Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

nana77
25. feb 2009

kocky, nasla som v starej teme cicusku a v pase ma uvedene, ze 1 dieta, dcera, a meno: jana a ema.. 😕. 2 mesiace a 1 tyzden tak tipujem, ze su dve, len to asi zle nahodila

my mame postielky od zaciatku v spalni. a nakolko sa mi nepodarilo kojit, a mali su na flaskach, tak mm v noci vstaval spolu so mnou a kazdy sme krmili jedno dieta. pomahal velmi 🙂 . a vlastne pomaha doteraz 🙂

my mame ohradku 120x120, ale boli v nej len raz tusim... strasne hebedo, zaberie mi pol obyvacky.. 😝

dnes mi oliverko zaspal posediacky v postielke doobeda. kuknite do albumu, som to odfotila.

dracik1
25. feb 2009

pipi, nejak sa miname...aj ja som pridala nove foto 😉

dracik1
25. feb 2009

a my ohradku nemame, decka su na zemi a vobec to nevadi 🙂

mauzos
25. feb 2009

nana super fotka 🙂 take treba fotit, aby mali mali spomienky 😀

dracik rozkosni su mali. A malemu chutila ta slapka? Mate rovnake puzzle podlozky s Nanou?

nana77
25. feb 2009

dracik, myslim, ze v tej ohradke vacsina deti ani nechce byt... teda co som pocula. moji len raz na chvilku, ale to boli mali. teraz by som ich tam neudrzala ani parom volov 😀

dracik1
25. feb 2009

nana, ani ja mojich...tie puzzle su velmi fajn...su rozne druhy/tvary ale princip rovnaky 🙂
mauzos, jasne, slapky alias papuce chutia obom, to su preteky, ze kto ich skor ozuzle😀

janula13
25. feb 2009

zuzi my ideme tiez do Hlohovca toho 8.3, ja som tam davnejsie volala a kedze to mame po ceste za mamou, tak som sa rozhodla ist tam a kedze to babule tam chvalia a aj cena je dobra tak neni o com, velmi sa uz tesim 😀
zuzi a ako to ze neviete pohlavie?nechcete, ci sa neukazali?

janula13
25. feb 2009

nana, tak to je paradna fotka, ako po flame 😀 😀 😀 to si budem pozerat ked nebudem mat naladu 😀

mauzos
25. feb 2009

a kde predavaju tie puzzle?

janula13
25. feb 2009

mauzos myslim ze v draciku, ale aj takych obchodoch ako baumax som to tusim videla, ci v hrackarstvach...

mauzos
25. feb 2009

OK dakujem, este mame cas, to len aby som mala prehlad 🙂

nana77
25. feb 2009

mauzos, my sme ich kupili v alltoys, tie cisla za cca 270sk. ked budes kupovat, tak vyber take, aby nemali male kusky. deticky v urcitom veku davaju vsetko do pusiniek, tak aby to neprehltli - teda ak mozem poradit 😉 . tie cisla maju najmensie kusky tusim v cisle 4, ale dala som ho tak, aby sa k nemu nedostali.

zuzka0807
25. feb 2009

jani, mne dr. v 12 týždni povedal, že jedno bábo je na 100 % chlapec (ale neviem ktoré myslel, to som ešte nevedela, že ich rozlišujú A a B), tak som to aj manželovi oznámila, sa tešil, potom v 15 týždni, že B je podľa neho baba a teraz keď sme boli na veľkom ultrazvuku, tak zas o B, že nič tam nevidí, tak asi je to baba, ale koľko percent nepovedal... a to A sa mu zle pozeralo, že je nízko, tak to sme ani nič nevideli. tak manžela "straším" že nakoniec budú dve baby. a tebe to kedy povedali a veríš tomu naisto?

nana, tie fotky sú zlaté, aj mne sa páči meno Ondrej, len ma od neho odrádzajú, že je staromódne, ak by boli chalani asi budú Maťko (po mužovi) a Kubko...

nana77
25. feb 2009

zuzi, mne sa nenormalne paci to meno 😵 😵 , ja som do neho bola zamilovana uuplne a oliverko sa mi tiez paci, ale to sme vyberali tak, ze sme doladovali, aby boli obidve na O. sa nam to tak pacilo - rovnake zaciatocne pismena a zhodou okolnosti aj tie mena sa nam pacili.

inak, som bola prekvapena, kolko je ondrejov 😕 . asi ide znovu do mody. v porodnici, ked som bola, tak aj s mojim tam boli traja 🙂

janula13
25. feb 2009

zuzi nam pohlavie povedali az teraz na velkom utz, jeden, ten Ackovy je jasny chalan, tak sme sa potesili, mne sa stale snivalo o dvoch babach, ale ja som chcela chlapcekov, viac k nim inklinujem, neviem preco, ale aj babulky by potesili a ten druhy sa schovavala, ale nakoniec ho vydurila a gulky ukazal, aj ked manzel tvrdi ze on ich nevidela a este dufa ze to bude babula, parik by bol idealny, ale ja sa na chlapcov velmi tesim, uz som si tak zvykla, ze by ma zmena dost vyviedla z miery 😀 takze doki povedala e na 100% chalani, a aj som to videla, tomu druhemu sice len gulky, pipika nie, ale ..inak aj ja som chcela Matka a Kubka, ale manzel nechce toho Matka, lebo on je partin, ze takto ked zakricim Matko, nebude vediet ci volam juniora alebo seniora..vidim, ze tvoj s tym nema problem 😀

idem do hajan, mas moj obdiv ze este chodis do prace, ja si to uz neviem predstavit 😀

zuzka0807
25. feb 2009

tak ja môjho manžela volám len Martin a potom inak (Muňa, Muco, Muník, Mucko, Borťo - podľa priezviska Bortel...), tak myslím, že malého by sme volali Maťko. Tak by som ich rozlíšila. V tej robote už to začína byť dosť, hlavne si cez prestávky vykladám nohy a sedím v našom kabinete v kresle 🙂 aj ja idem búvať

mauzos
25. feb 2009

nana dakujem za radu, samozrejme ze mozes poradit, ved preto sa pytam, aby som sa aj nieco dozvedela 😉 vyzera to prakticky. Este som to nevidela nazivo, alebo som si to nevsimla. Je to z nejakej peny, molitan alebo take nieco?

nana77
25. feb 2009

mauzi, ano je to taka pena. je to makke a aj teple. navyse farebne, takze zaujme a ked budu vacsi, mozu si to skladat ako normalne puzzle, cize aj hracka je to navyse (moja 4 rocna neter to robi doteraz a strasne ju to bavi 🙂 )

no dievcata, idem do hajan, dobru nocku prajem!!!!

mauzos
25. feb 2009

dakujem Nani, pokukam sa po obchodoch.

aj ja uz idem, dobru noc

eviska83
26. feb 2009

dobre rano,este vsetky spite? 😀
My sme travel cot pouzili mozno 4x na hranie ,potom sme tam hadzali uz len 🙂 hracky
Janula- podla coho vedeli ktore ja A a ktore B?

pipka
26. feb 2009

dobre ranko, 😉

my sme mali zase hroznu noc 🙄 kazdu druhu hodinu hore 🙄 tak sme rano dospavali 😅 asi to su fakt zuby...inak neviem, co by to mohlo byt 😒

dracik, no esteze mame fotaky, aby sme si deti videli 😀 ze by sme si zavolali, aby sme sa konecne stretli? 😕 😀

pipka
26. feb 2009

ideme von, tak nakuknem okolo obeda, ked mi fifinka zaspi...dufam 😀

jarka82
26. feb 2009

ahojky dobre ranko 🙂

mauzos
26. feb 2009

dobre rano 🙂

Pipka takze Hanulka bude za chvilku zubadlo? 😉

Jarka, este si stale nepridala fotky? 😠

cherry01
26. feb 2009

ahojte. Vcera sme boli nakupovat v Miskolci. Este ani teraz som sa nespamätala z tých cien - asi si zariadim komplet celý dom. Zatial nám je dobre u našich, ale dúfam ze do jesene budeme mat domček hotový. Kupili sme podlahy, dlažby, kupelnu, .... som len čumela na tie ceny. Dúfam ze to tak este bude aspon 2-3 mesiace.

Doložím nejaké fotky mojich drobcov. Tak rýchlo rastú.

nana, zlatunkí sú...a ten spánok v sede...uff to aj moje budú mat také krkolomne pozy??? 😀

mauzos
26. feb 2009

cherry super. Nakupili ste aj nieco pre malych? oplatia sa aj take veci? ci ste nemali cas pozerat?
Myslela som, ze si zaneprazdnena krstinami, ze si sa tu neukazala. Uz si vymyslela, co Vam maju kupit na krstiny?
Tesim sa na fotky...

cherry01
26. feb 2009

mauzos, v detskom obchode som nebola ale ako tak kukám na nete...zastavím sa tam. Ideme aj v sobotu 🙂
uz stahujem fotky

mauzos
26. feb 2009

cherry rozkosni su 🙂 Tomasko fakt vazny chlap, neskutocne sa tvari a mala asi bude dalsia Hanulka vyrehotana 🙂

eviska83
26. feb 2009

cherry- su nadherni,Kristinka je teda riadna vlasana 😀 ,a Tomasko riadny valibuk 😉