Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

mauzos
7. jún 2009

no ved to ☹ dnes sme sa tolko chystali von, az zacalo prsat. Uz ma ide slak trafit toho apriloveho pocasia 😠
som zvedava na linku ...

ajka72
7. jún 2009

uha aj ja som zvedavá....

taella
7. jún 2009

😀 😀 😀 pekná je a hlavne veľa odkladacieho priestoru 🙂

ajka72
7. jún 2009

takže taella už si sa prešupla aj do dvojičkova aj ja som tam, tiež riešime problémy s deťmi rovnako ako tu i ke´d síce už momentálne riešime nočníky ale nič aspoň budeš pripravená...

mauzos
7. jún 2009

ajka ako sa ti paci konikovanie?
uz aj ja asi dva dni smirujem v dvojickove 😉 pozeram, ze uz aj Felon a Taella tam su 🙂

ajka72
7. jún 2009

je to úžasné normálne sa ná vás teším že budem konečne komunikovať s niekym kto mi rozumie s kým môžem pokecať o veciach týkajúcich sa dvojičiek je to naozaj super dík za typ

pipka
7. jún 2009

no ozehlene mam, veci pobalene, rano este navarim MM, aby mi tu neumrel od hladu a vyrazame 😵
budem na vas mysliet 😎

a nie ze mi vsetky ubziknete do dvojickova 😒 co si tu potom ja uboha sama pocnem 🙄 😀

mauzos
7. jún 2009

pipi co si, teba neopustim 😵 to idete bez manzela, len dvojka s Hanulkou?

ajka nemas za co. je to zavislost, uz sa konika nezbavis 😀

eviska83
7. jún 2009

pipka- prajem prijemnu dovolenku.Taela Ti praje prijemne chatovanie a ja som to najprv pochopila ako chatovanie (catovanie) 😀 😀 😀
Ja som zatial v dvojickove nebola ,ale Teba by tam urcite tiez prijali
Taela- aj ja som zvedava na linku- mozno nachytam neaku inspiraciu

ajka72
7. jún 2009

jasne že ťa pipka neopustíme a podľa mňa sa môžeš tiež tam pridať 🙂

ajka72
7. jún 2009

máš pravdu mauzos môžem za tie dva dni skonštatovať že som na konikovik závislá

mauzos
7. jún 2009

evi ja som to tiez najprv tak pochopila 😀 😀

ajka 😅

lucim sa s vami. Dobru nocku 😔

ajka72
7. jún 2009

aj tu sa s vami rozlučim dobrú nocku 🙂

martiina
7. jún 2009

eviska, ja som to tiež pochopila ako četovanie 😀 😀 😀
baby, takže vy už takto pomaly prechádzate do dvojičkova , budem musieť asi aj ja začať šmírovať, ešte som nebola 😅
pipka, tak až v novembri má manžel narodky, tak to je času, dovteda niečo vymyslím 😉
baby, ako vám závidím to spoločné kočíkovanie, musí to byť super keď sa stretnete aj tri s dvojičkami 😵

martiina
7. jún 2009

no tak ja som bola ešte hore a samo sebou že som háčkovala 😀 , lebo Marko bol taký nadšený z Laurikinej bábiky, tak som mu musela tiež uháčkovať 😅
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

mauzos
8. jún 2009

ahojte 🙂
mati ty si neskutocna ... suprovy Pat alebo Mat? ja ich nerozoznam. Stavim sa, ze ten NB co uhackujes pre pipkinho manzela, bude aj fungovat 😀 😀 potom si objednam aj ja 😉
zase nam nemusis az tak zavidiet, s Taellou sme sa zatial stretli len raz a to byvame fakt blizko. A ty nemas v okoli ziadnu dvojickovu maminu, ze by ste pokocikovali?
a co novy kocik? stary zapada prachom? Slubila si fotky 😒 Prejde ti cez dvere? lebo nas vraj nie. Esteze rodicia maju siroku vstupnu branu 😝

ajka72
8. jún 2009

martina tá bábika je suprová myslím že si postupne všetky u teba objednáme tie postavičky a ty si môžeš otvoriť živnosť na háčkovanie bábik 🙂

scarlette
8. jún 2009

caute kocky,
taka blba otazka su aj pre male babatka nejake kabatiky alebo overaly na zimu? prave rozmyslam ako drobcov na zimu bude treba obliekat aby som vedela co nakupit, samozrejme taky zaklad normalnych veciciek mame - co sme podostavali ale nik nemal babo na zimu, takze neviem co dokupit ☹

ajka72
8. jún 2009

ahoj scarlett moje dievčatá su septembrové teda sme išli do zimy, najprv boli v perinke a fusaku a potom cca od dva apol mesiaca sme mali overal takže podľa mňa sa ti overal určite zíde,

scarlette
8. jún 2009

ajka dakujem, a v overaly idu este do fusaku? asi ano ze? 🙂

mauzos
8. jún 2009

scarlette ja by som ti odporucila kupit take overaly v jednom kuse, zda sa mi to praktickejsie ako kabatiky, alebo vetrovky. Samozrejme ze dostat, od vymyslu sveta. No a samozrejme potrebujes na zimu fusaky do kocika 🙂

mauzos
8. jún 2009

ajka ma predpehla, ale v podstate sme napisali to iste 😀

ajka72
8. jún 2009

ano overaly idú určite do fusaku, škoda ja som mala dva kusy tých overalov ružovej farby ale jeden som už predala bola som s mojim spokojná určite su lepšie ako kabátiky, a určite ti bude treba aj nejaká teplá deka na prikrytie, a ja som pod fusak ešte dávala larysu

martiina
8. jún 2009

dobre ranko 😵
ďakujem za pochvaly 😵 , naschvál som nepísala že je to pat alebo mat, lebo som bola zvedavá či sa to aspoň trochu podobá a či spoznáte.... a ako vidím nejaká podoba sa predsa len podarila 😵
mauzi, však ani ja neviem či pat alebo mat 😀 však v tej rozprávke sa nehovorí a oni sa neoslovujú, tak dodnes neviem ktorý je ktorý 😀 .... ale však urobím ešte aj druhého a budem hovoriť že to je pat a mat 😀 ..... to aj mňa zo sestrou tak dedko volal, že Ľubica Martina , lebo nikdy nevedel ktorá je ktorá 😀 😀 😀
inak ten NB už mi teraz vŕta v hlave že ako ho vymyslím 😅 , ešteže mám toľko času, môžem do detailu premyslieť..... a minimálne pískať bude určite 😀
včera MM opravil ten defekt na kočíku a bola som s nim na prechádzke, ale iba vonku, čiže vôbec netuším či sa zmestí cez dvere.... teraz ho mám pod schodami ale do činžiaku som ho niesla zložený, takže ozaj neviem.... ale budem musieť vyskúšať, potom dám vedieť.... a foto priložím, len som ešte nestihla pofotiť, ale dnes určite večer čakaj 😉
tento týždeň už vôbec nebudem vedieť kde mi hlava stojí, možno budem troška zanedbávať MK, lebo idem po doktoroch, s Ninkom na krv, s malými na neurológiu na kontrolu, na rehabilitáciu, okrem toho ideme v sobotu na svadbu švagrovi, takže idem piecť tortu, Laurike chcem dovtedy stihnúť k šatám na svadbu uháčkovať klobúk a ešte musím ísť pozháňať nejaké šaty pre mňa 😅
ajka, no čiapky už som začala háčkovať na objednávku ale hračky veru ešte nie, ale s tými je strašná piplačka 😝

ajka72
8. jún 2009

to ti martinka verím a hlavne pri dvojičkách aj tak máš môj obdiv su naozaj originálne ani som tak ešte nevidela myslím tie hračky a čiapočky su určite tiež veľmi pekné

mauzos
8. jún 2009

mati tak tento tyzden by som s tebou nemenila. Ja mam cely tyzden doma draheho, zobral volno, nie sme objednani k ziadnemu lekarovi, takze pohodicka 🙂
nasi sa na seba ani nepodobaju a moji rodicia mali dlho problem ich rozlisit, takze verim ze dedko mal vo vas gulas 😀 😀
a ten NB by mal minimalne svietit a vydavat zvuk ako pri starte Windows 😀 😀 no ved ty ho do zimy urcite prespekulujes 😉

ajka, scarlette este asi nevie pohlavia. Boli by zaujimavi, ak by to boli dvaja chalani, v ruzovych overaloch 🙂

minkak
8. jún 2009

Ahojte kocky,ale ste sa rozpisali konecne som vas docitala 😉
My sme boli na vikend u svokrovcov a dnes ma MM dnes dovcu -poobede idem na to sono do nemocky tak som zvedava co sa dozvieme... 😵 a ci sa vobec dozvieme 😅
Matka no teda tie babiky su uzasneeeee,to je teda sila-ty si ina sikulka 🙂

scarlette najlepsie su overaliky ako uz pisali kocky 😉a samozrejme este fusak a nejaka deka 😉

A co ste to tu pisali MD -9 mesiacov???? 😕 To vazne?Alebo som to len zle pochopila?

scarlette
8. jún 2009

pohlavie by sme uz mohli vediet v stredu, ideme na sono,
inak co myslite aku velkost mam tych overalov kupit? asi radsej vacsie a zahnut rukavy...

katka.ott
8. jún 2009

ahojte dvojtehulku a dvojmaminky a pipka 😵

ja len tak na skok - poprecitovat co nove, pozriet fotky...

od buduceho tyzdna budem mat hadam viac casu - idem k rodicom na vychod letovat, tak hadam sa zapojim do diskusie 😎 😀

mati, ty si uz presla na babiky? to kedy a ako stihas?
ja zatial ledva stiham domacnost a nie to este nejake rucne prace ☹, ale uz sa chystam (ked mi to male dovolia)

minkak, pri dvoj a viacercatach je MD 9 mesiacov 😀 , takze aspon nieco sme vyhrali v almuzne od statu