Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

adjka
24. jún 2010

baby , tak TINTIN dnes rodi, ved vam potom urcite napise a ja uz som zachvilu tiez na rade....

luciaf13
24. jún 2010

@alienka73 drzime palce 🙂 a Tintin tiez 😀

adjka
24. jún 2010

@slniecko174 ahoj, nemam teraz pri sebe utz lebo uz som v nemocke, ale patam si celkom isto ze medzi mojimi bolo tiez vzdy 3dni rozdiel , to je uplne v poho ved si uvedom ze tie oplodnene vajicka aj tak prisli do maternice kazde zvlast a uhniezdili sa tiez zvlast a jedno mohlo to stihnut aj skor a je uplne normal ze je medzi nimi nejaky rozdiel...bud kludna...

adjka
24. jún 2010

@alienka73 no ani mne inac, prave som nad tym rozmyslala, ze co ved ja uz rosdit idem pomaly a vyjadrenie furt nikde...

slniecko174
24. jún 2010

@adjka dakujem ti velmi pekne 🙂 a co cakate?

alienka73
24. jún 2010

Ja som nakonieceste doma, tlak mam dobry len v nemocke je furt vyzsi, ostatne vsetko nezmenene tak som tam nastastie neostala. Najblizsie idem na kontrolu zajtra a ak sa vratim este domov tak definitivne ma tam zavru v pondelok.Trosku sa tam chystam ako do basy...
@adjka ty mas notebook v nemocke ci na com pises? Rozhodnutie mi prislo akurat dnes, tak snad uz aj tebe pride.
@tintin drzim palce!

bombula
24. jún 2010

@alienka73 tak ona ta ide rodit normalne zrejme. caka az sa to spusti samo.co ja viem, fakt ta uz mohla odrodit, mas uz dobry tyzden, to uz musi byt nenormal namahave este sa takto gulat v takom tyzdni. nepaci sa mi velmi tento pristup pravdupovediac, ale fakt je ze nie si prvorodicka a tak to chce zrejme skusit. ale aj tak sa mi to nepaci. by som to od nej necakala.

alienka73
24. jún 2010

@bombula, teraz nedavno som sa o nej dozvedela, ze je za prirodzene porody a ich rodi krasne atd, takze nic prekvapive, skoda, ze som o tom nevedela. Nemam podla nej ziadnu indikaciu na cisarsky, vek a vyska nie su podstatne. Inac sa necitim zle, iba ked dlhsie lezim tak sa horsie vstava ale inac pohodka, lepsie ako pred tyzdnom 😲 , ale nechcem zakriknut. Horsie je to ked sa musim odtrepat do nemocnice a na 20min lahnut na chrbat na monitor , vtedy mi brucho dost tvrdne a vzdy som zvedava aky bude jej verdikt. Nechcem tam byt zbytocne dlho pred porodom, neviem dokedy sa to da natahovat, ak pojdem lezat v pondelok tak snad do stvrtku co mi zacne 39tt ma uz porodi, ale zas vyvolavacku nechcem. 😒 A myslim, ze ked pojdem do nemocky spusti sa to same uz len preto, ze mi nebude mat kto podavat veci z tasky, kedze na tych nasich super izbach nie su skrine a veci su na zemi pod postelou, aspon tak som mala na prvej izbe s malym v Saci. A ja teraz doma uz nic nedviham , nechavam sa obsluhovat.....A navyse ta psychika v nemocnici asi urobi tiez svoje, predpokladam. Ale uvidime ako to dopadne.Ta neistota je dost o nicom, po pravde zavidim vsetkym ktore ste mali naplanovany cisarak na urcity datum a hotovo.....

bombula
24. jún 2010

@alienka73 aj ja zavidim🙂 ak si si ju nezamluvnila tak este vzdy mozes oslovit murina. poznam 3 dvojickove kt. isli stylom v jeden den nastupili a na dalsi den pekne krasne pripravene odrodili cisarakom. krasa. to len jasom bola taky dovercivy blbec poctivy a ako som dopadla... dufam ze ty budes mat hladucky priebeh.

alienka73
24. jún 2010

Dik aj ja dufam ale co sa tyka zmeny dr tak to nechcem robit, doverujem jej a ako hovori mm " nerobilo by to dobru krv".... Obidvaja tito lekari su dobri a snad vedia co robia.

lucia.kl
24. jún 2010

ahojte, dakujem všetkym za priania. od včera sme doma, deti boli uplne v poriadku tak sme našťastie nemuseli ostať 🙂
nakoniec som rodila prirodzene a nemôžem sa sťažovať, len tie kontrakcie - to bol zažitok.,
v nemocnici som sa stretla s tintin, ležali sme 4 izby vedla seba 🙂 na desiatom a potom bola kuknuť na deviatom a tam sme sa stretli počas navšť. hodin, behala po schodoch aby išla rodiť, tak sa jej to podarilo 🙂
pridavam fotky hned po pôrode na ostatnych sa popracuje a potom urobim album.

juliagregor
24. jún 2010

@lucia.kl veľmi ti gratulujem a divečatká sú krásne, a je ozaj super, že sa ti podarilo rodiť prirodzene a hlavne bez komplikácií, ozaj je veľký rozdiel sa liečiť z prirodzeného pôrodu a po sekcii...prajem ti veľa mliečka a hlavne nech ste zdravé a vitaj medzi maminkami 🙂 🙂 🙂

myslím na tintin a som zvedavá ako sa majú....

buchtulka
24. jún 2010

@lucia.kl ahoj Lucia,babatka mas nadherne,normalne ti zavidim ze to mas za sebou.Prislo to na teba necakane doma,ci si uz bola v nemocke.och ja sa este nacakam.prajem vela zdravicka vsetkym trom.

lucia.kl
25. jún 2010

@buchtulka prišlo to nečakane v noci, nastup do nemocnice som mala mať včera a dnes mi chcel môj dr robiť sekciu, tak môžem byť rada 🙂 aj som ušetrila za zazmluvnenie - kedže dr bol na dovolenke a mohla som rodiť prirodzene 😀

juliagregor
25. jún 2010

@lucia.kl veľmi ti gratulujem 😉 , ako dlho si rodila ? a manžel bol s tebou?

christie
25. jún 2010

@lucia.kl lucka gratulujem, su uzasne.. a ze vas tak skoro pustili, to je tiez super 🙂 a kde si rodila?

lucia.kl
25. jún 2010

@juliagregor rodila som asi hodinu a pol, manžel bol so mnou a držal hlavu, no ku koncu to už nezvladol - to zašivanie vraj to vyzeralo ako v SAW 7 - kto nepozná tak to je ridny krvák
@christie rodila som v ružinove a bola som veľmi spokojna, super sestričky - všetky mi pomahali 😀 mala som sa ako na nadštandarde, izba len pre seba, zachod na izbe a sestričky oproti izbe 😀 😀
deti mali skore 10 10 tak nebol dôvod nas tam držať

christie
25. jún 2010

@lucia.kl super, ja som sa rozhodla pre Antolsku, tak dufam, ze budeme OK 🙂 hlavne ze nemas komplikacie. Drzime palceky a posli fotky, ako kocky podrastli 🙂

juliagregor
25. jún 2010

@lucia.kl 🙂 🙂 🙂 aj pri mne bol pri prvom synovi manžel ...gratulujem a mliečko máš?

lucia.kl
25. jún 2010

@juliagregor nemam ☹ ale už sa to začina rozbiehať tak dufam že to pôjde, UM je strašne do peňazi pri dvojičkach

juliagregor
25. jún 2010

@lucia.kl ano Lucka mlieko je veľmi drahé, tak odpočívaj, veľa pi, žiadna diéta, homeopatiká a často si ich prikladaj...najhoršie na mlieko je pesimizmus a unava, držím palčeky 😉

apple7
25. jún 2010

@lucia.kl ahoj lucka🙂 blahozelam k detickam, su krasne🙂 prajem vam vela zdravicka,
je super ze uz ste aj doma🙂

katrinb
25. jún 2010

@lucia.kl - uzasne a krasne babiky mas....a super, ze ste doma..... Drzim palce, aby si mala veeela mliecka co najskor...vsetky rady, co ti napisala julka, by som napisala aj ja...ale nebudem sa opakovat. Hlavne psychicka pohoda a caassto prikladat

ajka72
25. jún 2010

dievčatá mám odkaz od alienky dnes o 11.25h sa narodila Kristínka-2580g,48cm a o 11.35h. Veronika 2490g,47cm, 😵 😵 😵

ajka72
25. jún 2010

ešte som chcela napísať porod bol spontánny, ak budem vedieť viac tak vám napíšem

juliagregor
25. jún 2010

toooolko detí,supeeeeeeeeeer 😉 ajka pozdravujem Adku a gratulujem 😉

vanilka1802
25. jún 2010

@lucia.kl gratulujem ku dvom kočkam, su nadherne. A super ze si pekne zvladla porodit prirodzene. Zelam co najviac mliecka a spokojne babiky.

A taktiez gratulka aj Alienke. Krasne miery maju babulky.

aknats
25. jún 2010

@lucia.kl dievčatá sú nádherné, gratulujem, že sa Ti podaril prirodzený pôrod a mliečko sa rozbehne, veľa zdravíčka

sa to pekne rozrastá a ked si pomyslím ako to letí fúha 😀

@alienka73 gratulujem, kedy si to stihla, v jeden deň píšeš a na druhý máš doobeda odrodené, šíkovnica. Veľa zdravíčka Tebe aj dievčatkám 🙂

katrinb
25. jún 2010

@alienka73 - ja sa tak velmi tesiiiiiiiiim. A kraaasne vahy, skoro ako nase... Ste sikulky vsetky 3 !!!! Posielam babikam pusinky 😎

fefferonka
25. jún 2010

dievcata, to je uzasne!!!!!!!!!! normalne tu revem! 🙂

blahozelam cerstvym maminkam 🙂 @lucia.kl dievcata su prekrasne!

a ake vahy mate baby!!! a ze prirodzeny porod!!! ste uzasneeeeeeeeeee