Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

matelko1
17. feb 2011

@janette77 no asi ju nieco trapilo...len ju neso stale na rukach,lebo potom si nedas rady,bude chciet byt stale na rukach.nehovorim aby si ju vobec nenosila,ale...

janette77
17. feb 2011

@matelko1 o tomto zlozvyku viem, berieme ju az vtedy, ked to v postielke slusne rozturuje.🙂) Inak ju nechavame aj mrnkat trosku, nech plucka pocvici...🙂

simonessa
17. feb 2011

@juliagregor a nevies kto ta rodil?poznam vsetkych lebo ja robim tiez v TN v nemocnici ale v labaku.. a rodila si normalne?

simonessa
17. feb 2011

@andzis ty tusim rodis vtedy kedy ja 🙂 ale v TN to asi nebude ze 🙂 ja mam termin 20 maja tak uvidim ci to vydrzim a ty kedy ?

juliagregor
17. feb 2011

@simonessa gajdošík a hlaváčik , sesternica ti je kolegyna a teta tam bola vedúca
mala som sekciu

juliagregor
17. feb 2011

@simonessa ešte robíš?

janette77
17. feb 2011

@deinad No ako moja? Nevidim aktualne spravicky. Bola si v stredu na kontrolnom UZV? Mam vobec dobre info? Myslim na Teba...

matelko1
17. feb 2011

@janette77 jasne musi aj pomrmkat aby mala dobre pluca 🙂 ..my sme boli von.spali mi v kociku hodinku.teraz im idem dat olovrantik jogurtik a bananik.

matelko1
17. feb 2011

@deinad ozaj mala si ist na kontrolny utz.ako si dopadla.cakame na spravy..

andzis
17. feb 2011

@simonessa ahoj no priblizne ja mam termin 26 maja ale to je na 40 t vyratane a ja budem rada ak vydrzim do 37 t este taka dlha doba ... asi som prilis ustrachana ze sa prilis skoro narodia ale poctivo lezim tak dufam ze vsetko bude ok 🙂))) rodim v BA Kramare

mamoka4
17. feb 2011

Ahojte maminy a spolučakateľky! Ja sa držím ako sa dá....už sa cítim ako slonica. 😖 dnes mi veľmi klesol tlak ... trochu som sa vystrašila...v pondelok začína 36 t. a v utorok nám majú dať termín nástupu do nemocky a sekcie!! 😒

matelko1
17. feb 2011

@mamoka4 drzim palce,mas krasny tt.takze bud,tyz.dohoda sekcie,super.tak sa pekne este drz.

mamoka4
17. feb 2011

@matelko1 Ďakujem! 🙂 Aj ja som vždy snívala 😵 , že prekročím aspon 33 tt....a všetko krásne ubehlo. Ešte mi neopuchli nohy...iba sa cítim veľmi unavená. Ale to je asi normálne. 🙂

lucia.kl
17. feb 2011

@janette77 nám doktor nechcel dať to HA mlieko, že ak niesme alergici, tak im ho dávať nebude, lebo niečo je v ňom iné, ja by som sa poradila s dr. či nemôžeš dávať obyčajný nutrilon alebo iné mliečko... či je naozaj to HA potrebné..

janette77
17. feb 2011

@mamoka4 jejooo, tak uz to mas aj Ty na spadnutie, budem nedockavo ocakavat termin.🙂 Drzim palceky.

janette77
17. feb 2011

@lucia.kl opytam sa v stredu, ked mame poradnu...

mamoka4
17. feb 2011

@janette77 Ďakujem po utorkovej porade budem informovať! 🙂

teddynko
17. feb 2011

My sme dnes nakúpili nový matrac do postieľky, aj celú súpravu - baldachýn,hniezdo, obliečky a k tomu vraj akcia zadarmo paplonik s vankúšikom za 44 eur, - matrac bol zvlášť.. neviem, či je to dobrá cena alebo nie.. už je všetko oprané, len doniesť postieľku z povale a oprášiť ju.. asi je už načase - 36 týždeň..

deinad
17. feb 2011

ahoj kocky...idem sa s Vami podelit o moje "progresy". Takze vcera som bola na krv aj na UZ po 21 dnoch po KET.
doktor bohuzial opat bublinky nenasiel nikde nikde a opat nikde ani mimo ani v maternici, takze sme z toho boli obaja dost utrapeni a nakoniec aj zmiereni, ze nic...mame este jedneho mraziacika, no a vypisali sme uz aj ziadost o druhe IVF, nech sa medzitym schvaluje ak by....odisli sme s tym, ze este uvidime, co krv. Ja som uz pocitala ze negativna. Dnes mi volali, ze hcq "krasne stuplo" (neviem na kolko lebo z toho soku som sa neopytala) a teda som urcite tehu, ibaze teraz musia za kazdu cenu najst bublinku - v maternici ci mimo nej, kocky som z toho v strese aj ked by som nemala byt ale bojim sa velmi, dalsia UZ kontrola v pondelok 21.2....potrebujem povzbudit ☹

lucia.kl
17. feb 2011

@deinad to že HCG stúpa je dobré, a bublinku naozaj ešte nemusí byť vidno, podla mňa vás posielajú strašne skoro na utz. ja som bola 14 dní po ket len na krv a potom až o 6tt na utz, bublinka môže byť ešte malinká, takže pozitívne myslieť...

deinad
17. feb 2011

@lucia.kl velmi sa o to snazim mysliet pozitivne, ale aspon naznak nieco, doktor hovoril, ze to by uz malo byt vidno, podla vsetkeho je to 6tt....nic ine mi neostava len dufat, ta neistota je priserna....niektore kocky pisali, ze mali uz v 6tt akciu srdiecka a u mna nevidno nic ale uplne ze nic a to mi s tou sondou pozrel vsade...ale co uz musim to zobrat tak ako to je a nestresovat sa 🙂

juliagregor
17. feb 2011

@deinad vo všetkom suhlasím s Luckou, pevne verím, že bublinky budú a dr. zbytočne skoro kuká 😉

deinad
17. feb 2011

@juliagregor dakujem za podporu, aj som sa usmiala, ked citam....dufam, ze to tak bude alebo ten doktor nevidi 🙂 lebo mm mi dnes hovoril, ze on tam bodku videl 😀

juliagregor
17. feb 2011

@deinad vidíš gyndoša máš doma a chodíš k inému 😀

deinad
17. feb 2011

@juliagregor 😀 😀 veru, skoda ze nie skoleneho ale rekreacneho 😀

mamoka4
17. feb 2011

@deinad Veľmi Ti držím palce!! Tiež verím, že je všetko na dobrej ceste,inak si myslím, že by Ti HCG nestúpalo. Uvidíš...malinké sa objevia budúci týždeň. Veľmi Ti držím palce!!!!! 😵 🙂

janette77
17. feb 2011

@deinad Uz som Ti reagovala v inej sekcii, dufam, ze sa to k Tebe dostane. Ja Tvojmu tehu velmi doverujem, deinad, a uvidis, pondelok bude pre Teba nezabudnutelny. V dobrom slova zmysle. 🙂

xxxjanetaxxx
17. feb 2011

@simonessa ja som pribrala len 11kg, deti mi tlačili na žlčník a žalúdok bola som na žlčníkovej diete 😝 teraz vyzerám hrozne, nožičky ako paličky, nemám z čoho chudnúť, oproti mojej pôvodnej váhe som v mínuse, takže nerob si starosti a pekne priberaj, zhodíš rýchlo 🙂

xxxjanetaxxx
17. feb 2011

@mamoka4 pekný týždeň, držte sa ďalej, my držíme palčeky 😉

xxxjanetaxxx
17. feb 2011

včera sme očká zvládli, dievčence vyplakané ☹ ani sme tam dlho nečakali, hneď nás vzali 🙂 ďalšia kontrola o 3 mesiace