Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

murkaa
20. okt 2009

No ved uvidime v tom Brne. Skocili by sme tam do obchodov. Tam je to lacnejsie. Tiez chodim kupovat do C and C (neviem kde sa to dava na klavesnici)
No a to je fajn, ze chodis do prace. Ja som tiez chcela po RD ist, ale teraz to uz nezvladam s bruchom. Keby som cakala jedno babo tak mozno ano. A neviem kto by ma asi zamestnal na 3 mesiace.

minkak
20. okt 2009

Ahojte kocky 😵

Tak sme domkaaaaa,dakujem Vam veeeeeelmi pekne-krasne sme to vsetko zvladli v rychlosti blesku 😀 😀 😀
v PC nas maju ,ze sme prisli 8:11 a o 8:21 bola uz Vierka na svete a 8:23 Sonicka 😵 😵 😵
Rodila som normalne 🙂
O 6:30 som vstavala ale len na wc a vratila som sa spat do postele spat....ale okolo 7-ej som uz budila muza ,ze asi pojdeme 😅
ale celkom som si ista ani nebola...ze co z toho este bude 😅
Mliecka maaaaam moooooc-klop-klop!!!!!
Babulky len spinkaju a spinkaju 😵
Je to paradicka zatial no vsak uvidime co bude teraz domka,ale dufam,ze to tak bude pokracovat 😵

Dakujem Vam este raz 😵 😵 😵

mauzos
20. okt 2009

Ahoj Minkak, este raz gratulujem k princeznickam. Krasne si to zvladla ako cele tehu, sen mnohych mamiciek 🙂 Super, ze ste uz domka a mozte sa z nich vsetci vytesovat 😵

ajka72
20. okt 2009

minkaka gratulem ešte raz a teším sa na fotečky tu na MK 😵 ,

katrinb
20. okt 2009

deny - no ja na oblecenie mam vela veci...asi 6 nohavic (rifli, mencestraky) mi dala svagrina aj nejake tricka....no tricka uz teraz asi nosit nebudem...V HaM som si kupila jedny super nohavice, a to este na konci 2 mesiaca s tym, ze ved ich vynosim asi len mesiac..lebo bolo to cislo, ktore som nosila aj pred porodom. A sranda je ta, ze ich nosim dodnes....a su moje naj... Co sa tyka vrskov, chvalabohu priberam hlavne na brusku....teda vsade somsa roztiahla...ale negulatimsa vsade - zatial 😉 ....a hotre nosim svoje veci - su mi obrtiahnute..ale mne sa to paci..
Minuly tyzden so bola v Optime a kupila som si v Terranove 2 rolaky.....jedno S a druhe XS (lebo som si pri tom druhom nepozrela velkost....blba som 🙂 ) Ale sranda je, ze aj to XS je mi akurat....ale nie na dlho....to uz viem 😲 . no a kabat....este nosim svoje kabaty z minuleho roka...ale uz ich nezapnem. A v TESCU som si kupila jedno ponco....co je na dlhsie. No kedze som na PN...vobec nechodim po vonku velmi dlho, jedine autom sa presuvam...takze az taka zima mi zatial nie je. Ale na tuhu zimu budem musiet nieco kupit.....

katrinb
20. okt 2009

minkak - paradicka, ze ste uz domka...ved ste ani dlho neboli......drzkajte sa nam ...a teskame sa na fotky 😀

nana77
20. okt 2009

jeeeej!!!! chruminka, blahozelam k princeznickam 😵 😵 !!!!! krasne su!!!! a vsetko dobre zelame 🙂

deny32
20. okt 2009

Minkak, blahozelam k dievcatkam... krasne ste to zvladli 🙂 🙂 🙂 taky porod je sen asi kazdej maminky 😉 drzim palce, aby to aj nadalej takto super pokracovalo a aby si mala este dlho veeela mliecka 😵

nana77
20. okt 2009

a minkak, tebe este raz srdecne gratulka, porod naozaj super rychly 🙂

deny32
20. okt 2009

Katrin, ja som si tiez nakupila rolaky, troska volnejse, aby vydzrali do konca.. ale ci vydrzia... 🙂 do kabata sa este zapnem, dokonca aj do bundy, ale uz je to velmi tesne.. v kabate uz zacinam vyzerat divne... inac, ties som kupila jedny v HaM a este do nich vojdem... nemame nahodou rovnake? 😉

Baby, ako sa prejavuje tvrdnuite bruska??? neviem ci citim, ako sa babulky prevaluju, alebo ci to nie je nieco ine....

deny32
20. okt 2009

Nana77, chruminka uz tiez porodila?

nana77
20. okt 2009

deny, tvrdnutie bruska urcite spoznas, je to taky stav, ked zrazu brusko uplne stvrdne, je fakt tvrde ako kamen a ten pocit, ked tvrdne je naozaj velmi specificky... ani to neviem riadne opisat a pritom som s tym mala problem cele tehu. len viem, ze ked tvrdne, iste na to prides...

myslim, ze chruminka uz porodila, teda snad tie princeznicky v jej albume s menami alexia a viktoria su jej 😀

deny32
20. okt 2009

Idem pozriet, lebo sa dlho neozvala a myslim, ze posledne co pisala bolo, ze ide do nemocky...

Nana, ja mam taky pocit, ze mam svoje tvrde skoro stale, ale asi to nebude ono... pravdepodobne citim intenzivnejsie pohyby, je to taky slabsi tlak zvnutra bruska... tvrdnutie je nieco ako krce? Alebo to boli?

loginka
20. okt 2009

cafte dlhsie som tu nebola ale citam same pozitivne spravy - minkak a chrumi - Srdecne blahozelaaaaaaaaaaam!!!!!!!!!
🙂 🙂 🙂

nana77
20. okt 2009

mna to nikdy nebolelo, ani to neboli krce, len strasne neprijemny pocit.. mne zacalo tvrdnut velmi skoro a tvrdlo v podstate az do porodu. preto som si ani neuvedomila, ze zacinam rodit, lebo uz som na to bola zvyknuta 😀 . cele tehu som brala magne B6, niekedy az 4x denne 2tabl.
je to ine, ako ked sa malicke tlacia, alebo pretacaju. ked tvrdne brusko, je tvrde cele...

loginka
20. okt 2009

k tym kabatom, ja som si teraz zobrala kabat od mojej babky 🙂 lebo som uz nic nemohla zapnut
a k tomu bruchu, mne uz hovorili ze ho mam ako v 7 mesiaci, a mne ho bolo vidno od zaciatku, takze by nehrozilo ho utajit do 3 mesiace, kebyze som v praci
a boli sme na 3D a drobci boli herci, bolo to uzasne, akurat som tam nevladala lezat kvoli krizom

deny32
20. okt 2009

Loginka, ol

deny32
20. okt 2009

uppps... mi to nejako skocilo..
loginka, to ste boli na morfologicky, alebo ste boli pozriet a ste si dali aj DVD? uz keby bolo 5-teho, ked pojdeme aj my.... 😵 😵 😵

loginka
20. okt 2009

my sme boli predtym aj na morfo (tam sme boli kvoli zlym testom) a teraz na 3D kvoli videu a tak pre ten zazitok 🙂

katrinb
20. okt 2009

ahojte, mam super spravy...dnes som bola na GTT - cize na glukoze...a vysledky su v norme....co ma velmi tesi....a aj na UTG som bola, babulky su rovnako velke....co je tie super, na 99% mame potvrdene, ze to budu princezne. A aj merania vysli super...su proste zdravucke....co si viac priat....Co som mala nizko placentu, tak po 3 tyzdnoch je tam, kde ma byt...dufam, ze takyto bezproblemovy stav bude do konca...

deny32
20. okt 2009

Katrin, blahozelam, super babulky... 🙂 kde si bola na tu glukozu? Ides aj na morfologicky?

katrinb
20. okt 2009

Na glukozu som bola v Saci.....bolo to v pohodicke...na to, co som o tom pocula - hrozne prehanaju niektore tehulky.... Ono ti daju vypist jednu salku sladkej vody...ako keby voda s cukrom..zobreu ti krv z prsta, potom o hodinu uz len krv ti zoberu z prsta a o dalsiu hodinu zase len krv...a ides dom. je to uplne v poho

A na morfologicky idem 27.10. uz sa velmi tesim....a aj som velmi smutna, lebo manzelik ide na 2 tt na sluzobku, takze som mnou nebude. aj on je smutny, ale dnes som ho zobrala so sebou na UTG, co som bola, aby ich videl, ked bude dlhsie prec...a potesil sa. ty ides az 5.11 na morfo, ze? Neboj to ubehne 😉

deny32
20. okt 2009

Ano, idem.. uz sa tesim, aj sa bojim.. v 12tt nevidela jednemu zaludok, tak som zvedava teraz co a ako.. ale tak zda keby nemal zaludok, tak by sa pomalsie vyvijalo, nie? A tiez su rovnako velke... Mam ist aj na tu glukozu, len neviem kedy ... bojim sa toho hladu 🙂
Vysledky z glukozy Ti povedali hned, alebo boli az neskor?

katrinb
20. okt 2009

vysledky mi povedali v ten den..no ja som tam bola rano na lacno....od 7,00 a cca do takej 9,45 hod. to trvalo.
Potom som bola na UTG a az potom so sla k lekarovi...a on ma zobral pred jednou.....ale hlad rano nebol az taky velky, lebo ked vypijes tu sladku vodu....da ti to energiu...potom som sa ale najest uz musela.....

taella
20. okt 2009

chruminka už vážne porodila
tu sú jej dievčatá https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

blahoželám 🙂

mauzos
21. okt 2009

Chrumi velka gratulka k princeznickam, su rozkosne 😵 Zelam hlavne vela vela zdravicka a mamine mliecka, aby babiky rychlo priberali. A nech ste cim skor domka pri tatikovi 🙂

deny32
21. okt 2009

Chrumka, blahozelam k babulkam.. 🙂 tiez si to pekne potiahla, super... prajem aby pekne rastli a prospievali a vela vela mliecka pre ne 🙂

loginka
21. okt 2009

chrumi blahozelam!!!!jezibabky su princezne 🙂

katrin super! ja mam nizko placentu, ved som sa aj zlakla, lebo som mala take tlaky dole, ze som isla k DR ale krcek drzi, ale placenta prekryva branku, dufam, ze to tiez vyjde

eviska83
21. okt 2009

Chrumi - Velke gratulacie 🙂 🙂 🙂 🙂 Prajem hlavne vela zdravicka ..... 😉 😉 😉 Kraaasne su dievcence 😵
Minkak- super ze uz ste doma - ako dlho ste boli v nemocke?kratko vsak? Prajem aby toho mliecka bolo stale vela 😎 😎
Katrinb- blahozelam k dievcatkam 😉 😉 😉

katrinb
21. okt 2009

eviska a loginka - dik baby

chrumka - velke trojite gratulko