Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

dzu
4. mar 2012

@betina1984 drzim ti palce 🙂 ja som dlho rozmyslala ci si ju dat alebo nedat, ale ked mi teraz tyzden meskali, tak som utekala na gyndu jak o zivot 🙂

dzu
4. mar 2012

@betina1984 drzim ti place 🙂 ja som dlho rozmyslala ci si ju dat alebo nedat, ale ked mi teraz tyzden meskali, tak som utekala na gyndu jak o zivot 🙂

dzu
4. mar 2012

hihi, dvakrat a nejde to zmazat? 🙂

zuzana_bm
4. mar 2012

@dzu ja som si tiez dala Mirenu, viac ako dva tyzdne som mierne krvacala (mne doktor vravel ze to krvacanie moze byt az 4 tyzdne) a potom som mala jednu silnu menstruaciu a odvtedy ziadnu menstruaciu nemam ani ziadne ine bolesti.

mamoka4
4. mar 2012

DNES je tomu presne rok, čo som sa stala mamou krásnych dvojičiat!!! 🙂 Baby čas neuveriteľne rýchlo lletí. 🙂 🙂 Stellinka a Laurinka veľmi Vás ľúbim.

andzis
4. mar 2012

Ahojte uz som tu riadne dlho nebola cas leti naozaj rychlo.... chcela by som sa opytat ci sa vam deti nebudia v noci navzajom ?... neviem co s tym treba to iba vydrzat ? ako to riesite??? dakujem

andzis
4. mar 2012

@mamoka4 gratulujem 🙂

sisi79
4. mar 2012

@mamoka4 jej to je krasne gratulujem! a ako ste ten rok prezili? 🙂

dzu
4. mar 2012

@zuzana_bm ja som dokonca teraz dostala o 2 tyzdne skor so strasnymi bolestami :( ved este pockam ako sa to vyvinie, asi je skoro po tyzdni...dakujem 🙂

juliagregor
4. mar 2012

@mamoka4 vsetko najlepsie k 1. rocku, prajem dievcatam hlavne vela zdravia 🙂 🙂 🙂

lucia.kl
4. mar 2012

@mamoka4 to už?? naozaj to letí, pamätám keď sa narodili 🙂 všetko najlepšie prajeme 🙂

mamoka4
4. mar 2012

@lucia.kl
@juliagregor
@andzis
@sisi79 Baby dakujeme za gratuláciu!!! My sa s manželom smejeme, že my máme život pred dvojičkami a po dvojičkách 😀 1 rook bol krásny, náročný...charakterizovala by som ho ´športovou terminológiou ako šprint.....verím, že už ma čaká len beh....a poklus 🙂 🙂 .

Naše baby sú už poriadne opice...a veľkáčky.... Stella má 9,2 kg a 75 cm a Laura 9 kg a 74 cm, obe super lozia a chodia za ručičky. 🙂 🙂 sú úúúžasné ale aj náročné.... 😉 😵

sisi79
5. mar 2012

@mamoka4 ale pozeram ze este o pol jedenastej vecer v pohode pises to si ozaj dobra ze mas taku vydrz 🙂 ja uz o takom case davno spim! a to mi moji drobci celkom dobre v noci spavaju ale aj tak som o deviatej - pol desiatej vecer hotova 🙂

mamoka4
5. mar 2012

@sisi79 Ja siom hotová tiež....ale pokým všetko doma porobím pravidelne chodim spat predpolnocou...a ist vecer na net...je pre mna relax 😎 😎

silvinnka
5. mar 2012

Kocky,definitivny verdikt dokiho...pod srdieckom nosim dve dievcatka Emku a Laurinku...ziaden pipk sa nenasiel ani u jednej 😉

heln
5. mar 2012

@mamoka4 🙂 gratulujem!!! ale to rýchlo uletelo. máte môj obdiv. ja mám jedno a dá mi zabrať a často rozmýšľam, aké by to bolo, keby bola dvojmo 😅 😀 ... som sa tu tak náhodou zatúlala....
PS: aby ste ma vedeli identifikovať, som tá z decáku od Kajky 🙂

dana_l
6. mar 2012

@mamoka4 veru aj ja si pamatam. aj ako si pisala ze si prajes vela mliecka na kojenie 🙂 😉

dana_l
6. mar 2012

@silvinnka gratulujem, takze dalsie baby budu vladnut svetom

dana_l
6. mar 2012

@andzis neporadim lebo nasim to nevadi spat v jednej izbe (s nami). ak aj maly mrnci tak mala sa len pomrvi ak to vobec.

mamoka4
6. mar 2012

@heln Ďakujem 🙂 aká náhoda, že ste ma tu našli...aj keď som takto anonymne. 😎 🙂 Verím, že sa čoskoro stretneme na prechádzke...

@dana_l Veru aj ja som sa bála...či sa prisaju...co bude a kešd niekomu poviem že dvojičky stále kojím....sú prekvapený....a pýtajú sa kedy ich odstavím 😕 😅
@andzis Ani mne sa baby, navzájom nebudia...najťažšie boli prvé 3-4 mes. ale teraz aj ked sa jedna zobudi....druhá spí...ja som ich navykla pri sebe....dokonca pred pár dnami mi Laura zaspala v ohradke a Stella sa pri nej hrala s kockami..... 🙂

mamoka4
6. mar 2012

@silvinnka Gratulujem k dievčatkám..... 😉

soporova
6. mar 2012

Ahojte dievčatá, aj ja sa o 2-3 mesiace stanem maminou dvojičiek, mne zistili že sú dve až v 21tt, a keďže tohotnosť nebola plánovaná a doma mám už dvoch zbojníkov mali sme čo ,,predýchavať,, 😉 chcem sa Vás, ale spýtať, či ste absolvovali aj nejaké špeci vyšetrenia na genetiku, alebo na čo sa mám pýtať na utz, lebo som čítala, že dvojky môžu byť častejšie postihnuté, a mne šijové prejasnenie a nosovú kostičku nerobili, papa mi brali o týždeň skôr, lebo dvojky sú týždeň pozadu, a tripple to isté, tam vyšiel down syndrom 1:1200 aj s vekom , celkový záver laborky negatívne 😒 ale ja lekárom nejak neverím, som v 27tt., moc, moc, moc ďakujem za rady, lebo som veľmi prekvapená, ako málo informácií ohľadom dvojičiek je.

esmera
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
soporova
6. mar 2012

@jankatinka ja som ju objednávala pred dvoma týždńami na gorilla.sk, ale popravde, nič nové som sa tam nedozvedela, takže ozaj škoda aj tých 8€, samé keci a nič podstatné k veci ☹ ja som chcela skôr konkrétne info, ako detičky ukladať do postielky,....ako kojiť... ako im urobiť režim... a tam riešia len samé všeobecné témy, tie nájdeš aj na nete.

juliagregor
6. mar 2012

@soporova ak si na fb, tak si najdi mna alebo ine kocky co su tu...mame tam sukromnu temicku a pise sa dost, pytaj sa baby ti poradia...

soporova
6. mar 2012

@esmera Ahoj, aj my na 90% čaakáme jednovaječné, aj keď to nevedia s úplnou presnosťou povedať, lebo že sa to určuje v 1 trimestri budú sa volať Nelinka / mala byť, keby bola len jedna/ a Karinku, chcel veľmi starší synček tak sme mu vyhoveli. 🙂

soporova
6. mar 2012

@juliagregor jj super, ja som fb tiež petra soporova, tak ak by ste boli také dobré a poslali mi žiadost, lebo ja som dost technický antitalent 😀

esmera
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
silvinnka
6. mar 2012

@mamoka4 dakujem krasne 😉

silvinnka
6. mar 2012

@dana_l presne tak....u nas v rodine z mojej aj s manzelovej strany su same dievcata 🙂 velmi sa tesim,ze morfl. sono dopadlo dobre a deti pekne rastu a vyvijaju sa 😉