Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

eviska83
30. apr 2009

Ahojte,
ale ste sa rozpisali 🙂 🙂 🙂
Kto je to ten Hredzi?Doktor?
Nasi spia max.3.5hod.,ale to len ked sme von.Vecer si pytaju jest kazde 2 hod.a v noci to iste ☹
baby mozno si budete mysliet ze som lenivec ,ale ja som sa vcera rozhodla ,ze uz nebudem zehlit vsetko.nestiham 😉
Mauzi- nooo krasne Ti rastu 🙂 🙂 🙂
Vitam nove cakatelky 😉 😉

mauzos
30. apr 2009

Ahoj Evi 🙂 To preto ze ich kojis. Umele asi zasyti viac. Ano je to Dr.
No veru rastu ako z vody, ved aj papaju statocne. Doktorka vcera hned skonstatovala, ze poriadne narastli za tyzden a to ich este nemala odvazenych. Som sa smiala, ze ked budu vacsi, zjedia aj mna 😀 😀

zofa
30. apr 2009

Taella nase babulky sa budia ako tvoje deticky.
Hlasim, ze Tia ma 3710 g a Tamy ma rovne 4 kg. Su z nich riadne zenske uz 😝 Dnes maju spaci den, tak uz sa tesim na noc 😝 Ale to ich asi ta nem. zmohla.
Pridala som foto.

eviska83
30. apr 2009

mauzi- to si vystihla,nasi ked nejedia 3hod.tak ma idu celu zjest(skor zozrat 😀 😀 ) MM ich vola psi baskervilsky 🙂 🙂 🙂
zofa- to uz su ale velke slecny,ako ten cas leti 😲 😲 😲

mauzos
30. apr 2009

Zofka krasne zabky mas, velmi pekne kukacky maju 🙂

Evi no presne, spustia taky krik a omazite im treba davat papat, lebo sa idu roztrhnut. Nechapem, ze sa nevedia zobudit o 5 minut skor, ked este nie su taki hladni 😀 😀

zofa
30. apr 2009

U nas je to tiez tak, ze ked su hladne tak spustia taky rev az hroza, susedia si musia mysliet, ze ich z koze dereme 😀 😕 A jasne, ze sa zobudia v ten isty cas.

taella
30. apr 2009

aj ja som si myslela , že to len naši sa budia s takým krikom 😀 už som im aj dohovárala , aby vstali skôr keď sú hladní , aby som ich stihla ešte prebaliť a mliečko prichystať .
Mauzos , už sme iba na UM aj keď raz denne dostanú ešte cucnúť z prsníka . A fotku som poslala na ten ich oficiálny mail zo stránky .

pipka
30. apr 2009

Zofka naaadherne su princeznicky 😵

jarka82
1. máj 2009

ahojte tak my mame predpisany infamil a.r a je uplne bez chuti ale musim povedat ze im nevyjde ziadne mliecko a vobec po jedle ani nestikutaju 🙂 je tam ryzovy skrob len sofii dost po nom place zeby bolo tazke na zaludok? 😕mame ho na recept a neplatime za nho ani libru 😀 tu nutrilon 900g stoji 8£ inak nutrilon je dobry moj prvy mal bebu a neboli snou problemy mozno zo zaciatku dost vracal a prudom ale potom to nejak prestalo.
ten nutrilon a.r aku ma chut? to nase je uplne bez chuti. ktovie to uz asi teraz budeme musiet stale toto mliecko alebo sa mozme potom vratit k nutrilonu?
ja som zofkine male nevidela nema ziaden album ☹
nase sa v noci budia kedy ako niededy prespia aj 6hod ale na des boli hore kazdu hodinku 😠 ale cez den ked su vkociku spia aj 5 hod musim ich budit aspon mozem upratat a navarit ked ovsem akurat neprsi 😠 a ked sa zobudia spolu tak to je kriku 😀

zofa
1. máj 2009

Jarka stiahla som uz fotky.

katka.ott
1. máj 2009

ahojte,
co nove?
ja akosi nestiham chodit na net, len ked mam niekoho, kto zabavi male 😅 . pomoc mi uz odisla, takze sme s MM na drobce sami. ale zvladame to.
v pondelok sme boli 1x v poradni a zaver: Danielka 51cm/3645g, Terezka 52cm/3650g 🙂
Nutrilom sme dostali na predpis, 50% hradi poistovna. dr nam predpisala 3 skatule na kazdu, takze sme vcera isli s taskou plnou UM 😀

asi som nieco pojedla, lebo Danieli aj Terezi maju nejaku hnacku, len neviem co 😖

u nas je kriku hlavne v case kupania- ked jednu kupem, druha musi cakat a samozrejme ze je hladna.
zatial toto vse 😵

pipka
1. máj 2009

katka, Terezka je teraz uz len o 10g lahsia ako hanula ked sa narodila 😀 😀 😀 3660g a 52cm 😀

katka.ott
1. máj 2009

ahoj pipi,

no myslim, ze uz ju dobehla. to ju vazili v pondeloka pri jej apetite, uz musi byt o cosi tazsia 😎 . a Danieli tiez. nejako sa mi rozpapali 😀

eviska83
2. máj 2009

Ahojte,akosi to tu viazne ☹ ☹ ☹ nestihate? 😉 😉 😉 ani my 🙂
My mame dnes krasny den tak sme vkuse von 😀 😀 😀 a spia jak dudky 😵 😵 😵

pipka
2. máj 2009

kati, sak to je len dobre...pockaj ani sa nenazdas a budes len nove a nove veci kupovat, co budu rast ako z vody 😅 ja ked pozeram na tie veci, co mala hanula na sebe ked sa narodila...ani uz neverim... 😀 teraz uz je jak maly slonik 😀 lozi mi tu uz jak tank a buldozer v jednom 😅 😀 😀 neuveritelne...naozaj to tak rychlo leti, ze sa ani nestiham obzriet a pojdem po MD do roboty....pomoooooc!!! 😅 😲 😲 😲 😔 😀

mauzos
2. máj 2009

pipka nestresuj, do troch rokov mas este casuuuu 😀 😀

kati aj nasi papaju ako zadarmo 😀 a priberaju jedna radost, ale ja sa z toho samozrejme tesim, lebo su krpati 😉

pipka
2. máj 2009

mauzi sak pockaj...porozpravame sa o rok... 😅 😀 😀 😀
ja chcem este dalsie babo, alebo dveeeeee 😕 😲 😲 😀 nech si tu MD predlzim aspon o dva roky... 😅 😎
ked si predstavim, ze uz som doma 10 mesiacov, ani sa mi to nezda...nejak to ryyychlo leti 😅

mauzos
2. máj 2009

aj ja som doma skoro 10 mesiacov 😀 😀 Ja viem ze to hrozne zbehne a za chvilu budu chodit do skoly. Ved v pondelok uz budu mat 4 tyzdne 😲
tak na dalsie babo si este pockaj aspon 2 roky, aby si bola doma 5-6 rokov

pipka
3. máj 2009

no ved keby som si to tak mohla naplanovat 😅 ale vek ma tlaciiiiiii 🙄 😝 😅

mauzos
3. máj 2009

ved dnes sa uz rodi aj v sedemdesiatke 😀 😀

tu to posledne dni nejak viazne. Co je Martinkou a Cherry? 😲

tatolu
3. máj 2009

Ahojte.
Natrafila som dnes na túto tému 😉 Možno sa niekedy ukážem, keď bude času, ale ho mám akosi málo. Neviete prečo? 😀
Iba som sa chcela podeliť so svojím postrehom. Kedysi boli dvojičky dosť vzácne. Teraz je to skoro už normálne. O pár rokov možno ani trojky nebudú také vzácne 😉

pipka
3. máj 2009

mauzi...tiez som sa chcela opytat...uz mi chybaju 😕 😒
asi su castejsie a dlhsie vonku, ked je pekne 😵

martiina
4. máj 2009

ahojte baby,
veru my nie sme vonku 😅 Mňa asi po 5 rokoch drapla choroba, tak som od minulého týždňa ležala a liečila sa. Mala som horúčky 39 a pri troch deťoch to nie je bohviečo, ani poriadne vyspať ani nič. Ninko bol tiež doma, lebo bol chorý tak nechodil do škôlky. A ísť v horúčke so všetkými k doktorovi to je tiež riadna zaberačka, ale už mi je našťastie lepšie.
Idem si vas prečítať, zatiaľ....

eviska83
4. máj 2009

Ahojte,
Matinka no to Ti teda nezavidim,musel to byt poriadny zahul 😠 ,ale hlavne ze uz je dobre.
Vy tu riesite ,ze chcete byt doma viac ako 3 roky,ja mam matersku len do 1 roka a potom sa musim vratit do prace min.na 3 mesiace, ☹ ale umoznili mi pracovat len 16 hod.tyzdenne tak to snad neako zvladneme.
Babenky mozete mi este raz napisat recept na tu cokoladovu penu?myslim ze to pisala Pipka z tych cok.figutok ,vdaka
My mame dnes statny sviatok tak mam MM doma ,ale je zasa hnusne tak sme boli von len na chvilu.
Mohli by ste sa rozpisat ,uz sme mali temu na druhej strane 😒 😒 😒

pipka
4. máj 2009

no martinkaaaa konecne, uz si nam tu chybala 😅 😒
no nic prijemne teda ☹ zelame skore uzdravenie 😵

pipka
4. máj 2009

my sme dnes boli na vychadzke a veru skoro nas odfuklo 🙄 😒 nenavidim tento vetrisko 😠 nevedela som jak mam kocik otacat, lebo stale sa mi zdalo, ze na hanulu fuka, a smer vetra sa stale menil 😅 ak ma niekto sledoval, asi sa na mne dooobre bavil 😀
a to som kocikovala golfac jednou rukou a druhou lizala zmrzlinu 😝 😀 😀 no komedia 😀

eviska83
4. máj 2009

pridala som par fotiek,kuk 😎

pipka
4. máj 2009

Evi na spapanie su 😵 😵 😵 vsetci traja 😵 ja uz si ani nepamatam, ze aj hanulka bola taky drobcek 😅

ty nemas vanicky? To ich mas celu vychadzku len v sedackach? 😕 nebudu ich boliet chrbatiky? Babatka su v tomto veku veli haklive na chrbatik, mali by lezat na rovnom, aby v neskorsom veku nemali skoliozu ...😒

macilaci
5. máj 2009

ahojte, je pravda, že už konečne schválili pre dvojčatá dva detské príspevky? ja som počula, že áno, že to nie je len tých 4700 ale už dvojnásobok, vy mi k tomu isto viete niečo povedať. díky

ninka123
5. máj 2009

Ahojte, nesmelo sa mozem pripojit? Vcera som bola u dokiny, sice som vedela, ze som tehu, ale prekvapila ma, ze cakame dvojicky... aby som tu nacerpala nejake rady, ked si nebudem vediet s niecim rady... 😅
Prajem pekny den vsetkym 😵