Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

lauricka
10. máj 2011

Ahojte,
som tehotna 7. tyzden. Robili mi predtym drilling na konci februara kvoli PCO, sterilite. Zacala som pred tyzdnom spinit a lekar pri prehliadke zistil dva drobce. Jeden vyzera byt asi o tyzden mladsi, je viditelne mensi. U vacsieho uz bola zaznamenana akcia srdca, u mensieho este nie. Lekari si myslia, ze asi zanikne. Pri poslednom sone bol v jednom zltkovom vacku zarodocny tercik 5,2 mm, v druhom ma tercik 2mm. Mali ste nieco take?

janette77
10. máj 2011

@zuzika30 GRATULUJEME!!! Dakujeme za nadherne a zdrave spravicky. Ukazkove vahy - parada. Pozdravujeme a prajeme vsetko dobre! 🙂

janette77
10. máj 2011

@smejko Nadherne, ukazkove brusko - do knizky! 🙂)

drtka
10. máj 2011

@zuzika30 Jééj aj my sa pripájame ku gratulácii. Prajeme veľa, veľa zdravia a skorý návrat domov 🙂

smejko
10. máj 2011

@janette77 dakujem 🙂 len verim, ze sa toho bruska ale hlavne kil zbavim rovnako rychlo ako Ty 🙂

simonessa
10. máj 2011

@ali_s 🙂 mam dvojvajecne a mal by to byt chlapcek dievcatko tak uvidime ci mali pravdu dufam ze v najblizsich dnoch ich uvidim aj ja 🙂

simonessa
10. máj 2011

@juliagregor no veru este 🙂 zajtra sa uvidi idem do nemocky 🙂

simonessa
10. máj 2011

@zuzika30 GRATULUJEEEEEM !!!! TY SA MAAAAS 🙂 😉

ali_s
10. máj 2011

@zuzika30 gratulujem a zela vela zdravicka celej rodinke 🙂

ali_s
10. máj 2011

@simonessa Neboj dockas sa ich 🙂, tak to moze hned bracek ochranovat sestricku 🙂. drzim prsty 🙂, zajtra si ta tam uz nechaju? ci ides len do poradne?

mamoka4
10. máj 2011

@simonessa Fiha, ty máš už slušný termín. A kedy Ťa naplánovali? 😉 držím palce a každým dňom to príde... 😉

My sme dnes boli 3 hodiny vonku veľkáči na bicykloch a dali sme si zmrzlinu a Stellinka a Lauri krásne spinkali 😵 je úúúžasné počasie a veľmi ma to dobíja energiou. Takto by mohlo byt az do oktobra. 🙂

mamoka4
10. máj 2011

@zuzika30 GRATULUJEM!!!!! 😵

linduska2
10. máj 2011

@vivian2 dakujem .to tam budes lezat az do porodu?ja idem k nej vo stvrtok uvidim co mi povie.mozno sa stretneme v nemocke 🙂 drzkaj sa.

linduska2
10. máj 2011

@wera dakujem.mozno sa vidime v nemockevo stvrtok sa musim uz nieco dozvediet.som taka netrpezliva.drzkaj sa 🙂

linduska2
10. máj 2011

@zuzika30 gratulujem a prajem vela,vela zdravicka detickam aj maminke 🙂 🙂 🙂

juliagregor
10. máj 2011

@simonessa budem čakať na správy 😉

poleva
10. máj 2011

@simonessa mne tvrdili jednov.a mám dvojvaječné
ale som veľmi rada že to tak vyšlo a ešte dvaja chalani

poleva
10. máj 2011

@lauricka u mna bolo vidno len jedno a o 3 dni až druhé
takže kľud,máš veľkú nádej,že to bude o.k
a jeden drobec bude vždy trošku menší

mamoka4
10. máj 2011

@ali_s V ktorom týždni sa Ti narodili tvoje dievčatká? Inak pozerala som tvoj pas, mne sa v tvojom veku narodil syn o 3 roky neskôr dcérka a teraz v 30-tke mám dvojičky.... 🙂 ty si začala opačne. 😉

ali_s
10. máj 2011

mamoka4 Narodili sa v 37. tyzdni a co tvoje slecny 🙂? Tak uvidime ci budem aj pokracovat ako ty 😉 , minule som zartovala a pytala sa manzela, ci nechce aby som sla z materskej do materskej, ze by sa k malym zisiel aj bracek 🙂, ale asi s tym este pockame, uvidime, kedy sa nam podari byvat vo svojom, ale tak asi najneskor o 5 rokov by som chcela chlapceka 🙂. Len uvidime ci sa chlapcek neskor podari a tiez ci bude len jeden alebo dvaja :D

vanilka1802
10. máj 2011

@zuzika30 gratulujem k babetkam. Krasne vahy mali, skoro totozne s nasimi. Prajem hlavne zdavicko, mamine rychle zotavenie a vela mliecka.

dusika11
10. máj 2011

caute som trocha pocitala u vas vsetkym vam prajem aby vam to dobre zbehlo a k novym prirastkom gratulujem

vanilka1802
10. máj 2011

@smejko ja som mala prsty strpnute asi tak od 30tt a ku koncu to uz bolo neznesitelne, som sa nedokazala poriadne ani podpisat. Ale po porode to naozaj preslo, mam taky dojem ze este skor ako som sa postavila z postele po CR.

dana_l
11. máj 2011

@zuzika30 straaaaaasne gratulujem. nech ste zdravi a coskoro doma

dana_l
11. máj 2011

mam spravy od doktora. tie testy na pecen kvoli svrbeniu nevyzeraju vobec dobre. poslal ma ich zopakovat a ak budu take iste vysledky posiela ma do specialnej nemocnice pre high risk pregnancies.

lucia.kl
11. máj 2011

@smejko krásne bruško, a váha je super, ja som pribrala 19kg ale sú baby čo viac pribrali nielen pri dvojkách ale aj pri jednom bábetku a to dr. neriešili, takže sa nestresuj, nemáš nič nikde navyše... tomu dr. treba pripomenúť, že čakácš dvojičky a nie jedno bábo...

wera
11. máj 2011

ahojte babulky 🙂 my sme stale pekne pokope aj ked sa niekedy citim na rozpadnutie...
Vcera som sa dokiho pytala ako to vyzera ze kedy by som mohla rodit a on povedal ze tak najneskor o dva tyzdne a ked bola potom este velka vizita tak vyssia doki povedala ze este tyzden potiahneme, tak som zvedava...ale este stale neviem ako budeme rodit, to budem mat asi ako prekvapenie na zaver 😀
len jedno co mamrzi ze docent plank ma tento a buduci tyzden dovolenku takze on ma rodit asi nebude...

@linduska2 budem na stvrtok drzat palceky, a mas aj nejake tazkosti?

@zuzika30 strasne moc gratulujem k prirastku, ze ste to takto krasne potiahli a hlavne super rychlo aj porodili, prajem tebe aj drobcekom vela zdravicka a hlavne vela mliecka

juliagregor
11. máj 2011

@dana_l jaj to ma mrzí, ale neboj, su lieky, ktoré to obre zvládaju 😉 hlavne, že ťi prišiel na príčinu svrbenia

ika00
11. máj 2011

@wera nebud sklamana. Chapem, ze Doc. Pl. na teba urobil dobry dojem, ale uvidis, dobre ta odrodi aj iny porodnik. Teraz ked tam lezis, tak ich spoznas .... A preco ta hospitalizovali? Citala som to, ale mi to vyfucalo.

Mna chcel vcera moj lekar poslat za Doc., ale ked ma tu dovolenku, idem este na jednu poradnu sem. Vcerajsie spravy ma nepotesili, krcok sa mi skracuje. Tak som smutna. Keby som sa taketo spravy dozvedela tak o dva tyzdne, bola by som kludnejsia. Vraj na druhorodicku a geminy to nie je az take zle, ale mam mat kludovy rezim. Teraz, ked je vonku tak krasne !!!!!!! A k tomu mala, dnes sa zobudila s teplotou. Dufam, ze to zvladneme liekmi a nebudem musiet davat zabal.