Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

vranka4
26. jún 2009

Elisa,pozerám,že si veľká snažilka 🙂 ,prajem ti zo srdca,aby to konečne vyšlo,nech sa tešíte z drobčekov ,tak ako my,a hlavne bezproblémové tehotenstvo,nech sa drobčekom v brušku darí 🙂 ,my sme plánovali tretie bábo,dúfali sme ,že chlapček,a z troch boli zrazu štyria 🙂 ,ale nemenila by som za nič na svete,keď tak pozerám vizitky,môžem byť šťastná,že sa nám to podarilo,aj keď na začiatku sme boli zaskočení.

minkak
26. jún 2009

vranka v pohodicke peknucke fotecky 😵
my sme zase planovali druhe,ale toto nas ani vo sne nenapadlo,ze by sme mohli mat dvojicky,tiez to bol pre nas riadny sok,ale o to viac sa tesime 😵
no ale tak mate aj toho chlapca 😉

mauzos
27. jún 2009

ahojte spachtosky 🙂

to tu dnes este nikto od rana nebol?

eviska83
27. jún 2009

Dobre rano,
U nas zasa prsi ☹ a to sme chceli ist niekam na vylet 😒
My mame dnes 3 mes. 😵 😵 😵

mauzos
27. jún 2009

jeeej evi, vy ste uz velkiiii. Vsetko najlepsie k vymesaciu, hlavne vela zdravicka, stasticka a rodicovskej lasky 🙂

aj tu rano prsalo a vyzeralo to na cely den, ale uz sa vycasilo. Mne to ani velmi nevadilo, vsetci chlapi mi spia, tak si aspon mozem nieco porobit 😉

eviska83
27. jún 2009

mauzi- alebo mozes konikovat 😀 😀 😀

mauzos
27. jún 2009

evi no ved to bola vyhovorka 😀 ale uz ideme vonku, len dokrmime malych a padame.
Vy uz ste pobaleni? Kedy sa vlastne stahujete?

nadja1909
27. jún 2009

Ahojte, všetky ste šli na prechádzku, alebo niekto ostal ....???? V pondelok začínam 37 tt, naše bambule sa zatiaľ stále poriadne vrtia. Chcem sa opýtať, či ste mávali bolesti v podbrušku... máme už 8 ročného syna, no nebolo to samozrejme také ako teraz. Dva dni po sebe som možno 2 hodiny predýchavala bolesti, už som si myslela, že beriem tašku a šup rodiť....potom to prestalo. Poriadne sa už tlačia, a ja sa priznám, rada by som to už mala za sebou. Dokonca som začala chodiť na dychové cvičenia, tak dúfam, že to zvládnem. Obaja sú otočený hlavičkami dole, akurát som zvažovala epiduárku, no sestrička ma trocha odhovára, že potom je horšia spolupráca pri tlačení. Mali ste ju niektorá???????

elisa7
27. jún 2009

minkak Ty si vazne narodena 5.oktobra?presne ako moja dcera 🙂
vranka,dakujem velmi pekne,ja som to po 2.IVF vzdala sklamana na dva roky,no potom som chytila druhy dych-a ked to 3.IVF nakoniec dopadlo zle,najskor to bolo velmi tazke,ale paradoxne ma to este viac nabudilo-a sup mame 2 jednou ranou,aj ked sa musim priznat ze pri KETe som s tym vobec neratala... 😀 ale strasne sa tesim a dufam ze to dobre dopadne.Inak mas moj obrovsky obdiv-4 deti-to si neviem ani predstavit,a to z tych dvoch starsich budes mat o chvilu poriadne pubosky,nie?
konecne som si pridala jeden album,aj ked este nie dvojickovsky-tam neviem zmensit fotky

minkak
27. jún 2009

ajojte 🙂
eviska vsetko najlepsie k 3 mesiacikom 🙂
nadja tak to mas uz za par 😉 tak sa drzkaj 😉

elisa no vaaaaaazne 😵 ja som myslela,ze mozno aj mala tak bude termin som mala 11-ho,ale som prenasala som tak az 20-ho je nakoniec 😉
no mozno teraz to bude 5-ho-jeden nevie........... 😵
kraaasne fotecky si pridala 😵

eviska83
27. jún 2009

mauzi- stahujeme sa az 20.07- ale kopeciek uzmam riadne vela 😒 😒
nadja- tahas uz pekny tyzden 🙂 mna v podbrusku nebolelo,mna boleli klby-ja som epidural nechcela ,ale doporucovali mi ho (pre pripad komlikacii-keby bol nutny cisarak)tak mi ho pichli a nestazujem sa - bolo to super ,fakt som nic necitila 😉
minkak- dakujeme

vranka4
27. jún 2009

Ahojte 🙂 ,elisa,neboj,všetko dobre dopadne,raz sa to muselo otočiť na dobré,ani sa nenazdáš a drobce budú pobehovať po izbe 🙂 ,ďakujem za obdiv,staršie baby veru-už to začína-lýtka sa zapaľujú 🙂 hlavne Karinke, 🙂 Nadja-drobčekovia vydržali pekne v brušku,už to máš fakt za pár,len nech v tom teplúčku ešte pobudnú 🙂 -budeme držať palce ,nech to super dopadne,ani sa nenazdáme a budeme obdivovať ich fotočky 🙂 minkak-ďakujem,možno sa zadarí a bude chlapček aj u vás 🙂 ,mne to bolo jedno,len v kútiku duše som dúfala a predsa to vyšlo,to je jedno,len nech sú zdravé detičky 🙂

minkak
27. jún 2009

Vranka,no ved uvidime ja sa citim ako pri malej zase si myslim,ze to budu kocky aj ked MM by prijal aj chlapca,ale ved uvidime,hlavne ze je vsetko v poriadku a bude prekvapko 😵

pipka
28. jún 2009

halooo, uz sme doma od babky a dedka 😎
to tu dnes nikto nebol? 😕

cherry01
28. jún 2009

no vidíš pipka -aj my sme boli celý den vonku...idem pridať fotky

cherry01
28. jún 2009

nové fotky..

u nás vsetko ok, Tomi má vonku štyri zuby a už sa ukazuju aj hore aj dole dalšie štyri...Kristínka nič. Dnes sme boli na vzduchu celý den - na terase. Moji papaju cez den 5x 200ml mlieka a medzitým nejakú výživu - bud ovocnu alebo zeleninovu. Dnes mali vývar s maskom a mrkvickoou - ale Tomi už hrýže aj banán, Kristínka oblizuje A už sme skúšali aj SAFARI keksy - ta sa bojím že sa mi do toho zadrhnu...ževraj Sunarka keksy sú lepšie..tak neviem. musím kupiť.

pipka
28. jún 2009

cherry kraaasni suuu, a urehotaníííííí 😎

hanula uz ma vonku dole 4 a hore 2 zubky, takze uz je šesťzubka 😀

eviska83
28. jún 2009

Ahojte,
Vitaj doma pipka 🙂 aka bola dovolenka? 😵
Cherry- naaadherrni suuuuuuuu 😅 😅 ako si uz krasne drzia flase.
My sme dnes boli v ikee naberat inspiracie ,uz to vidim kolko tam zasa minieme ked sa prestahujeme 😲

mauzos
29. jún 2009

Ahojte 🙂

Cherry krasni su a veliki. Ake mate vahy? A aj ja uz chcem aby si moji sami drzali flasky 😝 Super fotky ...

Pipka vitaj naspat. Vidis, ked tu nie si, tak za cely den ani jeden prispevok 😀

Evi, ja ked sa dostanem do Ikei, tak tam stravim pol dna a vykupila by som pol sortimentu ... strasne sa mi pacia ikeacke veci 🙂

eviska83
29. jún 2009

mauzi - ved som sa musela strasne udrziavat- ale aj tak par doplnkou som si neodpustila 😀 😀
Ked uz budeme prestahovany a vsetko budeme mat presne pomerane tak tam vyrazame na mega nakup 😝

cherry01
29. jún 2009

mauzi, váhy majú T 7600 a K 7150

mauzos
29. jún 2009

cherry pekne. Nevies kolko mali na 3mesiace?

vranka4
29. jún 2009

Ahojte,cherry,mauzos,eviska-máte rozkošných drobčekov, 🙂 krásne fotočky,vychutnajte si toto obdobie,rýchlo preletí,mne sa zdá,že som rodila nedávno,a už máme vyše dvoch rôčkov

zukrik
29. jún 2009

Ahojte,môžem sa k vám pridať?
Máte krásne detičky,prajem veľa veľa zdravíčka.

smejkaa
29. jún 2009

Ahojte. Popozerala som si vase albumy, mate velmi pekne deturence. 🙂 Ako prezivate tuto horucavo? Rovnako hrozne ako my? 😀 Uz by sa mohlo ochladit, ale to je asi prianie iba tehuliek, co? Predsa mamickam na kocikovanie, dazd nie je dobry.

chruminka
29. jún 2009

ahoj zukricek 🙂 aj ty si tu? ako sa mate?

minkak
29. jún 2009

Ahojte cherry krasne fotecky si pridala 😵 a teda kraaasne miery mate 😉
pipka no wau 6 zubkov-gratulko 🙂 nam vysli tie 4 hore az v roku 😉

veru vranka musim suhlasit strasne to letiiiiiiiiiiiiiiiii...........

zukrik vitaj medzi nami 😵 😵 😵

pipka
29. jún 2009

mauzi, sak preto som sa vratila, aby mal kto pisat 😀

evi, ja to uz ani neberiem ako dovolenku, to len na dzedzinu k babkovcom vzdy padame 😀
ale oddychnem si tam, to je fakt 😵 babka s dedom sa na nu vrhnu a maminka ma kluuuuud 😎 akurat to pocasie bolo tentokrat na h..... 😠 ale dedko je zasluzily kočikovač, obul gumaky, dazdnik do ruky, na kocar igelit a stradoval po dedine 😀 ...skoda, ze som ho neodfotila 😅

minkak, vraj ked zubky vyjdu neskor, tak dlhsie vydrzia 😉 usetri na proteze 😀

pipka
29. jún 2009

a martinka je kdeee? 😕 😲 😲

minkak
29. jún 2009

pipka no tak super,dedko musel byt podareny 😅
veru ano hovori sa to 😀 no jej prva dva dolne vysli v 8mes.potom az v tom roku tie 4hore naraz a po 3 mes.zase 2 dvojky dole..........mali sme to tak odstupom casu vzdy... 😉