda, verím že nabuduce sa už k nám pridáte s taellou aj vy a na dlhšie lebo potom človek nestihne si nič poriadne pokecať

katka.ott
8. jún 2009

a to ty s nim chodis? moj kazdy vikend nafasuje kocik a pochoduje. nechem ich vidiet do tej 6.
cez tyzden su dorotky moje, popripade dojde svokra. ale tento tyzden si ich plne uzivam ja. neviem co bude v piatok ☹ . v sobotu asi vyhladam nejake super masera 😎 😀

katka.ott
8. jún 2009

no vy mate aspon s kym kecat. ja som zatial sama - zacina mi to poriadne liezt na nervy. ale u nasich si to prve dni vynahradim. uz to vidim, ze ked pojdem po meste tak budem prechadzat po metroch, lebo furt sa niekto najde, kto bude chiet kuknot do kocika. asi by som mala dat detom cervene snurky na rucky

mauzos
8. jún 2009

katka 😀 my mame cervene snurky uz davno 😉
no chodim s nim, lebo inak by som ho ani poriadne nevidela. Ale niekedy ich tiez vysupnem samych a vtedy neviem co so sebou ... ci mam popratat, pozehlit, navarit, alebo pospat si. Vacsinou vyhra spanok 😀

ajka mrzi ma to dnesne stretko, ale az pred chvilou som sa tu dostala, tak som ani nevedela, ze sa nieco organizuje. Urcite nam to niekedy vyjde aj v stvorke 😉 No a neviem ci kosicky vzduch sa da povazovat za cisty 😝

taella
8. jún 2009

to ste kade chodili mauzos , to sú až také veľké Košice? 😀

martiina
9. jún 2009

dobré ranko,
tak ja dnes takto za času, lebo ideme na 7:00 na neurologiu na kontrolu, ideme v Bojniciach, tak som spala u svokrovcov aby som nemusela vstávať o štvrtej 😵
nani, ďakujem, veru to počúvam z každej strany že čo ja robím u armády 😅/aj keď mne to tak nepríde/ , ale ja to tam mám radam aj mám záväzok odrobiť uričiité roky u armády, takže aj keby som chcela robiť niečo iné, tak nemôžem lebo vojaci nemôžu ani podnikať ani mať druhú robotu ☹
a o Ninkovi, to bolo čo mi v nemocnici keď sa narodil ako prvé povedali, že na tie oči zbalíí každú babu ktorú bude chcieť 😀 ... a teraz to isté aj pri Markovi, len ten má zatiaľ ešte modré očká, tak každý obdivuje tú neskutočne hypnotizujúcu modrú farbu a samozrejme tiež dlhokánske mihalnice 😵

no veru ja v prievidzi nepoznám žiadnu mamičku dvojičiek, aj keď celkom dosť ich tu je , lebo sem-tam stretnem, ale ja som tu donedávna nepoznala nikoho, lebo ja nie som prievidžanka a jediný koho som tu poznala bola moja starká, ale ako chodím na koníka, v prievidzkej téme už som viaceré spoznala..... ja totiž nie som ten typ čo osloví niekoho na ulici, ale takto cez MK je to super 😵

katka a taella, drobci vám tiež rastú ako z vody, krásni sú 😵

no to máte super keď môžte krpcov vyhnať s manželmi, môjho to ani nenapadne ☹

ozaj mauzi, sľúbila som pofotený kočík, foťák som si aj zobrala, ale s vybitými baterkami 😅 😀 ... ale otestovala som a cez bežné dvere teda neprejde, ale nevadí 😵

jarka82
9. jún 2009

dobre ranko ahoj martinka ani mojho to nenepadne ani cez vikend kedze denne robi 14 hod. 😠 si velmi sikovna postavicka z oblubenej rozpravky mojho syna pat a mat 🙂 ja by som nevedela ustrikovat ani ponozku nieto este babiky klobuk dolu,boze ja vstavam tak nevyspata v noci sa stale budia cez den velmi malo spia a stale placu to je uz na nervy len v kociku spia von dlhsie ked sme von 😅 aj u vas to bolo take divoke?

minkak
9. jún 2009

dobre ranko 🙂

ja som bola vcera na tom morf.sone,vsetko to mame v poriadku tak sa tesime 😉 dr.nam vsetko krasne poukazoval a aj 3D fotecky peknucke nam spravil 😵

veru sonia ,letiiii nam to 😅 😵

taela peknucka je ta linka 🙂 tak uz len vyvaras,ze? 😅

Prajem Vam pekny dnicek 😎

chruminka
9. jún 2009

ahojte no pekne ste sa tu rozpisali,som to len tak preletela

martinka neuveritelne babiky ja obdivujem ludi co maju take sikovne rucicky je to krasne

scarlette ja mam od kamosky jeden overal je to sice c.74 ale to je taky ako vak ma len kapucnu a rukaviky ale nohy nema, zakonceny je ako fusak,cize do toho moze ist aj mensie babetko,len musim zohnat este jeden a samozrejme ze nemusi byt rovnaky a myslim si ze do tych overalov a fusaku ich budem davat az ked bude velka kosa so zaciatku im bude stacit perinka a fusak tak ako pisala minkak

scarlette
9. jún 2009

dobre ranko 🙂
chrumi ja som tiez dostala jeden overal, taky bledunko zelenyze este aj s kocikom mi bude ladit, tak dokupim len druhy...
vcera som pozerala na nete aj fusaky...a ostala som sokovana z cien na nete ze cca 80€ za kus...za tu cenu si uz mozem objednat original fusaky ku kociku v tej istej farebnej kombinacii .. ale pozriem este v july v polsku a uvidime

ajka72
9. jún 2009

taella linka je supe 🙂 r

chruminka
9. jún 2009

scarlette ja som bola s tych cien fusakov tiez v soku lebo cca 160 € len za dva fusaky sa mi zda strasne vela,tiez chcem pozried dakde v obchode ked dostanu zimny tovar
Inac sa mate ako?Uz citis pohyby? Lebo ja obcas citim len take svrbenie pod kozou akoby mi tam behali mravce,ale neviem ci su to babetka a citim to len obcas zda sa mi ze je to prilis malo,stale cakam na nieco silnejsie

ajka72
9. jún 2009

to svrbenie chruminka bude asi že sa ti bruško naťahuje inak držím tebe aj scarlette palčeky bude to užasný pocit keď budete ciťit raz jedno a raz druhé babatko , ja som dievčatá začala citiť tak asi v 20 tt, tak si celé tehotenstvo vychutnávajte, oddychujte a spite 🙂

chruminka
9. jún 2009

ajka dakujeme 🙂 vsak sa snazim oddychovat a uz sa tesim ked budem citit tie malinke potvorky,len sa im dako nechce dat o sebe vediet