Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

juliagregor
18. aug 2012

@jujulinka velmi ma mrzi, co sa ti stalo...:(, da sa donosit aj jedno babatko... drzim palce...

jujulinka
18. aug 2012

@sophie123
@dixie_chick
@griska11
@juliagregor dakujem vam, ste zlate, zatial sa drzime, vcera mi robili dalsi utz a drobec rastie, tak snad....

dadanr
18. aug 2012

@jujulinka moc mi je to ľúto držte sa prosím. Ja sa podobného problému tiež veľmi bojím, lebo mi o tom dr. vravel a viem čo pri tom cítim a nie ešte keby som bola v tvojej koži. Verím, že sa všetko nakoniec v dobré obráti. Budem ma teba myslieť.

dadanr
18. aug 2012

@elapp ahoj ja mám Casualplay twiner a kúpila som k nemu 2 vaničko-autosedačky prima easy lebo veľa báb si to pochvalovalo tiež dvojičky budú decembrové a myslím si, že to bude stačiť lebo kde do snehu pôjdem s deťmi a čo ich dám na terasu tak to dlhšie ako 20 - 30 min. nebude. Od 5 teho mesiaca aj tak prejdem na šporťák verziu. Skutočne ja by som z toho drámu nejak nerobila. Ale to je na každej ako sa rozhodne. Mne toto poradili baby čo majú tento kočík, že sú s nim spokojné a k nemu mi poradili práve tieto vaničky. Malá už okolo 4 mesiaca bola nervózna v hlbokej vaničke čo chcela vidieť a toto sa dá predsa výborne polohovať. Fusak do neho strčím v pohode.

jujulinka
18. aug 2012

@dadanr dakujem

dixie_chick
18. aug 2012

@jujulinka Tak to su super spravy! Drzte sa! 😵 😵

sloto
19. aug 2012

tak zatiaľ sa so mnou nič nedeje... tak som zvedavá ako dlho ešte 🙂

eeska
19. aug 2012

@lauricka kde si kupovala kocik?

brita
19. aug 2012

@sloto Ani so mnou sa nic zatial nedeje 😀 Mozno potiahnes ako ja 😉

sloto
19. aug 2012

@brita fiiiiha ale ty uz riadne tahas 🙂 a zatka ti este neodisla? mne odchadza uz 3 dni

brita
19. aug 2012

@sloto Ja neviem, asi nie. 😨 Nic nevidim, tak asi neodisla. To ma byt nejaky hlien, ze? Nic take som si nenasla. Nosim slipove vlozky, aby som mala "prehlad", ale nic tam nebolo.

brita
19. aug 2012

@sloto Inak zajtra uz zaciname 39. tyzden a do sekcie mam 4 dni!

sloto
19. aug 2012

@brita teda tak budem držať palce nech všetko dobre dopadne.krásne si vydržala

dusika11
19. aug 2012

caute..mozem posunut detsku vahu kupenu v lidli..dalej hrazdicky jedna normalna druha hracia..a detsku hraciu deku..viac v ip...

andasla
19. aug 2012

ahojte...chcela by som sa spytat, kolko ste pocas tehotenstva pribrali??? som v 20. tyzdni a uz mam plus 6,5kg ☹ ...lekar tvrdi, ze je to velmi vela, ale ja sa vobec neprejedam, davam si velky pozor a aj tak priberam 😎 ...mozno aj preto, ze musim lezat...ako je to u vas??? dakujem 🙂

griska11
19. aug 2012

@andasla Ja som v 20 tyzdni mala +8 kg, kazdy sa čudoval kde to mám lebo mi ani poriadne bruško nie je vidno, ja sa tiez neprejadavam lebo mi je hneď zle... asi to bude tým že sa menej hýbem ako pred tehotenstvom, váhu neriešim hlavne nech sú bambule v poriadku🙂

andasla
19. aug 2012

@griska11 vdaka za odpoved, tiez by som to neriesila, len lekar ma tak zdeptal, ze som sa skoro rozplakala 😢 ...pred tehu som vela behala, bicyklovala, chodila do posilky a teraz mam zakazane vsetko...ak bude aj nabuduce taky neprijemny, tak ho asi zmenim...nepotrebujem sa stresovat len kvoli vahe...nech sme vsetci zdravi 😉

griska11
19. aug 2012

Ja obdobne, a teraz ledva sa prejdem a som zadychana ako 100 ročná babka, nechápem no ale dvaja sú dvaja....

andasla
19. aug 2012

@griska11 ale som rada, ze v tom nie som sama 🙂 ...prajem Ti prijemne tehulkovanie 😉 ...dalsiu poradnu mam 30. augusta, tak som zvedava ako dopadneme 🙂

griska11
19. aug 2012

@andasla obdobne všetko dobre, ja mám v utorok morfologicky ultrazvuk tak snáď M&M budu v poriadku 😉 hlavne treba sa nastaviť pozitívne....

andasla
19. aug 2012

@griska11 my mame morfologicky toho 30.8. a ak nepojde so mnou aj manzel, tak si dam povedat pohlavie...on to nechce vediet, ale ja som zvedavaaaaaaaa chcela som aj 3D foto, ale tu pytaju za to 200 eur a nemusi sa podarit, takze to nechame tak 😉 .

griska11
19. aug 2012

@andasla u nás to bolo naopak, nechcela som vedieť ja, ale manžel naliehal tak mu to doktor povedal 😎

andasla
19. aug 2012

@griska11 ak pojdem sama a povie mi to, tak sa manzelovi ani nepriznam, ze to uz viem 😀 ...ale asi na to pride aj sam, ked uz budem vediet vybrat farbu kocika 😲

sonia1501
20. aug 2012

@andasla ahoj ja som za cele tehot. pribrala 25kg a bola som na tom presne ako ty, pred tehot. som chodila behat a bicyklovat sa, bol to pre mna hrozny trest, ze som nemohla nic robit.. ani som inac nevladala, uz od zaciatku som bola ako vycicana, nemala som ziadnu silu, stale som sa musela premahat, aby som nieco urobila co sa tyka domacich prac. Najviac som pribrala za posledne tyzdne, ked sa uz hovori, ze vtedy sa uz priberat nema.. Uz som na to kaslala, lebo cim viacej som riesila ako priberam tym viacej ma to trapilo a mohla som jest akokolvek malo i tak sa na mna vsetko lepilo. Vytiahla som to do 39+1tt aj to som rodila sekciou, dievcatam sa na svet nechcelo, ktovie ako dlho by som to bola dotiahla ked nie ta planovana sekcia. Hlavne, ze som deticky donosila a narodili sa zdrave, neboli ani v inkubatoroch, boli ako ostatne mono babätka len s mensou vahou /2050g a 2270g/. Hlavne sa zdravo stravuj a dopraj si na co mas chut a kasli na zbytocne komentare tvojho okolia co sa bude vahy tykat.. :o)

sonia1501
20. aug 2012

@brita juj drzim palce, aj ja som tak dlho tahala

mia117
20. aug 2012

@andasla Ahoj ja mam tiez 6,5 kg plus, ved cakame dvojicky tak je jasne ze vaha musi byt vyssia ako pri jednom 🙂 nic si z toho nerob 🙂 ja som pri prvom pribrala za cele tehu 10 kg a traz mam pocit, ze len do polovice tehu bude tolko 😉

mia117
20. aug 2012

Ahojte 🙂 boli sme na sone a cakame chlapcekov 🙂 jednemu bolo vidiet pekne pimpika a kedze cakam jednovajecne, tak je jasne ze aj druhy je chlapcek 🙂 🙂

slivocka
20. aug 2012

@andasla ja som pribrala za cele tehu 7 kg, ale tak ja som pocas tehu aj dost schudla. a jedla som fakt,co som len chcela.

dibik
20. aug 2012

@andasla Vahu neries, podla mna si vobec vela nepribrala nato, ze musis lezat, takze s ana doktora vykasli. Ja si uz nepamatam, kolko kg som mala hore v 20 tt., tusim dakych 5 kg, ale nie som si ista a za cele tehotenstvo som pribrala 17 kg. doktor nikdy moju vahu neriesil. Hlavne sa tym nestresuj, vahou sa mozes zaoberat, ked budu deticky na svete....

zojaaa
20. aug 2012

@andasla
@griska11
Ahojte, aj mna doktor uplne zvozil v 20tt za vahu, tiez som skoro plakala, pripadala som si ako najviac antisexi 🙄 😀
Myslim, ze som mala uz v tedy +10kg.....potom sa mi to podarilo spomalit, hned ma poslal na tehotensku cukrovku a mala som ju, tak mi nasadili dietu......ale teraz sa to zasa na mna lepi.....a to som dost vyrazne obmedzila vseliake dobrotky a nezdrave jedla 😀
Momentalne 28tt + 15kg 😅