Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

mauzos
15. feb 2009

na tych fotkach su dve rozdielne podlozky, nie? my mame taku vyssiu, ako je na tej prvej foto

pipka
15. feb 2009

ano ano, ale pouzivam len tu tvrdu, tu druhu som mala pozicanu, ale uz ju nemam. To len na ilustraciu, aku mame komodu 😉

pipka
15. feb 2009

mauzos, mame vsetko rovnake 😀 len deti nie 😀 😅 😀 sak nakupujem v dm-ke 😀

mauzos
15. feb 2009

uz som sa zlakla, ze ma klame zrak 😀 velmi pekna komoda a vyzera aj prakticka ...
takze zajtra ides na Nivea nakup? mas jej tam pozehnane na komode 🙂

pipka
15. feb 2009

no a to si nevidela, co mam v kupelni...nivea, kam len oko dohliadne 😀 MM si zo mna robi srandu, ze keby aj hajzlak bol nivea, tak my ho urcite mame 😀 😀 😀

pipka
15. feb 2009

tu komodu som si navrhla, to mi robili na mieru podla mojho nakresu 😉

jarka82
15. feb 2009

palculienka ja magnezium beriem uz dost dlho vcera som si supla aj dva naraz a forte mozno preto presli bolesti neviem 😅 uz v stredu budeme 37tt ok? asi ano sem ta bolesti tvrdnutia a tak snad bude vsetko ok 😝 ty sa este drz kedy ides k dr?
mauzos to je to iste len nazou je iny my sme tiez mali take a teraz mam tiez uz v kufry 😉 rozdiel je v cene a vo vyrobcovi ale inak je to to iste. 🙂

mauzos
15. feb 2009

pipka si sikulka 🙂
jarka dakujem, tiez som si myslela, kedze smrdi za rybkou 😖

jarka82
15. feb 2009

mauzos nie je zaco 😵

mauzos
15. feb 2009

a este som zabudla Martinke pochvalit kocik, konecne ho vidim v reale. Vyzera super, na oficialnych fotkach na nete sa mi tak nepacil. Urcite si velmi spokojna ...

mirica
16. feb 2009

ahojte
pipi - gratulujem k zúbku ......my ešte nemáme vôbec žiaden 😅

postieľky už máme dole viac ako mesiac - lebo Leuško sa vie postaviť....tak srandovne , lebo normálne po štyroch ešte loziť nevie , ale keď je s nami na posteli , doplazí sa k nám , šup na štyri , chytí sa brucha (priateľovho) a postaví sa ...alebo robí striešku - je na špičkách nôh a na rukách a zboku sa na nás škerí...
ináč má strašnú silu v rukách - my sme mali dva kolotoče - jeden rozlámal úplne ...vytrhal z neho všetky ramená ...a ten druhý bol na ohrádke a vytrhol ho pomedzi mreže , bez toho , aby sa to veľké šróbovacie koleso dalo dole 😕 ...tak že teraz nemáme žiaden - pre istotu , lebo som sa bála , aby si s ním neublížil

cherry01
16. feb 2009

ahojte. Martina, som rada že ti tak ide to kojenie. super
janula, pult ti dorobia v každom nabytkarstve - a este ked más známych 🙂

martiina
16. feb 2009

mauzos, cherry ďakujem 🙂
bola som na kontrole po šestonedelé a dr. mi povedal, že keby ma nerodil, tak ani neverí že už mám dva pôrody za sebou 😀 a to že jeden z toho ešte dvojičkový 😎 vraj žiadne strie, maternica ako pred pôrodom, takže hor sa na ďalšie dvojičky 🙂 😀

palculienkkka
16. feb 2009

je tu nejaká dvojičková mamička..chcem a niečo spýtať 🙂

jarka82
16. feb 2009

ahojte hlasim sa 😀 ale pri chodzy ma strasne tlaci na panvovu kost kazdy den nieco to je strasne 🤐

martiina
16. feb 2009

palculienka tu som 🙂

mauzos
16. feb 2009

ahojte baby
Martinka gratulujem 😀 takze idete na dalsie dvojky?
jarka, aj ja mam uz take tlaky a to som 4 tyzdne za tebou. Zajtra mam poradnu, tak som zvedava, ako to so mnou vyzera... modlim sa, aby som si nemusela ist ten zvysok tehu odlezat

jarka82
16. feb 2009

ako ja mam tie tlaky stale hlavne kym to rozchodim ale teraz to neja nieviem rozchodit vsak ja tiez zajtra ale az pobede 😝 uz by ma mohli poslat do nemocnice na nejaky termin 😒

jarka82
16. feb 2009

ty mas este cas tu ta nechaju doma do posednej chvile a vcera som sa dozvedela ak nie su komplikacie tak po 2 az 3 dnoch mozem ist domou z nemocnice 🤐

mauzos
16. feb 2009

tak len pekne lez a nic nerozchadzaj 🙂 aj ked pri malom to je asi tazke, ale snaz sa este vydrzat.
myslis, ze to bude na cisarak? vraveli ti take nieco?

jarka82
16. feb 2009

vraveli ze vyzera to zatial tak ale stale sa tocili tak neviem ze ako budem vobec

jarka82
16. feb 2009

idem si lahnut oblieva ma horucava 😖

catjob22
autor
16. feb 2009

Ahojte kocky!

Martinka gratulujem k tak uzasnemu posestonedelnemu stavu 😀 Verim, ze si s tym prekvapila aj svojho DR 🙂

Jarka uz to nejako vydrz, zajtra mas ist uz do nemocnice, ci tomu zle rozumiem?? 😕

jarka82
16. feb 2009

catjob zajtra mam ist k svomu porodnikovi na kontrolu uzv ja chodim inde to chodim do mesta kde je nemocnica ale nie je tam porodnica porodnica je v inom meste 😀 komplikovane

catjob22
autor
16. feb 2009

No to je teda komplikovane 😉 Hlavne aby ti stanovili nejaky termin a babiky boli OK aj ty. Hrozne drzim palce!!!! 🙂

katka.ott
16. feb 2009

ahojte,
pipka, balhozelam k prvemu zubku 😉

mamicky-cakatelky, takze zajtra virtualne stretko v poradni? 😀

jarka82
16. feb 2009

ano katka 🙂

jarka82
16. feb 2009

catjob dakujem!!!

mauzos
16. feb 2009

Jasne Kati, zajtra je nas poradnovy den .... a ja som rozmyslala, ze kto mi tu este chyba do tretice 🙂

Jarka normalne mam asi z teba blbe stavy, musela som si ist lahnut na hodku, co som mala take tlaky 😀 ale uz je lepsie

jarka82
16. feb 2009

mauzos to vazne? asi prestanem chodit na forum 😖 ja som si poumyvala a povysavala a teraz fucim 😀