Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

dadanr
2. okt 2012

@ivkamaco Moc ďakujem za odpoved. Fakt premium zdalo sa mi,že sú od pampers najdrahšie v prepočte na ks a tak. Musím ísť do metra hodiť kuk. Teraz som objednala z internetu newborny 1 za svetovú cenu.
Majú akciu aj na 2 tiež pampers len si musím overiť či 216ks za 40 EUR vrátane kuriera je dobrá cena.

eeska
2. okt 2012

@dadanr z kadial si objednavala? ja este nemam kupene, je to posledne co mi este chyba 🙂

ivkamaco
2. okt 2012

@dadanr no tak to je super cena, a ktore pamersy tie premium care?nooo pokukaj treba vystihnut akciee

dadanr
2. okt 2012

@eeska Poobede poslem link lebo takto cez telefón to neviem. Ale ohromná spokojnosť fakt.

dadanr
2. okt 2012

@ivkamaco Nie premium tie tuším s aloe ale neviem ich nazov. ale určite to nie sú tie premium a ani sleep. Tie sleep play sú otras už pri malej mi nesedeli. Pouzivala som activ baby.

susy
2. okt 2012

mne pri druhom bábu, dávali spinalku. V pich nebolel, všetci boli príjemný. Spinal zaviedli, pusili cez hadičku a zrazu som cítila, ako mi niečo tečie po chrbte. hadička im rezignovala, tak mi doplnili zriedený roztok. začal sa cisarský a ja jom všetko začala cítiť. slzy mi stekali. dali mi teda uplnu anestezu a bolo dobre. takze do tretice sa vyžobrem uplnu anestezu :P

ivkamaco
2. okt 2012

@dadanr no my sme mali este tie zelene pampersy neviem ci to boli aloe ale tie malickych drazdili, mali cervene prdelky, no ale to je asi kazde babo inee,mozem ta potom pekne poprosit aj ja o ten link?dakujem

karkulkaa
2. okt 2012

@mia117 tak držím palečky uvidíš čo ti povie dr. A mne aj doma tvrdne bruško ale nie je to také hrozné ked začne viac tak si lahnem aspon na 2 hodky. Ale nemožem sa divit lebo žehlim, periem, pripravujem pre drobcov. 😉

dadanr
2. okt 2012

@ivkamaco Jasne hodim.

eeska
2. okt 2012

@dadanr ok, vdaka...ja som sa tiez do metra chystala pokukat

ivkamaco
2. okt 2012

@dadanr dakujem

eeska
2. okt 2012

@susy presne kvoli tomuto som trvala na celkovej....desim sa toho ze sa mi stane toto iste a ja budem vsetko citit, brrr...ty budes kde rodit? mozes si sama vybrat aku chces? lebo uz t u baby pisali, ze nie vsade sa to da, tak ma to dost prekvapilo

dadanr
2. okt 2012

@susy Boze vazne?? A to si už druha čo poznám. Ja som bola doteraz v tom, že chcem ten spinal či ako? No...!

zojaaa
2. okt 2012

@ivkamaco
Ahoj, ty si v ktorom tyzdni rodila?a ake ste mali porodne hmotnosti??😉

dadanr
2. okt 2012

@eeska pre malú som kupovala len tam.

ivkamaco
2. okt 2012

@zojaaa ahojky ja som rodila v 38tt.Marcelko mal 2710g a 46cm a Lilianka mala 2650 a tiez 46cm,rodila som spontanne

dadanr
2. okt 2012

Baby noci má veľmi bolelo brucho ale o tvrdnutie isto nešlo. Ja viem, to je možno od veci otázka ale bolelo to dosť a dlho. Takto intenzívne to ešte nebolo.

eeska
2. okt 2012

@ivkamaco chcela si rodit spontanne, nenahovarali ta na sekciu? kolko si bola pred porodom v nemocke?

zojaaa
2. okt 2012

@ivkamaco
Lebo som kukala foto a vyzeraju krasne donoseni 🙂
Ja sa uz neviem dockat tych mojich >🙂

eeska
2. okt 2012

@dadanr a aka to bola bolest? mna tiez vcera bolelo asi hodinu vkuse, take menstruacne bolesti, aj v krizoch...sestricka mi chcela dat injekciu ale nejako som to rozchodila...kedy ides na poradnu?

ivkamaco
2. okt 2012

@eeska no tak kazdy mi hovoril ze to bude sekciaa, ze som malicka, ze to asi spontanne nepojde, ja som tiez bola pripravena na to , ze ma uspia a o nicom nebudem vediet, ale prislo to pekne same, sice som sa od pol noci do rana otvarala, uz som niekedy nevedela co so sebou, a ked ti mam pravdu povedat tak porod som uz ani nevnimala, ani bolest som uz necitila, horsie bolo asi zasivanie, ale to sa da tiez v pohode prezit, malicka vysla 7.28 a malicky 7.34 takze to bola parminutova zalezitosty 🙂 no a v nemocke som bola 4 dni predtym preventivne, ale tam mi potom zistili ze mam strasne malo krvnych dosticieeek, takze bolo dobre ze som tam uz bola, v podstate som mala stastie lebo som mohla kvoli tomu vykrvacat, a keby som si mala teraz vybrat tak urcite rodiiim yase spontanne,

ivkamaco
2. okt 2012

@zojaaa no mali super vahy nikto to necakal, lebo ja som taka krpata zena, no mne sa to zdalo strasne malicke ked mi ich dali, ale rychlooo rastu uz sa to da aj lepsiee chytat 🙂 joooj to ti veriiim, neboj sa ani sa nenazdas a budes s nimi, strasne to letttiiiiii

dadanr
2. okt 2012

@eeska Ved práve,že má bolelo skoro celu noc a ešte aj ráno. Take ja neviem akoby silne tahanie a plus dolu vajecniky. Poradnu mám dnes ale keď mu to poviem už bude písať letenku do nemocnici. Robí mi sono vždy tak budem čakať či je tam všetko ok a potom mu to možno poviem.

eeska
2. okt 2012

@ivkamaco vau, tak to bolo uplne super 🙂 ako si prosim ta vydrzala doma do toho 38 tt? ja uz teraz neviem co so sebou, tak ma vsetko boli, ze len odpocitavam dni a modlim sa, aby uz bol 36 tt...

dadanr
2. okt 2012

@ivkamaco Ja som sa na spontanny pôrod pýtala a povedali,že nech zabudnem.

eeska
2. okt 2012

@dadanr tak kukne ci sa neotvaras, skontroluje krcok a uvidi sa...drzim palce, nech je to ok!!

dadanr
2. okt 2012

@eeska Ved práve,že má bolelo skoro celu noc a ešte aj ráno. Take ja neviem akoby silne tahanie a plus dolu vajecniky. Poradnu mám dnes ale keď mu to poviem už bude písať letenku do nemocnici. Robí mi sono vždy tak budem čakať či je tam všetko ok a potom mu to možno poviem.

dadanr
2. okt 2012

@eeska ups nejako mi streckuje telefón. Hej dobre, že mám poradnu aspoň má pozrie. Keby nemám ide sa dať pozrieť aj tak.

eeska
2. okt 2012

@dadanr tohto sa bojim, ze sa vypytam domov a nebudem nic ine robit, len sa sledovat a pri kazdej bolesti budem v strese, ci sa nieco nedeje...tu som co sa tohto tyka pokojnejsia, ale aj tak chcem ist domov..lebo vsak jest mgnezko a lezat mozem aj doma...

ivkamaco
2. okt 2012

@dadanr a kvoli comu?mas nejake problemy?