Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

dana_l
29. apr 2011

prve ma napadlo ze je svadba v anglicku, rychlo pozriem na tych par minut a potom do prace.

vivian2
29. apr 2011

@linduska2 Ma asi 36 rokov. Potom daj vediet ako si s nou bola spokojna 🙂

linduska2
29. apr 2011

@vivian2 idem tam 12.juna tak sa ti potom ozvem 🙂

lucia.kl
29. apr 2011

@linduska2
@dana_l nemusí to byť len od pečene, ja som sa takto vyhádzala posledný mesiac, začalo to bruškom a potom to postupovalo skoro na celé telo, okrem chrbta a tváre som bola komplet vyhádzaná - kožné si ma posúvali medzi sebou a keď som prišla do pôrodnice, tak sa zhrozili, že veď to je tehotenská dermatitída... po pôrode to okamžite začalo miznúť...

margaretka3
29. apr 2011

@zuzika30 Zuzika, tak ty si fakt rarita, ešte nakoniec pňjdeš na vyvolávačku, ale neboj dobre bude...tak vyskäšaj teplý kúpeľ a potom sex a potom zas opačne....ved niečo už by zabrať malo 🙂 veľa trpezlivosti ti prajem...Ja som bola dnes v poradni a som sa aj naštvala, lebo toľko žien tam bolo, som bola obj. na 9. a zobral ma o 11.-tej, tak už samozrejme nemal na mňa toľko času a som chcela vedieť koľko vážia, tak že cca 600 g, čo sa mi zdá veľmi malo, ale to ich poriadne nemeral, tak som sa aj zľakla, že sú maličké a dosť mi tvrdne bruško a niekedy ako keby mi už išli vypadnúť deti von....papa

janette77
29. apr 2011

Ahojte, maminy a skoromaminy, aj ja sa pridavam k vam - blizencom. 25. maja oslavim 34-ku, uff stara raketka uz som ja! Inak doky na gynde ma naposledy dal do smutku. Povedal, ze som s detmi chytila posledny vlak. Bezchrbtak jeden! Ved my planujeme dalsie. ☹(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

lucia.kl
29. apr 2011

@janette77 v pohode, aj neskôr sa deti rodia, vôbec si takých magorov nevšímaj, len prvé sa má narodiť do 35, potom už si druhorodička a to je iné,,,,

och
29. apr 2011

ahojte babulky
prepáčte, že vám sem tak vrthávam, len máme v téme takú dilemu, dnes som 14 po KET a moje HCG je 377, myslíte, že by to mohli byť dvojičky? 😉 ďakujem krásne

juliagregor
29. apr 2011

@janette77 nerieš...a suhlasím s Luckou...magor je pekné slovo 😀

zuzika30
29. apr 2011

@margaretka3 neboj urcite su dost velky ,my sme mali v 25tt 780g a 710g, takze +- ,este sa budes cudovat ako rastu a kde sa tam mozu pomestit, ten pocit poznam , ze uz idu vypadnut , to sa zrejme maternica natahuje, po case si zvykne a nebudes to tak citit 🙂 Dnes som sa aj zlakla ze to uz bude, prehanalo ma od rana a vsetci ze to uz pojdem, tak som sa vystresovala, az som si pospala a citim sa omnoho lepsie 🙂 .Dnes mam inak nejaky dobry hormon ,rozmyslam ze by bolo asi lepsie keby som sla prirodzene, ta rekonvalescencia je lepsia a s epiduralom sa to da zvladnut 😀 , tak uvidime dokedy mi to vydrzi 😉

zuzika30
29. apr 2011

@janette77 moja svagrina tuzila po 3 babatku, tak si ho poriesili a rodila ako 42rocna ,takze casu dost 🙂

lucia.kl
29. apr 2011

@och HCG je rôzne, podla hodnoty nemôžeš určiť či budú dve alebo jedno, to ukáže až UTZ, ja som mala na 14 deň po KET 667 a kamarátka cez 1000 no a dalšia baba mala ešte vyššie a mala len jedno, takže budeš musieť vydržať a uvidíš
a gratulujem k pozit. testu...🙂

lucia.kl
29. apr 2011

@zuzika30 a máš epi dohodnutý a bola si na školení??? ak by si išla rodiť prirodzene a neabsolvovala toto "školenie" tak ti epi nedajú - ale dá sa aj bez nej, ja som nemala a tie bolesti sa dali zvládnuť a keď som už tlačila tak to bola doslova úlava - to tlačenie...

juliagregor
29. apr 2011

@zuzika30 mne dokina pri prvom radila tonik na urýchlenie porodu...no nepomohla žiadna babská rada a v 41 tt mi ho vyvolali ...

janette77
29. apr 2011

@och Ahoj, ja som mala v tomto obdobi HCG 780...

janette77
29. apr 2011

@zuzika30
@lucia.kl dik za povzbudenie, naozaj mi to od dokyho zle padlo.

juliagregor
29. apr 2011

@lucia.kl u nás školenie žiadne nie je... ozaj všade je to inak...
ale ja by som si EPI nedala.. aj tá bolesť má svoju ulohu...
u nás ide hokej a čakám kedy skončí 😝

lucia.kl
29. apr 2011

@juliagregor práve skončil 😀 teda je druhá prestávka...

juliagregor
29. apr 2011

@janette77 kamoške doky povedal, že nebude mať nikdy svoje deti a ked prišla po porode (IVF) na KO, tak už bola tehotná a prirodzene... 😉

juliagregor
29. apr 2011

@lucia.kl zistila som...a idem ahojte 🙂

lucia.kl
29. apr 2011

@juliagregor @janette77 to sa stáva po IVF, že sa potom narodí aj vlastné, preto môj mm nechce mať so mnou sex.. bojí sa tretieho... 😖 😠

zuzika30
29. apr 2011

@lucia.kl no moja ,ale ty si extra pripad, rodit prirodzene a bez epi ,to sa kazdemu nepodari 🙂
u nas sa skolenie nerobi, a epi daju na poziadanie hocikedy

lucia.kl
29. apr 2011

@zuzika30 mne nechceli dať, že som neabsolvovala a hotovo, ale nevadí, prežila som a hlavne som ušetrila a aj na zazmluvnení, keďže dr. mal dovolenku 😀
a som ako každá iná, ani prvá ani posledná čo rodila dvojky prirodzene.. 😀

andysok
29. apr 2011

@lucia.kl no k tomu otehotneniu po IVF.....poznám pár prípadov že sup a hned bolo a ja to vysvetľuje môjmu mužovi že budeme musieť dávať pozor a on mi neverí ale dnes bol za mnou v nemocke a spomenul mi ako sa teší na obdobie po 6stonedeli a že urobime súrodenca hahahahaha teraz je hustý chlapec!!!!!!

janette77
29. apr 2011

@andysok Ahoj, citam, ze si v nemocke. Drzim palceky, velmi, velmi, velmi!

janette77
29. apr 2011

@zuzika30 Ejha, takze by sa nam mohlo zadarit? Radi by sme skusili tak po 2 rokoch, ale z dalsieho pripadneho IVF mame male obavy, co ak vyjde zase duo? 🙂)) To uz by sme mali doma stvorku a museli by sme ozeliet adopciatko, pre ktore mame stale nase srdcia otvorene...

zuzika30
29. apr 2011

@janette77 este aj adopciatko, tak to klobuk dolu, my sa tiez zamyslame ci sa chranit po sestonedeli alebo nie, asi ho vyzeniem znova na testy a ak sa pritrafi tak bude tretie ,ale dalsie ivf uz veru u nas nie, bude ako ma byt 🙂

zuzika30
29. apr 2011

@andysok tak ostavas v nemocke pod kontrolou ?, aspon mas istotu ze keby cosi tak si hned pod dohladom, tak pekny vikend 🙂

janette77
29. apr 2011

...Predchvilou mi kurier doniesol letne supravicky do kocika (vankusik a prikryvku), uz sa vrtia v pracke.🙂)
Hm, ale som sa pristihla, ze cely kociarik a jeho sucasti (slnecnik, taska a teraz tieto supravy) ladim do hnedych odtienov...kedze kocik je hnedy, doplnky su farby bielej kavy a pod. No a pomaly, ale isto zistujem, ze to s tou strohostou prehanam a chcelo by to nieco veselsie. Tak som aspon kazdemu zavesila farebnu ozdobku "hore" na budy. Nikdy som nechcela farebny, napadity kocik, nepacilo sa mi to. Tento nas je v celkom peknej farbe "kapucino" a na slniecku je uplne nadherna, ale aj napriek tomu som sa kocika stihla presytit a viem, ze ak sa zadari jedno babo, vyjasim sa na monokociku tentokrat nafarebno!🙂))) Ale inak je fajn a najma lahucko manipulovatelny, co je asi vacsia vyhra ako farba. Vcera som kocikovala s kamoskou, ta ma surodenecky tandem a veru stazovala si, lebo jej nestihali kolieska na tom nasom dedinskom terene. Takze s nasim tatosom som nadmieru spokojna, v buducnosti uz budem len o trochu odvaznejsia co sa farieb tyka.🙂) No a tiez sme nevedeli, co cakame, tak som chcela zachovat eleganciu aj po tejto stranke.🙂)
Ej, som sa rozpisala, to aj niekoho bavilo citat? 🙂)

janette77
29. apr 2011

@zuzika30 Si tiez po IVF? Inak to by bola sila, tolke roky bez uspechu a zarzu sup-sup. Ved uz by sa mi to hadam ani neratalo! 😀 😀 😀

andysok
29. apr 2011

@janette77
@zuzika30 veru dievčatá sama na izbe muz mi doniesol čipsy že k hokeju no uplna romantika achchchchale presne aspoň som pod dohladom