Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

cherry01
7. apr 2009

pipka...veru veselo...idem spať kým spia.

v15
7. apr 2009

chcela by som sa pripojiť ku gratulantom, mauzos prajem všetko len to dobre a hlavne vela vela zdravia nech ti detičky prinasaju samu radost 😉 🙂

sonia29
7. apr 2009

pipka a prečo? nevedeli ste sa dočkať? 🙂 ja som bola s Hankou v 21tt a doky mi povedal, že som mala prísť radšej v 24. tak teraz neviem 😕

pipka
7. apr 2009

soni, ja ani neviem...to nas objednali v CAR, kde sme chodili hned ako sme zistili, ze je tehu iste,to sme este cakali dvojky a dali mi termin na 16tt, asi aby sa doki cim skor uistil, ze je vsetko ok, no medzicasom si to jedno babo rozmyslelo, tak sme na 3D kukali uz len Hanku...a kedze sa nam zapacilo, tak sme sa objednali este na jeden na 30tt, aby sme videli aj susku v detaile 😀 😀 😀

sonia29
7. apr 2009

pipka, susku v detaile ? 😀 😀 možno pri dvojičkách je lepšie ísť skôr, kým ich je ešte dobre vidieť 😕 asi bude najlepšie opýtať sa priamo v danom zariadení... no my máme teraz dilemu, kam ísť, ba, budapešť alebo nz 😒

janapo
7. apr 2009

ahojte, pripajam sa ku gratulaciam pre mauzinku a zelam vsetkym trom vela vela zdravicka a abz vas cim skor pustili domkov 😵 😵
Ja som sa vlastne prisla rozlucit a popriat vam vsetkym krasne prezite velkonocne sviatky 🙂 Od zajtra idem do nemocky a budeme sa modlit za kazdy den co vydrzia babatka v brusku....drzte nam palce.

tvojka
7. apr 2009

Janapo,tak držíme palce,aby ste to potiahli čo najdlhšie.Odkial si?Teda do ktorej nemocky ideš ležať...Zaujímam sa,lebo ja už onedlho asi tiež skončím v nemocnici,teda v pôrodnici 😀

janapo
7. apr 2009

tvojka, dakujem 🙂 ja som z PO takze ostavam lezat tu...rozmyslala som nad Sacou ale v tomto stave neprichadza do uvahy. Ty asi na vychod rodit neprides 😀

tvojka
7. apr 2009

Písala Mauzi,že už je jej lepšie ,brucho už tak nebolí ale ešte musí ležať.Nedali jej ešte jest,tak asi pochudne .Lukáška jej nosia na izbu,zatial sa ale neprisal,stále hajušá,je strašne zlatý.Tomáško je stále v inkubátore,ale je v poriadku,len ho musia trochu vykrmiť.Všetky vás pozdravuje.

tvojka
7. apr 2009

Janapo,určite nie 😀 .Tak sa držte,pá!

chruminka
7. apr 2009

Ahojte

elisa7 ano chodila som do GF,ale uz mam vystupne papiere a vo stvrtok idem mojej gynekologicke do prvej poradne

mauzi gratulujem krasne vahy!

eviska83
7. apr 2009

mauziiii,Gratulujeeeeeeem 😀 😀 😀 😀 😀

eviska83
7. apr 2009

Janapo- drzim palceky 🙂

pipka
7. apr 2009

sonia...asi je jedno kam, zalezi od dokiho, aby bol dobry na ultrazvuk 😉

pipka
7. apr 2009

dnes nejako nestiham...ako zacalo byt vonku pekne, tak sme s hanulou vonku cele dni, ledva stiham uvarit a upratat...tak len v noci nakuknem a padam do postele od unavy 🙄 😅

tak dobru nocku 😉
zajtra doobeda umyvam okna, tak ani to nebudem mat cas sem nakuknut, tak snad az vecer 😅 😉

sonia29
8. apr 2009

baby čo všetky umývate okná? 😕 😕 dnes je tu nejak mŕtvo.. 😨

chruminka
8. apr 2009

no vsak aj ja sa cudujem ,ze kde su vsetky 😕

v15
8. apr 2009

mauzos Lukáško je nádherný 😉 🙂

chruminka
8. apr 2009

baby vy to tu normalne flakate 😉

tvojka
8. apr 2009

Ahojte,
dnes je tu ozaj nejak mlkvo.My sme mali dnes zas poradnu,uzv mi nerobil,len skontroloval krčok,ktorý drží.Ukecala som ho,nech ma ešte nechá chvílu doma,tak mi dal ešte budúcu stredu poradnu a dohodneme sa,kedy nastúpim do nemocky.V utorok idem na odbery a vo štvrtok na interné predoperačné kvôli cisaráku.Už sa nám to kráti 😲

chruminka
8. apr 2009

tvojka parada ze nemusis este do nemocky,lebo mna vsetci strasia ze oni radi davaju aj dve tri mesiace skor do nemocky preventivne.....ja by som sa tam zblaznila!

bobicek5
8. apr 2009

chruminka, aj ja mam tu skusenost, ze dvojmamy chodia do nemocky aspon v 30 tt... aj som videla teraz v nemocke. Ale zase na druhej strane, dosla jedna dvojmama rovno porodit a strasne ju sprdli, ze uz tam davno mala byt...

katka.ott
8. apr 2009

ahojte 🙂

eviska83
8. apr 2009

Ahooooj katka
kde su fotky????? 😀

katka.ott
8. apr 2009

ahoj evi, pomaly na mna 😉

snazim sa najprv poposielam rodinke. hadam sa zajtra pokusim pridat 🙂

ako zvladas 3 deti? ja tie moje 2 ledva, keby som nemala pomoc, asi by som sa zblaznila 😅

tvojka
8. apr 2009

Katka,ahoj,vitaj späť!
Ako vám je?Ako sa rodilo na Antolskej 😉 ?čo cisarák?
Teším sa na fotečky krpčekov 😵

eviska83
8. apr 2009

my sme zatial v pohode ,ale ja mam doma muza a svokrovcov tak sa da.Keby sa Adamko prisaval dobre tak by bolo super ,ale uz robime pokroky,tak dufame ze sa to rozbehne.Uz sa neviem dockat fotiek 😀 😀 😀 .Tak vidis ze som Ta nakoniec naozaj prdbehla a aj datum mi vysiel 😉 😉

eviska83
8. apr 2009

mauzi- lukasko je krasavec 🙂 🙂
cherry- tie tvoje slniecka krasne papaju,uz sa na to tesim az budem krmit tie moje 🙂

martiina
8. apr 2009

ahojte baby,
katka ahoj 😵 tak už ste doma, teším sa na fotky
baby, kde ste videli Lukaska.... aj ja céém 😅

taella
8. apr 2009

mauzos ich má v albume 😉