Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

martiina
22. jún 2009

čo myslíš pipka, že kto vymyslel? 😅

martiina
22. jún 2009

a Laurika má tiež naušničky, tak neviem 😠 😀

taella
22. jún 2009

martiina to buď rada , že sú taký vysmiaty , naši to dnes nezvládli a to sa obávam ešte aká bude noc 😒 ☹ . Odkedy sme prišli od dr. je to len plač , ale taký , že už ani nevládali plakať , celý červený obidvaja a Karolínka chúďa ani sa nenapapala a zaspala , naposledy jedla o pol piatej aj to vypila len nejakých 90 ml. 😕
Prvé očkovanie zvládli v pohode a teraz toto , už som teraz ku večeru plakala s nimi 😢 😢 😢

a dotoho sa dotrepala ešte svokra , a to ešte aj malych rozrevalo viacej 😢 a mňa tiež 😀

pipka
22. jún 2009

mati, ani nepochybujem, ze TY 😀

catjob22
autor
22. jún 2009

Ahojte kocky,

splnila som si zavazok a pofotila som nas - skoro hotovy - bytik. Uz tam naozaj chybaju len inetreirove dvere a zaclony, no vsetko je uz pripravene. Za chvilku Vam hodim link 😉

najjulinka
22. jún 2009

Ahojte... My sme dvojčatový čakatelia tiež.. .Len trošku inak... Bereme si dvojičky z domova... Plní sa mi tým moj sen... A čo je sranda tesne po tom čo sme dostali ponuku na dvojičky, tak moja sestra, ktorú si naši vzali z domova oznámila, že čaká dvojčatá... Takže moja mama čo po dvojčatách túžila a nevyšlo jej to, tak bude zrazu babkou dvom párom 😉 😵 😀

catjob22
autor
22. jún 2009

Najjullinka, dlshie si obzeram tvoje foto, sice nepoznam voj pribeh, ale klobuk dole!! Mas moj plny obdiv a takto ako sa ty tvaris na fotkach, takto si ja predstavujem stastnu zenu! 😵

catjob22
autor
22. jún 2009

Tak nech sa Vám u nás páči!!!!! 😉

http://www.modrastrecha.sk/album/view.php?vImag...

jarka82
22. jún 2009

ahojte zanedbavam vas ale idu nam zuby sofi idu 3 naraz a amelke 2 😠 sofii ledva spi a trha sa zo sna tak natierame dentinox gelom a dnes som jej dala aj paracetamol. 😒
martinka aj tie nase sa v kuse smeju staci ak na nich pozriem a ked ich krmim alebo uspavam o tom ani nehovorim to na nich ani nechcem ani pozerat aby sa najedli a zaspali 🙂 opice male pozdravujem vsetky

taella
22. jún 2009

no cat , to sa vám bude parádne bývať 😉 máte to fakt krásne 🙂

jarka82
22. jún 2009

cat fakt super!!! 🙂

pipka
22. jún 2009

cat naaaadhera 😵 sak to vas muselo stat veeeela , mate to paradne. Co ste vykradli banku? 😕 😀 o takej kupelni ja iba snivat asi budem 😅 a o kuchyni ani nehovorim... 😅 😎 PARÁDA! 😎

eviska83
22. jún 2009

cat- mam na to jedine slovo- MASAKER!!!

fedra
22. jún 2009

jarka ... vam uz idu zubocky ??? Tak skoro ?

pipka
22. jún 2009

fedri uz mas objednane cipocky? 😕 😵

najjulinka
22. jún 2009

catjob seriu Mikado som už obzerala na nete.. .že konečne zas čosi pekne výrazne.. .ORANŽOVÉ!!! (moja naj farba 😅 😀 )

cherry01
23. jún 2009

dobré ránko všetkým. tak len kukám ako puk, že sa tu už aj Caty objavila 🙂
tak pridám aj ja nejaké fotky. Bolo fakt super, detí ako smetí, ani som nevedela kde sú moje 😀 😀 😀

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

jarka82
23. jún 2009

Dobre ranko vsetkym.
Fedrus ano idu je to dost skoro moze to este trvat ale dufam ze vyjdu cim skor 😕 sofi ten jeden ako keby skrabal.

catjob22
autor
23. jún 2009

Ahojte!!!

Kocky dakujem Vam za pochvaly bytku, velmi ma to potesilo! Pipka 😀 😀 😀 😀 Banku sme nevykradli, ale poprosili sme ju o pomoc 🙂 🙂 Verim, ze ked nam namontuju interierove dvere, bude to este lepsie 😉

Cherry, neskurocne sa mi pacia babatka v tych sedackach!!! Mam pocit ze Kristinka hovori - Juchuuuuuuu, mama, kde to bolo doteraz???? 😀 😀
U Cherry bolo super, ja som ale vedela rychlo ktore su moje - predsa tie co robili najvacsi hluk!! 😀

pipka
23. jún 2009

cherry, kristinke sa jednoznacne paci vo vani v novej sedacke 🙂 ale tomi vypada, ze sa mu nieco nezda 😅 ze by zavidel inu farbu sedacky? 😀
cat, ale ste boli super babinec...len tomi hajil chlapske rady 😀

ja o chvilku odchadzam zase na tyzden k nasim, tak sa opat na cas odmlcim, lebo na chalupe nemaju internet, ale v nedelu sa vraciame, tak to potom dozenieeeeeeem 😀 dufam, ze pocasie sa nam zlepsi 🙄 😅
tak zatial paaaaaaaaa 😎

eviska83
23. jún 2009

Tak mi mame za sebou druhe ockovanie 😉 Adamko len trosku zamrncal ,evicka si poplakala trochu viac 😒 Zatial su v pohode.Nase vahy:Adamko:6370g Evicka:5760g 😵 😵
Pipka- ty nas zasa opustas? 😲 😲 😲 Komu je lepsie ako tebe len dovolenkujes a dovolenkujes. 😝 😝 😝 Tak prijemnu dovcu.

jarka82
23. jún 2009

evicka krasne rastu 🙂 🙂 🙂

martiina
24. jún 2009

dobre ranko,
nejak sa to tu zas fláka 😠
pipka ide zas dovolenkovať, tak pekné počasie a príjemne strávený čas 😉 😵
tu je počasie stále nanič, prší tak ani po vonku moc nebeháme 😖
eviska ty máš riadnych mackov, super váhy 😵
jarka, ja som tak myslela od 4 mesiacov že idú už Markovi zuby a stále nič 😅 , dr. vždy na poradni skonštatuje že aké má tie ďasienka naliate, že ako je možné že už mu tie zubadlá nevykukli 😕 .... slintá o 106, všetko hryzie a to aj mňa keď ho kojím, no keď zatne tými ďasienkami, to ako by som mala bradavku vo zveráku 😀
ja som teraz zaujata zas šitím, som si zmyslela že malým ušijem také tie deky na zips čo sú do kočíka a do autosedačky s otvormi na pásy, lebo tie čo majú boli príšerne drahé a nebaví ma stále ich prehadzovať z jedného kočíka do druhého alebo autosedačky, tak nech majú ešte jedny a ušitie ma vyjde lacnejšie 😵
Však vonku je nanič tak musím využiť čas

sonia29
24. jún 2009

ahojte 🙂 catjob krásny bitík, a ten sprchový box, paráda 😝 hneď by som brala, najma teraz 😅

mati aj ja som vooolakedy šila, keď bolo viac času a aj som si povedala, že keď budem mať deti budem im veľa šiť, ale houby 🙄 😔 nejak si stále neviem najsť čas. tie deky a fusaky sú fakt drahé 😕 mne sa veľmi páči lodger 😝 , ale tie ceny čo majú a v našom prípade ešte 2x 😕

sonia29
24. jún 2009

mati Laura a Marko sa fakt neskutočne podobajú, keby boli rovnakého pohlavia povedala by som, že sú jednovaječní 😅

eviska83
24. jún 2009

martinka- ty uz radsej ani nepis co vsetko ides a vies robit- podburavas nam nase sebavedomie 😀 😀 😀
sonia- ako sa citis? Hanka sa uz tesi na surodencov?

janula13
24. jún 2009

ahojte skusene maminy, prosim o radu, nasim sa zaparili ritky, natierala som johnson kremom, tak mi pediatricka kazala zmenit na rybilku ci sudokrem, tak som sa dala na sudokrem, tie cervene vyrazky zmizli, ale v tych zahyboch na stehnach sa im to acalo dost nahrubo supat, teraz neviem ci je to v ramci hojenia, alebo to mam riesit, umyyvam ich aj repikom..a dnes som zistila ze sa im to takto supe aj za uskami, tak som im to len jemne pretrela liehom, smrdelo to tam, zrejme z potu, asi som to tam zanedbala, ale neviem ci to aj natriet..nemali ste taky problem?

inak martinka ti tvoji su krasni, a tie ich oklae a riasy, nadhera, mala by si s nimi do reklamy..
a cherry, ja som skoro z noh padla ked som si pozrela tvoj album, straaasne rychlo ti rastu, dlho som si ten album nepozrela a teda som v soku ako to leti...krasne deticky...mne sa zdaju teraz moji uplne malicky oproti vasim...
a matusko nam grcka prudom, s tym neviete poradit, ale zajtra ideme na gastro...dufam ze nejak pomozu..
zdravim vsetky maminky dvojickarky, az teraz chapem ake musite byt sikovne, ja to nejak nezvladam a to mam stale pomoc pri sebe..

janettba
24. jún 2009

ahojte babule, pozerám, že je tu kopec dvojmamín - prečo sa nepridáte do dvojičkova??? 😉 Ale nie - nič vám nezazlievam, pamätám aké to bolo, keď sa mi narodili drobci, tiež som sa nevedela odtiaľto odlepiť a čakala som, kým nás tam prejde viac, takých čo sme spolu vykecávali. 😝 Občas nakuknem do albumíkov, máte krásne detičky, ale nie to som chcela. Chcem osloviť BUDÚCE DVOJMAMINKY, čoskoro budeme predávať kočiarik Peg Perego SW duette v kombinácii s autosedačkami. Takže ak má niekto záujem môže mi napísať aj IP, prípadne cez mmb, zatiaľ mám inzerát iba tam http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6103198 .

smejkaa
24. jún 2009

Ahojte. Ak mozem, rada by som sa ku vam pridala. Nam sa to uz asi krati. 🙂 Cize aspon nachytam nejae skusenosti od vas. Verim, ze sa zidu. A su tu aj nejake este iba cakatelky? Alebo uz ste tu vsetky skusene mamicky? 🙂