Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

taella
24. máj 2009

pipka vidím , že ste si to užívali vo veľkom a Hanka vodný živel jak vyšitý 😉

mauzos
24. máj 2009

taella, pipi krasne fotky 🙂
pipka vidno, ze ste sa tam mali fajn a vysantili ste sa. V Cervenom klastore sme boli na dovolenke aj my, ked som bola mala a doteraz si pamatam, ako ma nasi strasili so sovami, ked som sa chcela nosit na rukach a nechcela som chodit 😀 😀 😀

taella aj ja si musim kupit take brindaciky, my mame zatial len bodinka, ze lubim ocka, ale este su nam velke 😀
Vcera sme im kupili konecne frajerske ciapocky v H&M, musim ich tiez pofotit a hodit sem.

katuska15
24. máj 2009

Ahojte baby...Prosim vas,ked ste rodili svoje dvojicky,tak klasicky alebo cisarskym???Lebo ja si neviem predstavit porodit klasicky 2 deti naraz... 😕

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maartinkaa
24. máj 2009

ja by som moje dvojicky chcela rodit jedine spontanne. cisarsky si ani nepripustam 🙂

pipka
24. máj 2009

mauzi....hanula tam v tom parku pri pltiach zalomila a prebrala sa, az ked sme prichadzali do hotela 😀 tak zatial sme jej hrozit nemuseli 😀 ...ale na buduci rok, ked ju nozky budu boliet, uz cakam aj ja nosenie na rukach 😅 ..ale sak tatino svoj poklad ponosí 😝 😅 😀 😀

mauzos
24. máj 2009

pipi len aby dovtedy neboli dvojicky a tatino nebude vediet co skor nosit 😀 😀 😀

mauzos
24. máj 2009

katuska ja som rodila planovanou sekciou, lebo obidvaja chalani boli priecne a to sa prirodzene odrodit neda ☹

tanapeta, ten porod ti teda nezavidim. To bola moja nocna mora, ze by sa mi take nieco mohlo stat. Mala si vlastne doslova dva porody.

eviska83
24. máj 2009

Ahojte,
Pipka vitaaaj 😀 😀 😀 ,to je teda hviezda ta tvoja Hanulka.MM uz planoval dovolenku za 2 roky (chcel besenovu) tak uz ho presviedcam zechcem ist na dovolenku s rybickami.
Taela- krasne narastli tvoji drobci.Aky su krasne gulatucki 😵 😵 😵
Katuska- ja som rodila klasicky presne v 38tt s epiduralkou ,ktoru som najprv nechcela ,ale doporucili mi ju prave pre pripad co sa stal tanapete,nastastie nam sa to nestalo.A epi zabrala a vobec nic som necitila .tanapeta nezavidim 😒
Baby my sme sa prave vratili z pohotovosti ☹ Andrej mi zjedol jeden kesu oriesok a hned sa vysypal,opuchlo mu oko,zvracal a tak mu zdurela sliznica v nose ze nemohol dychat nosom.Hned som mu dala Piriton (neviem ci je to aj doma na alergie) a prasili sme do nemoc.Samozrejme tam len potvrdili ze ide o alerg reakciu a ze keby nemohol dychat ani ustami tak volat zachranku.Ale uz moze dychat aj nosom tak pohoda.Chudacik nebude moct jest oriesky ☹ ☹ ☹

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pipka
24. máj 2009

mauzi, dvojky budu v kociku, tie budem tlacit ja a tatik bude hanču nosit 😀

evi, fakt chodte, nebudete lutovat...uvidis 😉 Tie dvojky terezka a katka co tam s nami boli, boli uuuzasneee, je tam veeela personalu, co su stale k dispozicii a vy ani nebudete vediet, ze mate deti a aspon trolinku si oddychnete 😉 a vo vode...to bola taka paraaada, ze sa to ani opisat neda 😵

cherry01
24. máj 2009

Pipka krááááááááásna dovolenáááááááá
Ako tie deti rastú..bože..o chvílu budú dovolenky vyzerať ako ...bože ten český film som myslela..s tými holými zadočkami na snehu...kde hral aj Satinský...ježiš..ja asi blbnem..nevie mi to prísť na um

taella
24. máj 2009

cherry myslíš S tebou mne baví svět?

taella
24. máj 2009

mauzos kde sú tie fotky čiapočiek ? či náhodou nemáte rovnaké , lebo aj my sme im minulý týždeň tam kúpili 🙂

cherry01
24. máj 2009

taellla presneeeee.. vidíš ako mi to páli 😀

pipka
24. máj 2009

nooo s tebou mě bavi svět 😀 😀 😀 😀 😀 to ked pojdu tatinovia sami s krpcami....ale ja isto nebudem ta mamka, co pojde na prepadovku 😝 ...radsej 😀 😀 😀 podstatne bude, ze sa vrati rovnaky pocet deti po dovolenke, ako pred nou 😀 😀 😀

pipka
24. máj 2009

inak u nas dnes novinka! hanule sa konecne prerezal horny klofak 😀 ...tak uz mame trojzubca 😀 😀 😀

cherry01
24. máj 2009

pipka a ako to prebiehalo? u nás je rev neskutočný..aj dnes hryzol do hrkálky a pustila sa aj trocha krvička..sa prerezáva dolný ľavý 😒

taella
24. máj 2009

gratulujeme hanule 🙂

pipka
24. máj 2009

prvy bol uplne v pohode, to sme ani nevedeli, s druhym sme trochu bojovali 😒 a tento zase vyliezol uplne v pohode...len dnes kukam a zub vonku 😀

pipka
24. máj 2009

ale potieram jej dasienka stale takym gelikom CALGEL , ten je fakt super, chladivy a ma umrtvovacie ucinky 😉

cherry01
24. máj 2009

ja sa bojím...jedna kamoska hovorila ze jej to umrtvilo celý jazyček...ta neviem síce kolko jej toho natlačila 😅

mauzos
24. máj 2009

Evi ☹ este ze si zachovala chladnu hlavu a nespanikarila si. Ja neviem co by som v taky cas robila, urcite hystericky zachvat 😀 😀 To nebude moct jest ziadne oriesky? Chuda moje male ☹

tanapeta, esteze to nakoniec vsetko dobre dopadlo. Vytrpela si si, ale stalo to za to 😉 Neurobis si album, aby sme videli tvoje pokladiky? Ani nevieme ake deticky mas a ako stare ...

cherry neboj neblbnes, mas dvojcata 😀 😀 ja niekedy neviem ani ako sa volam ja a nie ze nejaky film 😝

pipka naco prepadovka ... hlavne, ze tatik vezme vsetky deti, vsetky ich donesie naspat a ty sa zrelaxujes 😀 😀

taella este som nestihla odfotit, zajtra slubujem 🙂 Bolo to dvojbalenie jedna modra a druha vzorovana Su v nich zlati, ale hlavne super sedia na uskach, takze im ten nas blaznivy kosicky vietor do nich nenafuka. Inak som bola sklamana sortimentom ... ked som bola este tehu, sme sa tam chodili kochat na oblecku pre drobcov a vcera to tam bolo ubohe.

pipka
24. máj 2009

no hanke priam chuti, furt to cucka 😀
ale davam jej toho malinko, a rovno vtieram do dasienka, jazycka sa ani nedotknem 😉

pipka
24. máj 2009

mauzi, sak to to to...zabudnem na nich na tyzden a vypnem 😀 ...ak dokazem 😅 😀

taella
24. máj 2009

mauzos a boli ste s deťmi a kočiarom v H&M? My len čo vojdeme do nejakého takého obchoďáku , tak už je po spánku a reveme na celý obchod 😠 to my robia naschvál a ja sa pritom tak rada flákam po obchodoch.

pipka
24. máj 2009

Hančula sa tiez vzdy zobudi ked vojdem do obchodu 😠 😠 😠 svinucha...ale uz kaslem na to...nakupim a potom ju vonku zase uspavam 😅 😝 😀

mauzos
24. máj 2009

ano aj s malymi sme boli, oni sa nastastie citia v obchode dobre tak ako my 😀 Urobili sme si prechadzku do Hypernovy, zasli sme aj do Kiky a cestou naspat sme sa zastavili v Kauflande 😀 😀 Spali ako dudky asi 6 hodin 😝
Ale niekto mi spominal, ze s malymi detmi by sa velmi nemalo chodit po nakupnych centrach, lebo im nerobi dobre klima. No neviem ...

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
taella
24. máj 2009

tak to máš dobre mauzos , moji tak dlho spia iba v noci 😉