Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

pipka
6. apr 2009

cherry, tesiiim sa na mrkvove fotky 😀

my ideme dnes na vylet, kooonecne mame pekne, tak vyrazame na cele dni von 😎

sonia29
6. apr 2009

bola som v poradni, afp testy v poriadku, jupííí 😅 😅

baby kedy ste sa dozvedeli pohlavie bábatiek?

tvojka
6. apr 2009

Sonia,ja v 21tt na 4D uzv.

Mauzi sa stále neozvala,ale už by teoreticky mohla mať po.

bobicek5
6. apr 2009

Ahojte zienky, tak vas zdravim po dlhsej odmlke. Bola som si "obzriet" moje buduce "posobisko" na Kramaroch. Mam kolisavy tlak a opuchy noh, trpnu mi ruky. Tak mi porobili vsetky mozne aj nemozne vysetrenia, nasadili liek na tlak a som doma. V stredu by som zase chcela ist do prace, dufam, ze sa dovtedy trosku spamatam, ved bude predlzeny vikend. A mimochodom, obaja su chlapci.

Vidim, ze ste toho popisali dost, ale teraz si idem pospat a neskor vas precitam, majte sa zatial krasne. Kludne mi mozete zvestovat, kolko deticiek uz je medzitym na svete 😉

eviska83
6. apr 2009

mauzi - myslim na teba 😀 😀 😀 😀

pipka
6. apr 2009

sonia gratulujeme k dobrym vysledkom 😵

pipka
6. apr 2009

mauziiiiii, horime nedockavostou 😕 😕 😕 😕 😀

tvojka
6. apr 2009

Mauzi sa stále neozvala...

janula13
6. apr 2009

babule mne sa mauzi ozvala, Tomasko a Lukasko su na svete, 2800 a 2050gramov a maminka aj tatinko sa im pacia 😀 prislomi to podvecer...takze keby viem napisem aj skor, ale nemala som NB..takze blahozelaaaame..

tvojka
6. apr 2009

Jani,tak Mauzi ma takto zradila 😠 a ja že budem posol dobrých správ...
Samozrejme gratulujeme z celého srdiečka,želáme veeeľa zdravíčka a mliečka,nech ten malý Lukáško pekne dobehne bráška 😵

janula13
6. apr 2009

tvojka hlavne ze sa ozvala, ja som myslela ze je to tu tiez, tak rada spravim posla aj tebe, mas uz krasne vahy, co by som j za take dala, ja sa teraz modlim za kazdy dalsi den.. 😅

cherry01
6. apr 2009

sonia, mne v 18tt.
mauziiiiiiiiiiiiii , som myslela na teba celý den. Gratulujem !!!!!!!

zajtra už pridám fotky pipka...alebo možno dnes.

pipka
6. apr 2009

juuuuj, januli ze mauzos gratulujeme z celeho srdiecka....cmukyyyyy 😵 😵 😵 😵 a ak budes mauzi pisat sms, tak pozdravuj!

cherry...budem cakat.....som na drate stale 😀 😎

lumah
6. apr 2009

sonia ja v 20tt na 3D uzv.
AHOJTE! 😝 jeejda ďalšie dvojky na svete!!!! GRATULUJEM MAUZOOOOS! 😀

tvojka
6. apr 2009

Tak ja ešte doplním info od Janky,Mauzi porodila o 13:30h a menší Lukáško je v inkubátore.Vraj sú veľmi pekní a podobajú sa na seba 😉

Cherry ,super fotečky!Mrkvička im asi velmi nechutila.

lumah
6. apr 2009

cherry vy už prikrmujete???

taella
6. apr 2009

mauzos pripájam sa ku gratulácii 🙂 🙂 🙂 . Lukáško tam asi pobudne dlhšie, tak nech pekne rýchlo priberá 😉

pipka
6. apr 2009

cherry, kraasa, tie ksichtiky 😀 zda sa, ze prvu lyzicku zvladli 😎 😝 😅

a to kupkanie...jak na plazi si vylihuju 😀

tvojka...nevydrzala si? 😀 😀 spraaavne...nech mame informacie komplet 😵

nana77
6. apr 2009

jeeeej, MAUZI!!!! gratulujem k chlapcekom 😵 😵 !!!! prajem Lukaskovi a Tomaskovi a aj ich maminke hlavne vela, vela zdravia!!!! a blahozelam aj pysnemu ockovi!!!

pipka
6. apr 2009

ajoj nanuska...booooze tvoji dubaci uz maju skoro 11 mesiacov 😨 😨 😨 to to letiiiiiiii, sak sa len teraz narodili.... 😅

nana77
6. apr 2009

ahojky pipka! no veru, mas pravdu. niekedy sa nestacim divit..ako to leti. v hlave este celkom stale nevyprchana euforia z porodu a ich prichodu na svet a uz nam pomalicky klope na dvere oslava prvych narodenin.. 😵 😵 😵 . ved si tiez pamatam ako sa hanka narodila a uz ma sedem mesiacov!!!! a aka je fesanda!!!!!! 😵 😵 😵

martiina
6. apr 2009

ahojte baby,mauzi gratulujem! prajem všetko najlepšie, ale hlavne veľa zdravíčka a nech je Lukáško rýchlo pri maminke 😵
my sme dnes boli na poradni a Laurika konečne pribrala viac ako Marko, aj keď má stále čo dobiehať 😀
Marko 6900g a Laurika 5700g
lumi aj ja by som sa čudovala že je to zavčasu, ale ak nie sú detičky kojené, tak sa prikrmuje od ukončeného 4.mesiaca a kojené od ukončeného 6.mesiaca.... ale dnes mi doktorka na poradni povedala, že vraj na nejakom celosvetovom kongrese sa doktori zhodli na tom že nedonosené detičky sa majú dokrmovať skôr, lebo potom majú málo železa a neviem čoho ešte, takže aj mne povedala, že aj keď výhradne len kojím, mám začať dávať od ukončeného 4. mesiaca nemliečnu ryžovú kašu a ďalší mesiac už začať so zeleninkou 😕 ... sa mi to síce moc nepozdáva, ale však uvidím 😅
sonia, ja som sa to dozvedela až pár dní pred pôrodom, nie že by som to nechcela vedieť, ale každý doktor mi hovoril čosi iné... 2x mi povedali že to budú dvaja chlapci , 1x že dve baby a nakoniec že párik 😀
cherry, zase super fotky! ... akú máte dobrú vaničku, takú plytkú, že tam môžu ležať na bruchu a opierať sa o ruky... u nas by to nešlo ☹

pipka
6. apr 2009

veru nanus...sedem mesiacov fuč 😨 stara korcula 😀 😀 😀

a ja mam tiez este v pamati kazdu sekundu z porodnice, a pritom mi baba rastie pred ocami ako z vody 😅 😎 ani sa nenazdam a aj my budeme prvu sviecku na torte sfukavat 😨 😵 😵 😵

martinka ajoooj, no pochvala laurike za vahu...len nech papa babenka, nech toho braska coskoro aj predbehne 😀

hanka nebola kojena od 5 tyzdna a dokrmovat sme zacali od ukonceneho 5. mesiaca, ani tak ani tak...zlata stredna cesta 😀 ale jej chutilo hned...nebol problem nastastie...a zostalo jej dodnes 😀
obzvlast brokolica 😀

a ak jej to o nejaky ten rok aj trochu prisolim...tak asi zozere aj nas 😝 😀 ked jej to teraz chuti take blee 😝 😅

cherry01
7. apr 2009

ahojte.
pipka, nana, ved ani mne sa veriť nechce že už ťahajú piaty mesiac 🙂)
martinka - skoro ako moje - Tomi 6500 a Kristínka 5900. Tie naše kočky, budú asi modelky 😉 No samozrejme ked im Hanka nevezme všetky kšefty 😀 😀 😀
Lumi, od ukončeného 4.mesiaca. Ale ja by som to nazvali nie prikrmovaním iba ochutnávaním. lebo zatial nič z toho nezkonzumovali. Uvidíme čo povedia na kašičky 🙂 Dufam ze Kristínke prestane grckavé obdobie.

ináč, mna dnes príšerne bolí hlava. A aby ste nezávideli ako mi pekne spinkajú, tak hlásim že len SPINKALI. Teraz akoby ich vymenili. Budia sa v noci obaja. No Kristínka je kludnejšia, napapká sa a hodinku sa hrá a zaspí. Ale Tomi, toho treba hladkať, mojkať - nedajbože ho zložiť do postielky , ani na bruško, ani na chrbát, v tme vidím len jeho naširoko otvorené oči a svietacie bielká - ktoré takmer blikajú - MAMA JA NESPíííííM ! Takže dnes sme zaspali od polnoci - až ráno o štvrť na päť - ma skoro porazilo. A aj cez deň je unavený , oči jak dve čiarky, ale furt plačká a neviem ho uspať. Dolné ďasienko má nejaké bars biele...tak uvidím či to nieje zubisko 😕

cherry01
7. apr 2009

a ešte som chcela... aj vy máte medzi nimi taký rozdiel? Kristínka je taká silná baba. Napapá sa...rozpráva, blaboce, grcne si...vypuli oči na minutku a začne sa rehliť. Za to Tomáška ked bolí bruško - mohli by sme ho aj celá rodinka hladkať..a on iba - ojojoj...oj oj...oj..slzičky... taký maznoško. Nosím ho na rukách a Kristínka len kuká akoby si myslela...rozmaznanec jeden. Furt ho musí mamka nosiť..ccc 😀 😀

cherry01
7. apr 2009

a Kristínka sa naučila robiť brrrrrrrrrrr takže slinky mám po celej izbe 😀

sonia29
7. apr 2009

cherry šak vidíš chlap sa nezaprie 😀

gratulujem mauzi k babatkam, nech ste čo najskôr pokope doma 😵 😵

lumi ja som si myslela že je 3D v takom 23-24tt absolvovať 😨

pipka
7. apr 2009

cherry, vidim, ze to mas vesele 😅 😀 ale neboj, moze to byt zubok, aj my sme to podobne absolvovali...len u nas nebola taky dlhy cas hore v noci, len vecer po ulozeni sa kazdu hodinu budila s veeeeelkyyyym revom a nepomahalo ani natieranie dasienok, nic...trosku cajiku a potom si zuzlala prazdnu flasku, to ju ukludnilo 😅 a zaspala 🙄 🤐 😉

a za hodinku-dve...odznova 🙄 ale trvalo to len nejaky slaby tyzden a bolo dobre 😉

dnes sme uz tretiu noc po sebe spali od vecera od pol osmej, do pol deviatej rano 😎 😎 😎 s jednym papanim o stvrtej, ale to neratam, lebo to ona okamzite zaspi dalej 😉

aby som to nezakrikla...klop klop klop 😀

pipka
7. apr 2009

my sme boli soni na 3D 2x, najprv v 16tt a potom este v 30tt 😉 to sme uz mali na dvd detaily.