Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

tvojka
14. apr 2009

Ahojte,
písala mi Mauzi,že zajtra by ich už mali pustiť domov,krpcov má už pri sebe,sú strašne zlatí -len spia a jedia,skoro vôbec neplačú.Zajtra sa možno na chvílu dostane aj na koníka,ked dojdú domov.

Martinka,tak zase sa prejavuješ ako superžena?!Tá čiapka je perfektná!

Zofka,malej prajem veľa zdravíčka,vám veľa trpezlivosti.Nemáš to jednoduché 😖

anikar
14. apr 2009

ahoj tvojka,ako sa mas?ja celkom fajn,uz sa mi otocili obe dolu hlavkou tak sa tesim,ze maju dobru polohu aj ked ma teraz viac tlacia,ale da sa to zvladnut,aj ked sa uz neviem dockat kedy ich budem moct postiskat v naruci. 🙂

tvojka
14. apr 2009

Anikar,tak to sa máš,že sa otočili.Moje sú už vyše mesiaca dolu riťkami a nič sa nemení,takže to bude cisarák.Dnes som už bola na odbery a vo štvrtok na interné predoperačné pred cisar.Inak sa cítim dobre,cez den sa dá,ale v noci už skoro vôbec nespím.A samozrejme že nič nevládzem,ale môžem oddychovať kedy chcem,tak pohoda.Zajtra mám poradnu a doky sa mi už 2x vyhrážal nemockou,že s dvojičkami musím preventívne nastúpiť skôr pred pôrodom,tak uvidím,či sa mi ešte zajtra podarí ho ukecať,alebo si ma tam bude chcieť hned nechať...
Kedy sa ti otočili babatká?Vieš?Aj si to nejak cítila,či len na uzv ste to zistili?

anikar
14. apr 2009

vobec netusim kedy sa otocili,lebo este v 33,tt.boli opacne a aj doktor povedal ze je mala pravdepodobnost,ze by sa este otocili a predsa.ja si tiez vybavujem predoperacne,lebo aj pri tejto polohe mozem kedykolvek porodit cisarskym,vies zalezi aj od doktora pri ktorom budes rodit,mne kazdy povie inak.Moj lekar ma neposiela do nemocnice,ale zajtra mam tiez poradnu,tak uvidim.Inak ti drzim palce,aby ti to vsetko dobre dopadlo 🙂

tvojka
14. apr 2009

Anikar,dík,aj tebe držím palce.Zajtra sa ozvi,ako ste dopadli 😉

cherry01
14. apr 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...
ahojte, novéé fotky 🙂
Martinka klobúk dole...aj ja chcem taku hačkovanu čiapočku ☹

martiina
14. apr 2009

jéééj cheerry, krasnučkí su 😵 a vidím že veľkú noc ste trávili ako my 😵 MM bol polievať s Ninkom a Markom, len Marka mal v tom nosítku.... a taktob bol aj pred tromi rokmi s Ninkom len Ninko bol ešte mladší kupač, mal len 2 mesiace a teraz už sypal básničky ako riadny šibač 😀 Tiež máme za dve igelitky sladkostí a zas ich len my s MM pojeme 😀 😀 😀 , lebo to by mal aj na dva roky... ešte od Mikuláša máme zásoby 😅 ... a za peniaze sme dnes kúpili LEGO, lebo to je jeho najobľúbenejšia hračka, dokáže skladať aj celý deň, taký je dobručký pri tom 😵
cherry, ak vie u vás niekto háčkovať určite sa to naučíš ak ti to ukáže, veď ak som sa to ja podľa knihy naučila 😵 .... nie je to veľmi ťažke, aj keď štrikovanie sa mi zdá ľahšie

taella
14. apr 2009

tak už sa teším na mauzos , konečne bude parťáčka na kočíkovanie 🙂

a takto dopadol u nás veľkonočný pondelok 😉
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

cherry01
14. apr 2009

Krásne očká má Laurika.
Ináč, 12.apríla som slávila výročie - pred rokom som sa dozvedela že som tehotná...bože jak som revala ☹ taký šok... aj ked sme už chodili s MM sedem rokov... 😀 A teraz ich milujem nadovšeeetkooooo 🤐 🤐 🤐 🙂

cherry01
14. apr 2009

jeeeeeeeeeeej taellka, tie detičky...čistá maminka. kráásne 😉

pipka
14. apr 2009

chery, taellka kraaasne sibackove fotky 😉 😉 😉

pipka
14. apr 2009
cherry01
15. apr 2009

pipka kde ste kupili klobučik?? krááásny 🙂
Hanulke sa hodil korbáčik do ruky...to bude nejaká sekera 😀 😀 😀

maartinkaa
15. apr 2009

ahojte dievcata, mozete mi napisat, ktora ste kolko pribrali pocas tehotenstva, lebo sa bojim, zebudem ako autobus 😀 😀

fedra
15. apr 2009

maartinkaa ... ja som pribrala 9kg a to mali drobci po 3 kg ... a teraz mam o 5kg menej ako pred tehu 😀

maartinkaa
15. apr 2009

fedra a to sa ti ako mohlo podarit 😀 😀 😀 ?

pipka
15. apr 2009

cherry neuveris, ale v sekáči za 1€ 😎
ale vraj podobne maju v H&M 😉 len neviem za kolko....ja ked som bola naposledy este nemali letny tovar...tak sa musim vybrat teraz a nakupit nejake letne paradičky 🙂

pipka
15. apr 2009

fedri...uprimna zavist 😅 ja som pribrala 11 a to som cakala len jedno 😝 😒 😀 ale po porode som mala na sebe len +2...zato teraz mam +7 😠 😠 😠 lebo len zerem a zerem 🙄 😅 ale ked mne tak chutiiiii 😅 😖 😀

taella
15. apr 2009

ja som pribrala počas tehu iba 8 kg a tiež mám o 5 kg menej ako pred tehu 🙂

pipka
15. apr 2009

jak to robite? 😕 😀 😀

martiina
15. apr 2009

ahojte,cherry ja som akurát klobúčik doháčkovala a tiež ma vyšiel na 1€ 😀  a k tomu trocha roboty a radosti z toho že sa mi celkom podaril 😵 , teraz som začala konečne nejakú čiapočku aj pre Marka, tak ma to chytilo.... som zvedavá do kedy mi to vydrží 😅

maartinkaa ja som pribrala 18 kg a zostali mi 2 kg po pôrode ale tiež som od vtedy asi 1-2 kg pribrala.... tiež mi chutí 😀
ukážka môjho diela:
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

sonia29
15. apr 2009

ahojte baby. katka zlate babulky, neboj sa najdete si režim a bude to v poho. 🙂
mati krásne dielka, je niečo čo nedokážeš? 😵 😵

tvojka
15. apr 2009

ahojte,
tak predsa som sa ešte po dnešnej poradni dostala domov,ale nevyzeralo to nádejne.Namerali mi vysoký TK 140/100,merala mi ho sestrička 3x a stále rovnako,tak si ma tam doky chcel nechať.Ale ukecala som ho,dal mi nejaké tabletky a do nemocky mám nastúpiť v pondelok.
Krčok drží,babatká majú rovnakú váhu 2700g(jedno nepribralo a druhé ho dobehlo) a jedno sa otočilo dolu hlavičkou.Keby aj druhé chcelo byť také šikovné,tak sa teším,ale doky povedal,že tomu neverí.Takže sme debatili stále o cisaráku.

Anikar,ty si ako dopadla?

Baby,krásne fotečky ste popridávali 😵 😵 😵

anikar
15. apr 2009

Jej ahoj tvojka,to maju krasnu vahu,ja som mala ukazkovy tlak 120/80 a aj krcok je este ok,tak zatial budem vegetit doma 🙂 ale v stredu pojdem do nemocnice,,na schvalenie"tak uvidime co povedia lekari a ci si ma tam uz nechaju.Ja fakt neviem ako budem rodit,lebo kazdy doktor ma iny nazor ,moj tvrdi ze nevidi dovod na cisarsky,kedze su hlavickami,v nemocnici sa priklanaju k cisarskemu,predsa ze ked su dve,takze sama neviem,hlavne nech to dobre dopadne.

pipka
15. apr 2009

martinka kraaaaasaaaaaaa 😎 sikulka si nesmierna 😉

v15
15. apr 2009

maartinkaa ja som pribrala doteraz 15,5 kila a vobec mi to nevadi velmi zalezi na tom aku mas víšku a kolko si vazila pretoze chude baby zviknu pribrat viac, mne to vsetko islo do brucha a trochu do bokov a na zadok 😉 🙂
neboj po porode schudnes 😉

mtina
15. apr 2009

Martiinka nemaj strach. Ja som bola ako autobus už pred tehotenstvom. Bála som sa, že budú na mňa doma potrebovať žeriav. Teraz mám len o kilo viac. Baby rastú, dokyna povedala, že si majú z čoho brať. Ešte síce isto čosi pôjde, len dúfam, že to nebude dramatické. Búrať dvere sa nám doma nechce, aby som prešla... 😀

mauzos
15. apr 2009

ahojte babulky 🙂
tak my sme uz doma, dnes nas pustili, ale zatial vobec nestiham. Este som sa nestihla ani osprchovat 😀 😀 Mali su strasne zlati, len asi reaguju na zmenu prostredia, plackaju. Vsetci sme v poriadku,budem sa snazit pridat aj nejake fotecky.
Nestihla som precitat, co ste popisalai. Ak su tu nejake nove maminy, tak gratulujem 😀 Idem konecne do tej sprchy 😀 😀
Zatial pa pa

pipka
15. apr 2009

mauzi vitaaaaj domka, sup sup do sprsky a ked mravciaci pospia tak nakukni 😉

dalsie foto z atelieru:
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

tvojka
16. apr 2009

Pipka,krásne fotečky máte.Hanička je úžasná modelka 😵