Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

ruth
13. feb 2013

maminy, aky mate fundus bruska, ja som v 21. tyzdni a mam 31 cm, co zodpoveda asi 31. tyzdnu

zeina62
13. feb 2013

@ruth to ti merali ultrazvukom? Mne to este nerobili preto sa pytam a v ktorom tyzdni sa to ma robit?

ruth
13. feb 2013

@zeina62 Nie to sa meria klasickym krajcirkskym metrom, ked lezis tak ti lekar zmeria dlzku od lonovejj kosti az pod prsia, v bode kde sa konci maternica

zeina62
13. feb 2013

@ruth opytam sa na to mojej doktorki, a ked si to mala viac tak co to znamena?

mia117
13. feb 2013

@ruth Ahoj a cakas jednovajecne, alebo dvojvajecne? pokial jednovajecne a mas vacsie brusko ako by malo byt v danom tt, tak by mohlo byt podozrenie na TTTS.

timmka
13. feb 2013

@ruth moja len klud, aj ja som tak mala, to je normalky, mne brusko rastlo velmi rychlo, vsak aj drobci boli pekne vahy, vsetko zalezi kde ti to brusko ide, ci do predu alebo aj do bokoch 😉

ruth
13. feb 2013

no mne ide brucho len dopredu, v bokoch mam 96 cm, a velkost maju taku aku maju mat zodpovedajucu 21. tyzdnu tehotenstva, takze tak ako ma byt len su dve

adrish
14. feb 2013

Dobrý deň . Som študentka 3. ročníka pôrodnej asistencie na Katolíckej univerzite v Ružomberku. Moja bakalárska práca je zameraná na viacplodové tehotenstvo preto by som Vás drahé mamičky chcela láskavo poprosiť o chvílu Vášho drahocenného času a vyplnenie krátkeho dotazníka.
https://docs.google.com/forms/d/1C2X4WNtzuKbL4S...

mirasierra
14. feb 2013

@adrish chcela som ti odpovedat ale pise mi to ze uz to neakceptuje odpovede.

babybubble
14. feb 2013

@adrish aj mne to tam píše

zeina62
15. feb 2013

@mia117 ahoj mozem sa opytat co znamena ta skratka TTTS?

mia117
15. feb 2013

@zeina62 Ahoj, transfuzny syndrom, je to len u jednovajecnych dvojiciek, jedno babo odobera viac zivin ako druhe. Najdi si to aj na nete, je tam toho viac.

zeina62
15. feb 2013

@mia117 aha dakujem za odpoved

adrish
15. feb 2013

@mirasierra Dobrý deň prepáčte ale nejako sa mi môj prvý dotazník pokazil 🙂 preto by som Vás chcela poprosiť či by ste mi mohli vyplniť nový https://docs.google.com/forms/d/1lr_baJJeOXhgBM...

adrish
15. feb 2013

@babybubble Dobrý deň prepáčte ale nejako sa mi môj prvý dotazník pokazil 🙂 preto by som Vás chcela poprosiť či by ste mi mohli vyplniť nový https://docs.google.com/forms/d/1lr_baJJeOXhgBM...

babybubble
16. feb 2013

@adrish vyplnené 🙂

janula18
16. feb 2013

@ruth fundus mi merali len ked som čakala prvého, pri dvojkách mi to nerobili. Ono záleží aj ako sú dvojky uložené, tie ich miery na ktorý týžden ake veľké by to malo byť je pri jednom bábu.
@zeina62

zeina62
16. feb 2013

@janula18 aha dakujem

mia117
16. feb 2013

@adrish vyplnene🙂

vampgirl
16. feb 2013

@adrish vyplnene 🙂

daliana
16. feb 2013

@adrish vyplnené 🙂 😉

jarula10
16. feb 2013

@adrish vyplnené 😉

sisi79
18. feb 2013

ahote baby co uz mate vacsie dvojicky cim ste ich zabavili ked mali rok a pol?s akymi hrackami sa radi hrali?lebo mam pocit ze nasich chalanov moc hracky nezaujimaju radsej sa bavia s kablami vysavacom alebo oblubena cinnost je vyhadzovat veci zo zasuviek 🙂

petko8888
19. feb 2013

@sisi79 nase dvojky sa vozia na vysavaci to je ich zabavka a skrine a šufliky vyhadzuju 5 krat denne 🙂

janula18
19. feb 2013

@sisi79 naši tak isto, všetko povyhadzovať, všade vyliesť to jeich. Ale inak ked sa s nimi hrám majú radi drevený vláčik, vedia si už pekne dráhu spájať, vkladanie tvarov do otvorov, alebo drevené vkladačky zvieratiek. ALe baví ich to chvílku a potom zase robia zlobu. Inak ešte spievankovo majú radi

janula18
19. feb 2013

Tehulky, kto by mal záujem predávam kočík easywalker, naozaj sa s ním super jazdí, ľahká manipulácia. Mala som aj iné kočíky ale tento bol z nich najlepší. Mám ho aj v bazáre

mia117
20. feb 2013

@zojaaa Ahoj aj my sme dostali ten cvik na brusku, je to riadny rozdiel, zlozitejsi je ten cvik, cvicime ho druhy den, tak snad to vychytam a pojde mi to lepsie... Vam to ako ide?

griska11
20. feb 2013

@vampgirl ak ako s mliekom uz je to lepšie?

pancuska
20. feb 2013

ahojte! Ked tu uz tak pekne debatite o cviceni chcela by som sa opytat,ze ked ste boli tehulky ci ste chodili cvicit alebo teda ci ste cvicil?? Dakujeeem a pekny vecer prajem!

zojaaa
21. feb 2013

@mia117
Ahoj, zda sa mi, ze mi to ide 🙂)
Chalani su sikovni, pasu konicky na bruchu, celkom pekne drzia hlavicky.....a snazia sa posuvat nozky na to lezenie, len rucky maju asi slabsie, lebo tie si napr. Spod bruska, alebo hrude nevedia vytiahnut....
Vcera sme boli na ockovani prenever13, tak teraz budeme mat 5 dni pokoj od cvicenia....budem ich davat na chvilu na brucho, ale to sa im paci tak 5 minut a potom zacnu pistat aby som ich pretocila 🙂