Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

matelko1
2. dec 2010

tak som tu.chlapci spinkali hodinku a ja s nimi 🙂 ..normalne som nevedela aky je den a cas 😵

lucia.kl
2. dec 2010

@deinad ja som bola pri IVF doma a pri Ket som chodila do práce, takže presne naopak 😀

adra22
2. dec 2010

Ďakujem baby za podporu padne mi to fajn už mi je lepšie no ja viem že nemám plakať ale niekedy to proste nejde už som sa vyplakala a teraz je fajn a ide sa bojovať

tulina77
2. dec 2010

@adra22 plakanie uvolnuje napatie, ja si poplacem uz aj pri videoklipe ked je smutny 😔

@deinad aha, nevsimla som si ze si uz druhy pokus (ET, teraz KET) - ale aj tak ti drzim palce....

mamoka4
2. dec 2010

@adra22 Veľmi Ti držím palce, drž sa... ☹ a ukaž to tomu primárovi. A máš pravdu, je veľa báb čo si nevážia, že čakajú bábo...drž sa !

matelko1
3. dec 2010

ahojte 🙂
u nas krasne snezi,dufam,ze tak bude pekne bielo aj na vianoce.
@adra22 drz sa a kludne si poplac,to nie je hanba....
obed mam urobeny,ale mm nepride,lebo nema sa ako dostat.cesty niesu odpratane,chodia len na retazoch.ja neviem ci cestari zaspali,alebo co..asi ich zima zaskocila ako kazdy rok.to nieje nic nove.

andrea_b
3. dec 2010

@tulina77 podlozky na nadstandarde urcite nebudes potrebovat a ani vlozky - to je tam k dispozicii, a tiez sa pripajam ku Katrin - stacia tie mensie pre deticky
ohladom masticiek - ked budes odchadzat z kramarov dostanes kufrik s reklamnymi vecami pre kazde babo a budes tam mat 2 male masticky bepanthenu - tie su aj na bradavky a aj na zapareniny. mozno ich vobec nebudes potrebovat na prsia..

tulina77
3. dec 2010

@matelko1 cestarov opat zaskocila zima 😀 😀 😀

tulina77
3. dec 2010

@andrea_b vdaka za radu, pozriem teda tie podlozky pre deti v DMke

matelko1
3. dec 2010

@janette77 kde si.co si dnes robila.nehlasis sa.
ostatne baby to iste...

janette77
3. dec 2010

@matelko1 Ahojko, no nejako akoby mi nestihal net, lebo som obcas mrkla sem a nikto nic, tak som sa pokazde zdekovala. 🙂 Teraz pozeram a akoby vsetko naraz naskakalo, tak neviem.
Aj som si pospala, aj maminku som tu mala (uz odisla), ale uz som tu, idem si pozriet mailovu postu a budem cakat na mangelika. Mamina odhrnula chodnik pred domom, aj dvor, tak bude prekvapeny. Inak, som jej to nechcela dovolit, dost co mi dva dni skakala okolo zadku a viete co mi vyparatila?? Vraj ide postavit snehuliaka, kym si pospim. No a vstala som a miesto snehuliaka boli odhrnute chodniky. 🙂)) Tesim sa na vikend s manzelikom, potom v pondelok znovu pride mamina a ostane az do stredy. Pride mi poumyvat okna a take to predvianocne upratko. Toto vsetko som kedysi robila poctivo ja, ale rodinka ma uz od podobnych prac chrani a tak sa teda necham rozmaznavat. Ved mna ten neuprosny kolotoc povinnosti dobehne, len co sa babatka narodia.🙂
Pozdravujem si vas vsetky, aj s batoztekmi. Aj u nas dnes sype od rana, je to nadhera, hned ako som vstala chodila som od okna k oknu a kochala sa pohladom.🙂

matelko1
3. dec 2010

@janette77 uz som sa zlakla,co je s tebou,ze sa nehlasis.aj mne sa to obcas stava,ze mi nejde net a potom naraz mi to naskace.to bude asi tym pocasim 😀
chlapci mi spali 1,5hod,teraz vstali,idem im dat mliecko.dnes este nemali,len rano.na veceru bude kasa a sup do postielok.
takze maminu mas akcnu,super..

janette77
3. dec 2010

@matelko1 Dobru chut Maximkovi aj Alexovi!🙂 Maminu mam ja teda fest-super-tubo akcnu, ona neobsedi a energie ma viac ako ja s manzelom dokopy.🙂 Ona stale musi nieco robit, nevie oddychovat. UZ ju za to aj karham, ale vidim, ze je to uplne zbytocne. 🙂 Zajtra sme mali v plane ist kupit vanicku a stojan, druhu kojenecku podprdu, kedze mi ta jedna sadla, adventny vencek...ale uvidime, ake bude pocko, ci sa odhodlame. No hlavne chcem, aby si manzelik oddychol, je v jednom pracovnom kole a ja som na to citliva. Jo a dnes som zacala 30-ty tyyyzdnik! 🙂
Som zvedava, dokedy vydrzime, vazim si kazdy den, ked mi je fajn, len moj mily ma uz porodnu depku. 🙂)

janette77
3. dec 2010

@adra22 Ahojko, aj tak si statocna a silna! A veru, ak sa nuka, tak pusti slzicky von, ulavi sa Ti. Budes mat tak viac energie do dalsich dni. Neboj, ved aj ja trpnem z poradne na poradnu. Vsetko okolo nasho duotehu je nevyspytatelne, treba sa vopred vyzbrojit nervikmi a zdolat vsetko pre nase vytuzene uzlicky. Sama som zvedava, ci budem sviatkovat doma, ci ... Ozaj a Teba ani na sviatky nepustia, ci nebudete radsej riskovat?

pimma
3. dec 2010

ahojte 🙂 mozem sa k vam pripojit? 😵
mali ste, alebo mate rozdiely vo velkostiach babatiek na zaciatku tehotenstva? jedno moje babatko je mensie asi tak cca o tyzden. velkosti mi dr nepovedal. mam trochu obavy, ci to dobehne.

deinad
3. dec 2010

@janette77 to ano snazim sa 🙂

deinad
3. dec 2010

@lucia.kl no ved uvidime ako to bude 🙂 nechcela som na seba prilis upozornovat v praci, tak som sa strasne moc snazila, aby nebolo nic na mne poznat, neda sa to vzdy skryvat aj to sklamanie po ET, tak som si povedala a dost, toto je najdolezitejsia vec na svete, viac ako praca, tak co... nie? 😉

lucia.kl
3. dec 2010

@deinad tak tak, nič nieje dôležitejšie, ved som od 5tt bola doma na rizikovom 🙂

deinad
3. dec 2010

@tulina77 dakujem pekne, nevadi, ze si si nevsimla, ono je tu toho naozaj vela, aj Ty sa drz 🙂 dvojicky to je krasa 😵

lucia.kl
3. dec 2010

@pimma 7tt je skoro na porovnávanie velkosti bábatiek, takže žiadne stresy, velkostný rozdiel sa dá až neskôr určovať, ked už to bude aj trochu vyzerať ako bábo, tak od 13tt a rozhodujúce rozdiely vo velkosti budú o hodne neskôr, tak až okolo 30tt

deinad
3. dec 2010

@lucia.kl fuha no pekne od 5tt...ale hlavne ze to vyslo, co by zena kvoli tomu nepodstupila ze? ak to vyjde mne, tiez chcem ist na rizikove, nechcem riskovat a pohodlie domova a podpora rodiny je to najlepsie prostredie.

lucia.kl
3. dec 2010

@deinad len záleží aj od toho akého budeš mať gyn. nie každý chce na PN poslať, mna poslala obvodná kôli práci a gyn. mi napísal papier pre posudkovú dr.

matelko1
3. dec 2010

pekny vecer.
chlapci uz bubaju hodinku a ja som bola von.ved 3 dni som nevytiahla ani nohu z domu.tolko vela snehu mame,nechapem.uz davno tolko nebolo.zajtra vybehneme von,vlastne ake vybehnutie na dvor pojdeme a uz sa tesim ako sa budu kukat,ze co to je.normalne ich polozim na ten snezik a urobim par foto.overaly nepremokave mame.

matelko1
3. dec 2010

@janette77 aj moja mamina je akcna.neobsedi doma,stale niekam chodi za sportom,plavat chodi,cvicit,teraz v zime lyzovat bude chodit.obdivujem take zeny v jej veku.doma vobec neobsedi ked ma volno.

adra22
4. dec 2010

@janette77 No ahoj primár sa vyjadril že možno na sviatky ma pustí ale ja nechcem aj tak by som doma stresovala či je všetko ok a bola by som zbytočne nervózna a ak by sa náhodou dačo stalo tak by som mala výčitky svedomia že som kvôli pár dnom riskovala veď vianoc ešte bude veľa a tie si potom vychutnám už aj s našimi chalanmi. 🙂

matelko1
4. dec 2010

ahojte.tak co pozeram,ze dnes je tu prazdno 😉
@adra22 to ti verim,ze budes stresovat,ale ony v nemocke vacsinou kazdeho prepustaju a nechavaju tam len surne pripady,ja viem,ze sa bojis,ja by som asi to iste prezivala a len sa kontrolovala.ved uvidis co povie primar.

janette77
4. dec 2010

@matelko1 Ahojko🙂) Tak si mozu podat ruky, akurat, ze ta moja je uplny antisportovec, ale energie ma za desiatich.🙂 Ako si prezila dnik? My mame konecne adventny vencek, tesim sa mu.🙂 Inak sme trosku behali po meste a dopriali sme si aj trojhodinoveho slofika. Teraz neviem, co budem robit v noci.🙂 Ako chalani? Posluchali maminu?

janette77
4. dec 2010

@adra22 Ahojko, pacientik. Asi by som konala rovnako, predsalen, nech si pod dozorom, nebudes mat nervaky navyse. Ved rodinka Ta bude moct navstivit, urcite Ti pobyt v nemocke sprijemnia, ako sa len bude dat. A my tu tiez. Drzim palce do dalsich dni. Co dni, TYZDNOV! 🙂

janette77
4. dec 2010

@deinad Ajojo, uz len styri dni, myslim na Teba!!! 🙂

janette77
4. dec 2010

@pimma Ahojko, rada by som Ta povzbudila, nasi drobci boli az velmi rozdielni v uvode, co sa velkosti tyka a potom sa krasne dobehli a uz veeela, vela poradni pocuvam od lekara, ze sa vyvijaju rovnako. 🙂)