Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

pipka
6. mar 2009

katka uz vydrrrrrz, uvidis, bude to stat za to 😵 😵 😵 😵 😵

ja mam dnes vecer stretavku, tak tu s vami dnes nepokecam, tak sa tu majte a uzite si pekny vecer bezo mna 😅 😀 😀 😀 😀

mauzos
6. mar 2009

pipi prijemnu zabavu 🙂

katka.ott
6. mar 2009

budem sa snazit 🙂
pipka, prijemnu zabavu a neprezen to s alkoholom, lebo zajtra rano bude tazko 😀 😎

musim sa vam pochvalit, uz mame autosedacky. MM bol kupit v brne a bola 50% zlava 🙂

fida
6. mar 2009

Ahojte babulky. Chcem sa vas opytat, podla MS som v 9tt+4, ale podla utz maju moje dvojcatka len 7tt+4, jedno ma 1.16 cm a druhe 1,02 cm. Mali ste aj vy taketo rozdiely?

nadja1909
6. mar 2009

Ahojte, párkrát som sa k Vám už pridala, čakám tiež dvojičky po IVF, som v 20 tt, od začiatku som na maródke, pretože až doposiaľ som mala veľké žalúd.problémy, ktoré vyústili na začiatku tehotenstva do dvoch pobytov v nemocnici. Teraz sa už cítim fajn, musís si síce dávať pozor čo jem. Zvažujem návrat do práce, mám ju celkom pohodovú a skrátenú na 5 hod. No každý ma od toho odhovára, dokonca aj sestrička poznamenala, že pri dvojičkách ma už do roboty nepustí. Mne je len doma dlho a strašne ma obmedzujú stanovené vychádzky. Nikde nemôžem chodiť a tak sa dosť nudím. Ako je to s vami??? Známa mi poradila, že sa mám dať z maródky na rizikové, vraj tam je to už volnejšie s pohybom vonku.... je to pravda????

fida
6. mar 2009

Ahoj Nadja, ja som tiez doma na PN, uz 2 tyzden. Si neviem predstavit byt doma tak dlho ako ty. To musi byt riadna nuda. Podla mna chod radsej na rizikove, ked je to tam volnejsie. Niekde som citala, ze pri dvojickach je normalne ist na rizikove od 20tt. Drzim plce

eviska83
6. mar 2009

pipka- prijemnu zabavu,ale nezvykaj si na to kazdy den ,budes tu chybat 😀 😀 😀
katka,mauzos- ved aj ja uz ledva chodim.
katka- kde su fotky autosedaciek?hladam a nic.
fida -mne tt stale sedeli,tak neporadim 😒 😒 .

mauzos
6. mar 2009

pipka len si daj, mozno zase zajtra budes perlit a zabavime sa 😀 😀 😀

katka super, tak ste usetrili, hod potom do albumu foto 😉

mauzos
6. mar 2009

nadja podla mna medzi PN a rizikovym nie je rozdiel, kladenka ako kladenka. Ved si daj napisat vychadzky tak ako ti to vyhovuje, s tym lekari nerobia problem. Ak ti neodporucaju ist do prace, tak radsej neriskuj, ja by som urcite radsej sedela doma, ako by som si to potom mala vycitat 😒

katka.ott
6. mar 2009

nadja, tak ako pise mauzos.

ja som bola PN od 10tt az do 32 tt a na nudu akosi nebol cas. ale je pravda, ze dodrziavanie vychadzok bolo u mna dost tazke. a cez vianoce som bola mimo 2tyzdne, ale psssssssssst 😎.

a co sa tyka tych vychadzok, ja som mala dopoludnia 2hod (10-12) a popoludni 2hod (15-17)

foto pridam niekedy cez vikenc. momentalne su povleky na radiatoroch - som ich vyprala a teraz susim 😎

katka.ott
6. mar 2009

mauzi, nova kuchyna? 😉

mauzos
6. mar 2009

nie kati stara, to len janula chcela vidiet, tak som jej ju hodila do albumu

nana77
6. mar 2009

ahojky!
jarka, uz sa tesim aj ja na fotecky princezniciek 😵
katka, uz vydrz.... take ukazkove tehu musi aj ukazkovo skoncit 😉
mauzi, veeeelmi pekna kuchynka, super!!!
cat, ajoooj, ty mas terz ine starosti, chapeme a Acka ti nebudeme pisat. super, ze sa ozves aspon obcas, aby sme vedeli, ze ste v poriadku 🙂
martinka, tak tu torturu 😝 😝 😝 po lekaroch...to ta obdivujem!!! ja som bola v utorok a vo stvrtok a to som uz padala dole hubou... a to vobec nebolo take narocne ako u teba a bol s nami aj mm...
eviska, brusko nech este vydrzi...!!!
nove dvojtehulky gratulacky k dvojitemu ocakavaniu!!! 😵 . ja som na pn bola od prveho mesiaca tehu az po posledny den, resp. nez som nastupila na matersku. a inak sila bola, ze prvy den pn mi dosla kontrola, pricom to este platil zamestnavatel...

katka.ott
6. mar 2009

tak to som mala stastie - mne kontrola vobec nedosla 😀
ale mala so dohodu s dr, ze keby nieco, tak som bola na vysetreni 😎

janula13
6. mar 2009

fida aj mne tt pomerne sedia s detickami, na zaciatku ma dokonca predbiehali, teraz su troska pozadu, ale lekarka na ultrazvuku aj moja gynekologicka mi povedali ze 2tt rozdiel je normalny, ak ta to potesi 😉

mauzi dakujem za foto 😉

pipka, tak sa zabav, akokolvek, hlavne sa nam vrat 😉 objednavku na dvojky som si ja podala v GF 😉 teda objednavka bola na jedno, ale dali mi bonus 😀

zuzka0807
6. mar 2009

ahojte, fida, s tými týždňami je to problém, ale pokiaľ ja viem, gynekológ ráta tehotenstvo od poslednej menštruácie, teda od poslednej menštruácie tebe uplynulo celých 9 týždňov a už aj štyri dni, preto ti tu na koníkovi píše, že si vlastne začala už 10 týždeň ale ten práve prebieha, to čo máš aj v knižke 9tt+4 to volajú gestačný týždeň. no a bábätká sa "vyrobia" až počas ovulácie, teda po približne po 2 týždňoch, preto majú bábätká vlastne o dva týždne menej, teda 7tt+4. dúfam, že sa tomu dalo rozumieť 🙂
ja zatiaľ robím (som v 24 tt), v utorok idem na kontrolu, tak som zvedavá, čo mi povie dr. ... mňa by byť doma až tak nebavilo, ale už začínam byť dosť unavená, tak neviem...
a akosi priberám, už sa mi nechce na váhu stavať 🙂

baby, koľko ako ste vy priberali? ja som počas prvých troch mesiacov nič a teraz už pomaly 8 kg (24 tt). ako to ide hore počas tých ďalších mesiacov? predtým som mala 62,5 a teraz už skoro 70 kg. a pritom jem rovnako ako predtým. viem, že nech priberiem koľko chcem, len nech bábätká dlho u mňa vydržia, ale ja na takúto váhu nie som zvyknutá.

všetci všeličo robíme v bytoch 🙂 nám dnes urobili dve vstavané skrine

katka.ott
6. mar 2009

zuzi, ja doteraz 12 😎 😀
ale kazda pribera inak, takze sa netraba riadit tabulkami. su baby, ktore priberu aj 25-30kg a su take, ktore priberu 4-5kg.

mauzos
6. mar 2009

zuzi ja doteraz 11 kil, ale ja som pribrala vela pred tehu 😒 Katku neber do uvahy, ona pribrala extremne malo a pritom je taka chuda 😉 nechapem ...

katka.ott
6. mar 2009

😀 😀 😀 😎
ja som unikat 😎 😀

mauzos
6. mar 2009

no ved to, ukazkove tehotenstvo. Esteze si ta tam nevypreparovali pre exkurzie 😀 😀 😝

zuzka0807
6. mar 2009

katka a aj papáš? 😉
mauzi, máte krásnu kuchyňu, máš aj krásny záber s utierkou 😵 to nás raz tak ešte keď som bývala u našich odfotil tatko (mňa a segru) a že si to dá zarámovať, lebo my sme moc nepomáhali (zlatá mama), dnes som aj ja po tých robotníkoch umývala taniere od klobás a párkov...

mauzos
6. mar 2009

zuzi dakujem 🙂
podla mna Katka je ten typ, ze moze papat aj slaninu o polnoci a nepriberie 😀 😀

katka.ott
6. mar 2009

zuzi, ja nepapam, ja zeriem 😀
mauzi, pravda. a taku fajnu paprikovu slaninku by som si dala 😝 😀

dnes som mala na veceru hrachovu polievku, kukuricovy salatik a dorazila som to margotkou. ked ma do rana neroztrhne, .... 😀

mauzos
6. mar 2009

no nehovorim? ma to niekto stastie 😀 😀 kati na tvojom mieste by som radsej spala pri otvorenom okne 😝

katka.ott
6. mar 2009

😀 ja to vydrzim, ale MM 😀 😎

mauzos
6. mar 2009

a manzel mal inu veceru? ja som myslela, ze sa budete v noci doplnat 😀 😀

katka.ott
6. mar 2009

ano inu. keby mal to iste co ja, asi by sa prisli susedia stazovat a zajtra rano by sme len v tichosti dufali, ze nikto nezazvoni. to by bol vybuch 😀 😀 😀
takto ja sama vela nezmozem, nastastie 😀

zofa
6. mar 2009

Ahojte,
to ste zasa popisali, to mi znovu zaberie hodinu vas docitat 😀
My sa mame fajn, babulky su zlatucke, len mamina s daddym su unaveni 😀 uz som aj skoro zabudla, ze som mala cisarsky, bala som sa ho ako cert svatenej vody a nebolo to take hrozne. Jasne ten prvy den bol otras, ale potom uz len lepsie a lepsie. A staci jeden pohlad na tie nase pokladiky a aj na ten jeden den v bolesti sa rychlo zabudne. Mliecko sa mi nespustilo, takze sme na umelom, no uz sa tak netrapim, skusila som vsetko a jednoducho ked to nejde - tak to nejde 😖
Jarka, takze uz si aj ty doma? Tesim sa na fotocky tych tvojich princezien.

mauzos
6. mar 2009

ahoj zofka, to je fajn, ze uz sa citis dobre a mozes sa vytesovat z babuliek. Manzel je s vami doma, ci si na nich sama?
Pozrela som album, ze si urcite dala nove fotecky a ty tam nemas uz ani tie stare. Kde ti zmizli?

katka.ott
6. mar 2009

ahojcek zofa,
my piseme, pokial mozme, potom uz budeme menej, pripadne dame hlasenie 😎

to je super, ze ste spokojni a unaveni 😉
a s mlieckom sa netrap.
nie si ani prva ani posledna 😉