Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

janulqa07
26. apr 2010

prave to ma stve ze necham maleho doma a ja pojdem lezat, budem v nekonecnom strese ako sa ma maly
ja by som aj zmenila gynekologicku, ale neviem ci sa to moze pocas tehu a asi pojdem rovno za porodnikom a budem chodit k nemu

mauzos
26. apr 2010

Ak s nou nie si spokojna, myslim ze kludne mozes. Aj ja som menila, aj ked ja hned na zaciatku tehu

janulqa07
26. apr 2010

ked ona bola na zaciatku v pohode, ale zmenila sa, ked k nej idem je mi to neprijemne, vsetko z nej taham a ked sa pytam tak povie pockaj vysetrim ta a potom ti poviem, nakoniec sa ponahla a povie neboj vsetko je ok a tym koncime
skusim si najst noveho, len ci by ma zobral 😒

jajka28
26. apr 2010

ahoj kočky
tak my máme perný výkend za sebou... 🙂

juliagregor
26. apr 2010

máme zápal spojiviek ☹

janulqa07
26. apr 2010

jajka krasna ste rodinka 😵 nadherna torta, maly sa musel tesit 🙂

juli a co vam dala, je to velmi zle?

juliagregor
26. apr 2010

opthal framykoin mastičku, má to lepšie ako včera ja už somju včera začalá dávať...ale je urevaný, s malými sa furt bijú o hačky..

janulqa07
26. apr 2010

fuuu no hlavne nech sa mu to rychlo zlepsi
tak to mas dnes veselo ked mas doma troch

mauzos
26. apr 2010

Juli ☹ drzim palce, nech je cim skor v poriadku.

Jajka dodatocne gratulujem k 2 rocikom. Krasna rodinka ste 🙂

Janulqa, ved vyskusaj ked si nespokojna, za to nic nedas.

xluciannax
26. apr 2010

jennys a mala Lucka ma kolko???tak to ti verim,ze sa pri nej nabehas dost..ale ak pojde uz do tej skolky tak budes mat cas na oddychi.. 🙂 no ja chcem tiez kocik vedla seba,ale zatial som nenasla taky co by sa mi zmestil do vytahu...mame ho asi nejaky maly...neprejdem cez zarubne.. ☹ byvame na prvom poschodi,tak si z toho taku hlavu nerobim,to pekne zidem aj po schodoch ked budem doma sama a nebude mat kto pomoct...ja som u nas objavila kocik za 270e + vanicky k tomu jedna za 59eur...ja som tiez na pn,ale poviem ti,ze uz sa zacinam dost nudit..zo zaciatku mi to tak neprislo,lebo mi byvalo velmi zle,tak som bola rada,ze som,ale teraz ked je vonku tak krasne,vsetci su v robote...tak len upratujem alebo vyvaram...a tak sa motkam nech mi ubehne den.. 🙂

juliagregor
26. apr 2010

ahojte, konečne malí spia ...
dnes mi Adko ukázol vzdor ako z knižky, baby on sa hádzal o zem, vrieskal, škrábal ma , bil ani na rukách ani na zemi...no húkal asi pol hodku, potom som ho pevno držala, no sily mal teda dosť...on ani už nevedel prečo sa hnevá...chúda potom od vysileniea zaspal...
idem žehliť ...mám tam kopec riflíkov a podobne... 😎

janka gynekologa môžeš meniť, nevadí, že si tehotná...
tie preventívne hospitalizáície fungujú hlavne v menších mestách, vo veľkých majú plné porodnice, tak tam šetria miestom 😉
pokiaľ máš zmenený nález máš právo to vedieť a hospitalizácia je na mieste, ale ak sa nič nemení, si zavretá a krčok sa neskracuje, deti rastú a bruško ti netvrdne, tak načo...nech ti povie na rovinu...to že čakáš dvojky nie je dôvod na paniku...treba viac sledovať, dávať si na seba pozor, nevymýšľať hlúposti a hlavne nezdvíhať tažké...

janulqa07
26. apr 2010

juli zehlenie nezavidim, este ked je vonku teplo
a ten vzdor poznam velmi dobre, ale este stale som neprisla na to preco to robi, Matko ako?

ale keby mi nieco nasla hospitalizovala by ma hned ci nie , prave sa snazim zistit co znamenaju znaky co mi napisala do tehu knizky a som z toho jelen

juliagregor
26. apr 2010

asi máte prázdnu porodnicu...
maťo už aj soplí

alienka73
26. apr 2010

Jani, aj ja som menila gyn, na zaciatku tehu.Tak drzim palce ale ako pisu ostatne , ak nemas ziaden nalez nesla by som prec od maleho.Zbytocny stres pre vas oboch.

Juli, to ma mrzi s tym ockom
.
xluciannax a jennys dajte si do pasu ktory ste tyzden a ake velke deticky mate nech vieme 🙂 , teda ak vam to nevadi.

xluciannax aj my byvame na prvom poschodi a tiez sa nam kocik do vytahu nezmesti popravde sme ani neskusali lebo do nasho ledva vojdem s jednokocikom.

Jajka, ste pekna rodinka a ta torta auticko je super! To aj skoda jest. 😉

jennys
26. apr 2010

JULI ten vzdor si viem predstaviť, Lucka sa mi tiež koľkokrát hodila o zem. Ale teraz keď ju niečo chytí pre fakt totálnu blbosť, tak to riešim len tak, že budˇju nechám v izbe a počkám kým sa ukľudní alebo ju pošlem do chodby si sadnúť a nech tam rozmýšľa, to isté aj keď niečo vyvedie alebo nechce poslúchať. Celkom sa nám to osvedčilo. Záleži aj od nálady. Tak hádam vám ten zápal skoro prejde, Lucka tiež počítam že mala niečo podobné z tých soplíkov. Ale stále to sledujem.
XLUCIA, no Lucka bude mať v júni 4 roky, ubehlo to ako voda. Ja sa doma nemám kedy nudiť, dva mesiace som ju mala teraz doma, potom bola týždeň v škôlke to som nestihla spraviť čo som chcela a plánovala si a teraz je v škôlke ale dnes som nič také nerobila, zajtra trochu upracem a tak ako sa mi bude chcieť. No a aby som sa fakt teda nenudila tak robím stránku u dvojčatách. Kočky to už poznajú, minulý týždeň som ju už dala do obehu tak si kukni, ale bude tam toho viac ako teraz: http://dvojickovo.webnode.sk/
Predtým som mala internetový obchod 5 rokov lenže keď som sa dozvedela, že čakáme dvojičky tak som to vzdala. Pri Lucke som to tiež ledva stíhala.

jennys
26. apr 2010

ALIENKA však ja to v pase aj mám 🙂

tintin
26. apr 2010

Ahojte, vsetky vas zdravim a prajem pekny deeen 🙂 dufam, ze sa vsetky mate primerane stavu 😉 ja uz mam brusko ako balon, vcera som sa zobudila s tym, ze sa mi nedalo dobre dospalnut na pravu nohu 😕 ale potom to preslo. asi mi jedna z futbalistiek tlacila na nejaky nerv a ci co. zajtra idem na 30tt UTZ tak sa ozvem ako sme dopadli.
pas vyuzivam, Alienka ako ti tebe sluzi? 😉
Juli ako ucenie? mas cas? ja ta fakt zerem. este dobre, ze uz mam toto za sebou..aj ked clovek nikdy nevie, ci sa nerozhodne pre dalsiu skolu, vsak? 😉
Dior si doma alebo uz v nemocke?
drzte sa vsetky

alienka73
26. apr 2010

pardon teraz pozeram ze Jennys ma vsetko v pase 🙂

alienka73
26. apr 2010

Tintin, pas nosim hlavne doma ked nieco idem urobit aby som vydrzala stat a chodit ale vonku malokedy, teda aj malokedy idem von no ked si sadnem tam mi ten pas vadi, takze tak na striedacku.
Zajtra by mi uz opatrovatelka mala prist tak som rada, lebo dnesne ihrisko som mala co robit , fakt uz nevladzem maleho sledovat a chodit za nim.
Drzim palce na utz ,mna to caka az o dva tyzdne, snad nevadi ze idem trosku neskor ale tak ma objednali.
Dior, je asi este v nemocke.

Drzte sa vsetky. 🙂

tintin
26. apr 2010

este stale je ta opatrovatelka chora? mne fakt velmi pomoze, ze mam malu aspon doobeda prec. ale zase nachytala uz kadejake negativa zo skolky. same NIE!!!!!! a NIE!!!! a je taka neposlusna..no hroza. takze teraz len dohovarame a napominame a tak.
takze Dior je v nemocke, ako spominala? a neviete ci tam zostane, alebo by ju mohli aj pustit?
bozinku ja uz vobec nemozem dlho sediet za pc, strasne vtedy zacnu kopat, musim ist. paaaaaaaaaaa

juliagregor
26. apr 2010

dior je v nemocke ale má pri sebe PC, tak je v spojení..😉

juliagregor
26. apr 2010

tintin vitaj v klube škôlkárskych detí 🙂

alienka73
26. apr 2010

Nie opatrovatelka nebola chora, len jej dieta takze zajtra by uz mala prist. No skolka pomoze ale pokial by moj maly chodil a prisiel chory zo skolky tak mam zas problem kto sa o nho choreho postara, takze ani neskusame. Navyse na dva mesiace ho davat do jednej a potom do druhej...A on tam nikoho nepozna. A ked sa ho pytam ci chce ist do skolky tak jasne odpovie NIE! Takze tak..
Vcera a predvcerom sa chudak nevedel vykakat tak sa trapil a ani von necchel ist... Az dnes rano sa podarilo tak uz bolo dobre.

petrus29
26. apr 2010

Dievcence ahojte..ja vas nestiham citat..o tom vzdore aj my nieco vieme🙂
Vcera sme boli v Tepliciach na rodinnom vylete 😉 a nasa draha dcera sa rozhodla na ihrisku ist na preliezky pre velke deti,samozrejme,ze sa nevedela liepnat po lanach tak ju moj muz odtial zobral.No a to bol krik vlastne ani nie krik ako viskot,ako druzice na svadbe.🙂
Cele ihrisko sa na nas divalo,ako keby keby v zivote nikto nevidel jedujuce sa dieta 😀 a este jedna pani stacila poznamenat aka je nasa mala zla.
Tak som si pomyslela keby tak Katka zviskla este hlasnejsie nech to za to stoji 😀

alienka73
26. apr 2010

Petrus , krik a plac ja neriesim, nas maly kazdy den odchadzal z ihriska s placom a teraz sa to trosku zlepsilo ale zasa dnes plakal pred branou teda vrieskal, moj muz s nim odchadzal z ihriska ja uz som bola doma, lebo sli pomaly a normalne som vybehla na balkon ze co sa stalo a on len preto ziapal lebo uz sli domov a on chcel ist este pozriet vlaciky- byvame nedaleko malej stanice. Az domov ho to drzalo a aj doma a potom sa ukludnil.Ale nastastie zatial sa na zem nehadze ani nic podobne, tak snad nas to obide, aj ked pri tych zmenach co sa na nho chystaju, neviem neviem..

juliagregor
26. apr 2010

petrus mala jej malá do ucho zvísknuť, nech si zapamätá...že nemá rýpať 😝
idem s dvojkami von maťo musí byť doma, aspoň na chvíľku lebo mi tu z nich šišne

inak 1. mája by mal byť u nás trh (len doobeda) a kolotoče, dúfam, že to Maťovi prejde a bude sa môcť ísť odviezť..

xluciannax
26. apr 2010

alienka 73 no veru,pri stavani tychto cinziakov nedomysleli vytahy... 🙂 na vacsi naklad.. 🙂 ale tak clovek si vzdy poradi..

jennys tak to ti verim,ze sa nemas kedy nudit...moj brat ma taku malu 4rocnu dcerku tak viem o com to je ... 🙂 idem mrknut tu stranku o dvojickach... 🙂

mirka.m
26. apr 2010

ahojte kocky. ako citam tak ten vzdor prezivame tusim vsetky. moji drobci sa uz hadzali aj o zem ☹ ale teraz uz nie ,otazne je na ako dlho. ale tak si krasne pri tom zacali podupavat. sranda na nich pozerat 😉
tu nejako nedomysleli nic, resp. nemysleli ze aj taketo rozmerne kociky sa potrebuju dostat do obchodov, institucii. My sme raz isli na navstevu kamoske a tam sme sa nedostali ani do toho nakladneho vytahu. nikdy si neuvedomila ze on nie je az taky siroky. A u nas v bytovke si este nejaka dobra dusa zapratala kocikaren s nabytkom, tak kazdy den vlacime kocik na nase poschodie, teda nastastie to je len na prve a je tam len zo 10 schodikov 🙂

juliagregor
26. apr 2010

ahojte,
konečne ticho 😀 , neviem čím to je, ale posledný týždeň vždy pri nich večer zaspím 😎 , dnes ma mm zobudil, lebo Maťko za mnou plakal... 😖

Mirka najlepšie je ked sa jedujú a jedným okom sa dívajú, či sa pozerám 😀 ,
zlaté sú detičly ale najlepšie sú, ked zaspia 😀

mirka.m
26. apr 2010

julka bozske tichoooo. tak ja ho mam uz od 19-tej.Ja som si dnes uz od 17 vravela , bozinku kedy bude uz 19 a bude ticho 😉
aa jej mala sa mi zobudila. co to? 😒