Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

juliagregor
11. aug 2010

@lucia.kl loginka mala 😉

katrinb
11. aug 2010

@lusinkaj krasne vahy mate....super
@lucia.kl no teeeeda, vy mate ake vahy.....a aky ste dlhyyyy. Vy ste s muzom vysoky? Nemate ani dva mesiace...a ste fakt velki....vidno, ze im chuti papkat

lusinkaj
12. aug 2010

@katrinb ahoj,dakujeme 🙂 aj ja som prekvapena ze kde v tom mojom brusku mozu byt dve a take vahy a este priberu jaaaaaaaaaaaaj 🙂 a vy sa ako mate?

matelko1
12. aug 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
@lusinkaj super vahy.kolko si inac pribrala.

lusinkaj
12. aug 2010

@matelko1 vies co len 8kg a pritom brusko je take akurat....a fakt aj ja som rada ze maju take vahy 🙂

matelko1
12. aug 2010

@lusinkaj tak to ti verim.ja som za cele tehu pribrala 18kg,ale len na brusku.zmestim sa do vsetkeho co som pred tehu nosila,takze satnik som menit nemusela 😀

matelko1
12. aug 2010

@lucia.kl tak to teda mate vahy a to nemate este ani 2 mes.super.

lusinkaj
12. aug 2010

@matelko1 tak ja ked porodim urcite sa zmestim do vstekeho...lebo ja fakt mam len brusko nic ine..... 😀 cize aspon toto je fajn.... 🙂
davala si deticky do spacich vakov?kedze ty si ich mala tak zima-jar...neviem ci mi to treba ci nie... 😝

juliagregor
12. aug 2010

@lusinkaj ja som pribrala len 9 kg, ale nezmestila som sa do vecí, lebo sa mi roztiahla panva, síce kg mám teraz ako pred prvým porodom, ale boky mi zostali širšie 😒 , nosila som veľkosť 34-36 , teraz mám 36-38..a 47 kg..

lusinkaj
12. aug 2010

@juliagregor jasne zalezi to fakt na postave..uvidim,necham sa prekvapit 😝
vazne,tolko kil mas teraz???

juliagregor
12. aug 2010

47 kg mám teraz, ale ja som deti porodila posledný deň 35 týždňa, čiže normálne by som ešte 6 kg nabrala... 😅
ale ako hovorí mm, riťku som mala kedysi, teraz mám zadok 😀 😝 hlavne, že sme všetci zdraví, kilá sú nepodstatné 😉

juliagregor
12. aug 2010

ja som ale nízka, mňa skôr preskočíš ako obídeš 😀
mám len 158 cm 😉 ....
už dávnejšia som šla s deťmi na prechádzlu a zastavil ma jeden pána vraví mi: "Taká malá a tolko detí !!!!!!" 😀 😝

@lusinkaj už sa ti vyjadrili k porodu? čo by si chcela?

lucia.kl
12. aug 2010

@katrinb my sme obaja vysoky a dobrý jedáci, takže baby sú po nás 🙂
inak ja som za tehu pribrala 19kg 3kg mi ostali ale vojdem do všetkych nohavic a sukien ale nie do tričiek 😠 😠 😀 😀

matelko1
12. aug 2010

@lusinkaj v spacich vakoch mi spia aj teraz,kedze byvame v dome.je to super vec.

matelko1
12. aug 2010

@lusinkaj ja som ale do 3mes mala perinku a az potom som kupila spacie vaky,skusala som najprv pod perinu ich davat,ale sa mi prykrivali az za hlavu a bala som sa,ze sa zadusia.ideme von,tak zatial pa.

lusinkaj
12. aug 2010

@juliagregor veru uz sa to krati... 🙂 este som sa zo ziadnym dr.o tom nerozpravala.....cize nic neviem.... 😉
@matelko1 aha,tak ja uvidim porozmyslam ci mi to bude treba ci nie...aj podla toho do kedy budu v perinke lebo niektore deti som pocula nechcu byt 😀

juliagregor
12. aug 2010

spacie vaky sú super a tiež som to robila ako Matelko, že tam išli cca v 4 mesiacoch a spali v nich dovtedy, kým sa nevedeli postavi,ť asi do roka

katrinb
12. aug 2010

@lusinkaj my sa mame vyborne.....zdrave sme a to je to naj...a baby su uzasne....niekedy su neposlusne...ale ved su to deticky. Ale fakt len malokedy. A ty mas ake krasne tyzdne uz......uz sa ti to blizi.... Musim muzika poslat s tymi vecami k tebe...nejako mi to vypadlo, prepac. Ale veci mam pripravene....

A inak, aj ja som moje davala do spacich.....a kedze vy idetedo zimy, ja odporucam ich davat urcite. Ale az ked nebudu v perinke...teda moj nazor. A ked pockas, a nahodou sa rozhodnes, ja mam super vaky...novucke....teda len po mojich babach...ak by si potom chcela....nam uz potom budu male... 😉 A deticky naucis na vak, ak ich das v tom spravnom case...ked este velmi neprotestuju. teda u man sa to osvedcilo. ja zatial na co som ich naucila...teda na vsetko, co som chcela....a dalo sa.

A ja som pribraôla 23 kg...hadam najviac tu z vas. Auz su vsetky dole. dokonca, co je uplne super, sa mi aj boky zmensili...a viac ako pred tehu. ja som mala sedavu pracu...tak preto ten zadok. A teraz mam pohybu habadej...a halvne po vonku.

lusinkaj
12. aug 2010

@katrinb tak veru to je zaklad ked su deticky zdrave a ked su neposlusne aj to k tomu patri 🙂
veru,uz nie dlho a mame to za sebou 🙂 ty si v ktorom tt rodila?
ok,tak ak ich nebudes potrebovat,tak mi odfotis a sa dohodneme 🙂
jasne tie vecicky,ak sa nenahnevas tak by som vzala len tie 3 overaliky a tie polodupacky nie lebo mama mi kupila 4ks za super cenu a to asi mi staci take male cisla... 🙂 lebo aj tak vyrastu z toho.... 🙂
alebo mi asi pojdeme do hypertesca v sobotu tak by som ti zavolala a skocila by som pre ne...ste doma??do obedu? 😉

katrinb
12. aug 2010

@lusinkaj no iba rano, lebo potom ideme na chalupu..a v poho...ted tie overaliky ti pripravim. A ja smo rodila planovanou sekcíou 37+6...den pred 39 tt.....

lusinkaj
13. aug 2010

@katrinb aha,tak ked ti zavolam ci ste doma a ak nie tak nabuduce... 😉
a kolko kil male male? 😉

katrinb
13. aug 2010

@lusinkaj oki, plati...zavolaj. A teraz neviem, pred 2 tyzdnami sme mali necelych6 kg.....teraz uz bude asi cez 6....neviem. A vyzit ich budeme az koncom mesiaca..... ☹ Mzno skocim ku susede...a pozicam vahu.....aj mna zaujima, ako priberaju..predsa len cisto kojim....

katrinb
13. aug 2010

@lusinkaj a teraz ma napadlo, ze asi si chcela vediet, kolko kil mali.....tak obe mali 45 cm a Adelka bola prva a mala 2390 g a Vivien 2400 g.

chruminka
13. aug 2010

@katrinb jej vy ste boli skoro tak ako nase jezibabky 😀 my sme mali tiez 45 cm a prva alexia 2150g a Viktoria 2220g

lusinkaj
13. aug 2010

@katrinb tak to su super vahy...preto nemuseli ist ani do inkubatora...tak chcem aj ja... 😉 dufam,ze to tak bude 😉
a asi do kolkej zajtra rana budete doma aby som sa vedela zariadit...ze kedy idete prec 😉

chcem sa este spytat od zaciatku ste mali dvojicky v jednej postielke alebo rovno v dvoch?a este ked ste ich mali v perinke(zavinovacke)prikryvali ste ich dekou alebo paplonikom??? 😵

vierocka23
13. aug 2010

ahojte mamicky mam na predaj dva kociky zo spojvkami zn chicco vo vybornom stave za 380e trojkombinacie dohoda mozna este su v zaruke mozete si ich pozret na vierocka23.

juliagregor
13. aug 2010

@lusinkaj jennys dala teraz na dvojičkovo článok a spaní dvojek... 😉 ja som ich dávala do jednej postieľky, ale akonáhle boli trošku väčší absolutne odmietali spanie v postieľkach,,,tak plakali, až sa zachádzali, tak doteraz spíme na manželskej posteli 4 ...ak máš miesto, daj si ich hned zvlášť 😉 ...
a či zakrývať? záleží, kolko stupňov máte doma, normálne v panelákoch stačí perinka alebo spací vak...

andika10
13. aug 2010

@lusinkaj ja som ich mala v jednej kym sa nepretáčali, potom som ich dala zvlášť ale blísko seba su a doteraz mi sami zaspávajú, občas sa nadránom Sofi vypýta k nam a snami dospáva, ale to nadránom je okolo 6 hod. Ja som im dávala na zimu spací vak, perfektná vec

lucia.kl
14. aug 2010

@lusinkaj my sme mali pri narodeni 45cm a 4360g a 4580g rodila som prirodzene v 38+1 v jednej postielke som ich mala asi 2 tyždne, potom sa začali točiť a budili sa navzajom. a su od začiatku v inej miestnosti ako my

matelko1
14. aug 2010

ahojte.prajem pekny den.