Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

zinuska
26. aug 2010

ahojte dvojtehulky! 🙂 ja sem sice uz daaavno nechodim,ale prezila som na tejto teme cele tehu 🙂 teraz mam uz dvojrocne dvojicky - parik a tak vam sem idem len ponuknut,ci nepotrebujete postielky pre deticky,lebo nase uz spavaju vo velkych posteliach a tak postupne idem vsetko,co tu zavadzia popredavat :D aj stolicky na papanie predavam,ale to sa vas este netyka 🙂 mam aj kopec oblecenia od narodenia pre miminka,takze ak by ste potrebovali,tak mi napiste a ak ste blizko Trnavy,dobehnite sa pohrabat vo vecickach,mozno sa vam nieco zapaci 🙂 a aj dobre pokecame 🙂 tak drzte sa papa

katrinb
26. aug 2010

@lusinkaj kludne...ja budem rada....mam kopec veciciek krasnych...o chviklu nam uz ale budu male...tak akurat pre vas....potom 😉

juliagregor
26. aug 2010

http://www.nika-intima.sk/?2,materská-podprsenk...
ja od nich kupujem termo prádlo pre deti, je trošku drahšie ale deti majú stále suchý chrbát, aj ked lietajú ako blázniví...ale dávam pre podprsenky na kojenie, ....ja som mala také obyčajné za 6 Eur, ale boli hrozné, síce čistá bavlna, ale hned sa vyťahali, vôbec nedržali...potom som si kupila taku drahšiu 20 Eur 😝 , ale bola ozaj dobrá, ten elastan pekne držal tvar...to len na okraj ma to napadlo 😉

lucia.kl
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
juliagregor
26. aug 2010

tehuľky maminky rozlúčim sa tu s Vami, mám mesiac na dokončenie diplomky, tak nebudem tu stíhať..., síce neviem ako to vydržím, lebo som závisláčka 😀 😝
prajem Vám hlavne zdravíčko a nech detičky pekne papajú a rastú... 🙂 a rýchly bezbolestný pôrod 😉

luciaf13
27. aug 2010

@juliagregor Julka 🙂 tak nech ti to pekne a hlavne samo pise 😉 😉 😉 😉

lucia.kl
27. aug 2010

nahodila som nové fotky do albumu 🙂

petrikaa1
27. aug 2010

@juliagregor prajeme vela stastia)))) xxxxxxxxxxxx

juliagregor
28. aug 2010

dakujem 🙂

chruminka
28. aug 2010

Ahojte dvojmaminky,som tu uz straaaasne dlho nebola.Vobec netusim co je tu nove.Pri mojich dvoch jezibabkych totalne nestiham,net,hlavne teraz ked zacinaju same chodit.
Ale urcite sa tu najdu nove tehulky buduce dvojmaminky tak ak by nejake mali zaujem o dake vecicky po mojich dvoch jezibabulkych tak kuk do mojho bazarika.
Len nestiham hned vsetko nahadzovat ,mam dost jarnych veciciek na predaj a dake zimne sa tiez najdu,hlavne overaly a zimne ciapocky.
Prajem krasny zvysok vikendu a obcas sem kuknem a co to precitam ale velmi malo a pisat uz vobec nestiham.

zajkka
30. aug 2010

Ahojte,mam na predaj kocik pre dvojicky,alebo surodencov KOLCRAFT duo.Kto ho uz videl,je skoro rovnaky ako ABC zoom.Pozrite si ho http://deti.bazos.sk/inzerat/4677601/Kolcraft-d....... cena 12 000cz

juliagregor
31. aug 2010

ahojte,
nič nové 😉
mne sa veru nedarí 😠 , počasie sa pokazilo a začnú nám zas soplíky ☹ ...
mrzí ma však, že toto bola jedna krásna úžasná tema a nejako sa pokazila 😔

lusinkaj
31. aug 2010

@juliagregor tak to je skoda,fakt ta jesen neprinesie nam nic dobre.. 😖

juliagregor
31. aug 2010

@lusinkaj ale tebe prinesie dve krásne bábätká 🙂 🙂 🙂 🙂 , kedy ti vyberajú steh?
nám prinesie Maťko sople zo škôlky, minulý rok sme si veru užili 😖

janulqa07
31. aug 2010

ahojky maminky tehulky 🙂
pocasie aj u nas nanic, nestiham pisat ale aspon vas citam sem tam 😉
nemame si co obliect, ochladilo sa a ja sa nemozem dostat do mesta takze nakupujem cez net 😠
@lusinkaj stale myslim na vas ako sa drzite 😉 mas uz pekny tyzden
@juliagregor ja som zvedava ako u nas dopadne skolka ale asi mam vacsi stres ako maly ☹

juliagregor
31. aug 2010

@janulqa07 môžem ti napísať, že maminy to zvládajú horšie ako deti, matúško bude OK a ty budeš prekvapená ako rýchlo napreduje 😉 , len pfuj, pfuj pfuj nech vás choroby obchádzajú.. 😉

janulqa07
31. aug 2010

@juliagregor no pojde s manzelom tak som zvedava ale vela stresujem asi, tie choroby no bojim bojim
ako sa mate?

chruminka
31. aug 2010

@juliagregor preco sa pokazila temicka? ☹ odkedy sa jezibabky narodili nemala som vela casu sem zavitat az sa hanbim 😔

lusinkaj
31. aug 2010

@juliagregor tak to mas svätu pravdu mne jesen prinesie krasne babätka na ktore sa velmiiiiiiiiii tesim 🙂
neviem kedy mi ho presne vyberu,mam sa obj.do poradne do nem.kde chcem rodit a tam sa dozviem viac cize potom napisem 🙂
@janulqa07 dakujem,no drzime sa ale uz fakt je to silne kafe,vsetko boli.....ale vydrziiiiiiiiiim 🤐

luciaf13
31. aug 2010

myslim, ze sa nepokazila temicka, len kazdy je v tej "svojej" 😎 😎
a druha vec je ze mat napr. tri deti 😝 znamena len sup sup nieco si precitat a makat dalej 😉 😉 😉 😉
ale vsak Julka vies o com hovorim 🙂

@janulqa07 a skolku zvladnete lavou zadnou, co ja by som dala za to aby Kubko isiel.......teraz bol na adaptacnom dvojtyzdnovom pobyte a bol superny. Vela sa naucil a bol omnoho kludnejsi ako ked je len s nami doma, mal program cele dopoludnie a tak nevymyslal. A tie chorobxy su fakt hnusne, nas sa drzia a drzia ale dnes bolo uz o trochu lepsie tak sa vytesujem a Tomasko uz konecne tak strasne nekasle 🙂
pekny vecer prajem

juliagregor
31. aug 2010

ale som Vás vyprovokovala 😀

@chruminka @luciaf13 veru s deťmi je roboty habedej 😉, už je chlapcom lepšie ?
a tak sa ochladilo, že som rýchlo povyťahovala teplejšie vecia pokupila topánky, Baťa má akciu, ale nám nesedel strih 😒

@janulqa07 aj ja som si poplakala, ked šiel Maťko prvý krát do škôlky, ale to je normálne --- teda aspoň myslím 😎
pri malých sa mi osvedčili flaušové overalky, a svetríky bez kapucne...všade dávajú tie kapucky a potom ich to tlačí po hlavičkou...

luciaf13
31. aug 2010

@juliagregor mne to bolo hned jasne 😉 😉
ozaj potrebujem poradit - pomalicky pozeram co do fusaku na zimu a neviem co kupit????? ALebo ci staci len fusak? A ako sa zmestia xixi? My mame original fusaky ku kociku a su z baraniny 🙂 fajne tepluckeeee a tak neviem ci kupovat aj zimne overaly a druha vec je ze aku velkost????? Vsak ti nasi "drobci " nosia teraz 68-74 😀

luciaf13
31. aug 2010

@juliagregor a chalani uz dnes lepsie tak dufam a verim, ze je to na dobrej ceste 😉

juliagregor
31. aug 2010

@luciaf13 ja som mala len fusak a kombinézky, to bolo pre mňa praktické....a veľkosť, no vy ste svaloši...ešte počkaj bude výber...ja mám jednu 80/86, ak chceš ale je taká užšia, len pozeraj aj s nožičkami.----
mala som aj bundy a gaťuše, ale kombinézky boli naj...
tak ono je dobré aj aj, ked ideš niekde do obchodov, v tých komnézkach je im strašne teplo, ale zase vonku sa im lepšie spinká kombinézkach, netlačí ich to ....

juliagregor
31. aug 2010

@luciaf13 Lucka mojim je dobrá aj 80 😀 (gate)

juliagregor
31. aug 2010

@lusinkaj máš krásny týždeň 🙂 🙂 🙂 🙂

luciaf13
31. aug 2010

@juliagregor no ja pozeram len kombinezy, mali sme pri Kubkovi a osvedcili sa viac ako nohavice a bunda.......a mas na predaj?

chruminka
31. aug 2010

prave som sa chcela spytat ci nemate niektora dve kombinezy tak 80-86 na predaj ,lebo zvazujem ze asi by sa nam veru aj daco take hodilo.
Tie z minulej zimi su nam male 😀

juliagregor
31. aug 2010

@luciaf13 mám jednu takú bledunko modrú ale nemá nohy...ešte je zbalená, zajtra odfotím a pošlem ti do fb...
@chruminka pozeraj bundy alebo kombinezky plnené dutým vláknom, sú tenké, lahké ale teplé a zvlášť sú fajn, lebo dvojky sú trochu natesno v kočíku ...

lenkamt
1. sep 2010

ahojte , hnusné počasie nie je čo čítať, tak som u vás
😀

@chruminka ja mám kombinézky:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8400762&tab=13 jednu som požičala kámoške ale tej sa nakoniec narodil chlapec tak stiahnem späť, cena za obidve 12e 😉