Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

juliagregor
15. máj 2010

murka 🙂
inak tá moja posledná veta 😲 😀 😝
ozaj perla...

juliagregor
15. máj 2010

http://flashfabrica.com/f_learning/brain/brain....
Tu máte unikátnu príležitosť si skontrolovať podľa Japonskej štúdie vek vášho mozgu, tak sa snažte, aby tie mozgy boli mladšie než vaše telesné ostatky.1. Kliknúť na štart2. Počkať až odštartuje 3, 2, 13. Zapamätať si postavenie čísel, ktoré sa objavia na obrazovke. Čísla zmiznú a namiesto čísel sa objavia krúžky, ďale...j klikať na krúžky podľa poradia od najmenšieho čísla po najväčšie (0-9)4. Na konci hry, pocitac vam povie vek vášho mozku

kto nie je na FB....je to od mauzi...dakujem ti pekne... 🙂
super sranda vyskúšajte---

murkaa fotku som videla, krásne bábätko a riadny chlap 😉

murkaa
15. máj 2010

juli, z toho si nič nerob. ja si zasa rozpravam po dome sama. niekedy to dost blbo vyzera.
mm je už doma aj s rybou !!!!!!!!!§§§§§

juliagregor
15. máj 2010

ja ľúbim ryby... 😉
moji, ked plakávali, mali radi, ked som im spievala, ale popritom bolo treba aj variť, tak som spievala: "Teraz čistím zemiačky, aby sme mali čo papať...atd..." všetky činnosti som odspievala 😀
sranda bola, rada na to spomínam...
teraz ked varím, tak mám komplet vyhádzaný kredenc, rozhádzané čaje, vytriedené koreniny atd. 😀

mauzos
15. máj 2010

Juli nemas za co 😀

Nechapem baby, ze vas neposlali pediatricky k neurologovi 😒

juliagregor
16. máj 2010

dobré ránko,

tak hlásim, že sme zase chorí, soplia kašlú, všetci traja.... ☹ 😠
minulý týždeň sme boli na nákupoch a už som si všimla, že ked beháme po obchodákoch, ostanú potom chorí, šibnutá klimatizácia... 😠

sylvia21
16. máj 2010

ahoj dievcata, tak sa k Vam skusenejsim pridavam. Vcera nam lekar potvrdil akciu srdiecka u oboch babatiek, tak sa teraz vytesujeme. Bol to krasny zazitok.
Uz sa u mna ale po dva krat objavilo slabe krvacanie aj vy ste sa stretli s tymito problemami. Snazim sa vela lezat, oddychovat. Tak snad bude vsetko vporiadku. Na KO idem az skoro o mesiac. Ani netusim, ci i u dvojiciek sa robia tie iste vysetrenia ako u jedneho babatka.

juliagregor
16. máj 2010

ahoj Sylvia,
gratulujem a vitaj 😉

sylvia21
16. máj 2010

Ahoj Julia, ty uz mas doma krasnych velkych chlapov 🙂

fefferonka
16. máj 2010

ahojte, no poviem vam - deti pozorujem neustale a dufam, ze si vyrabam len stres, lebo do "luku" sa uplne nepreklanaju... aj ked, v poradni sa popytam.
juli - to je des tie sople... ja som tiez vytiahla kvapky do nosa... uvidim, ci bude treba aj vysavac 😝

juliagregor
16. máj 2010

feferonka prosím ťa nestresuj sa....ja som nechcela, aby si sa bála... 😉

juliagregor
16. máj 2010

sylvia veru tak, ja už nemám bábätká...sú to malí trpaslíci 😀

jajka28
16. máj 2010

ahoj kočky...tak po dlhšom čase píšem, sice narýchlo, lebo som v nemocnici v TN a podarilo sa mi napichnut tu na nejakú wifi siet 🙂

v stredu ráno o 3,30 som sa zobudila na tvrdnutie rucha a bolst, tak sme utekali na pohotovost.Prijali ma a som na magneziových infúzkach...naštastie sa neotváram, cervikometria 37mm tak super, mali by ma pustit zajtr.po velkej vizite,ale radšej sa nevytešujem, obávam sa čo doma, ako sa donútim ležat 😒

obávala som sa ako malý doma s manželíkom a vraj super, normálne ho mužík vycvičil a ráno sa im aj prvé kako podarilo do nočníka 😀 to len my mamky sa stresujeme... 😝

držkajte sa!

juliagregor
16. máj 2010

jajka vdaka za net a wifi 😀
je dobre, že si zatvorená a krčok drží, pustia ťa isto domov...držím palčeky..

dior
16. máj 2010

syliva-vitaaaaaj 🙂 ,nech mas krasne tehotenstvo 🙂 -kocky su zlate-vsetko ti rady poradia -na taku juliu sa mozes 1OO% spolahnut-nechapem ako to ona robi pri 3 trpaslikoch,ale vseeetko stiha 😉 😵 😵 😵

jajka opatrne,ja som uz 5t v nemocnici-´davaj si aj doma pozor 😉

juliagregor
16. máj 2010

dior , dakujem 😉
trpaslíci spia a ja píšem diplomku... 😎
ked to skončím sa normálne opijem 😝

dior a nemusíš ľutovať, že si teraz pekne v teplúčku, vonku je fakt otrasne, bola som si zobrať a spolužiaka nejaké knihy a totál ma prefúkalo...

a naučte mm variť 😉 😀

juliagregor
16. máj 2010

dior a to je už 5 týždňov ? ten čas tak rýchlo uteká, teda mne isto a tebe asi pomenej.... 😉

dior
16. máj 2010

to ti verim, nech uz mas odovzdane a ukoncene- co ty budes robit s tolkym casom 😀 ,ako ta ponam ty uz nieco vymyslis 😉

vsetci mi hovoria ako to leti,no ja uz som prilepena k tejto posteli 😅

juliagregor
16. máj 2010

no fakt neviem, bude so mňa žienka domáca 😀

andrea_b
16. máj 2010

ahojte,
chcela by som sa opytat ci ste pouzivali zavinovacky ked sa deticky narodili a ak ano - ake? viem ze momentalne je ponuka velmi siroka a kedze to budu moje prve deti predpokladam ze sa mne (aj tatovi) bude s drobcami lepsie manipulovat.
a ci ste pouzivali spacie vaky od narodenia alebo nie...
dakujem za info

lucia.kl
16. máj 2010

Ahojte. aj ja mam jeden dotaz, včera som si začala baliť veci do porodnice, kedže teraz už nikto nevie kedy to pride a v zozname su pisane poštolky, to sa ešte stale použiva?? pamperska, normalna plienka a na to poštokove nohavičky?? aby som nahodou nekupovala ked netreba. Dik

juliagregor
16. máj 2010

ahojte,
andrea, ja som používala takéto klasické: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7754345&tab=1 - náplň
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8567340&tab=1 - perinky
mala som aj rýchlozavinovačky, ale ja som nebola spokojná, deti sa v tom šmýkali, a nakoniec som ich používala pod deti v kočíku...ja na tieto štvorcové zavinovačky nedám dopustiť...
obdlžnikové zavinovačky sú vhodné pre väčšie deti, ale edajú sa tak napevno uviazať...

lucka v nemocnici sa nepoužívajú poštolky, sestričkám sa s tým nechce piplať ....
ja ti napíšem len môj názor, je tu veľká téma na koňovi o poštolkách...ja som poštolky dávala a keby mám ešte dieťa dávam znova, dvojčatka mávajú problémy s klbikmi, hlavne, ked sa rodia v temíne, sú na sebe natlačené a klbiky to odnášajú...
my sme boli na nožičkých tri krát, v mesiaci, v dvoch a piatich...videla som strašne veľa detičiek v tých dlažkách a je to ozaj hrozné...ked deti majú dobré klbiky, tak im poštolky neublížia a ked majú mať problém, tak im veľmi pomôžu,...
ostatné je na tebe....
minule som vonku stretla známu a tá vehementne... ja nedávam poštolky a nedávam ani vitamín D, ani K...no veľká "hviezda" to bola, a dôvod ved ani naše ´mami nám nedávali...ale dávali hnusný rybací olej ... (Dečko)

adjka
16. máj 2010

ahoj, no ja mam moje deti este len na ceste, ale od kamaratiek co teraz rodili viem, ze svojim davali postulky , az do sest tyzdnov alebo kolko, kym ti nepovie lekar, ze je to ok a ze uz nemusi nosit, ja mam postolky kupene aj zabalene do porodnice ale az na cestu domov im ich dam, a vobec nad tym no nerozmyslam ani keby mi doktorka podl nejkych njnovsich teorii zs povedala ze nemam davat, tak just dvat budem, lebo nase mamy nam to dvali sme tu vsetci zdravi...

tinka9
16. máj 2010

Andrea, ja som pouzivala zavinovacky asi prve tri mesiace (teda mesiacz toho boli v nemocnicnych), tie len na suchy zips sa mi zdali malo pevne, teda lahko sa otvrali, nastastie som nasla take co sa uvazuju aj paskom, na maslu, naozaj sa v nich s babetkami manipuluje lepsie, hlavne ked su mensie, moje mali 1.5 a 2 kg. A je im teplejsie. (Inak tie moje zrovna predavam v bazariku) Potom som asi mesiac pouzivala zavinovacky len ako podlozku a zakryvala paplonom a napokon sme presli na spacie vaky, tie su naozaj super. Hlavne ked dnes uz decka cestuju po postielke hore dolu a tocia sa ako hodiny...

tinka9
16. máj 2010

Inak vraj najnovsi trend ktory prichadza na Sk je - nie preventivne pouzivanie postoliek, ale len detom ktore maju problem s klbmi. Je mozne ze dvojky budu stale vynimky. Tolko referovala moja mama pediater z posledneho seminara. Samozrejme nikto vam nezakaze ich pouzivat, je to na kazdej mamine.

juliagregor
16. máj 2010

tinka to máš super mamu-lekárku 😉
moja známa rodila v BA pred 3 rokmi a už vtedy tam nedávali poštolky...že nemusí, tak nedávali..v 8 mesiacoch sa jej jeden nezdal...skončili v ZA na operácii a v 18 mesiacoch rehabilitovali nožičky....

ja som staromodna 😀

sylvia21
16. máj 2010

ahoj Diorka, Julia a vsetky mamulienky 🙂

Tak dnes som sa prvy krat porozprvala so zachodovou misou 🙂 Varili ste si kocky nejaky caj, ked ste zvracali?

Julia ty pri troch deturencoch zvladas este i diplomovku a skolu?? Si ina sikulka 😅

Tie zavinovacky s maslou su nadherne i napohlad 🙂

lucia.kl
16. máj 2010

sylvi, mne na zvracanie zaberalo jesť cca každe dve až tri hodky - potom sa to dalo zvladať, ale recept ako sa toho uplne zbaviť asi nieje ☹

adjka
16. máj 2010

baby chcem sa opytat,ci mavali vase babatka v brusku stikutku? lebo maja lava vcera aj predvcerom podla mna mala vecer a mi jej az bolo luto lebo tam stikala aj 5min vkuse...

adjka
16. máj 2010

a este ze ako si to zmenim, lked chcem aby pri mene mi pisalo kolkaty som tyzden, dajako sa tu v tom nevyznam...dakujem