Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

catjob22
autor
29. jan 2009

Ahoj kocky!

Ja len narychlo, som fest unavena, nasi drobci maju nejake hyperaktivne obdobie, tak mam dost 😝 Cherry ide zajra laparoskopicky na ten zlcnik tak jej drzme palce, aby bola cim skor doma s babatkami 😔 😔

Dpbnru nocku!!!

(a nezabudnime ze aj Pipka je oddnes v nemocke 😖 )

mauzos
29. jan 2009

Takze nakoniec idu obidve zajtra na operaciu 😲
Pipka, Cherry drzte sa a sup sup cim skor domov ku svojim babikam

lumah
30. jan 2009

dobré ránko! idem si vás prečítať najkor.
pipka a cherry nech to máte čo najskor šťastne za sebou. 🙂

lumah
30. jan 2009

martiinka babatka su v tých overalíkoch krásne. 😀
eviska aj ja som to mávala občas, veru magneszium ti chýba. Ja som brala magneB6, a aj tak som občas mala krče.

annamary
30. jan 2009

caute čo ste už maminky, len som sa chcela opýtat aký kočik si mam kupit a prečo. Aky prakticky vyhovuje najlepsie?

mtina
30. jan 2009

annamary aj mňa toto zaujíma. Zvažovala som kočík za sebou, ale akosi mám pocit, že jedno bábo bude utláčané. A kočík vedľa seba neviem nájsť žiadny čo by mi vyhovoval...

annamary
30. jan 2009

🙂) tak hadam nam dakto poradi aby sme vedeli co mame kukat:D

mauzos
30. jan 2009

caute baby, kazda Vam poradi iny, lebo kazdemu vyhovuje nieco ine 🙂 Uz som precitala tolko debat ohladom dvojickovskych kocikov a aj tak z toho nie som mudra. Idealny este asi nevymysleli 😝 Inak dobra stranka ohladom kocikov je http://www.dvojcata.cz/forum.php?idtema=36

martiina
30. jan 2009

dobré ranko,
veru baby ideálny kočík pre dvojičky neexistuje, každá si vyberie taký ktorý vyhovuje práve jej. Každá má iné požiadavky a dá prednosť iným veciam. Napr. ja som nemala požiadavku aby sa dali nakliknúť aj autosedačky, aj keď nakoniec taký mám, ale sedačky som k nemu nekúpila. Ja som sa nakoniec rozhodla na základe toho, že som chcela aby ku kočíku boli aj vaničky a nie len vložné tašky. Samozrejme som chcela aby boli aj veľké kolesá, lebo s malými nemám dobré skúsenosti. Keď chcete výjsť na obrubník nemusíte nadvihovať kočiar /pri veľkých kolesách/. A samozrejme ma presvedčilo aj to, že sa dajú sedačky otáčať vo všetkých smeroch ako aj nastaviteľná výška rúčky 🙂
takže ja mám tento:
http://www.malvik.sk/Kociky/kociky-pre-dvojicky...

martiina
30. jan 2009

pipka, cherry držte sa! Prajem rýchle zotavenie a šup, šup domov za detičkami 🙂

lumi ďakujem 🙂

mauzos
30. jan 2009

ahoj Martinka, dnes nemame ziadnu novu polohu kojenia? 😝

martiina
30. jan 2009

mauzos, pracuje sa na tom 😀

mauzos
30. jan 2009

uz tesim.....

nana77
30. jan 2009

ahojky!
mauzos, tak som to vcera doplietla, mame tu knizku, ktora sa vola DENIK NASICH DVOJCAEK od carmen saez a ana serna vara.... len ma zaskocilo, ze ju na nete predavaju tak draho, my sme ju kupovali podstatne lacnejsie. asi isli hore ceny... ale aj tak je super, ma 44 stran a je urcena na fotky od narodenia az po prvy skolsky den. k tomu sme od kamosky na vianoce dostali aj take mono knizky, takze kazdy ma aj vlastnu. tak sme sa s mm smiali, ze jedneho dna, ked sa od nas odstahuju, kazdemu pribalime tu jeho a dvojickova zostane nam 😀

martiiina, babatka su krasne v tych overalikoch (jasne, ze aj bez nich 😉 )

martiina
30. jan 2009

no čo, kedy príde kočík ... ráno či až poobede

mauzos
30. jan 2009

Ahoj Nana, dakujem za infosky.To vies, vsetko ide hore ☹
Inak presne ma vecer napadlo, ze asi by boli lepsie dve solo knizky, aby si potom kazdy mohol zobrat tu svoju. Ale najlepsie riesenie je to vase, kazdemu ostane jedna 🙂

mauzos
30. jan 2009

Mati viem iba ze dnes ☹

martiina
30. jan 2009

nana ďakujem 🙂
my sme kúpili taký denník aj pri Ninkovi, len ja som v tom zapisovaní taký flákač, tak to zostalo pri fotke zo sona a vyplnení asi dvoch strán 😅
teraz som žiadnu nekúpila, ale asi kúpim .... nech je aspoň v šuflíku 😀 .... veď čo ak ma raz kopne múza a nebudem mať kam písať 😀

mauzos
30. jan 2009

kup si radsej notes, je lacnejsi 😀

martiina
30. jan 2009

Inak včera som si objednávala cez net nejaké tričká na kojenie, no hroznééééé ceny 😲 No ale nemám skoro nič také v čom by som mohla kojiť. U nás v PD obchod s tehot. módou nie je, tak som musela objednať. Dúfam že mi to bude aspoň sedieť 😠 Už som pobehala aj obchody s normál. obleč., že aspoň niečo na zapínanie kúpim, ale nikde nič .... všade len výstrihy, čo sa nedajú natiahnuť a roláky, nič na zapínanie 😠
Baby, čo kojíte ... čo nosíte?!

martiina
30. jan 2009

😀 😀 😀

mauzos
30. jan 2009

a odkial si objednavala? hod reklamny link

martiina
30. jan 2009
eviska83
30. jan 2009

Presne o tych knizkach sme sa vecer bavili s mm, a dosli sme k rovnakemu zaveru ako nana,my mame este jednu knizku po synovi (dostali sme 2 😀 😀 )a tak uz le dokupime jednu a bude to.
Ja som pri Andrejovi podctivo zapisovale a dokonca som mala aj notes,kde som si prve tyz.pisala z ktoreho prsu papal (ja som si to nikdy nepamatala) ako dlho spal,a pod.jedna strana =jeden den.Teraz si to radi precitame,pekna pamiatka. 😉 😉 😉
No ja som doma pri kojeni nosila velke tricka,vyhrnula som a bolo.ked sme sli von tak som mala par veci na gombiky,alebo na zips.

mauzos
30. jan 2009

no fakt pekne ceny a nic moc vyber

eviska83
30. jan 2009

teraz pisem zoznam slovicok ,niektore su fakt zaujimave, menam = pomoc,zifata = zirafa,mote = lietadlo,baza =zaba.

martiina
30. jan 2009

mi hovor 😲 , ale čosi som vybrať musela 😠

eviska83
30. jan 2009

baby ,tie ceny fakt hroza

martiina
30. jan 2009

eviska, super, keď tak poctivo zapisuješ 🙂 malý bude mať krásnu pamiatku

eviska83
30. jan 2009

Noo,ten notes to bola skor nutnost a teraz ma to popadne raz za cas tak dopisujem.Zuby uz mame vsetky tak uz nemusim zapisovat datumy , 🙂