Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

pipka
23. jan 2009

no januli...sak uvidis, ci budu copate 😉 ja som bola presvedcena, ze hanula bude jak Nastenka v Mrazikovi s copom...a kukni...plesavec nas 😀 😀

eviska83
23. jan 2009

Felon- mne tie inj.pichali lebo jedno babetko bolo velmi nizko,ale asi to tu pichaju vsetkym 😀 ktore ocakavaju 2 batozteky.Kamoska rodila asi pred rokom a tiez jeto pichali lebo rodila v 36tt,ale len jedneho.
cat - to su ale velmi prijemne starosti ,nie?
Takze ked pali zaha budu copane?to mi ani nehovorte,mna zaha vobec nepali a jednu copatu by sme teda chceli.
pipka- no ta tvoja Hanka to je riadna heeeerecka 😀

martiina
23. jan 2009

felon, tie injekcie na dozretie pľúcok pichajú len keď je podozrenie že sa bábätká narodia oveľa skôr. Mne ich tiež nepichali a čo viem preventívne ich určite každej dvojtehuľke nepichajú, ale zas v UK to majú iné ako u nás a asi preventívne pichajú, aspoň podľa toho čo píše eviska a jarka
pipka mafiózo je riadny gangster 😀 super!
janula som rada že som ti aspoň troška poradila, my už hádam budúci týždeň konečne prvý krát odskúšame ten náš kočík 🙂
mňa tiež doktor pozeral každé dva týždne zospodu a posledný mesiac každý tt a sono som mala len to predpísané v 10 tt, 20 tt a 30 tt. A to kopanie som tiež stále cítila len na jednej strane, večer som vždy zaspávala s obavami či to druhé bábo je v poriadku, ale doktor povedal že to je ok, že to tak dosť často cítiť akokeby kopkalo len jedno 😉

zofa
24. jan 2009

Ahojte kocky,
tak ja sa pridavam k jarke a eviske, tiez som v UK a vo stvrtok som dostala prve injekcie, lebo jedna malicka je velmi nizko a hrozi mi predc. porod.
Musim sa pochvalit, konecne sme objednali kocik - Jane Powertwin oranzovo - sivej farby.
Priznam sa,uz ma nebavilo pozerat dookola tych 5 druhov kocikov pre dvojicky 😀 😠
Citam, ze je vas viacej, co maju zatial len jednu postielku. My sme tiez zlozili len jednu, na nejaku dobu to bude stacit a potom zlozime aj druhu. Mam 2 tie kosiky, co mam aj v albume a tie su do styroch mesiacov, tak dufam, ze im v tom bude pohodlne 😒
Pipka vie sa to tvoje dieta aj mracit?

janula13
24. jan 2009

Matka, tak dakujem este raz, verim ze aj vam ten vas kocik posluzi...ja idem asi odpisat na ten inzerat co tu posunula margaretka, ten kocik by sa nam zisiel u mamy aj tie cestovne postielky...a potesila si ma ze je to v norme ak kopkaju na jednej strane, fakt som aj ja uz mala obavy ci je druhe babo ok...
A ci budeme mat copane, neviem, podla zahy ano, alebo malych metalistov, netusim, nemam ani nijaky pocit ci tusaka, ale sniva sa mi stale o babach..tak uvidime ci nebudu mat pindurikov 😉 a pipka, hanulu si s vlaskami, teda nejakou hrivou ani predstavit uz neviem, je taka zlata aka je.. 😀

katka.ott
24. jan 2009

ahojte 🙂
tak podla palenia zahy, moje male budu totalne bez vlasov 😎
a co sa tyka postielok, my budeme mat od zaciatku 2, ale najskor budu spavat v jednej (dovtedy, kym si nebudu zavadzat)
kopanie - ja mam kazdy vecer "brusne" kino. to je neuveritelne to hemzenie 😀 . raz sa mi vyduva jedna cast, potom druha a najlepsie je ked sa vyduvaju obe polovice. a dnes rano som dostala taku supu do rebier od Terezky...

fedra
24. jan 2009

Ahoj zofa .... tak a co povedal lekar na to svrbenie ?

pipka
24. jan 2009

bay ona sa snad ani nevie inak ksichtit... 😅 😀 prisaaamfakt, vzdy ked vezmem fotak do ruky...uz sa skeri 😀

mati, ty ked si kreslila tymi farbami na textil, aj si to zazehlovala z druhej strany 😕 lebo ja ked chcem malovat na kocik, tak nveiem ako to mam zazehlit...asi tol en necham zaschnut 😅

pipka
24. jan 2009

baby...to malo byt 😅 😀

tinka09
24. jan 2009

Ahojte, predavam kocik pre dvojicky, perfektny aj ako podvozok na autosedacky, lahky a skladny, ak by ste mali zaujem:
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

eviska83
24. jan 2009

Zofa -aj mna zaujima co Ti povadali na svrbenie.Myslim za budeme mat uplne rovnake kociare ,aj my sme kupili jane powertwin oranzovo-sivy. Tie unj.sa tu asi pichaju velmi casto.mne ich pichali uz v 28tt.
Ja som tiez citila castejsie pohyby len na jednej strane a nebola som si ista ktore sa hybe,tak ste ma ukludnili.

jarka82
24. jan 2009

Ahoj Zofka davaj pozor vela oddychuj moje este nie su nizko chvalabohu 😝 cim dlhsie vydrzime tym lepsie pre babetka
Eviska ja som tiez vecinou pohyby citila na pravej strane a teraz tiez snad su aktivne obe len sa nejak striedaju 😕

jarka82
24. jan 2009

Zofka ta cukrovka sa ti zlepsila ci nie? mne znova brali krv na zelezo pred 2 mesiacmi som mala malo zeleza tak teraz to kontroluju som zvedava na dalsie uzv co povedia to uz budem 35tt 😉

jarka82
24. jan 2009

pomaly ale urcite sa to blizi 😅

jarka82
24. jan 2009

baby dnes mi je nejak divne na odpadnutie od rana nevladzem ani stat ked stojim tak mam take divne tlaky do brucha a chrbta zaludok mam ako keby som zjedla celu chladnicku mala z vas toto niektora? nedobre sa mi sedi ani lezi ani v noci som sa moc nevyspala v kuse som mala tvrde brucho 😖

catjob22
autor
24. jan 2009

Jarka, lahni a lez, nic nerob a ak mas magnezko, vezmi si tabletu navyse!!!!

cherry01
24. jan 2009

ahojte...mne sa dajak nechcelo zapnut PC...radšej spím, nejaká som ocapená... a nestíham vás čítať

caty, gratulujem k bytíku, ja to riešim pri prerábke domu, práve sme objednali okná. Najradšej by som už chodila po obchodoch a vyberala kachličky do kúpelne a podlahy ... Teraz ale všetko stojí, máme podlahové a trebalo by betonovať... roboty jak na kostole. Na jar sa to dúfam rozbehne. 😉

catjob22
autor
24. jan 2009

Cherry, dik, je to skquele a mam velku radost, ze sa nam to podarilo 😵 A mam presne take pocity ako ty - stacili by mi dva meloniky a vyblaznim sa v obchodoch 😀 😀 😀

cherry01
24. jan 2009

no tak nejak 🙂

jarka82
24. jan 2009

dakujem catjob22 myslis ze je predzvest porodu? este by to bolo skoro 😒 par tyzdnou pred tym ci dni mozes mat aj nejake vytoky ci nie? 😒

lumah
24. jan 2009

dracik-pipka super fotka! 😀
margaretka ten inzerát sa mi zdá podozrivo lacný, niečo za tým určite bude. 😕
dracik aj my asi po tomto kurze plávania skončíme, je to fakt drahé, zvlášť ked su dvaja. Uvidíme, či sa nám podarí niečo ušetriť.

lumah
24. jan 2009

Ja som mala taku zahu počas tehu, že som išla zblázniť. 😝 Chlapci boli vlasatí obaja. 😀
cherry ani sa ti nečudujem, to si nevyspatá a nabeháš sa, ja som taká unavená aj teraz niekedy a to mi muž pomáha ako vie. V noci aj ked drobci dobre spia, ja sa budím, mám komplet narušený spánok.

cherry01
24. jan 2009

nové fotky 🙂)

catjob22
autor
24. jan 2009

Joj cherry to je cista laska!! Krasne!!! 😵 😵

Jarka dufam ze nie, tazko povedat kedze si v zahranici a neviem, ako tam funguje gyn.pohotovost. Pokial nemas vyslovene pravidelne bolesti, alebo nedajboze neodteka voda, tak podla mna staci oddychovat. Ale si skusena matka, urcite vies, co a ako. Este aspon 2 tyzdne a vsetko je OK 😉

pipka
24. jan 2009

jeeej ceresnicky male...ake su zlateeee 😵 😵 😵

zofa
24. jan 2009

Jaaj kocky, zabudla som napisat o tom svrbeni. Mala som lepsie pecenove vysledky, tak mi len dali nejaku injekciu ale ked som sa pytala, ze co to je, tak midwife sa len usmiala a nepovedala mi ako sa to vola, vraj je to proti svrbeniu a tym to uzavrela😠 Vraj nemam pouzivat ziadne sprchove sampony ani mydla, lebo tie vraj len zhorsuju svrbenie a mam sa natierat oliv. olejom.
Jarka mne dnes tiez neni velmi dobre. Zle sa mi sedi, lezi, chodi a mam hrozne tlaky z dola. Celu noc som nemohla spat, pri kazdom pohybe ma bolelo brucho 😖 Mozno mame daco vo vzduchu 😉 , ja sa tym utesujem.
Eviska asi ozaj budeme mat rovnake kociky 😀 U nas ich mali o 15% lacnejsie ale pokial sme sa my s muzom dokopali ho objednat, tak bol zasa za normalnu cenu 😝

zofa
24. jan 2009

Jarka este som zabudla o tej cukrovke. Som na diete, niekedy mam cukor velmi nizky a niekedy zasa dost vysoky 😠 Uz skoro nic nejem len aby som mala dobry cukor ale nepomaha to velmi. Vcera som si na ranajky dala krajec tmaveho chleba s maslom a sunkou a k tomu jednu paradajku a mala som cukor 4.1
Dnes som mala to iste na ranajky a cukor som mala 7.3 Takze si myslim, ze ten cukor neni stale o tom co zjem. Mozno nam vplyva aj unava, stres atd.

cherry01
24. jan 2009

caty, pipka, dakujeme.. 🙂
Zajtra idem na kontrolu po šestonedelí. Babka-mamka bude s malými.
Ani si neviem predstaviť že by sme boli s manželom na nich sami. Je to super, ked vidím mojho ocka ako sa s nimi hrá, spieva im...to je nádhera. Aspon vidím ako sa venovali mne. Dnes im spieval dedo:
Babka s dedkom pekne žili
chalupku si postavili
Dedko prdel, babka srala
chalupka sa rozsypala 😀 😀 😀 😀

katka.ott
24. jan 2009

ahojte 🙂
cherry, krasne rastiete 😉
skvela "pesnicka" len ked budu deticky vediet rozpravat, tak to sa dedko bude asi velmi realizovat 😀 . nas starky naucil take basnicky a riekanky a este modlit detsku modlidbicku: bili sa nemci bili o kusok chleba - bolo im to treba? starka bola zhrozena 😀

cherry01
24. jan 2009

katka.ott, 😀 😀