Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

andasla
15. dec 2012

@vampgirl @grisska11@timmka ahojte dievcata. Stale vas tu citam ale nemam PC lebo su tu zakazane a z mobilu sa mi zle pise. Drzim vsetkym palce aby porody dobre dopadli a na Vianoce ste doma. Moj porod prisiel necakane este stale tomu niekedy neverim ze uz to mam za sebou. Este mam teosku bolesti pri vstavani z postele ale lepsi sa to. Babatka mam stale pri sebe. Trosku kojim a dokrmujem z flasky.Zatial vyrazne nepribralj tak neviem ako dlho tu este pobudneme.Inak mam len 8cm rez.Dnes uz mam vela mliecka,Silvia sa krasne prisaje a taha ale Christian je lenivejsi a caka s otvorenou pusou co natecie.Ale verim ze do Vianoc budeme doma.Majte sa co najlepsie a zdrave dticky prajem

timmka
15. dec 2012

@andasla moja verim ti, aj ja ked budem v nemocnici, tak pisat velmi nebudem, neviem ci tam bude net a notebook urcite prve dni nebudem mat pri sebe,tak vam dam vediet ked sa budem citit fit... 😉

timmka
15. dec 2012

@vampgirl to iste aj mna serie, mam ich ako slon a vobec sa nemenia, skor mam kazdy dnom vacsie a vacsie 😉 , este dobre ze mam nosim manzelove botasky ktore som vyprala na 60°c tak nie su take velke 😀 😀 😀 😀 , inac by som chodila v slapkach 😀
a toto najhorsie, ze ma aj bolia, do teraz ma nohy neboleli ked mi opuchli, ale teraz ked s nimi pohnem, tak riadne citim
tak mojo nie si sama 😉

vampgirl
15. dec 2012

@timmka To ma tesi ze nie som sama lebo mi to bolo divne, aj mna uz normalne bolia, doteraz som to nezazila, ze by opuchy boleli 😠 Ja obujem jedny crocsy, a jedny cizmy ale tie mi musi niekto obut 😠 Ja sa tak tesiiiiiiim ze si konecne o par dni budem vediet obut hocijake topanky!!!

brita
15. dec 2012

@timmka Ahoj timmka, len som nakukla a vidim, ze este pekne drzis pokope a dokonca cakas tiez parik. Moc ti drzim palceky. 😉 😉 😉 😉 Ides na cisarak?

timmka
15. dec 2012

@brita ahoj , ano bude sekcia, strach je velky, ale hrozne sa tesim na drobcov 😉

fiona83
15. dec 2012

@timmka to je také krásne dvojičky a dievčatko a chlapček,držím päste,aby všetko dopadlo ok 🙂

timmka
15. dec 2012

@fiona83 dakujem 😵 😵 😵

vampgirl
15. dec 2012

@andasla Super ze mas dost mlieka a ze sa obaja vedia prisat! Christian je asi pohodlnejsi lebo je chlap 😀 Ale on to urcite casom pochopi 🙂 A nevies ake su tam podmienky na prepustenie? Lebo vacsinou staci ze prestanu chudnut a zacnu priberat... Inak ich v pohode zvladas sama cely cas na izbe? Ja si to zatial neviem predstavit, ved to musis byt v jednom kole!

andasla
16. dec 2012

@vampgirl zvladam to s pomocou sestriciek..ked potrebujem tak na ne zazvonim a produ,pomozu...aj tu je ro tak ze ked presranu chudnut mozeme ist...Silvia uz vazi viac ako pri porode len Christian je lenivy aj z flase tahat...uvidime po dnesnej vizite..ostatne kontroly mame v poriadku...drzim palce nech to aj tebe dopadne co najlepsie

andasla
16. dec 2012

Kockyyyy....je po vizite a zajtra odchod domov 🙂 ....tesiiiiime sa 😀 😀 😀

timmka
16. dec 2012

@andasla jeeej super 😉 😵 😵 😵 😵

domca2608
16. dec 2012

No zienky moji malicky v 8 mesiaci maju odhadovanu vahu 2100g a 1900g . Dufam ze je to dobre. Lebo podla mna je to fakt super. Velmi ma doktorka moja prekvapila ked mi to povedala. A to sme este len ten 8 mesiac zacali 🙂.

silvinnka
16. dec 2012

@domca2608 vaha je pekna,moje baby sa narodili na zaciatku 8meho mesiaca s vahou Ema 2100 g a 41 cm a Laura 2020g a 46 cm 😉a su uplne zdravucke 🙂

dodkap
16. dec 2012

@domca2608 vahy su nadpriemerne dobre, ale po mojej skusenosti by som tieto odhady brala fakt s rezervou a pri dvojkach duplom. Hlavne nech ti to vydrzi 3v1 co najdlhsie, najlepsie do terminu.

medinila
16. dec 2012

@domca2608 skvele vahy.My sme sa zaciatkom 8 m narodili s vahami len 1500g

griska11
16. dec 2012

@andasla super blahoželám🙂 uzijete si domácu pohodu🙂

domca2608
16. dec 2012

@dodkap no do terminu to urcite nevydrzime lebo to je az v polovici februara. najlepsie bude ked vydrzime do polovicky januara ked zacneme 9 mesiac.

dodkap
16. dec 2012

@domca2608 aspon 37 tyzden, drzim palce

vampgirl
17. dec 2012

@griska11
@timmka
Cau kocky tak po dnesnej kontrole necakany zaver - zajtra hospitalizacia a skusime vyvolat 🙂 vraj uz sa otvaram, a hlavne tie opuchy, tak ze nie je na co cakat... Tak to vyzera nadejne 🙂 je fakt ze uz toho mam plne zuby, na jednej strane si hovorim, ze kazdy dalsi den je pre babatka dobry, ale na druhej strane uz su hadam dost velke a vyvinute... Dnesna noc bola uplna katastrofa, stale som nemohla spat, priserne ma bolel chrbat a krize, tak uz sa celkom tesim,z e mozem odratavat dni 🙂
Drzte palce ! Budem na vas mysliet, a citat, tak piste spravy ako sa vamdari...

elapp
17. dec 2012

ahojte maminy BUMBLERIDE positiv. chcem sa opytat, aku pouzivate plastenku na kocik s vanickami. Ja som totiz kupila kocik aj s original plastenkou no potom ako som sa ju asi hodinu zo vsetkych moznych stran snazila nainstalovat na koc, nam doslo, ze plastenka pasuje iba na sportovu verziu. Mate skusenost s nejakou univerzal plastenkou na vanicky alebo treba zhanat dve samostatne plastenky? fujavica za dverami a snezenie tiez, dajte nejake tipy please 🙂)

sloto
17. dec 2012

@elapp ja pouzivam tu plastenku aj na hlboky, nepasuje to sice 100% ale da sa

elapp
17. dec 2012

@sloto ooo dakujem. skusila som este raz a dako mi to tam dnes zahadne hned zapasovalo.... snad nebudem plastenku nahanat po sidlisku,ked zafuka tatransky severak 🙂)

griska11
17. dec 2012

@vampgirl @timmka no super tak nech len všetko dobre dopadne... Ja idem zajtra na kontrolu a som zvedava ze co budu somnou robiť, uz aj mna bolieva dosť zo spodu, kazdy den sa nejako natahujem alebo prechadzam tak snáď to pomáha🙂 😉 tak sa drž a tešíme sa na skóre pozitívne správy 😀

sloto
17. dec 2012

@elapp ja tak chodím už 3 mesiace a zatiaľ nás neodfúklo 🙂 neboj sa, ten účel to určite splní, dnu ti snežiť ani pršať nebude, takže podla mňa inä kupovať nemusíš...

vampgirl
17. dec 2012

@griska11 @timmka
Tak mozno to zvladneme vsetky tri tento tyzden 😉

timmka
17. dec 2012

@vampgirl no este ma predbehnes 😀 , drzim palceky, ja nastupujem v stredu, tak som zvedava .... ked sa rozhodnu mi urobit 😉

timmka
17. dec 2012

@vampgirl no mozno ... tento tyzden uz budeme stihle a staneme sa MAMINY 😉 😵 😵 😵 😵 😵

timmka
17. dec 2012

@griska11 no aby aj teba neposlali tento tyzden do nemocnice 😀 😀 😀 😀 a pridas sa k nam 😉

griska11
17. dec 2012

@timmka @vampgirl Joj ženušky.... Bodaj by ste mali pravdu🙂 detičky sa nam podakuju ze v jeden tyzden budú mať narodeniny a hneď Vianoce....