Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

juliagregor
1. feb 2011

@tulina77 viem si predstaviť v akom je napätí, je to zvláštny pocit, ked vieš, že ráno budeš mama 😉 a kojenia sa neboj, chce to hlavne pozitívne myslenie.. ten prvý mesiac je najhorší, lebo si musia aj deti zvyknúť a aj ty na nedostatok spánku a deti na svet...hlavne nerieš nič iné a počúvaj deti, oni ti všetko povedia 😉

lucia.kl
2. feb 2011

baby, koho mám v priateloch, nahodila som nové fotky do albumu. pre otatných aspoň takto:

matelko1
2. feb 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂
tak janette ma krasny datum,porodi babatka v den mm narodenin.super.
julka cakame na spravy...
u nas je zima a snezi.
@lucia.kl zlate deticky 🙂

lucia.kl
2. feb 2011

tak a janette je už mamina 🙂
@matelko1 a nemá to jej manžel náhodou dneska meniny??

matelko1
2. feb 2011

@lucia.kl a vies nieco o janette.ci ma chlapcov,alebo parik.....
neviem mne sa zda,ze narodky ma jej mm,alebo....

lucia.kl
2. feb 2011

@matelko1 neviem o nej nič, len viem, že termín mala o 8,30, tiež som zvedavá že čo má..

matelko1
2. feb 2011

@lucia.kl ale uz to ma za sebou.uz bude vidiet svoje batozky 🙂 ..boze ja ked som ich videla,tak mi slzy tiekli,nechcela som tomu verit

matelko1
2. feb 2011

tak volala mi julka janette ma parik misko ma 51cm a 3490g a miska ma 48cm a 3000g 🙂 🙂
Blahozelam 🙂

matelko1
2. feb 2011

@janette77 super vyslo ti to parik tak este raz velke gratulko a drzte sa a prajem vela,vela mliecka a nech ste cim skor doma.
vahy su super,preboha to si kde nosila a dve babatka 🙂 🙂 tesim sa.uz som sa nevedela dockat.
dufam,ze som si dobre zapamatala,co mi julka hovorila,ale ona sa urcite mrkne a este to upresni.

lucia.kl
2. feb 2011

@janette77 tešííííím a gratulujem, ja som ti to hovorila, že budeš mať párik 🙂 zas jedna mamina ktorej budem závidieť. tak sa držte a teším sa na infošky od teba...

tulina77
2. feb 2011

@janette77 moja predpoved celkom nevysla, ale skutocnost je ovela lepsia 😉
gratulujem, je to uzasne ako si to zvladla, dlho si vydrzala a deti su oooobrovske
prajem rychle zotavenie a skory navrat domov 🙂

bombula
2. feb 2011

@lucia.kl a tebe nikto nezavidi myslis ked ides s malymi po ulici? isto ano🙂

@janette77 odpadnem z tych vah!🙂 neuveritelne, ako si sa prosim ta vladala nosit?🙂) ... gratulka,!

lucia.kl
2. feb 2011

@bombula tak mojim snom bol párik, ale ja som šťastná aj takto, hlavne že sú deti zdravé 🙂 no a pohlady na ulici stoja vždy za to, ale väčšina lutuje, aj keď neviem prečo,

zuzika30
2. feb 2011

@janette77 gratulujeeeem, mas dievcatko aj chlapceka suuuper ,tesim sa s vami, a tie vahy odpadam ,no mala si co robit na konci tehu 🙂 , tak nech ste rychlo doma

vanilka1802
2. feb 2011

@janette77 velika gratulacia, super ze mate parik. A tie vahy, teda klobuk dolu. Prajem skory prichod domov, hlavne zdravicko a mliecko.

slivocka
2. feb 2011

@janette77 zo srdca blahoželám, vela vela zdravíčka 🙂

mamoka4
2. feb 2011

@janette77 SUPER, SPRÁVIčKA!!!!!!!! 😵 GRATULUJEM K PÁRIKU 🙂 A TIE VAHY....SUPER SUPER....AKO 2 MONO DETI 😉 želám veľa veľa mliečka a radostí z deťúreniec! 😉

luciaf13
2. feb 2011

@janette77 GRATULKO!!! Krasny parik a uzasne vahy a miery, klobuk dole mamina ako si zvladla vynosit take velke batozky 🙂

andzis
2. feb 2011

@juliagregor Ja už by som chcela aby boli tu 🙂 som totiž na rizikovom a môžem iba ležať tak to ide trochu spomalene 🙂 som taká netrpezliva 🙂 moji majú obaja hlavky už dole a tvrdne mi brucho tak mám stále nejaké obavya tak ale v piatok idem na kontrolu tak dúfam že lekár nás poteší dobrými správami 🙂))

andysok
2. feb 2011

@andzis a preco si na rizikovom, ja som zatial len na pn........

juliagregor
2. feb 2011

@matelko1 dobre si si zapamätala 🙂 , dakujem za napísanie, nebola som domka ...
bábätká sú zdravučké a vraj krásne, janette vás všetky pozdravuje

deinad
2. feb 2011

@juliagregor prosim Ta pozdrav odo mna janette 🙂

deinad
2. feb 2011

@janette77 moja zlata, velmi sa s tebou tesim a od vcera som na teba silno myslela, deticky maju vahy ako keby boli kazde v inom brusku 😉 bola z teba prikladna tehulka a teraz si uz mama a ja verim, ze budes ta najlepsia pre svoje ratolesti, moc moc gratulujem a dufam, ze sa coskoro ozves 🙂

juliagregor
2. feb 2011

@deinad napísala som jej SMS len za teba 😉

andzis
2. feb 2011

@andysok Mam veľmi krátky krčok a v dec. mi ho šili :( tak musím ležať ... ale aspoň nie som v nemocke 🙂)

matelko1
3. feb 2011

dobre ranko.
u nas svieti slniecko.noc bola katastrofalna.maxim kazdu chvilu hore.som vycerpana z toho vstavania.ak clovek v noci si neoddychne tak potom ako ma cez den fungovat,ale musime to vydrzat,nic ine neostava.

@juliagregor a kde si sa vcera flakala 🙂 ....pozdrav janette 🙂 a mala celkovu anastezu,alebo spinal

juliagregor
3. feb 2011

@matelko1 robili nám doma dvere, tak som bola s deťmi u mamy, poobede sme šli domov a mama nás veru ani nezdržiavala 😀 a neviem čo mala ...nemohla volať

matelko1
3. feb 2011

@juliagregor vonkajsie dvere ste si davali robit,alebo interierove...

juliagregor
3. feb 2011

@matelko1 vnutorné, foto je v našej teme

matelko1
3. feb 2011

@juliagregor uz som kukla a su drevene,alebo......vyzeraju dobre.