Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

jarka82
27. mar 2009

sonia male veru babyky ed nas prepustali tak mali 2000g a 1886g a pri narodeni mali 2045 a 2250g jednovajecne zvyknu but mensie ty mas ist rodit cisarskym?

jarka82
27. mar 2009

Evka este stale nic ☹ snad nebudu ziadne komplikacie

tvojka
27. mar 2009

Jarka,čo tá Evka?Stále sa neozvala?Každú chvíľu nakúkam,či už vieme čosi nové...

jarka82
27. mar 2009

ahojte tak evka uz porodila Evka o 12.45 2950g a 13.00 45.5cm a Adamko 3250g
gratulujeeem a rychle uzdravenie tesim sa s nimi 🙂 🙂 🙂

tvojka
27. mar 2009

Jééj,gratulujem a prajem veľa zdravíčka!!!Krásne váhy,takže Adam a Eva...hmm ako prví ľudia 😉
Evičkinú dlžku nevieme?Adamko bude asi pekný baculko.Už sa teším na fotečky 😵 😵 😵

mauzos
27. mar 2009

no konecne mame dobre spravicky. Evke gratulujem, krasne vahy a miery a zuper ze vysiel nakoniec parik 🙂 Prajem im vsetkym vela zdravicka a mamine vela mliecka 🙂 🙂 a nech su cim skor doma pri tatinovi a malom Andrejkovi

janapo
27. mar 2009

ahojte, som v tejto teme nova a kedze sa mi to pomaly krati rada by som sa pridala a vymenila si s vami tehu skusenosti 🙂 a zaroven poprosila o radu. V noci som zacala mat take jemne krce v brusku, podobne menstruacnym...doteraz som to mavala obcas a vraj je to OK a maternica sa roztahuje ale dnes to trva cely den a mam strach ci to uz nemozu byt nahodou kontrakcie...viem ze babatka teraz najviac priberaju na vahe a teda je logicke ze aj maternica sa zvacsuje ale predsa len nemate niektora podobnu skusenost?

tvojka
27. mar 2009

Janapo,ahoj,ja mávam také bolesti občas,ale ked ti to trvá už celý den...radšej by som na tvojom mieste skočila k lekárovi.Radšej 10x zbytočne ako raz neskoro.

janapo
27. mar 2009

dakujem tvojka, asi radsej zajdem na pohotovost...poradnu mam az v utorok 😖

tvojka
27. mar 2009

tak sa nám potom ozvi,dúfam,že je to len planý poplach. 😉

ellysa
27. mar 2009

jeeeeeeeej Evi gratulujem to sú krásne váhy a aj výber mien je super 😀

juliett99
27. mar 2009

evka,, aj ked ta este nepoznam aj ja sa pridam ku gratulaciiiiiiiiiii krasne mena si vybrala? 🙂 🙂 🙂

cherry01
27. mar 2009

evka, gratulujem, krááááásne váhy 😉

martiina
27. mar 2009

evi, moc, moc, moc gratulujem! Tak ti vyšiel párik, to muselo byť radosti 😵 Prajem veľa zdravíčka, šťastíčka a lásky. Tebe prajem rýchle zotavenie a iba radosť z detičiek. 😵 😵 😵

nana77
28. mar 2009

eviska!!!! srdecne blahozelam k babatkam 😵 !!!! krasne vahy a nadherne mena 😵 !!! prajem vela zdravia, pohody a skory navrat domov!!!!

jarka82
28. mar 2009

ahoj tvojka Adamko aj Evicka maju rovnaku dlzku 🙂

tvojka
28. mar 2009

Dík za info Jarka.A pošle ti aj nejaké fotečky,či si budeme musieť počkať,kým dojdú domov z nemocky?

smejkaa
28. mar 2009

Ahojte. Chcela by som vas poprosit o radu. Som v 19tt a cakame dvojicky. A uz asi treti den mam hrozne bolesti krizov. Nemozem si lahnut na chrbat, na boku vydzrim 5 min a musim sa otocit na druhy, ci sedim, stojim, stale su to silne bolesti. Viem, ze bolesti krizov zvyknu byt, ale sa mi to zda skoro. Neviete mi poradit ako ich zmiernit resp. co robit aby ustupili? Dakujem.

zofa
28. mar 2009

Ahojte kocky,
davno som tu nebola 😖 Mala som tu brata so svagrinou, tak som nemala vela casu na konikovanie. No dnes isli domov, tak nam je trochu smutno.
Citam, ze Evka ma uz babatka, tak sa aj ja pripajam ku gratulacii 😉
Nase babule maju nejaky placuci den. Nechcu spinkat len na rukach by sa nosili, ale ked ja mam ruky uz ako opica 😀 😝 Neviem co sa im nepaci ale placu naraz a nie a nie prestat.
Kocky potrebovala by som poradit. Jedna z babul vzdy po najedeni dost zvracia a ja neviem ci jej mam potom dat este viacej mliecka alebo nie, myslim tym po tom zvracani. Zda sa mi, ze zvracia kazdym dnom viac a viac.
V pondelok som bola s nimi u doktorky a skoro ma rozdrapilo od zlosti 😠 Babule mali zapal priedusiek a ani po antibiot. sa im to nezlepsilo, tak som v pon. znova sla k dr. a ta tava ( sorry za slovnik ) ale inak sa jej neda povedat, mi povedala, ze keby som tak velmi deti nebabusila, tak by neboli chore. Vonku fukal studeny vietor, ze mna skoro odfuklo a to je uz co povedat pri mojej vahe a ona mi povie, ze babusim babule, tak je to moja chyba, ze su chore. Mali na sebe len body, na tom take teplejsie overaliky, sevetriky a capicku, no a deku jasne. Pripadala som si ako nemozna matka. No mne sa nezdali nababusene. Takze takej dr. je mi zbytocne ist sa poradit, co s tym zvracanim lebo zasa zo mna urobi neschopnu zensku co sa nevie postarat o svoje deti 😠
Sorry, nejako som sa rozpisala 😅 😔

mauzos
28. mar 2009

Ahoj Zofka, fakt si sa davno neukazala. Babiky uz maju vyse mesiaca, to ale leti. Preco nepridas fotecky, nech sa pokochame?
Drzim palce, aby babiky boli cim skor zdravucke a davaj na nich pozor, nebabus ich 😀 😀 😀

jarka82
28. mar 2009

tvojka ja fotecky mam ale to musi pridat potom evka az pride domou inak sa maju dobre Adamko a Evka sa nechcu prisat ale inak sa vraj maju dobre. 🙂

v15
28. mar 2009

smejkaa ja som mala tiez tak skoro bolesti krížov a hlavne klbou ja som sa začala rozširovať hned v tretom mesiaci, mne aj rychlo bruško začalo rasť 🙂 neboj zvikneš si na to ono to aj prejde čo by si nevytrpela mamička pre svoje detičky, ale samozrejme keď pôjdeš dokimu tak sa ho opýtaj keď máš moc velke bolesti prajem ti aby si to zvladala v pohode 😉

samozrejme sa pripajám k gratulantom, všetkým novým mamičkám veľa zdravia aj pre ich detičky ja sem občas zajdem nie tak často, ale si vas čitavam 🙂 😉

tvojka
28. mar 2009

Jarka,tak budem trpezlivá a počkám si na nich 😵

Smejka,neporadím.Mna cca v tvojom tt tiež veľmi boleli kríže,vystrelovalo mi to do jednej nohy,až som krívala.Natierala som si to traumel masťou,ale mám pocit,že nepomáhala...Asi po 2-3týždnoch to same prestalo a teraz mám pocit,že sa mi to zas vracia,ale zatial to neni také vážne.

Zofi,máš asi divnú dokynu,ale napriek tomu myslím,že ti poradí viac ako my tu.Kojíš?či papkajú umelé?Viem,že existuje nejaké umelé proti grckaniu,možno keby ste skúsili také...Ale radšej sa predsa porad s tou dokynou.A deti jej tam dones na krátky rukáv 😝

cherry01
28. mar 2009

Zofka, trosku ta asi ukludnim. Moja Kristínka je tiež taká grckana. Tomi sa naje, grgne a hotove. Ale Kristínka sa naje, hned aj vypluje troska...potom sa smeje, o 10min. zase vypluje - asi tak čajovu lyžičku..a potom zase... ale časom sa to upravilo a sem-tam grcne riadne, sem-tam vôbec. Zevraj je také grckajúce bábätko. No hlavne že priberá a tvári sa šťastne sa usmieva jak mesiačik na hnoji 😀 😀 😀

mauzos
28. mar 2009

Pozdravuje vas Janula z nemocnice, davaju jej infuzie a injekcie, zatial nevie dokedy tam bude musiet byt. Gratuluje Eviske k babatkam 🙂

fatulda
29. mar 2009

Ahojte vsetky dvojmaminky a cakatelky, vase forum som objavila pred nejakym casom, ale az teraz som sa odhodlala prispiet. Momentalne som v 25tt, cakame dvojicky, dievcatka - je to moje prve tehotenstvo, najskor riadny sok, teraz sa velmi tesime 😉

Smejkaa - mna tiez priblizne v tvojom tyzdni hrozne boleli krize, este aj skor sa mi zda, lekar mi povedal, ze to bude uz len horsie, ale mne sa to teraz zlepsilo, urcite mam mensie bolesti ako vtedy.

Inak maminky - mate krasne deticky 🙂 🙂 , drzim palce vsetkym cakatelkam, nech nam to vsetko ide ako ma 😉

fedra
29. mar 2009

cherry ... u nas je to presne tak isto. Chlapisko grgne a je pokoj a dievcatko je tiez ugrckana. Niekedy aj dva dni nic a potom si pregrcka castejsie. Ale tiez len tak malinko, ako hovoris max. cajovu lyzicku. Jej sa aj stava, ze ked sa napapa tak nic, potom spinka a ked sa zobudi o dve-tri hod, tak grcne 😨

v15
29. mar 2009

fedra pozerala som ti album mas velmi krásne detičky musela som ti to napisať su prekrasne 🙂

fedra
29. mar 2009

v15 .... dakujem velmi pekne 🙂

dracik1
29. mar 2009

ahojte babule, fedra, krasne babatka, este raz gratulky.....

my sme boli u babky, preto som tu nebola

pipi, sme v BA, uz mame pojazdy aj novy kocik Jane...sa tesim na prechadzky, aj ked dnes Juro kopal Jakuba do sedacky, jakub strasne plakal....tak teraz neviem 😲