Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

taella
31. máj 2009

janulka gratulujem 😉
to desné počasie robí s deťmi divy 😅 večer išli spať o ôsmej , totálne vyšťavený z hodinového revania (neviem prečo 😒 ) a vstávali ráno siedmej . Pekne sa napapali , pogagotali sme si a teraz spia opäť aj s mužíčkom .
A ja idem variť obed do našej provizórnej kuchyne , kde máme momentálne iba sporák 😖 a všetky veci sú presťahované do budúcej detskej izby 😒 Ale zajtra už majú prísť montovať novú linku , tak sa teším , že skončí to provizórium 🙂
Dnes idem vyskúšať dať deťom mrkvičkovú šťavu , som zvedavá ako budú reagovať . Včera si Karolínka cmúľala pásik mrkvičky a mali ste vidieť ten jej výraz tváre 😝 ale cmúľala ho o 106 😀
Ináč vážili sme ich včera u brata a Oliver má presne 6 kg a Karolínka 5,5 kg 🙂

martiina
31. máj 2009

janula, srdečné gratulácie 😵 😵 😵 všetkým hlavne veľa zdravíčka
taelli aj ja som už tri dnii začala pridávať na večer do odstriekaného mliečka nemliečnu ryžovú kašu, no ale bude to asi problém hlavne u Lauriky... Marko ten nemá problém s ničím, ten zhltne asi všetko čo nezje jeho 😀 ale Laurika ako tam cíti inú chuť, tak to nechce... vypľúva to jedna radosť 😝
ste ma mali včera vidieť, som si pripadala jak keby som kačku krmila 😀 😀 😀 .... do striekačky som si dala tú kašu, Laurike som chytila hlavu, strekla jej kašu do pusinky a trocha stlačila gágorček aby prehltla 😀 , takto sa mi pár krát podarilo to do nej dostať, ale nič moc.... musela som jej nakoniec dať cucnúť, tak Marko vychlontal aj to jej, lebo si ešte pýtal, čiže 150 svojej kaše, 60 Laurikinej a ešte som mu musela dať cucnúť, ale myslím že už chcel len pri ciciku zaspať, tak len trocha potiahol 😅
taelli pekné váhy už máte, my sme na poradni neboli už skoro dva mesiace a ideme až okolo 20 júna, tak som zvedavá koľko budú mať, však ani nakoniec neviem či vôbec priberajú... ale na pohľad sú to buchtičky, tak hádam áno
mauzi aj na ebay majú ten kočík za nejakých 215$ a stade sa určite dá poslať na Slovensko, ale neviem ako je to s poštovným a neviem či sa aj nejaké clo neplatí

mauzos
31. máj 2009

ahojte 🙂
taella aj moji tak pekne spinkaju,tiez s tatikom 😉 mohlo by prsat aspon dva tyzdne, nech dospim com som sa pri nich nevyspala 😀
my ideme v stredu do poradne, tak neviem ci uz vas vahami aj nepredbehneme 😀
mati anglicky ebay myslis? vsak hod link, ak ho mas, nech nemusim hladat 😝 Clo je urcite, ale mozno sa to vyplati aj tak ... velmi sa mi paci 😲
ja som Tomaskovi kupila Nutriton na zahustenie mliecka, aby nevrackal. Vznikne z toho taka kasicka a papa to o 106. Asi bude nieco podobne ako tvoj Marko, tiez spapa vsetko. Ale Lukasko bude asi vyberavy ... ked som mu omylom urobila Nutrilon Ha, ktory papa Tomi, tak to vypluval a ja som nechapala ze o co mu ide. Az potom som prisla na to ze to je horke a jeho mliecko ma byt sladke 😀 😀

babulka123
31. máj 2009

matka.. hehehe prave som hladala tvoj album ze ci uhackujes aj mne.. heheheheh
zaplatim si aj za tu priadzu...

v15
31. máj 2009

aj ja sa pripájam ku gratulantom všetko dobre Janula hlavne veľa mliečka a rýchle zotavenie 😉 🙂

pipka
31. máj 2009

mati...ze jak kacku 😀 😀 😀 sranda, ja som od prvej lyzicky nemala problem..ale za to dnes som jej aj capla po ruke, 😅 lebo mi furt lyzicku chytala a plieskala ma po ruke a obed po celej kuchyni 😠 😅 tak urazene kukala... 😝 😀
ale jogurty luuuubiii, to otvara usta jak vtacatko v hniezde 😲 😀 😀 😀
dnes som jej dala na desiatu aj jahody zo zahradky, potlacene s ryzovymi susienkami..no zadrhnut sa tym isla 😵

tatolu
31. máj 2009

Janulke gratulujeme aj my 😉 Nech sa všetci držia a nech je všetko OK

mauzos
31. máj 2009

ahoj babul ... chyry o nasej Martinke sa dostali uz aj do vasej temicky? Ja nechapem jak ona to vsetko stiha pri troch detoch 😲 To chces pre seba babul?

pipka
31. máj 2009

mauzi, ale nam som uz vybavila zlavy 😀

idem kuk let´s dance 😎

taella
31. máj 2009

tu je foto našej prvej mrkvičky 🙂
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

Oliver to baštil a Karolínke to chutilo tiež , len je dosť veľa a povytekalo , tak ako mliečko , keď papá 😝

pipka
31. máj 2009

taellka no krasa.. chutila mrkvicka? 😕 😀 😀 ake su tie deti zlate, ked dostanu do pusy nieco co nepoznaju... 😀

babulka123
31. máj 2009

mauzi.. ja chodim sem obcas smirovat.. hehehe
noo pre seba ani nie ale pre nase mrna.. len ked ja netusim aka velkost by to mala byt.. hehehe
takze musim najprv porodit a potom hehehe

mauzos
31. máj 2009

no ale ved nevies ani co to bude ... tak co si das uhackovat?

taella zlatunki su 🙂

pipka
31. máj 2009

babuli, ked kliknes na smajla...usetris pismenka ako hehehe 😀 😀 😀

elisa7
31. máj 2009

ahojte,potrebovala by som radu,lebo som zase poriadne vystrasena...od 16.tyzdna citim pohyby,viac na lavej strane,aj dnes je lave babo poriadne aktivne,zato prave som cely den vobec necitila-je to normalne?

babulka123
31. máj 2009

mauzi.. sak neutralne neeee/????? co myslis vies ako to vyzera u nas.. cez modru cervenu, do zltej zelenej.. ale aj tak si myslim ze to bude chalan.. az na to ze ostatni si myslia ze to bude baba..

pipka.. ked ja som tak nejako zvyknuta .. a na NB sa mi rychlejsie pise ako bez myslky hlada smilik 😀 😝 😀 😀 😝 lebo mne to potom uteka a tak.. no hruuuza..

pipka
31. máj 2009

ale ked nam sa smajliky paaaaciaaaaaaa 😅 😀 😀 😀

martiina
31. máj 2009

veru pipka a čím viac tým lepšie 😀 😀 😀

taelli, takže ste super zvládli prvý príkrm 🙂 , my zatiaľ len tu ryžovú nemliečnu kašu.... ale dnes som Laurike iný mix namiešala 😅 ... keď nechcela tú kašu a furt ju vypľúvala, bolo mi ľúto vyliať to, veď v tom bolo 150 ml MM, tak som jej do toho pridala 2 lyžičky toho granulovaného feniklového čajíku nech to má sladšie 😅 ... by ste neverili jak to na jeden šup vychlontala .... ja viem že neni moc dobre ju učiť na sladkú chuť,ale čo už keď ľúbi sladké po mamine 😀

veru chyrovať o mojich čiapkach už kade-tade 😀 , zachvíľu budem musieť založíť zošit s objednávkami 😀

mauzos
1. jún 2009

ahojte 🙂
to tu dnes nikto nie je? ak nas aspon posuniem dopredu 😉

Mati ani som Ta nespoznala, zmenila si fotku v pase 😀

mauzos
1. jún 2009

mati krasne ciapocky a deticky ani nehovorim 😵

mauzos
1. jún 2009
minkak
1. jún 2009

ahojte babulky 🙂

vseeeeeetko najlepsie vsetkym deturencom k ich dnesnemu sviatku 😵 😵 😵

kraaaaaasne fotecky ste popridavali 😵

mauzos
1. jún 2009

minkak dakujeme 🙂
a nas psik ma dnes dva roky 😉 zial momentalne je u rodicov, tak si ho nemozem ani vystiskat ☹

martiina
1. jún 2009

mauzi krásni sú a akí veľkí 😵 .... super to máš na tom balkóne vymyslené 😉 škoda že my balkón nemáme ☹

mauzos
1. jún 2009

mati ale ani nebyvas na 7. poschodi s krpatym vytahom momentalne bez kocikarne 😝 Sama sa s nimi neviem dostat von, tak aspon takto to kompenzujem. Strcim im tam aj vysielacku a viem o kazdom ich pohybe 😀 😀

nic si nevymyslela s tym ebay? Pozerala som na to a vsetky tie Kolcrafty boli tiez z USA. Myslis, ze sa to da poslat ku nam?

v15
1. jún 2009

pridala som foto 😉
mauzos ako ti krásne rastú tvoji mládenci su krásny 🙂

chruminka
1. jún 2009

janulke a babetkam vsetko vsetko naj hlavne vela zdravicka 🙂

baby ja nestiham kukat krasne fotecky ste vsetky pridali a su tam nadhernr babatecka....

od piatka som par krat citila na pravej strane v bruchu take jemnulinke steklenie akoby mi behali mravci pod kozou ,zevraj by to mali byt uz babetka 😵 ,len som si neni ista ci naozaj 😉

babulka123
1. jún 2009

chruminka.. ja som prve pohyby citila ako ked mas tyk v nerve.. v ruke alebo v nohe.. urccite sa ti to niekedy stalo.. take ze tika tika.. a to som citila v brusku..

chruminka
1. jún 2009

babulka no take nemam ☹

mauzos
1. jún 2009

vacsinou to baby prirovnavaju k motilikom, ale ja som mala presne take iste ako Babul. Super si to opisala 😉

v15 no konecne si nam ukazala svoje princeznicky, su zlatunke take malinke 🙂