Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

taella
1. jún 2009

z nášho jednoizbového do trojky . Už od minulého leta sme sa snažili predať náš byt , ale podarilo sa to až tesne pred vianocami a až potom sme mohli kupovať väčší , tak preto to bolo tak na tesno .

martiina
1. jún 2009

pipka, ja som tak bola zhrozená keď prišlo zrazu za smeti platiť za piatich, tiež riadna sumička 160€ 😕 😠

pipka
1. jún 2009

no veru mati...sak tie plienky platime dvakrat 😠 😀 😀 😀 aj nove aj okakane 😅 😀

taella
1. jún 2009

tak nám prišiel nedoplatok na elektrine 60€ , a to ešte neviem ako dopadneme za starý byt vyúčtovanie , lebo sme si po neho ešte neboli .

martiina
1. jún 2009

pipka, jahody som mala včera dnes melón .... kúpila som polovicu, ale takú veľkú, skoro 6kg... 2kg som už zhltla, ale ešte mi vŕta v hlave, ešte sa doňho asi pustím 😅

martiina
1. jún 2009

taelii, však si preň ani nechoď 😀 😀 😀

taella
1. jún 2009

martiina 😀 a čo keď máme nadajbože preplatok 😀

pipka
1. jún 2009

mati, tak to mozes rovno spat na zachode 😀 😀 😀

mne dosiel nedoplatok za elektriku 27€, a zvysili mi zalohovu platbu mesacnu, ale kedze prekrocila limit, co som mala v banke, tak mi to v maji neodislo a vcera som si nasla avizo o nedoplatku, a ak to neuhradim, ze nam odpoja elektriku 😠 tak som tam bezala, ze co to ma byt? 😕 🙄 😠 sak poctivo presne kazdy mesiac platime nacas...a ze mam si zvysit zalohovu platbu...tak my uz asi budeme platit tisic € za byt mesacne 😠 🙄 🙄
len mam strach, ze ked mam inkaso, a dam vysoky limit, ze si budu strhavat od buka do buka 🙄

martiina
1. jún 2009

taelli s takou možnosťou som ani nerátala 😅 😀

taella
1. jún 2009

ani ja s ňou veľmi nerátam , lebo každý rok sme mali nedoplatok , tak prečo by mal byť teraz preplatok? 😨

pipka
1. jún 2009

babulky musim sa svami rozlucit...musim este poumyvat riady a potom co najskor do postielky, lebo hanula bude o siedmej hore a ja budem mrtva 🙄 😝 😅

tak dobru nocku vsetkyyyym 😉

martiina
1. jún 2009

jááj, ale teraz som bola v kuchyni preliať prvú dávku odstriekaného mlieka a zbadala som chilli omáčku 😝 .... baby si ani neviete predstaviť ako ja zbožňujem feferónky, chilli omáčky, jednoducho všetko pikantné a pálivé a teraz keď kojím nemôžem ☹ .... ešte teraz mi sliny tečú keď si na ňu pomyslím 😅

taella
1. jún 2009

idem aj ja do hajan , naši zvyknú o šiestej vstávať a o ôsmej majú prisť dokončiť linku .
Dobrú noc.

martiina
1. jún 2009

dobrú nôcku pipka, mňa ešte čaká odsať jeden cici a potom háčkovanie, čiže ty už sa budeš na druhý bok otáčať keď ja pôjdem spať 😀 .... a ráno si zas budem nadávať, čo som nešla spať 😠

pipka
1. jún 2009

mati tak len pričuchni 😀

ja zas milujem vsetko, co obsahuje chlor, tak na plavarni som vo svojom zivle 😅 😀 a doma si tajne nucham k domestosu na wecku 😀 😀 😀

pipka
1. jún 2009

mati tak prijemnu pracicku a v posteli budem na teba mysliet 😀 mozno sa mi o tebe aj snivat bude 😀 😵

martiina
1. jún 2009

ďakujem pipka.... a možno sa ti bude snívať ako háčkujem a do rána sa to naučíš 😀 ... veď ráno vyskúšaj a sa budeš čudovať ako ti to samo ide 😀 😀 😀

mauzos
1. jún 2009

heeeej, ja nestiham, nejak ste sa rozbehli 😲 Najprv sa tu nic nedeje a zrazu uz ste na druhej strane. Idem si precitat, co ste popisali 😀

mauzos
1. jún 2009

hi, tak nam dosiel v piatok preplatok za byt, ale ani vam nebudem pisat kolko, aby som vas nenastvala 😀 😀
a aj na elektrike sme mali preplatok, ale len taky smiesny ... ale hlavne ze netreba nic doplacat 😉 Ale buduci rok uz urcite budu nedoplatky, ked kazdy den ide pracka 😲

mati take chutky si mi narobila s tym melonom. Neposles mailom? Este som toho roku nejedla. Uz su take dobre ako v lete? Minule som kupila zlty, tie milujem, ale ten bol onicom ☹

martiina
1. jún 2009

mauzi, pošlem 😀
predvčerom som kúpila jeden a bol perfektný, tento dnešný je tiež dobrý ale nie až tak 😒 ... a žltý mám tiež rada, aj ten taký oranžový.... skrátka všetky melóny

martiina
1. jún 2009

ok, idem háčkovať... dobrú nôcku 😵 ... dúfam že mi háčik nebude vypadávať z ruky... včera som čakala dokedy sa mi naplnia cici aby som si mohla odsať, tak som dovtedy háčkovala, ale oči už mi tak klipkali a budila som sa na to ako mi háčik vypadol a cinkol o zem 😀 😀 😀

mauzos
1. jún 2009

mati prijemne hackovanie 😉

boncusik
2. jún 2009

ahojte holky,

chcela by som sa spýtať, či je možné alebo v poriadku.Som v 8 tt a doteraz na UZV bol vidiet jeden plod so srdiečkom a včera som začala krvácať a na UZV bol vidiet ten prvý velký plod a další menší plod so srdiečkom/ on bol asi polovičný od toho druhého/

prečo je en druhý plod menší, som po IVF, vkladami mi 2 embryjká mali by byt rovnaké.

dakujem za odpoved

mtina
2. jún 2009

Elisa7. Ja mám podobný problém. Tiež cítim pohyby viac menej od začiatku len na pravej strane. Lekár ma upokojoval, že je to v poriadku. Baby sú tak uložené. Dole hlavičkami. Aj keď počúval ozvy srdiečok, tak ich našiel obe na pravo. Aj bruško mám také šmrncnuté do prava. Takže dúfam, že bude všetko OK:

martiina
2. jún 2009

dobré ranko, no tak ja som háčkovala do 2hej a ráno šok, Ninko sa zobudil o štvrť na šesť 😲 , tak rozmýšľam že si dám zápalky do očí,lebo ich ledva držím 🙄

martiina
2. jún 2009

s tými pohybmi, to asi každá tak cíti ... teda podľa toho ako to tu sledujem a ako som to aj ja cítila, asi každá má obavy, ale je to v poriadku 😉

martiina
2. jún 2009

no čo pipka, už vieš háčkovať 😀 😀 😀

mauzos
2. jún 2009

ahojte 🙂
mati a mna by si nemohla tak v spanku naucit napriklad po anglicky? 😀 😀

martiina
2. jún 2009

mauzi, no neviem či by ti moja úroveň postačila 😅 😀

martiina
2. jún 2009

ale po rusky možno , tam som bývala 3 roky 😎